R32 [WSNR] vs. Goku [SMURFS] ~ 5790.86% TOP 2 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • R32 [WSNR] vs. Goku [SMURFS] ~ 5790.86% TOP 2 SOLO

    Pozdrawiam całe WSNR i wszystkich FANów
    Szczególne podziękowania dla Wuja za Zbiórkę! Do następnego
    Dnia 10-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor R32 [WSNR]
    ________________________________________________


    Pancernik 19.988
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Goku [SMURFS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 4.609
    Duży transporter 1.873
    Lekki myśliwiec 22.106
    Ciężki myśliwiec 71
    Krążownik 8.348
    Okręt wojenny 1.163
    Recykler 5.555
    Sonda szpiegowska 1.083
    Gwiazda Śmierci 11
    Pancernik 2.016
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor R32 [WSNR]
    ________________________________________________


    Pancernik 18.960 ( -1.028 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Goku [SMURFS]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.740.000 Metalu, 4.740.000 Kryształu i 4.740.000 Deuteru
    19.356.371 Metalu, 16.816.510 Kryształu i 17.877.287 Deuteru
    4.839.093 Metalu, 4.204.127 Kryształu i 4.469.322 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 87.381.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 824.351.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 355.855.500 metalu i 223.230.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 81.782.710 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:

    agresor zyskał łącznie 573.487.910 jednostek.
    obrońca stracił łącznie 906.133.710 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • Czekalem na ten push ]:-D z tego co wiem pogonione za cale 280 polskich zlociszy, ale po przeliczeniu na franki szwajcarskie, to groszowe sprawy :E kolejne konto Pana agresywnego do kolekcji ;] Ale szacun za top2 sie nalezy :P Szal pal na cale uni :D I te pozyczone recki - extra :thumbsup:
    Od 2007r tkwie w tym nałogu...

    uni 26 [a.A.K.] - emerytura
    uni 66 [CIENIE] - emerytura
    uni Wezn [RETRO] - emerytura
    uni Octans [-] - ON
    uni Pasiphae [F-G] - ON

    UNIVERSUM 26 - FOREVER!
  • A ja tam nie rozumiem tego płaczu , przecież to już śmieszne jest :P
    Najgorsze tylko jest to , że Wuja klapki ma na oczach :( bo przecież nie wierzycie chyba, że GO coś z tym zrobi :E
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • Mnie też zaciekawiło, kto zezłomował to konto, bo obrońca zachował się świetnie hehe. Zdjął urlop, przesłał całą surkę w jedno miejsce i generalnie wszystkie statki (wiem, bo pełny skan konta po starciu zrobiłem), a następnie nie zdążywszy niczego wydać stał się łupem gracza, który też dopiero od chyba wczoraj wrócił po długiej nieobecności. Gratki starcia, ja też tak chcę. Goku szybkiej odbudowy w doku i może mi się trafi ta druga runda??? Czekam dzisiaj na jeszcze jedno fajne starcie, ale w tym wypadku obstawiam kogoś innego jako agresora. Pozdrawiam i życzę wszystkim dalszych sukcesów.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Nie ogarniam was. Jeśli uważacie że to push to piszcie ticety jeżeli tak bedzie dostanie bana jak dostanie bana to go wywale i tyle. Jak dla mnie bez sensu te wasze placze :) blade ty syfu na własnym podworku nie widzisz a innym wypominasz. Wczoraj topiony na bernie był pagona i dosc szybko ten pz rósł na bernie :)Nie bylo jak zlozyc go na raz to na szt poszedl i nie nie zglosilen tego bo po co skoro to mozna sobie odebrać dziś mi nie wiele brakło:)

    R32 przetapiaj i tyle :)


    A odnośnie raków kazdy może takie mieć więc nie ma co zazdrości tylko badać

    Milego przetopu

    W u j O

  • Wujo tu masz rację - Bern też jak na drożdżach rośnie, a przecież jest po zezłomowaniu floty i teoretycznie skąd takie przyrosty - kilka dni temu był top70 teraz urósł o 30 miejsc. Kto zna prostą matematykę moze sobie zobaczyc ile dzisiaj pkt mają gracze z okolicy tych dwóch top - z eko to nie jest na bank. Może sojusz pomaga??? Tak sobie teoretyzuję.
    eR nie napisałeś nic o kulisach swojej akcji - bfs, wyliczanka, zawrócony stacjonuj?
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • tatomija napisał(a):

    Wujo tu masz rację - Bern też jak na drożdżach rośnie, a przecież jest po zezłomowaniu floty i teoretycznie skąd takie przyrosty - kilka dni temu był top70 teraz urósł o 30 miejsc. Kto zna prostą matematykę moze sobie zobaczyc ile dzisiaj pkt mają gracze z okolicy tych dwóch top - z eko to nie jest na bank. Może sojusz pomaga??? Tak sobie teoretyzuję.
    eR nie napisałeś nic o kulisach swojej akcji - bfs, wyliczanka, zawrócony stacjonuj?
    a czy ja jestem do tego zobowiązany? Nie. Tak że WSNR!
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • Rzucic oskarzenie jest bardzo latwo. Mnie tez oskarzaliscie o push a nic takiego nie mialo miejsca. Wiec i tu proponowal bym poczekac na ewentualna interwencje GO. Gdy bedzie na pregierzu to sobie bedziecie mogli pisac jaki fuj i ble jest bateryjka a poki co to nie macie podstaw do takiego biadolenia. To ze On trafil a Wy nie to nie jest zaden dowod jego winy to sie nazywa zawisc, zazdrosc...takie typowe dla Polaka...
  • a akurat ja wiem bo ten koles chcial ode mnie swojego czasu odkupic konto i mam cale rozmowy na gg w ktorych mowi gdzie i ktore konta mam zezlomowac zeby spushowac "jego nowe konto". Nawet pozwala mi to wystawic jako st bo jak sam mowi "to bedzie st na nowe top1". Wiec ja odpowiadam ze ja sie nie bawie w takie rzeczy i chetnie mu opchne swoje konto a jak juz bedzie jego to niech sobie robi z nim co chce i ryzykuje bana. Na to on mi cala instrukcje jak to trzeba zrobic zeby GO sie nie przyczepili i ze w logach musi sie zgadzac wiec dobrze jak to ja jeszcze u siebie bym to pozlomowal. Po drugie mysle ze wielu graczy ktorzy dysponuja duzymi flotami otrzymalo ostatnimi czasy wiadomosc w grze zeby skontaktowac sie z nim na maila id17.onet.pl w sprawie sprzedazy ich kont. Wiadomosci te o ile sie nie myle byly wysylane z konta (ktore poprzednio nazywalo sie andyskorpion i wisialo juz na banie) nalezacego do r32. Na to tez mam screeny z gg i maila w ktorych r32 mowi ze andyskorpion i theend a teraz game over to jego multikonta- pushowki. Tyle ze jak wiadomo screeny z gg czy czegokolwiek co nie jest gra ogame nie sa przez GO uznawane wiec koles sie pushuje na potege i nikt nic z tym nie robi. Juz pomijam fakt ze te jego zlomy wydaja sie podejrzane tak na zdrowy chlopski rozum. Koles siedzi po dwa tygodnie na urlopie, potem wraca i nagle w chwile moment zlomuje lordzika na rekord uni,boskiego i vigo z podstawka na idlaka. Teraz znowu dlugi urlop,powrot i w 3h w srodku dnia nowe top1. No bog gry po prostu. To my wszyscy skanujemy calymi dniami,ludzie w bunkry wlatuja bo niekiedy taka pustynia a ten tylko zdejmie urlop i od razu same rekordy i grube %. I wydaje mi sie ze albo jestescie wujo z badim tak glupi zeby tego nie zauwazyc albo tak bezczelni zeby go bronic i bawic sie w to razem z nim. Ale obawiam sie ze niestety to drugie
  • Wybacz haracz-u ale ja nie będę nikogo oceniał na podstawie zdania zupełnie obcej mi osoby. Ale postaram się przedstawić Tobie pewnie fakty.
    Tak pisal do topki o konto flotowe bo na takim chcial grac. Do mnie tez pisal ale ja nie chcialem "oddac". W koncu znalazl ale wyslanych wczesniej zapytan nie da sie przeciez cofnac.

    Złom na lordziku-kupiony ale obrońca obficie sam się zbiera-możliwe że rachunek w połowie uiszczony tylko i dlatego połowa złomu podebrana :lool: No i nie było tam zejscia z urlopu chwile przed jak to przedstawiles. Kilka działan w trakcie lotu rowniez karze mi watpic w to zeby to byla ustawka.

    Boski? Nie pierwszy i pewnie nie ostatni zlom. Rowniez nie widze w tym nic nadzwyczajnego.

    Vigo na podstawce u idlaka... no prosze Cie, Vigo zlamil i tyle. Jemu akurat kasy nie brakuje.

    A ten ostatni zlom 3h po zejsciu z U... tez mnie nie dziwi. Mozliwe ze obronca byl uspiony bo "grozny" sasiad na urlopie.

