B1TTOR [RedBaron] vs. Mietolajnen [ZBOCZKI] - 48 294, 72 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • B1TTOR [RedBaron] vs. Mietolajnen [ZBOCZKI] - 48 294, 72 %

    Wklejam za sojusznika
    Pozdrowienia dla sojuszu:)

    Ode mnie gratki pięknego starcia i %
    Sępy podebrały ok 200 kk mety i 100 kk krychy reszta u atakującego
    Bit przetapiaj na nowe fruwajki :D


    Dnia 26-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 295.070
    Krążownik 109.096
    Pancernik 59.932
    _________________________________________

    Obrońca Mietolajnen [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Duży transporter 8.550
    Lekki myśliwiec 101.502
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 61.475
    Okręt wojenny 6.101
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 43.544
    Sonda szpiegowska 6.085
    Bombowiec 1.420
    Niszczyciel 1.994
    Gwiazda Śmierci 37
    Pancernik 20.965
    Wyrzutnia rakiet 6.000
    Lekkie działo laserowe 2.500
    Ciężkie działo laserowe 60
    Działo Gaussa 60
    Działo jonowe 60
    Wyrzutnia plazmy 60
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 87.449 ( -207.621 )
    Krążownik 88.283 ( -20.813 )
    Pancernik 57.889 ( -2.043 )
    _________________________________________

    Obrońca Mietolajnen [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 91.691.604 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.607.716.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.004.665.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.080.238.000 metalu i 1.749.234.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 91.691.604 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.


    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.100.413.000
    Kryształ: -435.032.000
    Deuter: 19.420.604
    agresor stracił łącznie 1.516.024.396 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.320.417.000
    Kryształ: -2.069.565.000
    Deuter: -706.374.604
    obrońca stracił łącznie 6.096.356.604 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Joanne Kathleen Rowling napisał(a):

    Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe.
    Jako że Mietolajnen to byłe konto Revenge czyli byłego sojusznika Red Baron to cieszę się że chociaż raport udostępniony.
    Mieliśmy tak uważać i patrzeć za siebie bo tak nadchodził aż odszedł...
    @mareczek1973 pewnie się teraz w grobie przewraca albo razem z agresorem piwo pije i się z nas śmieje...

    Nie mi oceniać bo złom na byłym sojuszniku zawsze będzie śmierdział. Mimo wszystko % robi wrażenie, to że akurat flota była kilka układów obok agresora pozwoliło nawet 2x reckami obrócić chociaż dobre dusze od razu po złomie wyczaiły i swoje uszczknęły, szkoda że zapasy deuteru były znikome u innych bo może bilans wyglądałby tak jak właśnie wygląda w źle wygenerowanym raporcie.

    Leciałem na dofarm ale zrezygnowałem bo zaraz skany leciały ostrzegawcze a że szkoda tracić sił na zabawę w kotka i myszkę to odpuściłem.

    Z szacunku do wstawiającego raport nie napiszę nic więcej. Ten raport na pewno przejdzie do historii w starciach tytanów na długi czas.


    @LoleXXX pozwolę sobie odpowiedzieć na to tak, przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie zrzucam nikomu pushu - każdy wie jak to wygląda, ale kogo dziś to obchodzi skoro różnica do Kisiela wynosi tyle co rzut beretem? Jedni piją szampana inni lamentują jak ja.
    @Maruda czytać ze zrozumieniem to sztuka... Napisałem że cieszę się że chociaż rw udostępnione skoro złom na koncie byłego sojusznika i że procent starcia robi wrażenie.

    Ja już skończyłem pisać tickety bo szkoda czasu skoro najwięksi oszuści nadal mają się dobrze to sama gra ma się źle. Poklikać dla cyferek bez spiny radzę... ja choć późno to jednak to zrozumiałem.

