[MNS] czyli Msciciel, ukati, Sledz i owens106 & odddane vs. [NuN] czyli rosolov, Uosiu, giker i Zastrzyk & m4ti [Korona] - 13703.66%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [MNS] czyli Msciciel, ukati, Sledz i owens106 & odddane vs. [NuN] czyli rosolov, Uosiu, giker i Zastrzyk & m4ti [Korona] - 13703.66%

    No i wyszło za pierwszym razem. :D
    Jako reżyser tego spektaklu otrzymałem przywilej wrzucenia ST na forum i przyznam, że mimo kilku niedopatrzeń wyszło całkiem przyzwoicie. :D
    Głównym niedopatrzeniem z mojej strony był brak wiedzy o tym, że istnieje limit osób lecących na zatrzymaj na jedną planetę o czym boleśnie przekonał się Ojciec Chrzestny, który mimo chęci i gotowości musiał towarzyszyć nam jedynie na discordzie. Pozdrawiam Cię i może następnym razem. :D
    Co do samego opisu akcji to już kilka dni temu zaczęliśmy poszukiwania gracza, który nie byłby kojarzony bezpośrednio z rosołem, miałby odpowiednio dużą flotę i planetę nieopodal, stanęło na Sasorim. Ustaliliśmy godzinę, o której chcemy żeby kontrowano rosoła i wszystko pod to już od wczoraj dogrywaliśmy dzięki czemu także moje GŚ'e miały okazje się pokazać. 8-)
    Jako że zwykłe czekanie aż ktoś złapie rosoła na falangę najpewniej wymagałoby przynajmniej kilku prób, Sasori rozesłał "zaprosenia" do co silniejszych graczy w tym reprezentantów wszystkich okolicznych większych sojuszy. Kolejnym niedociągnięciem z mojej strony było założenie, że jeśli ktoś poleci to tak żeby zezłomować samego rosoła a jednak należało się spodziewać, że wezmą pod uwagę także mnie i przynajmniej jeszcze jedną osobę. Przez ten właśnie błąd po pierwsze wiele innych osób, które z chęcią odpowiedziałyby na "zaproszenie" Sasoriego musiało odmówić, a po drugie cała akcja udała się tylko i wyłącznie dlatego, że owens nie zdążył dołączyć swojej floty.
    Co zabawne pewnie zaraz wszyscy, którzy otrzymali "zaproszenia" będą prześcigać się w komentarzach jacy to nie są przewidujący, bo od samego początku mieli czasy, ale postanowili nie lecieć bo "wiedzieli", że to pułapka mimo że zwyczajnie nie mieli tyle floty i jaj co ludzie z MNS. ;)

    Ode mnie pozdrowienia dla Sasoriego bez którego akcja by się nie udała i dla Sledzia, który od samego początku przewidział nie tylko że to pułapka, ale dokładnie na czym polega jednak nie mógł zostawić kolegów.

    M4ti: Pozdrowienia dla Korony, buddy i towarzyszy lotu ;)

    Zastrzyk: Pozdrowienia dla calego W_P, buddy i MNS bo w sumie nic nie mam do żadnego z nich, życzę odbudowy

    Giker: Dzieki za akcje panowie, gra z Wami jest jak po poranku zapach porządnej kawy

