Latte i Rush uczciwosc nie zna granic:)

  • Latte i Rush uczciwosc nie zna granic:)

    Witam wszystkich długo zastanawiałem się czy napisać no ale chyba wypada pokazać wszystkim jacy uczciwi gracze są na tym uni. Wiem ze kazdy ma mniej lub więcej za uszami ale niektórzy usilnie twierdzili ze są jak krystaliczna woda ze nigdy nic ze wszystko legalnie łącznie z czystym sumieniem. Wiec zacznijmy od początku wiadomo było ze od jakiegoś czasu w sojuszu cos jest nie tak ale były tylko domysły bo nie można oskarżać kogoś o coś bez dowodów. Długo zastanawialiśmy się co zrobić i jak ale może brak chęci może częste urlopy pana od kawy i dziwne wydarzenia z nim związane sam nie wiem aż tu przypadek spowodował ujawnienie i pokazanie prawdziwej twarzy po trupach do celu i nie ważne jak ważne by osiągnąć swój cel zezłomować kogoś z NC no ale jak skoro się nie ma aż takiej floty i za dużo osób już się poznało na koledze wiec trzeba znaleźć kogoś o podobnych zamiłowaniach:) Przechodząc do setna zostawiam flotę na podpuchę na kilka godzin i wstaje w nocy by zrobić fsa- wszystko ładnie gdyby akurat wtedy sen się nie przedłużył:) Wiec wstaje dochodzę do lapka i widzę migający czerwony alarm aż nie dowierzałem ze latte znalazł kompana do lotu bo to ze paruwa z nim poleci wiedziałem zastanawiałem się kto jeszcze i sam nie moglem uwierzyć ujawniła się szuja sojuszowa która grała pod nickiem molibden. Co najlepsze nawet nie wyszedł z sojuszu żeby mieć choć odrobinę honoru:) tu dowod dla niedowiarków:

    UCZCIWOSC NIE ZNA GRANIC



    Jak widać uczciwość nie zna granic mam jeszcze kilka innych ciekawych screenow z aktywkami sojuszowymi z tego ataku no ale to już inna bajka. Niestety atak agresorom nie wyszedł po pojawieniu się aktywek moich zawrócili - zostali zdemaskowaniu. Teraz chociaż można się domyślić kto ukradł konto angello gdyż miał nr telefonu i znal cala sytuacje a to ze konto zostało wystawione to chyba nie podlega wątpliwością -Brawo WY. Tak wiec zastanowcie sie ludzie czy wartopomagac takim ludziom którzy ze względu na to ze nie potrafią zrobić nic uczciwie posuwają się do takich rzeczy
  • Latte kiedy sie pochwalisz ostatnim starciem z kryspinem??
    To było piękne RW ponad 1000% i 100 mln zysku - znam kilka osób, które już ostrzą pazurki by "pogratulować" Ci kolejnego sukcesu ]:-D ]:-D



    PS. leć do końca, nie przejmuj się aktywkami to wracające floty albo sojusznicy robią mi aktywności :D
  • czego tu się spodziewać po tego typu graczach :)

    z jednej strony każdy orze jak może ale kradzież konta to już przegięcie.

    nigdy nic nie osiągnęli, jak już coś to tylko przez oszustwa i tego typu sprawy, także BRAWO WY ! :D

    latte bany:

    Bany:
    2016-09-04(vb)2016-09-10(-)
    2017-01-29(vb)2017-02-01(-)




    parówa bany

    Bany:
    2016-09-04(vb)2016-09-10(vi)



    rush bany

    było ich tyle że aż się wkleić nie chce :D




    PS. leć do końca, nie przejmuj się aktywkami to wracające floty albo sojusznicy robią mi aktywności


    :dobry: ...w sumie też mógłbym tak napisać ale to jest tchórz, on nigdy nie leci do końca (no może z wyjątkiem ustawionych starć)
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Latający Holender ().

  • Post o podobnej treści napisałem w dziele ST ale możliwe jest, że modek przeczyści tamten temat więc wklejam tutaj by nie stracić 30 min pisania.


    Latte i rush czytali nasze wiadomości przez sześć miesięcy i nic, absolutnie nic, nie możecie napisać o nas negatywnego jedynie jakiś bełkot, pseudoinformacje lub wycieczki personalne. Obaj mają też problem z czytaniem ze zrozumieniem.

    Teraz będzie o szpiegach czyli to, co tygryski lubią najbardziej .
    Pierwsze wątpliwości, że coś się dzieje u nas podejrzanego, nabraliśmy gdy chochelka w imponujący sposób wyliczył z pzeta jakąś flotę na 1400%, kto ciekawy tego starcia niech zajrzy do archiwum S& D. Wątpliwości były nie dlatego, że chochla przedstawił się jako początkujący gracz, tylko dlatego, że zezłomowane konto było kontem pushowym rusha czy unitów. W połowie grudnia latte znowu oskubał mnie z deuteru na jednym z moonów, zysk był mizerny ale my już wtedy mieliśmy pewność, że mamy kreta tylko nie wiedzieliśmy kto donosi. Ten wlot był o jeden raz za dużo bo wtedy zapaliły się wszystkie światła alarmowe.
    Generalnie to spapraliście sprawę. Mając kilka kont stosunkowo silnych w tym dwa, które mogły niespodziewanie zdradzić, mogliście wyrządzić nam poważne szkody. Za pazerny byłeś i to nas uratowało albo nie potraficie wykorzystać takiej sytuacji.
    Bez wchodzenia w szczegóły, dość łatwo powiązaliśmy konta: molibden/rush i roland, latte i kryspin, chochelka, nexus i meril i jeszcze dwa słabsze. I twierdzenie, że nic nie widziałeś o szpiegach jest zwykłym kłam... nieszczerością. Wyżej wymienione przeze mnie konta współpracowały ze sobą i o sobie wiedziały. Z taką siłą, wykorzystując element zaskoczenia, można wiele zdziałać a przeciwnicy są - całe NC do dyspozycji.