[MNS] czyli Msciciel, ukati, Sledz i owens106 & odddane vs. [NuN] czyli rosolov, Uosiu, giker i Zastrzyk & m4ti [Korona] - 13703.66%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje obrony procent zacny , przeczuwaliśmy że to pułapka , może gdybym wrócił kilkanaście min wcześniej do domu to była by przebitka. W MNS morale nie upada a wręcz przeciwnie .

    tereth napisał(a):

    po pierwsze graty starcia jest czego nie ukrywam ... cieszy mnie ten widok ... bo kto lata nie rozwaznie ... ten ląduje w reckach najlepsi nigdy nie ląduja w reckach takie jest moje zdanie ...
    Tereth nie wiem jak planowaliście rozważnie kontrować , może opóżnic przed wlotem i sprawdzić czy nikt nie podstawił. Gdybyście się odważyli polecieć trzema flotami spotkał by Was los MNS , ciekawi mnie tylko jaka by była postawa po....
    • Tereth 16.01.2018 20:06:18 wilku jest akcja mozemy kontrowac
    • Tereth 16.01.2018 20:06:21 roslova
    • Tereth 16.01.2018 20:06:26 na 1:29
    • Tereth 16.01.2018 20:06:32 ja bym lecial i levy
    • Tereth 16.01.2018 20:06:47 posuzkujemy 3 ze wzgledu na to ze tam ma sojusznika w ukladzie
    • Tereth 16.01.2018 20:06:58 akcja juz teraz natychmiast :D
    • Tereth 16.01.2018 20:17:21 wilku
  • @Sierotek - caly pz nasz. Po wczoraj stalem sie prawdziwym wioslarzem!

    @sativa (wilku?) dzieki za info. Tereth oczywiscie po ataku cwaniakowal:

    • Tereth 16.01.2018 22:50:42 graty uknucia ale to zgubila ich chciwosc bo ja i levy wiedzielismy ze to smiedzi stacja z 3 na 1 gale ? :D hehe a mns zgubila chciwosc bo pisalem do chlopakow ... nie wiem jakie floty byly w obronie i w ilu lecieli wiec sie nie wypowiadam :D
    • Tereth 16.01.2018 22:51:56 bo ja rowniez pisalem do ludzi czy leca bo wiedzialem ze tam duza podstwaka :)


    Czyli, jak juz zostalo wielokrotnie powiedziane - zabraklo flot i/lub jaj. Przewidzial podstawke Uosia, Napoleon ogejma!
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Billie the kid napisał(a):

    tereth , nic do Ciebie nie mam lecz post sativy mowi sam za siebie , chciales kontrowac rosolova a teraz piszesz ze heheszki by sie nie nabraly , lubie Ciebie naprawde ale przeczysz sam sobie :?: :!:
    przeciez jest napisane ze chcialem kontorwac roslowa z mysla ze wiem ze tam smierdzi ... gdybysmy zebrali flote ja levy wilk zielu + moze ukati to by mogli powachac nam stopy .,.. my wiedzielismy ze jest tam brudno ale nie wiedzielismy jak bardzod latego sie nioe zdecydowalem na lot
    dlatego tez pisałem do Wilka czy sie pisze nie odpisywał ... to teraz maja za swoje jak to u mnie w pracy mowia
    "za chytry za łapczywy NIEEEEE SZKODA" Smialem sie widzac ten pz z levym nie dowierzalem ze polecieli na to i to nie duzymi flotami ukati nie wylecial wszystkim co mial ... owens nie zdazyl ...

    czy wy uwazcie ze ma sie jaja wlatujac w podstwake ? bo ja mysle ze to jest tylko czysta glupota i nieudolnosc agresorow ktorzy nie dograli akcji tak jak powinni ...

    P.s latajcie flota owszem zlomojecie robcie z siebie gwiazdy .... ale ilosc ile razy londujecie w reckach .. powala
    ja zlomuje mniej ... ale zlomuje z rozwaga bez strat a to chyba gra strategoczna ... i chodzi w niej by sie wzbogacac i byc to silniejszym a nie tracic floty myslac ze ma sie wtedy jaja :)

    wiecej wam nie odpisze bo naprawde nadajecie sie ... serio ...

    p.s2 a może by zaknac wam twarze pokazac wam rozmowy z konwersacji ja levy zielu wtedy rozwieje wam watpliwosci ze od samego poczatku wiedzileismy ze to jest to o czym myslimy
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez tereth ().