    rosolov: chcialbym pozdrowic kilka osob/sojuszy:
    - caly sojusz [NuN] - czyli całe cztery osoby - siebie, Uosia, gikera i Zastrzyka - takich pięciu, jak nas czterech to nie ma ani jednego na uni!
    - w szczegolnosci podziekowac Uosiowi, który byl mozgiem calej operacji. Ziom, tak jak juz pisałem - gra z Toba to zaszczyt.
    - m4tiego, ktory nie wahal sie ani chwili, i praktycznie od razu mielismy piatego z flotka
    - OjciecChrzestny & rzulfik - jeszcze raz sorry chlopaki. Kompletnie zapomnielismy o limicie piątki do ACS, aczkolwiek wielka pjona za pozostawanie w gotowości!
    - Koronę bo jesteście naprawdę ok, niektórzy mogliby tylko nauczyć się dzielić floty itd :stuck_out_tongue:
    - MNS bo to psychole i mieli jaja zeby leciec w niezbyt skrytą pułapkę i coby nie mowic w duzej mierze nadaja tempo temu uni - w szczegolnosci Sledzia (kazdemu zycze takiego wroga), ukatiego (czekam na cos wiecej), a także wielkiego (nie)obecnego, który zmieniłby wynik diametralnie - owensa106! Bogom wszystkich religii będą dzięki za to, że z jakiegoś powodu nie dołączyłeś nic wiecej :smile:
    - MaKaVeL - za chęci mimo wszystko
    - MoreThanADC - jesli to czytasz, to Cie pozdrawiam, bo chciales :D
    I pamiętajcie. Nie ufajcie nikomu!


    Miłego scrollowania.... ;]


    Dnia 16-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:




    Agresor Msciciel [MNS]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.959
    Mały transporter 6.391
    Ciężki myśliwiec 151
    Krążownik 10.000
    Okręt wojenny 569
    Pancernik 134


    _________________________________________



    Agresor Sledz [MNS]

    ________________________________________________

    Krążownik 2.613

    _________________________________________

    Agresor odddane

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 19.164
    Okręt wojenny 1.345
    Krążownik 5.873


    _________________________________________

    Agresor ukati [MNS]

    ________________________________________________

    Krążownik 7.293
    Okręt wojenny 2.449
    Pancernik 2.873


    _________________________________________

    Agresor owens106 [MNS]

    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca rosolov [NuN]

    ________________________________________________

    Duży transporter 694
    Lekki myśliwiec 15.301
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 7.446
    Okręt wojenny 921
    Sonda szpiegowska 102
    Niszczyciel 525
    Pancernik 561


    _________________________________________

    Obrońca Uosiu [NuN]

    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 5
    Mały transporter 11.870
    Lekki myśliwiec 13.775
    Ciężki myśliwiec 49
    Krążownik 522
    Bombowiec 7
    Niszczyciel 650
    Pancernik 107


    _________________________________________

    Obrońca Molibdenowy Zastrzyk [NuN]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.053
    Ciężki myśliwiec 96
    Krążownik 2.621
    Okręt wojenny 675
    Bombowiec 22
    Niszczyciel 12
    Pancernik 918
    Sonda szpiegowska 15.090


    _________________________________________

    Obrońca giker [NuN]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 23.448
    Krążownik 6.496
    Okręt wojenny 494
    Niszczyciel 50
    Pancernik 624
    Sonda szpiegowska 14.000


    _________________________________________

    Obrońca m4ti [Korona]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.485
    Krążownik 2.243
    Okręt wojenny 1.025
    Pancernik 457


    _________________________________________



    "to się nie może udać za pierwszym razem panowie..."



    Agresor Msciciel [MNS]

    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 0 ( -10.959 )
    Mały transporter 0 ( -6.391 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -151 )
    Krążownik 55 ( -9.945 )
    Okręt wojenny 38 ( -531 )
    Pancernik 37 ( -97 )


    _________________________________________


    Agresor Sledz [MNS]

    ________________________________________________

    Krążownik 11 ( -2.602 )

    _________________________________________

    Agresor odddane

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4 ( -19.160 )
    Okręt wojenny 96 ( -1.249 )
    Krążownik 21 ( -5.852 )


    _________________________________________

    Agresor ukati [MNS]

    ________________________________________________

    Krążownik 55 ( -7.238 )
    Okręt wojenny 288 ( -2.161 )
    Pancernik 802 ( -2.071 )


    _________________________________________

    Agresor owens106 [MNS]

    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca rosolov [NuN]