    I chyba to nie mi zarzucasz zezłomowanie byłych kont sojuszników? Za wysokie progi na moje nogi jak to mówią. A Maratończyk był w Red Baron nie w Minionkach. Pod st agresora komentuje to co z nim związane nie wyleciałem z tekstem że w Red Baron to się pushują i nie wstawiają raportów więc sory ale słabe to.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • Drogi Panie Krucjo!
    Zanim zaczniesz Pan osądzać innych posprzątaj Pan w swoich szeregach. Powszechnie wiadomo, że Pański sojusznik wczoraj zezłomował konto byłego Pańskiego sojusznika. I jeszcze starcia na forum nie wkleił! Co o tym sądzić?

    PS. B1ttora nie bronię, wszak lista jego występków jest długa
  • Oj Krucjo...

    Sumi, Maratonczyk, Osama..
    Floty (lub ich czesci) zaginione w akcji w ostatnim tygodniu? Pol uni wie w czyich reckach, a Ty do Bita podbijasz? :)
    Moze lepiej patrzec na siebie i bez dowodow nie pisac, ze cos smierdzi.
    Jesli masz jakies (nawet podejrzenia)* to pisz do GO, nie bede ukrywal, ze nie bedzie mi przeszkadzac kolejny urlop Bittora. Poki co jednak naleza mu sie graty, koniec kropka.

    *edyta dodala w nawiasie

    @Krucjo Umiem czytac. Jesli piszesz, ze zlom na bylym sojuszniku zawsze bedzie smierdzial, to znaczy ni mniej ni wiecej, ze ten smierdzi tez. BTW zanim jeszcze na koncie revenge zostal zmieniony nick z "oddam" na Mietolajnen, wiedzialem kto tam gra. I wierz mi, nie byl to Bittor bis, Wiosna czy cos w ten desen.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Maruda ().

  • wiciu007 napisał(a):

    hoho sąsiad szalejesz ;d


    gratki Top1 stejka :)
    Haha, szczyt bezczelności...
    Jedna z czołowych pushówek B1TTOR-a, która go regularnie zasila, nagle składa mu sąsiedzkie gratulacje :D
    Dramat w trzech aktach.
    Nawet wiciu007 nie pofatygował się zmienić nick. Dużo dostajesz za surowce? Może i ja od ciebie odkupię, bo coś słabe mam przyrosty ostatnio na tle Bita i Xiii.

    Oni zaginają czasoprzestrzeń i tworzą nowe zasady matematyki.
    2 + 2 = 22
  • HWDGo napisał(a):

    wiciu007 napisał(a):

    hoho sąsiad szalejesz ;d





    gratki Top1 stejka :)
    Haha, szczyt bezczelności...Jedna z czołowych pushówek B1TTOR-a, która go regularnie zasila, nagle składa mu sąsiedzkie gratulacje :D
    Dramat w trzech aktach.
    Nawet wiciu007 nie pofatygował się zmienić nick. Dużo dostajesz za surowce? Może i ja od ciebie odkupię, bo coś słabe mam przyrosty ostatnio na tle Bita i Xiii.

    Oni zaginają czasoprzestrzeń i tworzą nowe zasady matematyki.
    2 + 2 = 22
    wicio dostaje co chwila gongi na xanthusie i jest w top3. pewnie tam go bitek pushuje a on tu bitka:)
  • Ja przede wszystkim pogratuluje Agresorowi...Skanował mnie jakiś czas przed boom...zainteresowała mnie sprawa to trochę z B1 pogadałem....Oczywiście rozmowa była taktowna bez zbędnych emocji co śmiem twierdzić ze ST jest zasłużone...obrońcy pakiecik bo nawet się nie odezwał kiedy atakował me włości i w ogóle kontaktu logicznego z jego strony nie było...myślę tak burak wziął lepsze konto bo podobna nazwa widniała na mniejszych statach i chciał być panem przestworzy ,a ze mu nikt już nic nie zrobi to olał sprawę i konta nie przypilnował bo co by miał pilnować skoro konto dostał w prezencie i wysiłku w owe nie włożył...
  • Brzydki Nick napisał(a):

    wiciu007 napisał(a):

    hoho sąsiad szalejesz ;d





    gratki Top1 stejka :)
    Haha, szczyt bezczelności...Jedna z czołowych pushówek B1TTOR-a, która go regularnie zasila, nagle składa mu sąsiedzkie gratulacje :D
    Dramat w trzech aktach.
    Nawet wiciu007 nie pofatygował się zmienić nick. Dużo dostajesz za surowce? Może i ja od ciebie odkupię, bo coś słabe mam przyrosty ostatnio na tle Bita i Xiii.

    Oni zaginają czasoprzestrzeń i tworzą nowe zasady matematyki.
    2 + 2 = 22

    Gravity34 napisał(a):

    HWDGo napisał(a):

    wiciu007 napisał(a):

    hoho sąsiad szalejesz ;d





    gratki Top1 stejka :)
    Haha, szczyt bezczelności...Jedna z czołowych pushówek B1TTOR-a, która go regularnie zasila, nagle składa mu sąsiedzkie gratulacje :D Dramat w trzech aktach.
    Nawet wiciu007 nie pofatygował się zmienić nick. Dużo dostajesz za surowce? Może i ja od ciebie odkupię, bo coś słabe mam przyrosty ostatnio na tle Bita i Xiii.

    Oni zaginają czasoprzestrzeń i tworzą nowe zasady matematyki.
    2 + 2 = 22
    wicio dostaje co chwila gongi na xanthusie i jest w top3. pewnie tam go bitek pushuje a on tu bitka:)



    Wy to sie znacie ;d poprostu ja se gram jak mi sie chce a wy w tym virtualnym swiecie zyjecie , zyjecie gra , karmicie sie snuciem mongolskich teorii :) Juz nie jedna osoba pisala do mnie snujac mongolskie teorie , do sgo i co? Ośmieszacie sie dzieciaczki :) 20 min lotu w usie a wy prostaczki doszukujecie sie pushu ? szkoda ze macie jajka wielkosci orzeszkow pinjowych piszac z noob kont. Cwaniaczki w necie a pizd... w świecie ;)


    Ps: Nie martwcie sie Bóg też zaczynał od zera, możę coś jeszcze z Was będzie ;)
    ,,Lepszy wróg za darmo niż przyjaciel za pieniądze.''

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wiciu007 ().

  • wchodzi sobie gość do soja, żyje parę dni na swoim koncie aktywnie, włącza urlop - przekazanie konta, dostaje konto, wchodzi do soja, jest mniej aktywny, po czym pada złom...przecież to wał jak stąd do "[rach ciach]
    Lecz większość śpi nadal przez sen się uśmiecha
    A kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie
  • Graty %, ładny wlot aż małowiarygodny tym bardziej że na koncie byłego sojusznika. Ale nie nam oceniać.
    UNI 3 - Lord Beliar (top 10) niezezłomowany :D ,kariera zakończona
    Uriel/Xanthus - po dłuuuuugiej przerwie zajrzałem ponownie do Ogama,tym razem bardziej w eko - Infiminium
  • "Sępy podebrały ok 200 kk mety i 100 kk krychy reszta u atakującego
    Bit przetapiaj na nowe fruwajki "

    podebralyby znacznie więcej, jakbym nie musiał iść na U :)

    Graty Bitkowi za top1 solo - przynajmniej to upublicznione ;)

    i tak, przetapiaj na nowe fruwajki. Im wiecej przetopisz, tym więcej do podziału potem! :) a co!
    Jak się bawić to się bawić.

    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • panpiwek1234 napisał(a):

    "Sępy podebrały ok 200 kk mety i 100 kk krychy reszta u atakującego
    Bit przetapiaj na nowe fruwajki "

    podebralyby znacznie więcej, jakbym nie musiał iść na U :)

    Graty Bitkowi za top1 solo - przynajmniej to upublicznione ;)

    i tak, przetapiaj na nowe fruwajki. Im wiecej przetopisz, tym więcej do podziału potem! :) a co!
    Jak się bawić to się bawić.

    Piwek
    Piwek wyłącz akty na forum!
    Już miałem Cię złomować, ale widzę, że jesteś to jeszcze chwilę poczekam :D
  • Luke napisał(a):

    Ja przede wszystkim pogratuluje Agresorowi...Skanował mnie jakiś czas przed boom...zainteresowała mnie sprawa to trochę z B1 pogadałem....Oczywiście rozmowa była taktowna bez zbędnych emocji co śmiem twierdzić ze ST jest zasłużone...obrońcy pakiecik bo nawet się nie odezwał kiedy atakował me włości i w ogóle kontaktu logicznego z jego strony nie było...myślę tak burak wziął lepsze konto bo podobna nazwa widniała na mniejszych statach i chciał być panem przestworzy ,a ze mu nikt już nic nie zrobi to olał sprawę i konta nie przypilnował bo co by miał pilnować skoro konto dostał w prezencie i wysiłku w owe nie włożył...
    O ten wysiłek najbardziej mi chodzi bo konto z 800 na 10 miejsce trafiło .


    PaN SlowiaNiN napisał(a):

    powiedział bym że mareczek w reckach cieszy.... ale znam mareczka grałem z nim w soju DaTe na nekkar i wiem jakie wały robił więc nie gratuluje
    Oświeć mnie kolego jakie wały robiłem ? Oczerniać kazdy moze, ale bez podstaw robi to tylko śmierdząca gnida . Powiem ci tylko , ze jestes pajac i juz się nie kompromituj.

    P.S. Dobrze ze oddałem konto bo ta gra przez takich bydlaków schodzi na psy !
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

  • Widzisz maro ile pracy poszło na marne? Ale co w sojuszu to w sojuszu chociaż zostało. Życzę pomyślności jeśli gdzieś tam jeszcze grasz. Jedyny pozytyw to patrz jak konto poprowadzileś że top 1 solo z Ciebie wyszedł.

    Gratki i bez napinki. Tak to już bywa ludzie najbardziej cenią to na co ciężko zapracowali. Co przyszło komu łatwo, łatwo poszło jak w tym przypadku.
  • Krucjo napisał(a):

    Widzisz maro ile pracy poszło na marne? Ale co w sojuszu to w sojuszu chociaż zostało. Życzę pomyślności jeśli gdzieś tam jeszcze grasz. Jedyny pozytyw to patrz jak konto poprowadzileś że top 1 solo z Ciebie wyszedł.

    Gratki i bez napinki. Tak to już bywa ludzie najbardziej cenią to na co ciężko zapracowali. Co przyszło komu łatwo, łatwo poszło jak w tym przypadku.
    Kurde, jak Ty wszystko finezyjnie umiesz podsumować :D jak będę miał do napisania pracę to się do Ciebie odezwę :D a żeby nie było off-topu, to gratulacje TOP1 solo :)
  • mareczek1973 napisał(a):

    Luke napisał(a):


    PaN SlowiaNiN napisał(a):

    powiedział bym że mareczek w reckach cieszy.... ale znam mareczka grałem z nim w soju DaTe na nekkar i wiem jakie wały robił więc nie gratuluje
    Oświeć mnie kolego jakie wały robiłem ? Oczerniać kazdy moze, ale bez podstaw robi to tylko śmierdząca gnida . Powiem ci tylko , ze jestes pajac i juz się nie kompromituj.
    P.S. Dobrze ze oddałem konto bo ta gra przez takich bydlaków schodzi na psy !
    wybierz sobie każdy raport zrobiony na EMERYTACH twój sojusz do pushowania.
    masz rację takie bydło robią goście z twojego poziomu...