Tosiak [MIDAS] vs. lukamwtelewizor [STIX] ~ 620.63%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tosiak [MIDAS] vs. lukamwtelewizor [STIX] ~ 620.63%

    Witam serdecznie! :)

    Chciałbym przedstawić moje pierwsze ST na uni Wezn :)

    Starcie dedykuje Zielonemu i serdecznie dziękuję za konto :thumbup: ogólnie jeśli zajdę trochę czasu na skanowanie to może jeszcze coś upoluję :D

    Pozdrawiam cały sojusz MIDAS i jednocześnie dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

    Do rzeczy

    #1


    Dnia 23-01-2018 17:28:48 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Tosiak [MIDAS]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.100
    _________________________________________

    Obrońca lukamwtelewizor [STIX]
    ________________________________________________

    Duży transporter 4.400
    Lekki myśliwiec 472
    Ciężki myśliwiec 3
    Krążownik 202
    Statek kolonizacyjny 14
    Recykler 420
    Sonda szpiegowska 20
    Bombowiec 72
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Tosiak [MIDAS]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.001 ( -99 )
    _________________________________________

    Obrońca lukamwtelewizor [STIX]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    500.250 Metalu, 500.250 Kryształu i 500.250 Deuteru
    3.796.991 Metalu, 18.255.598 Kryształu i 11.473.467 Deuteru
    949.248 Metalu, 4.563.900 Kryształu i 2.868.367 Deuteru
    237.312 Metalu, 1.140.975 Kryształu i 717.092 Deuteru
    59.328 Metalu, 285.243 Kryształu i 179.273 Deuteru
    14.832 Metalu, 71.311 Kryształu i 44.818 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 8.415.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 85.196.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 33.448.800 metalu i 28.614.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 46.158.505 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    33.378.400 Metalu i 28.621.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 35.966.361
    Kryształ: 49.478.877
    Deuter: 14.298.267
    agresor zyskał łącznie 99.743.505 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -50.371.961
    Kryształ: -61.735.277
    Deuter: -19.247.267
    obrońca stracił łącznie 131.354.505 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • ToPeK napisał(a):

    Zielony załączył zielone światło dla Midasów, Można działać Wieśmaki się wypaliły :D Gratki, przetap
    Gratulacje dla Nowego ;) starzy nic nie latali to bynajmniej nowy coś polata, ciekawi mnie jedna rzecz, kogo wczoraj przypucował wasz Haracz? Bo spadek był całkiem niezły

    Topek ty się lepiej weź za twoje kopalnie niż za pisanie mądrych komentarzy, nielocie.
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • R32 napisał(a):

    ToPeK napisał(a):

    Zielony załączył zielone światło dla Midasów, Można działać Wieśmaki się wypaliły :D Gratki, przetap
    Gratulacje dla Nowego ;) starzy nic nie latali to bynajmniej nowy coś polata, ciekawi mnie jedna rzecz, kogo wczoraj przypucował wasz Haracz? Bo spadek był całkiem niezły
    Topek ty się lepiej weź za twoje kopalnie niż za pisanie mądrych komentarzy, nielocie.
    Z tego co ja widzę, to Bartuś we flotach nic nie spadł, więc stawiałabym na naturalną kolej rzeczy. W myśl powiedzenia, że jak się stoi, to się cofa ;) Ale co ja tam wiem, jestem tylko kobietą :)

    Graty Tośku ładnego wlotu :) Tak mnie skanowałeś i skanowałeś, liczyłam, że wpadniesz, a zostałam olana ;( Na dokładkę moja ukochana farma, Wujo, poszła na urlop... Jestem zdruzgotana!!! Wracaj, bez Ciebie ta gra traci dla mnie sens!!!