    ________________________________________________

    Duży transporter 97 ( -597 )
    Lekki myśliwiec 606 ( -14.695 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -2 )
    Krążownik 3.077 ( -4.369 )
    Okręt wojenny 813 ( -108 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -100 )
    Niszczyciel 524 ( -1 )
    Pancernik 545 ( -16 )


    _________________________________________

    Obrońca Uosiu [NuN]

    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Mały transporter 441 ( -11.429 )
    Lekki myśliwiec 565 ( -13.210 )
    Ciężki myśliwiec 10 ( -39 )
    Krążownik 235 ( -287 )
    Bombowiec 7 ( -0 )
    Niszczyciel 647 ( -3 )
    Pancernik 105 ( -2 )


    _________________________________________

    Obrońca Molibdenowy Zastrzyk [NuN]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 525 ( -12.528 )
    Ciężki myśliwiec 13 ( -83 )
    Krążownik 1.143 ( -1.478 )
    Okręt wojenny 611 ( -64 )
    Bombowiec 22 ( -0 )
    Niszczyciel 12 ( -0 )
    Pancernik 900 ( -18 )
    Sonda szpiegowska 417 ( -14.673 )


    _________________________________________

    Obrońca giker [NuN]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 922 ( -22.526 )
    Krążownik 2.676 ( -3.820 )
    Okręt wojenny 440 ( -54 )
    Niszczyciel 49 ( -1 )
    Pancernik 614 ( -10 )
    Sonda szpiegowska 338 ( -13.662 )


    _________________________________________

    Obrońca m4ti [Korona]

    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 725 ( -16.760 )
    Krążownik 942 ( -1.301 )
    Okręt wojenny 918 ( -107 )
    Pancernik 448 ( -9 )


    _________________________________________




    Bitwa zakończyła się remisem.



    Agresor stracił łącznie 1.311.764.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 753.106.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 957.282.200 metalu i 413.084.000 kryształu.



    Szansa na powstanie księżyca 13703,66%.

    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.




    Podsumowanie zysków/strat:



    agresor stracił łącznie 1.311.764.000 jednostek.

    obrońca zyskał łącznie 617.260.200 jednostek.









    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Uosiu ().

  • Prawde mowiac, jak zwykle do konca bylem sceptyczny. Faktem jest, ze spodziewalismy sie innych agresorów. Faktem jest również, że jak zobaczyłem co dołączyło, byłem pewien, że jest po zawodach; nie zdawałem sobie sprawy z ilości lmów, które w 5kę mieliśmy XD Jak wspomniano wczesniej, ilosc farta, ktory mielismy byla naprawde duza. No i ten skan od Ziela "random" w g3 - serio Panowie? :D to byl jakikolwiek sens sie kryc?

    Osobiscie bylem pewien w 99% ze nikt nie skontruje "kretynsko" wyslanych niszcz/kr w bunkierek na stacji. Recki podnosilem z moona przed skanem tylko raz. Lecieli, wiedzac ze nie zbiora zlomu ze mnie - o ile rzeczywiscie bede sam. W najgorszym wypadku, zakladajac lot Owensa, liczylem na udane tp floty albo chociaz zbiorke, po ktorej wtopa nie bylaby tak bolesna.

    Jak to zwykle bywa, błedy pojawily sie z obu stron :D dzisiaj tak, jutro owens pakuje mnie i reszte, a karuzela kreci sie dalej


    EDIT:
    @Dill
    Dnem jest zawracanie floty, aby partner z acs wtopil. Dnem jest sprzedawanie akty z buddy i zdradzanie sojuszy. Dnem jest multikonciarstwo i puszowanie sie. Dnem jest [ciach//podkradanie] zlomu kiedy ktos pyta o recki i daje ci koordy.