    Zaden z tych zlomow nie budzi u mnie szczegolnych watpliwosci i dlatego go bronie. Mozliwe ze jestem glupi ale mozliwe jest tez to ze bajki opowiadasz. Nie pierwszy raz z reszta.
    Co do Twoich rozmow z r32 to są to Twoje rozmowy z nim a nie moje. Skad mam wiedziec kto, z kim i o czym rozmawia?
  • eR ja pytając się o kulisy akcji pomyślałem sobie, że w takim wybitnym st każdy gracz lubi się chwalić jak dokonał takiego zniszczenia - wpierw w opisie st zwracasz się do wielu jak do swoich fanów, a potem z niejasnych powodów skąpisz nam informacji o kulisach - szkoda - moglibyśmy się pewnie wiele od Ciebie nauczyć


    MaDz_ - szkoda, że oskarżasz wszystkich o nieuczciwą grę - uwierz, że są jeszcze takie dinozaury, które nie tylko nie oszukują, ale nawet grają prawie bez anty

    DawajHaracz - małe sprostowanie Twojej wypowiedzi powyżej - starcie na boskim było prawidłowe - wiem, bo to sojusznik i gra dalej systematycznie sie odbudowując

    Wujo - oczywiście zrobicie tak jak uważacie, ale R32 jest dla Was obciążeniem i nawet dla dobra swojego najlepszego na uni sojuszu powinniście się go pozbyć
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Tato mój XXX były :P Wiesz o tym że grono ludzi nie wstawia starć albo opisów, bo po co komu wiedza :) . Czym mniej wiesz i umiesz tym łatwiej o kolejne złomy. Prosta zasada.

    Ja zrobiłem 4k,2k,4x1k w ciągu ostatniego tygodnia i nie wstawiam bo mi się nie chce z czystego lenistwa. Nie wstawiłem ich, to znaczy że mam coś na sumieniu? :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ten pan grał ze mną w sojuszu przez dwa miesiące, codziennie rozmawiając na discordzie, na końcu dostał bana (podobno za bota - tak mówił).
    Potem kupił nowe konto top 3, nic nie wspomniał, mając drugie u nas w sojuszu (ze statusami) i skanując mnie non stop po 50-60 razy dziennie (nie tylko mnie, największe floty w sojuszu), polował na mnie. A gdy zorientowałem się, że coś jest nie tak i zabrałem mu statusy to siedział na niewidocznym na discord i patrzył czy jestem. Dziwnym trafem, gdy wyrzuciłem konto, a adres discorda zmieniłem to skany ucichły zmalały do 2-3 dziennie. I nie pisałbym tego gdybym nie był tego pewny na 100 procent, nie mając z nim prywatnych rozmów na discordzie i numeru GG gdzie w obu przypadkach jakimś dziwnym trafem widnieje tam teraz nick R32 :) Na koniec zostałem oskarżony o to, że go obraziłem, a nick R32 każdy może mieć na GG :E
    Samo zachowanie w takim stylu wiele mówi jakim ktoś jest człowiekiem, więc uważajcie po prostu na niego chłopaki z WSNR, żeby Was tak niewycackał jak już na uni skończą się floty do złomowania, to tyle :)
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

  • bERN napisał(a):

    Ten pan grał ze mną w sojuszu przez dwa miesiące, codziennie rozmawiając na discordzie, na końcu dostał bana (podobno za bota - tak mówił).
    Potem kupił nowe konto top 3, nic nie wspomniał, mając drugie u nas w sojuszu (ze statusami) i skanując mnie non stop po 50-60 razy dziennie (nie tylko mnie, największe floty w sojuszu), polował na mnie. A gdy zorientowałem się, że coś jest nie tak i zabrałem mu statusy to siedział na niewidocznym na discord i patrzył czy jestem. Dziwnym trafem, gdy wyrzuciłem konto, a adres discorda zmieniłem to skany ucichły zmalały do 2-3 dziennie. I nie pisałbym tego gdybym nie był tego pewny na 100 procent, nie mając z nim prywatnych rozmów na discordzie i numeru GG gdzie w obu przypadkach jakimś dziwnym trafem widnieje tam teraz nick R32 :)
    Samo zachowanie w takim stylu wiele mówi jakim ktoś jest człowiekiem :)
    Poczytaj komentarze z elki co pan marek władca szparek (nie kobiecych) tam wyprawiał :D można się uśmiać

    :love: ZBOCZKI :love:
  • Ja również nie oceniam, zauważyłem tylko, że Pan DawajHaracz ma ostatnio coraz częściej bóle pupy pod waszymi STekami,
    może i słuszne, w to już nie wnikam, ale również zastanawiam się jak takie nieloty jak wy tyle biją, chyba wyjątkowo dobrze planety rozmieściliście.... ]:-D
    Hehehe przetopu na więcej latajek, jeśli starcie uczciwe jak zauważył Hejduk ;)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST