Statystyki Forum i działu ST 2017

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Statystyki Forum i działu ST 2017

      W związku z tym, że rok 2017 już minął (jakiś czas temu ;)) przygotowałem podsumowanie statystycznie dla całego forum i dla podforów, oraz trochę bardziej szczegółowe statystyki dla najaktywniejszego działu jakim jest dział ST.

      Na całym forum w 2017 roku założono 14 587 tematów i napisano 100 307 postów, nie licząc tematów i postów które zostały usunięte. W koszu wylądowały 6084 posty. Najwięcej nowych tematów i postów pojawiło się w dziale ST, napisaliście tam 63 173 posty w 13 132 tematach. Bardzo dużo postów napisano też w dziale Spam, nasi spamerzy napisali 17 299 postów. Najgorzej wypadł natomiast dział Nasza Twórczość, gdzie w ciągu roku napisano zaledwie 57 postów. Utworzono też 2 146 nowych kont użytkowników.


      Statystyki Forum OGame.pl 2017

      Statystyka ilości tematów i postów na forum w poszczególnych podforach:

      Ilość założonych tematówIlość napisanych postów
      Forum14 587100 307
      Nowości i Ogłoszenia200327
      Gra i Komunikacja2444007
      Gra1561 250
      Forum & IRC9136
      Pomysły i Propozycje58728
      Porozmawiajmy o OGame211 893
      Z życia Uniwersów14 11474 490
      Prezentacje Sojuszy57119
      Handel5771 495
      Wojny642 088
      Starcia Tytanów13 13263 173
      Dyskusje i Dyplomacja1343 493
      Seek & Destroy1504 122
      Między Nami2921 483
      Poznajmy się5360
      Hydepark104 127
      Nasza twórczość857
      Spam617 299




      Statystyki ST

      Ilość założonych tematów, napisanych postów i średnia ilość postów przypadających na jeden temat

      UniwersumIlość założonych tematówIlość napisanych postówŚrednia ilość postów przypadających na temat
      Wszystkie13 13263 1734,81
      684564 2509,32
      Draco1654422,68
      Nekkar3272 2806,97
      Quantum2771 4425,21
      Taurus1638305,09
      Wasat2141 2275,73
      Yakini894204,71
      Zagadra1786233,50
      Antares1365714,20
      Betelgeuse1043993,84
      Cygnus1283722,91
      Deimos1183843,25
      Eridanus39613163,32
      Fidis1383012,18
      Ganimed2376612,79
      Hyperion1432601,82
      Izar1123663,27
      Japetus1125094,54
      Kallisto2498663,48
      Libra2851 6865,92
      Merkur4841 8283,78
      Nusakan2457242,96
      Oberon3201 1813,69
      Polaris6992 0042,87
      Quaoar8345 0696,08
      Rhea1 1747 4066,31
      Spica1 2176 4005,26
      Tarazed9033 2033,55
      Uriel1 1566 1185,29
      Virgo6632 8154,25
      Wezn7533 8343,76
      Xanthus5502 9435,33
      Yildun1074434,14




      Rankingi top 5 i bottom 5

      Uniwersa z największą ilością założonych tematów

      UniwersumIlość założonych tematów
      Spica1 217
      Rhea1 174
      Uriel1 156
      Tarazed903
      Quaoar834




      Uniwersa z najmniejszą ilością założonych tematów

      UniwersumIlość założonych tematów
      Yakini89
      Betelgeuse104
      Izar112
      Japetus112
      Deimos118




      Uniwersa z największą ilością napisanych postów

      UniwersumIlość napisanych postów
      Rhea7 406
      Spica6 400
      Uriel6 118
      Quaoar5 069
      684 250




      Uniwersa z najmniejszą ilością napisanych postów

      UniwersumIlość napisanych postów
      Hyperion260
      Fidis301
      Izar366
      Cygnus372
      Deimos384




      Uniwersa z największą średnią ilością postów przypadającą na temat

      UniwersumŚrednia ilość postów przypadających na temat
      689,32
      Nekkar6,97
      Rhea6,31
      Quaoar6,08
      Libra5,92




      Uniwersa z najmniejszą średnią ilością postów przypadającą na temat

      UniwersumŚrednia ilość postów przypadających na temat
      Hyperion1,82
      Fidis2,18
      Draco2,68
      Ganimed2,79
      Polaris2,87




      Ranking ST dla poszczególnych miesięcy

      MiesiącIlość założonych tematówIlość napisanych postów
      Styczeń10725 210
      Luty11515 545
      Marzec10375 844
      Kwiecień10735 542
      Maj9595 116
      Czerwiec14036 228
      Lipiec11134 822
      Sierpień9204 183
      Wrzesień10824 780
      Październik10524 682
      Listopad11395 663
      Grudzień11315 558

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Doskonale Cię rozumiem kamieniarz. Np na uni Polaris na którym jestem , minęło 1,5 roku od powstania uni. Aktualnie jest nie wiele ponad 1000 graczy z czego 2/3 jest na urlopach (od dłuższego czasu) bądź nieaktywni, jest też grupa graczy którzy sporadycznie tylko grają ale są w końcówce tabeli. Tak naprawdę może na te 1K zawodników ,jest aktywnych (cały czas grających) 200-250 graczy . Ilość ST w podsumowaniu nie odzwierciedla tego jak jest naprawdę. . Polaris by też wymagał fuzji, lecz są "problemy" z szybkością eko, flota itp. Choć teraz liczy się aby gracze kupowali antymaterie, a nie dobrze się bawili przy graniu, niestety tak to wygląda.
    • kamieniarz napisał(a):

      Jak ładnie widać że Yakini wymiera id od ponad roku potrzebuje fuzji...


      chociaż tutaj się zgadzamy... ;)


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
    • Dodajcie jeszcze sobie punkty za tematy Starć Tytanów ze starych uniwersów, które bez konsultacji z użytkownikami skasowaliście. Dopiero wtedy będzie to pełna statystyka waszych zadziwiających osiągnięć.
      Solo 201ST- 417.957%
      TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
      dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

      ACS 30 ST - 257.057%
      TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
      6353% DESIQ [RT]
      9099% WINDI [Yakuza]