    Dlaczego mialby nie zawrocic stacji, jezeli byl online? Co to ma do rzeczy? Czy jesli nie opisalibysmy tego, zwyczajnie bys pogratulowal? Co konkretnie tutaj bylo dnem, sama rezyserka? Czy myslisz ze agresorzy lecieli "na pewniaka", ze to zwykla kontra gdzie szukam kogos w okolicy naprędce do podstawki? (dodam ze nie ma w okolicy takich flot zeby to przetrwac)

    Moderator Neferet:
    Wulgarne słownictwo
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • cuz nie tylko sledz przewidywal :) gratki sie należą odbudowa trwa :) mam nadzieje ze do zobaczenia :P (wkrótce) jak wjazd to chociaż z pompa

    Bo wilki poluja noca ...

    My Nie Spimy (MNS) - uni ursa ,leo ,rhea ,wezn,xanthus,indus

    Ponyclub - uni hyperion
    United Nightmares (NTM) - uni 33
    Wataha (WTH) - uni 62 , 63
  • witam
    bardzo zadko jestem powazny bo bardzo tego nie lubie ale tym razem musze
    na wstepie chcialbym zaznaczyc iz ubolewam ze nie dolaczylem cala moja flota bo mam slabe napedy ktore podciagne mimo ze ukati od dawna o to mnie molestuje
    ponadto pragne zauwazyc iz owe RW a zarazem top 1 ACS ktore dlugo ale to dlugo nie zostanie pobite poki MNS tego nie zrobi lub ktos na MNS tego nie dokona jest tylko i wylacznie moja wina
    po drugie pragne zauwazyc iz powyzsze RW jest tylko i wylacznie moja wina (po raz drugi dla nie kumatych) w zwiazku z czym pomoge sojusznikom w odbudowie na ten cel przeznacze 400kk sorki co dla wiekszosci z was zapewne jest suma bardzo niska jest to suma ktora przeznaczylem zaraz po starciu i poki msciciel oraz ukati mnie nie wyprzedza bede posylal im sorowce malo tego posle ticketa i bede legitnie ich pushowal
    pragne zaznaczyc ze jestesmy MNS wiec nikt z soja nie wyleci a malo tego jeszcze wiecej sorki poplynie na odbudowe bo nie tylko ja posle ale i resszta soja w zaleznosci od indywidulanych mozliwosci
    bycie MNS to bycie jednym z najlepszych graczy ogame .pl
    bycie MNS to znacz byc osoba wierna oddana i lojajlna
    bycie MNS to zaszczyt

    placzcie smiejscie sie narzekajcie przeklinajcie nas
    wasz wybor
    ale kazdy z was w glebi duszy wie ze z nami liczyc sie trzeba
    dzis chylimy czola bo popelnilismy blad pragne jedynie zauwazyc ze jak MNS pada dzieje sie to w ataku a nie w obronie lub BFS
    kazdy z was dordzy hejterzy tak szczerze zerknijcie na swoj sojusz i powiedzcie mi ilu z was padlo ilu z was padlo z naszej reki a ilu padlo w ataku


    czy jest nam wstyd ze doszlo do tego RW ?
    jak najbardziej nie
    od samego poczatku wiedzielismy co jest grane liczylismy ze poprostu zgromadzimy wieksza flote niz wrog nawet padlo zformuowanie ze jak sie bawic to bawic a jak padac to padac byle by razem i dlatego nie przyjeslismy heheheszkow do ataku bo nam nikt obcy nie potrzebny
    dlatego malo tego ze bedzie SzO to odbudujemy jeszcze wieksze flotki i dokonamy tego razem jako sojusznicy przyjaciele i flociarze

    dla fun clubu hejterow powiem tyle ze nie ma sie co cieszyc bo to z waszych sorowcow owa obudowa bedzie miala miejsce

    agresorom gratuluje i chyle czola w zasadzie zalatwiliscie nas w nasz sposob
    mimo wymiany PW liczylismy na nasze sily a nie wasze


    nie twierdze ze jestesmy najlepszym sojuszem poprostu twierdze ze nie ma lepszego od naszego i z duma jestem w stanie powiedziec to nawet w takiej chwili
    dlaczego jestem tak pewien siebie w chwili zwatpienia ?
    bo znam siebie
    bo znam moich ludzi
    i wiem ze nieraz namieszamy na tym uni jeszcze
    czy wam sie to podoba czy nie

    nie lekajcie sie sukcesow wroga lecz bledow swoich porzyjaciele bo wkoncu kazdy znas skonczy jak trup blady

    Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez Sledz ().

  • Dobra to jeszcze raz z opisu wynika ze sasori sprzedal info o lecacej flocie , pytanie on byl swiadom czy nie bo to dosc kluczowe jak dla mnie ?
    EDIT
    Momencik bo chyba czegos nie zrozumiałem NAJWYRAZNIEJ
    Rafik synku jak bede potrzebowal papugi to go sobie wynajme
    Dobra sorry za zamieszanie jak juz sam sledzik zaprzecza , opis wprowadzil mnie w blad najwyraziej jestescie tak doskonali ze nawet opis potraficie tak zamotać że nawet on mnie zmylil
    SzP /SzO ODPOWIEDNIO :) wwy

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Dill ().

  • Zayebista Akcja, wabik puszczony i jest boom.
    Właśnie tutaj jest przykład prawdziwej gry Ogame, co tu dużo się rozpisywać, aż dreszczyk przechodzi ;p
    MNS- życzę Sz/O- chociaz u was pewnie to będzie/ jest momento ;p
    A reszcie graty i miłego przetapiania.
    Zapewne dddłłłłłuuuggooo sie utrzyma na Topce RW
  • normalnie nie wiedzialem jak zareagowac jak mati podal mi koordy myslalem ze mam slac skana, wchodze w zakladke galaktyka a tam mega pz lezy 8o . Nic nie pisnal slowem o tej akcji , coz nie bede ukrywal coniektorych jest mi nawet i zal z MNS jak na przyklad Sledzia i Msciciela za to Ukati w reckach to juz inna sprawa :rolleyes: . mega gratki ode mnie dla Was przetapiajcie na co tam chcecie troche floty padlo ale jest plus oraz zapewne fun byl wiec czego chciec wiecej. :) .
    TTG ! :popcorn:
  • Miałem się wpisać, jak Uosiu wstawi RW, ale sorry, wczoraj byłem tak zmęczony, że padłem.
    Akcja do końca bardzo ładnie poprowadzona, Uosiu dla Ciebie, jako pomysłodawcy tej akcji, wielkie graty. Cała akcja zachowana w wielkiej konspiracji, zapewne dlatego udana w 100%.
    MNS odbudowy nie życzę, bo już zapewne się rozpoczęła. Polegli raz, będą bić, gwałcić i mordować, by się odbudować, ale to nie znaczy, że nie ma ludzi niezniszczalnych, kiedyś znów padną, bo historia lubi się powtarzać.

    Podsumowując: akcja lodzio-miodzio, minie dużo czasu zanim ktoś ją powtórzy zarówno pod względem scenariusza (bo po takim czymś, każdy będzie ostrożniejszy) jak i procenta. W każdym bądź razie agresorom gratulacje odwagi, obrońcom miłego przetopu.

    Usagi

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Usagi ().

  • :popcorn: :popcorn: [ciach] PYSZNE EMENEMSY!!! MNIAM MNIAM MNIAM... :popcorn: :popcorn: [ciach]

    ogolnie fajne bum xDDD jednak doczekalismy sie wiekszych % ktore ciesza oko jak wspomnialem w innym poscie wczesniej.. :P

    gratuluje obrony :) nawet wam to wyszlo.. :thumbsup:

    agresorow nie pozdrawiam.. to byla tylko kwestia czasu xDDD

    widac uni sie powolutku rozkreca wiec bedzie wiecej takich ST... he he he!!! ;}

    Moderator Neferet:
    Flood
  • W takim razie wtrącę swoje 3 grosze :)

    1. Życzę SZO agresorom bo wiem że odbudowa idzie pełną parą.
    2. Maści na ból co poniektórym ;)
    3. Czego jak czego ale finezji i dobrej zabawy MNSom nie można odebrać nie jeden z was by w ogole nie poleciał ale są tacy dla których to tylko cyferki śledziu Ty wiesz o czym mówię ;)))

    Fakt emememsy w reckach dla 3/4 uni to piękny widok ale na pewno nie raz jeszcze traficie w ich recki.
    Pamiętajcie nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka ;)))

    Śledz to nie tylko nick Śledz to stan umysłu :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Gratulacje %%%%% :) atakującym BSzO choć jak wiemy nie przepadamy za sobą :) akcja no cóż, ładna bez fajerwerków, podstawka tyle że duża, leci 5 na 5 za sojuszowe zapasy dla obu stron :) ciekawie się zapowiada, poŚledzimy co będzie dalej :) bo zapewne ... cdn nastąpi .... ale tego dowiemy się już w następnym odcinku !!! pozdrawiam Owensa, zabrakło niewiele ale jednak zabrakło:) Śledziu za postawę po starciu szacun wielki ale ... poczekam aż potwierdzisz to co piszesz. Mam ogromny szacunek do graczy którzy są tak jak ty oddani sojuszowi :) tylko to potwierdź i będzie ok :) a jeżeli nie potwierdzisz to poprostu zostaniesz .... Leszczem :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jacasa II ().

  • Dzięki Panowie za super akcję, pięknie obmyślane.
    Nie spodziewałem się, że wyjdziemy na niej z zyskiem i to tak ogromnym.
    % zachowa się na długie miesiące w topce uni.
    Agresorzy mieli jaja by lecieć do końca za co szacunek.
    Ogame, it's Only a GAME!

    Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK
  • Wczoraj wieczorkiem siedząc i popijając piwko, zauważyłem zawirowania w statach. I pierwszy rosolov wleciał mi w oczęta. Patrze a tam jeszcze resztki metalu przewracają się na pz. Myśle... biedak się doigrał, a taki waleczny był. Drugie piwko już kończyłem, to mi się go szkoda zrobiło i piszę.

    A on pyta czy sobie żartuje...Jak się dowiedziałem, co faktycznie zaszło, to banan mi się pojawił i poszedłem po 3 pywko, bo toast trzeba wznieść.

    Starcie SIEKA, tyle powiem. Sporo finezji, zachodu no i szczęścia, bo jakaś dodatkowa flotka MNS lub więcej mięsa mogła przełamać akcję. Ja się pytam, gdzie były wasze pancerne sondy MNS? :P

    Gratulacje całości chłopaki, aż dziw bierze jak wam się udają te pyszne steki

    Co do agresorów, to również im gratuluje samej decyzji, trochę chyba za bardzo uwierzyli w swoje floty. Ale tak napisałem w RW śledzia (lub nie pisałem, bo nie pamiętam), kto nie sieje, ten nie zbiera. Hytkiej odbudowy im życzę.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • No Panowie Jeszcze Raz Wielgachne Graty Jeszcze Pół Nocy Mi się Japa Cieszyła Po Naszej Gadaninie na Discu :)

    Oczywiście Szkoda że Nie Mogłem Dołączyć się Do Lotu ale To Odbijemy :P
    Chociaż nie ukrywam że byłem w gotowości do podstawki w razie W!!!

    Przetapiajcie Na Niszczycielskie Latajki Bo Robią Ziaziu i wwrrrrrrrr

    MNS Szacunek Nigdy nie Pękacie Śledź Zawsze z Kulturą Podchodzi do Tematu Więc Życzę SZO
  • Sledz napisał(a):

    witam
    bardzo zadko jestem powazny bo bardzo tego nie lubie ale tym razem musze
    na wstepie chcialbym zaznaczyc iz ubolewam ze nie dolaczylem cala moja flota bo mam slabe napedy ktore podciagne mimo ze ukati od dawna o to mnie molestuje
    ponadto pragne zauwazyc iz owe RW a zarazem top 1 ACS ktore dlugo ale to dlugo nie zostanie pobite poki MNS tego nie zrobi lub ktos na MNS tego nie dokona jest tylko i wylacznie moja wina
    po drugie pragne zauwazyc iz powyzsze RW jest tylko i wylacznie moja wina (po raz drugi dla nie kumatych) w zwiazku z czym pomoge sojusznikom w odbudowie na ten cel przeznacze 400kk sorki co dla wiekszosci z was zapewne jest suma bardzo niska jest to suma ktora przeznaczylem zaraz po starciu i poki msciciel oraz ukati mnie nie wyprzedza bede posylal im sorowce malo tego posle ticketa i bede legitnie ich pushowal
    pragne zaznaczyc ze jestesmy MNS wiec nikt z soja nie wyleci a malo tego jeszcze wiecej sorki poplynie na odbudowe bo nie tylko ja posle ale i resszta soja w zaleznosci od indywidulanych mozliwosci
    bycie MNS to bycie jednym z najlepszych graczy ogame .pl
    bycie MNS to znacz byc osoba wierna oddana i lojajlna
    bycie MNS to zaszczyt

    placzcie smiejscie sie narzekajcie przeklinajcie nas
    wasz wybor
    ale kazdy z was w glebi duszy wie ze z nami liczyc sie trzeba
    dzis chylimy czola bo popelnilismy blad pragne jedynie zauwazyc ze jak MNS pada dzieje sie to w ataku a nie w obronie lub BFS
    kazdy z was dordzy hejterzy tak szczerze zerknijcie na swoj sojusz i powiedzcie mi ilu z was padlo ilu z was padlo z naszej reki a ilu padlo w ataku


    czy jest nam wstyd ze doszlo do tego RW ?
    jak najbardziej nie
    od samego poczatku wiedzielismy co jest grane liczylismy ze poprostu zgromadzimy wieksza flote niz wrog nawet padlo zformuowanie ze jak sie bawic to bawic a jak padac to padac byle by razem i dlatego nie przyjeslismy heheheszkow do ataku bo nam nikt obcy nie potrzebny
    dlatego malo tego ze bedzie SzO to odbudujemy jeszcze wieksze flotki i dokonamy tego razem jako sojusznicy przyjaciele i flociarze

    dla fun clubu hejterow powiem tyle ze nie ma sie co cieszyc bo to z waszych sorowcow owa obudowa bedzie miala miejsce

    agresorom gratuluje i chyle czola w zasadzie zalatwiliscie nas w nasz sposob
    mimo wymiany PW liczylismy na nasze sily a nie wasze


    nie twierdze ze jestesmy najlepszym sojuszem poprostu twierdze ze nie ma lepszego od naszego i z duma jestem w stanie powiedziec to nawet w takiej chwili
    dlaczego jestem tak pewien siebie w chwili zwatpienia ?
    bo znam siebie
    bo znam moich ludzi
    i wiem ze nieraz namieszamy na tym uni jeszcze
    czy wam sie to podoba czy nie

    nie lekajcie sie sukcesow wroga lecz bledow swoich porzyjaciele bo wkoncu kazdy znas skonczy jak trup blady
    po pierwsze graty starcia jest czego nie ukrywam ... cieszy mnie ten widok ... bo kto lata nie rozwaznie ... ten ląduje w reckach najlepsi nigdy nie ląduja w reckach takie jest moje zdanie ...

    a teraz do ciebie sledziu ... ja tez jestem pewny swojej ekipy ... spakuj heheszke a moze powtarzam moze przynam ci racje ze jestes dobry pozdarwiam
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tereth ().