  • tereth napisał(a):

    Billie the kid napisał(a):

    tereth , nic do Ciebie nie mam lecz post sativy mowi sam za siebie , chciales kontrowac rosolova a teraz piszesz ze heheszki by sie nie nabraly , lubie Ciebie naprawde ale przeczysz sam sobie :?: :!:
    przeciez jest napisane ze chcialem kontorwac roslowa z mysla ze wiem ze tam smierdzi ... gdybysmy zebrali flote ja levy wilk zielu + moze ukati to by mogli powachac nam stopy .,.. my wiedzielismy ze jest tam brudno ale nie wiedzielismy jak bardzod latego sie nioe zdecydowalem na lot
    i dlatego szukales "trzeciego" i wspomniales tylko o sojuszniku w ukladzie (co wskazuje na podstawke startującą po was - smiech na sali). Pogrązasz sie amigo!
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • eee ukati to ile zarabiam i ile wydaje to moja prywatna sprawa stac mnie , to wydaje proste i logiczne a to ze na rhea mnie zezlomowaliscie sam wiesz w jaki sposob pokazuje wasza klase ktorej po prostu wam brakowalo aby mnie spakowac w normalny sposob i tyle , aby nie bylo offtopu rozumiem ze 40 baniek zlomu zawedzili mnsiaki rosolov tak
    TTG ! :popcorn:
  • no ładne starcie ładne ładne floty i moi oprawcy nawet w reckach :) troche cieszy ale szo życze dobrzy gracze a Ukati nawet bardzo sympatyczny człek z resztą nie miałem przyjemności wymiany zdań więc sie wstrzymam
    graty dla Agresorów kolejny raz taka akcja chyba już nie przejdzie ;D
    śliczne starcie :)
    szaleństwo!
  • Trzeba przyznac,ze eksperci z TVP swietnie to rozegrali, po to sie gra w ta gre, wlasnie dla takich akcji.
    I stara zasada sie sprawdza, nie kazdy Pro jest w top jak i nie kazdy top jest Pro ;)
    Szacunek dla dwoch stron, bo bez tego nie byloby tego rw.


    co do teretha xD xD xD
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Raa napisał(a):

    gram od 2006 roku zawsze jakiś większy złom wszyscy sobie skączą do gardeł, schemat po 5 latach przerwy się nie zmienił ten sam , dajcie sobie spokój to tylko gra której tak naprawde nie ma to nie istnieje .... nie zapominajcie o tym
    Ale najlepsze jest to że przeciwnicy z tego ST nie skaczą sobie do gardeł, tylko grzecznie wzajemnie sobie pogratulowali.
    Ale znajdzie się zawsze taki tereth i najcik co w starciu wcale nie uczestniczyli a najwięcej sapią i szczekają.

    P.S. NIGHT DO WORA :D
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wierzba37 ().

  • O_O O_O O_O To się nazywa bitwa :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: Gratuluję obu stronom . Agresorom za to, że im się chce, że pomimo ogromnych strat nie poddają się i grają dalej. Obrońcom za to, że zaplanowali i wdrożyli śmiały plan zezłomowania jednych z najlepszych złomiarzy tego uni :top1: :top1: :top1: To tylko gra i ma sprawiać przyjemność :piwko:

    :fgrin: :fgrin: :fgrin: :fgrin:
  • No no dawno się tyle nie naczytałem przy ST :)

    Graty starcia :) Zacne nie powiem. % na dłuuugi czas pozostanie TOP 1. No i zysk też wyszedł całkiem miły.
    Przy takich akcjach jak zwykle jest wiele szczekania ale nie powiem uśmiałem się czytając to. Pozdro dla detektywów i wszystkich co mieli swoje wersje tego starcia (prawdopodobnie z nami w udziale ;P )
    Cóż bawmy się dalej zamiast pisać tutaj głupoty :)
    Emerytura
  • Neferet napisał(a):

    Temat przeczyszczony z wszelkich obraz, kłótni oraz innego offtopu. Ktoś rzucił propozycją wojny, myślę, że to byłaby najlepsza opcja zamiast wyzywania się wzajemnie na forum.
    Ładnie to tak przerzucać robotę na kolegę z działu "Wojny"? :D
    Tutaj sytuacja już powoli stygnie i offtop czyta się ciekawiej niż standardowe szablony "graty, a obrońcy/atakującemu sz/o!", a jak to całe towarzystwo przeniesie się do tematu wojny to obelg, przekleństw i gróźb będzie 3 razy tyle. xD
    Poza tym z tego co wiem najt uspokoił sytuacje popełniając ogame'owe seppuku "sprzedając" konto. :P
    Choć nie zdziwi mnie jak to konto opuści sojusz, konto zostanie przyjęte do innego sojuszu, bo przecież "to już nie najt" i znowu akty i screeny będą latały po połowie uni. :thumbsup:
  • Gratulacje na Korony i MNS - chłopaki pokazali, że nie top ważny, tylko zabawa.

    Topkę łatwo zrobić, nawet bez wielu ST. Wystarczy farmić idlerków lub eko graczy. A do takich akcje potrzeba trochę pomysłu i ryzyka. Z obu stron. Dlatego gratki - im więcej takich akcji tym więcej na uni będzie się działo.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon