wilku [BOSS] vs. Malik [CoEU] ~ 7903,89%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wilku [BOSS] vs. Malik [CoEU] ~ 7903,89%


    Dnia 21-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wilku [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 455.338
    Pancernik 45.000

    _________________________________________

    Obrońca Malik [CoEU]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.250
    Duży transporter 200.256
    Okręt wojenny 36
    Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 9.732
    Sonda szpiegowska 200
    Gwiazda Śmierci 4
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Ciężkie działo laserowe 500
    Działo Gaussa 120
    Działo jonowe 200
    Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wilku [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 452.083 ( -3.255 )
    Pancernik 44.788 ( -212 )

    _________________________________________

    Obrońca Malik [CoEU]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    764.668.666 Metalu, 764.668.667 Kryształu i 764.668.667 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 31.040.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.657.608.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 401.416.800 metalu i 388.973.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.294.006.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.153.215.466
    Kryształ: 1.138.652.067
    Deuter: 761.488.667
    agresor zyskał łącznie 3.053.356.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.104.214.666
    Kryształ: -2.055.816.667
    Deuter: -791.582.667
    obrońca stracił łącznie 4.951.614.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4



    Sam jeszcze nie wiem co napisac, napewno kogos zabolala ta strata i to bardzo :P Skanowalem obronce 4 razy bo nie moglem uwierzyc ile tam sury stoi, pierwszy raz lecialem z rekami zeby wywiezsc wszystko, dobrze ze byl bandyta i dobrze ze nie zalogowal bo poszlo mi cale paliwo z moona :D . Pozdrawiam nowy sojusz, stary oczywiscie rowniez i uciekam na u bo za duzo nocek zarwanych. Jeszcze tam towaru zostalo ale widze juz na upie obronca
  • To już jest niesprawiedliwość żeby trafić takie konto, może i na pusz było, tylko dla kogo? kto skorzystał to widzimy hmm... ;) .
    Ja znalazłam jednego skana obrońcy, z grudnia 2016 roku:

    Surowce na A-Moon xxx z dnia 2016-12-06 17:18:33SurowceFlotyObrona
    Surowce
    Metal 1.434.786.945 Kryształ 2.002.197.330
    Deuter 1.306.590.884 Energia 0
    Floty
    Mały transporter 2.250 Duży transporter 200.256
    Okręt wojenny 36 Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 9.732 Sonda szpiegowska 200
    Gwiazda Śmierci 4
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 1.000 Lekkie działo laserowe 1.000
    Ciężkie działo laserowe 500 Działo jonowe 200
    Działo Gaussa 120 Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1

    Gratulacje się należą jeśli to nie Wasza puszówka :D .

    ps. ponieważ wilku się obruszył, dodam że nie napisałam tego na poważnie, nie wiem przecież czyja to puszówka i czy w ogole nią jest, może tylko ktoś przetopił kiedyś flotę i zamierzał teraz przy x5 robić eko, ale że w modzie są tutaj wszelkie insynuacje i to pisane często na poważnie, to tak jakoś samo mi się napisało, sorki wilku skoro widzę że wziąłeś to na serio :P .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Wiedziałem ze dlugo to nie potrwa zebys zamiescil steka w nowych barwach. No , ale z takim zyskiem to sie nie spodziewalem. Trafiles Fort Knox O_O , ale za taka aktywnosc to tak szczerze chyba Ci sie to nalezało ;]
    Graty wielkie i z tym durnym ecox5 trzeba bedzie dobudowac transow jak widac
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • gracisze Wilku normalnie O_O szok każdy chyba po zazdrości takiego zysku wspinają się na wyżyny w statach bo masz nosa no i podwójne gracisze za debiut w Bossach :D tak trzymaj i wal do przudu .
    Obrońcy odbudowy i niezwlekania z zainwestowaniem surowców bo wilk nie śpi a co ma w planach jeszcze to się okaże XD
  • Chciał bym widzieć minę Gościa dla którego ta pushówka zbierała tyle koksu :)))

    JEDNYM SŁOWEM MASAKRA!!!!!!!!!
    wydaje mi się że to top1 jak do tej pory Farmingu !
    Wilku Ty to jednak masz NOSA ;p
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • starcie imponujące jeśli chodzi o zysk :)

    notabene zastanawiające jet to, iż ktoś zbiera surke tyle czasu i daje się zezłomować heheheheheh. Czytając komentarze pod tym starciem zastanawiające jest to, iż każdy pisze, że to czyjaś puschówka. I tak zastanawiam się nad tym czyja. Wszak grając w tą grę i znając pojęcie konta puschowego można domyśleć się czyja.
    Atakującemu graty
    a obrońcy hmmm sam nie wiem czego. Może jak będzie miał uzbierane więcej surowców to niech da cyne na PW :D:D:D

    P.S.
    Ja lubię starcia jak komuś zdejmują kulkę i wraca flota, albo jak kogoś wyliczyć z PZ, albo jak ktoś wierzy w bunkry i zostawia flotę na planecie.
    A takie starcie jak to, które jest teraz komentowane jest w mojej opinii nierealne jest cudem, nie wierze że do takiego mogło dojść, ale jak mówi Pismo Święte "Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" (Ewangelia wg św. Jana (20, 24-29))

    .....cyrk jedzie dalej..... JAZDAAAAAAAAA :lm: :lm: :lm: :lm: :lm: :lm: :lm:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Caterpillar ().

  • Temat zniknął bo go skasowali. Nie wiem czyje ale jak mi odejma surowce to skoncze definitywnie, bo po co zarywać noce niemal miesiąc jak później ci supporterzy cię tak traktuja. Nie dość że przez te szybkie eko 3ba codziennie zwózki robić, to jeszcze taki cyrk jaki serwują to szkoda gadać. Szkoda bo coś czuję że w nowym soju czekał mnie niejeden acs. Tak czy inaczej czekam do jutra co zrobią supporterzy


    Administrator Forum kasai:
    Nie obrażamy. Upominam.

  • Nie bardzo rozumiem skad dzisiaj spadek u wilka o 6kk pkt? Jakies ST nie wstawione? Tu 3kkk surowcow zysku bylo, czy moze za to ST za "kare" (a tabeli kar nie ma) odebrali surowce podwojnie?

    Edit: Dzieki DarthMario za odpowiedz.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Calipso napisał(a):

    Nie bardzo rozumiem skad dzisiaj spadek u wilka o 6kk pkt? Jakies ST nie wstawione? Tu 3kkk surowcow zysku bylo, czy moze za to ST za "kare" (a tabeli kar nie ma) odebrali surowce podwojnie?
    pamiętaj o przeliczeniu dexu na surke.
    Bo taki jest team nie napiszę jaki bo to będzie chamskie :p
  • Szkoda ze konczysz gre i to z powodu dzialan Administracji
    Ale Im wszysto wolno , nakladac kary nie wiadomo za co i takie jak im sie podoba , i tylko na wybranych graczy
    Usuwac z Forum niewygodne dla Nich tematy , np Zenada
    Typowa Wolnoamerykanka
    Zycze powodzenia i spokojnego zycia w Realu , ale czy to mozliwe , tam dzieje sie to samo co tu
    Rzadzi pieniadz , znajomosci i uklady

    Powodzenia
    Pozdrawiam



    Edit
    Temat Zenada przywrocono wiekszosc postow skasowano a z niektorych powycinano fragmenty
    Temat zamkniety !!!
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez john malkowitz007 ().

  • Wilku ich nie ogarniesz.
    Nie staraj się nawet ich zrozumieć bo wylądujesz w psychiatryku.
    Rozumie Twoje rozgoryczenie i też bym tak postąpił rzucając tą NIESPRAWIEDLIWĄ GRĘ.

    Tutaj wszystko jest niejawne, i nie można zobaczyć co było faktycznym powodem tego , iż tak Cię potraktowali. Nie mają po prostu odwagi aby pokazać co było przyczyną ich zagrywki.
    Kiedyś ktoś tutaj napisał, że ta gra to jedno wielkie bagno, szkoda tylko, że ludzi naiwni wydają na tą grę kasę czym nabijają kabze pseudo administratorom gry.

    masz racje WALIĆ ICH, choć z tym waleniem bym zbastował bo może im to sprawiać przyjemność.........

    Ten post i tak zapewnie zniknie bo ONI mogą kasować co im się tylko podoba i co jest dla nich niewygodne :D:D:D
  • Nie znam Wilka. Pisze posta jsko osoba postrona nie zangarzowana emocjonalnie w żadne konflikty, konszachty i tym podobne. Meritum. Dlaczego nie jest napisana przyczyna dlaczego wilku miał oddać surke z farmingu. Sprawa druga jezeli był to pusch to powinien być ban. Bana nie było więc o co chodzi?? Starcie było kupione?a moze jeszcze coś innego? Support nie jest 5 władzą ze nie musi się zniczego tłumaczyć. Support jest od PILNOWANIA PRZESTRZEGANIA ZASAD!
    Bla, bla, bla, bla
  • pit napisał(a):

    Nie znam Wilka. Pisze posta jsko osoba postrona nie zangarzowana emocjonalnie w żadne konflikty, konszachty i tym podobne. Meritum. Dlaczego nie jest napisana przyczyna dlaczego wilku miał oddać surke z farmingu. Sprawa druga jezeli był to pusch to powinien być ban. Bana nie było więc o co chodzi?? Starcie było kupione?a moze jeszcze coś innego? Support nie jest 5 władzą ze nie musi się zniczego tłumaczyć. Support jest od PILNOWANIA PRZESTRZEGANIA ZASAD!
    oni sami sobie tworzą zasady. :D jak zgłosiłem ich funfele za wykorzystanie buga w grze przez co nie dostała złoma to było ok.
    Pamiętaj o złotej zasadzie teamu: ONI MAJĄ LOGI ,A TY NIE MASZ NIC, TYLKO SWOJE WŁASNE ZDANIE. :)
    Z takim systemem zawsze się przegrywa.
  • Życie jak gowno na kole raz w gorze raz w dole..
    może osiągnąć wszystko albo...

    Robisz robotę Wilku Nie jeden Ci zazdrości
    Nie jednemu gul skaczy Nie jeden sie popłacze bo takich farmingów każdy z nas pragnie..

    A Kasi konkretnych uzasadnień bo pytanie brzmi czy to nie twoje konto było właśnie..?!

    „ tylko jeden facet jest w stanie zrozumie kobietę , nazywa sie J Daniel's”

    [mniam]


    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgarne wyrażenie.