    Obrońca, pewnie zajęty, komentarza nie przeczyta, ale oby było SzO, bo jak się tak przegląda galaktykę, to jest szaro, zielono, niebieska ;(

    :kwiat: :kwiat: :kwiat:
  • R32 napisał(a):

    ToPeK napisał(a):

    Zielony załączył zielone światło dla Midasów, Można działać Wieśmaki się wypaliły :D Gratki, przetap
    Gratulacje dla Nowego ;) starzy nic nie latali to bynajmniej nowy coś polata, ciekawi mnie jedna rzecz, kogo wczoraj przypucował wasz Haracz? Bo spadek był całkiem niezły
    Topek ty się lepiej weź za twoje kopalnie niż za pisanie mądrych komentarzy, nielocie.
    R32 skąd tyle agresji w tobie kolego, opanuj emocje:) mnie też to zastanawiało, kto go rozbiera ... słyszałem że lubisz kupywać konta a potem chwalić się swoimi wojażami na forum więc może to ty ? :) Topek nielot bo ma ważniejsze sprawy na głowie niż kiszenie w Ogejmie :d
  • sofiofil napisał(a):

    Z tego co ja widzę, to Bartuś we flotach nic nie spadł, więc stawiałabym na naturalną kolej rzeczy. W myśl powiedzenia, że jak się stoi, to się cofa Ale co ja tam wiem, jestem tylko kobietą
    Otóż Haracz wczoraj miał spadek we flotach... i to ok 400kk. Nie spadł nawet pozycji ale to nie znaczy że flo nie ubyło. Pisał że zezłomował sobie raki bo wisiał komuś za dex. Ja tam mu wierze, jak by chciał kogoś "popchnąć" to miał ku temu o wiele większe możliwości.

    ToPeK napisał(a):

    R32 skąd tyle agresji w tobie kolego, opanuj emocje:) mnie też to zastanawiało, kto go rozbiera ... słyszałem że lubisz kupywać konta a potem chwalić się swoimi wojażami na forum więc może to ty ? Topek nielot bo ma ważniejsze sprawy na głowie niż kiszenie w Ogejmie :d
    Miałem nie ruszać tego tematu ale skoro robisz podjazd do bateryjki to nie pozostaje mi nic więcej jak pogratulować Ci pushu na starym koncie navigatorki - karpatka. Nie twierdze że to kupiłeś bo kto by koleżance płacił za numerki (cyferki) dlatego tym bardziej gratuluje...ze 300 baniek wpadło za free...trudno dokładnie stwierdzić, nie mam już skana tego konta bo czas jakiś na urlopie wisiało ale z tego co pamiętam sporo surki tam latało.


    Co do starcia to gratulacje dla agresora i życze szybkiego przetopu. Miło widzieć tutaj nowe twarze.

    Pozdro i HWNI oraz WcieSNR ;)
  • o proszę jaki ty Unkel jesteś spostrzegawczy :)) a więc jakbym chciał kupić konto to uwierz mi że kupil bym konto haracza 375 zl za prawie 3 mld floty, easy do zlomu ... druga scena konto r32 450 zl z gsówką 42 gsy z ktorego by siadło rowniez sporo surki, konto kota jakies 500-600 zł gdybym te konta rozebral Badulku moj drogi, to byś wąchał moje logowanie co kilka godzin nie pocąc się nawet odrobine przez chwile ... w przeciwienstwie do Ciebie gdzie ty naprawde musisz ogarniac te wszystkie swoje ataki ... więc prosze przestań chłopie mi tu biadolić:):) wiesz nic do Ciebie nigdy nie mialem, ale takie głupoty trochę nie na ręke wypisywać .. :)
  • Farmy zawsze dużo gadają Badi :) zlewam go ciepłym moczem :ocb: na tego typu zaczepki nawet nie reaguję, nie mam zamiaru zniżać się do jego poziomu.
    Zmieniłem zdanie o tobie Topek, jesteś takim samym burakiem jak DawajHaracz.

    Pozdro i WSNR
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • ToPeK napisał(a):

    a więc jakbym chciał kupić konto to uwierz mi że kupil bym konto haracza 375 zl za prawie 3 mld floty, easy do zlomu ... druga scena konto r32 450 zl z gsówką 42 gsy z ktorego by siadło rowniez sporo surki, konto kota jakies 500-600 zł
    Można wiedzieć, skąd taki obtrzaskany w tym temacie jesteś? Gdzieś jakiś cholerny cennik wisi, czy co?


    Ad. starcia:
    Pamiętam ze starego dobrego OGame, że w praktyce szybciutko po otrzymaniu od kogoś konta były nim zrobione dwa, góra trzy fajne ST, a potem takie konto lądowało z hukiem w recyklerach.

    No to... uch... CO BY CI TU ŻYCZYĆ?