WestBam Zegnam Wszystkich :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • WestBam Zegnam Wszystkich :)

    Teraz nie pora szukać wymówek...............
    Długo a nawet bardzo długo na to czekałem ale w końcu nadeszło :)
    Sam zgubiłem rachubę ile lat już tu siedzę (elka plus quantum 8-10 lat ) ale z punktu widzenia Mojej Zony a kiedy zaczynalem jeszcze dziewczyny z pewnoscia zbyt dlugo ;)
    Chcialbym tutaj Bardzo Serdecznie podziekowac Calemu KGH,wszystkim obecnym graczą tego sojuszu w ktorym mialem przyjemnosc grac.
    Chlopaki byliscie najlepsza ekipa z jaka przyszlo mi grac na przestrzeni moich wszystkich lat w Ogejmie,dziekuję :)

    Konto które tu zbudowałem to evenement na skale światowa jezeli chodzi o ilośc planet do posiadanych punktow ogolnych jak i EKO.
    Swego czasu miałem tu nawet gości z Francji i Hiszpani ktorzy pozakładali konta na jeden dzień tylko po aby po rozmawiac na temat mojego stylu gry a raczej tak małej w stosunku do reszty czołówki Eko posiadanych planet.

    Legionowi Gratuluje jeszcze raz, jeżeli dobrze pamietam to Twoje pierwsze trafienie mnie od początku jak gram.
    Dzięki również pozostałym osobą które mnie złomowały oraz dla ktorych bylem tylko metalem i kryształem,
    Silent i Migi,pozostałych moge nie pamietac,bez waz klepanie samego Eko bez strat było mega nudne :)
    Co do Migi to było to kilkukrotnie i nawet zarzucono mi że celowo daje się zezlomować,mialaś nadzwyczaj dentystyczne wyczucie czasu do którego jednak miałem sporo watpliwości ale to już historia :)
    Zostawiam za sobą już wszystko a w głowie zostaną tylko te dobre wspomnienia.
    Miałem bardzo duzo szczęscią zaczynajac gre na jednym z ostatnich uni przed zmianą designu i wg,jeszcze starych zasad,chyba bez antymaterji jezeli pamietam.
    Tamto doswiadczenie nieporownywalnie lepsze z tym co mamy obecnie,anty jak i oficerowie zabily ducha tej gry i wrprowadzily zwykly wyscig szczurow i co tu duzo mowic kupowanie ptk.


    Uprzedzajac wszystkie rozmyslenia i marzenia co dalej z moim kontem podaje do wiadomości iz 15 stycznia, 2018 godz.3.00 przestanie istniec.
    Nie piszcie do mnie bo decyzja jest nie odwracalna i juz dawno podjeta.
    Wiem że w miare dobrze przez te wszystkie lata się pilnowałem i mam nadzieje ze dla wiekszosci ktorzy mieli ze mna do czynienia bedzie to jedyny mankament mojej osoby :)
    Jeszcze raz dziekuje Wszystkim ktorych tu poznalem i z ktorymi mialem do czynienia po obu stronach barykady.

    Pozdrawiam całe Uni Quantum
    WestBam/Paweł

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WestFun ().

  • Dzięki za pozdrowienia rozumiem i szanuję Twoją decyzję chociaż jednak trochę szkoda
    Życie to nie Ogame a Ogame nie jest nawet jego namiastką...ma wszak jedną zaletę,gracze czasami są prawdziwi aż do bólu ... w cyferkach,statach,postach(szczególnie postach) rekompensują sobie niepowodzenia i porażki bądź głęboko skrywane frustracje i w tym są jak najbardziej prawdziwi..
    No West szkoda bardzo ale co zrobić każdego to w niedalekiej przyszłości czeka, powodzenia w realu i dostatniego życia w Polsce ;]

    :papa:
    Jak cycu i chemik powiedzieli :dyskusja: podejście detektywistyczne będzie tego brakować :bdb:
  • Yoss......... tyle razy prosiłem nie pal dexu bo zawsze przed zwozka jak i w trakcie siedze :)
    ale TY bardzo czesto startowales mimo to,tak po ludzku bylo mi już Ciebie szkoda i szczerze to wlasnie Ciebie widziałem jako mojego ostatniego egzekutora co nalezalo by Ci sie w 100% za przepalony dex i ilosc prob :),kilku agresorom udawalo sie to ze ze znacznie dalszych odleglosci Tobie mimo bycia w US nie,coz zycie rzadzi sie wlasnymi prawami.....
    mnie rowniez bedzie brakowalo pogadanek z Tobą bo zawsze byles w pozadku i trzymales najwyzsza klase.
    Mlodzi dzis nie potrafia zrozumiec iz mimo bycia w kontrze do siebie w tej grze mozna grac z zasadami i przy tym ugrac swoje.

    Dzieki za Wszystkie linki z wieloma ciekawymi kawałkami........
    The Analog Session-N5 from Outer Space MEGA MEGA kultowy kawałek i nie jako wielka przenośnia tego ze trzeba zawsze grac swoje mimo zmiany generacji i postepu swiata :)
    Dzieki i pozdrawiam Yossarian :)
  • Witaj a zarazem żegnaj, nie znałem Cię co prawda ale podglądałem w DiD w górnikach i sam byłem zaciekawiony twoją taktyką odnośnie mocnego eko do ilości posiadanych planet. Na pamiątkę jeżeli masz ochotę zostaw przynajmniej wpis w DiD z obecnie posiadanego eko dla młodego narybka :) Życzę powodzenia i pozdrawiam.
    Spica
  • Szkoda :)

    Skoro tyle razy opowiadałeś historię pracy na sowim koncie, to mógłbyś raz jeszcze spisać dla potomności ;D

    Decyzji nie dziwię się, bo ogejm to złodziej życia i jak tylko ma się coś lepszego do roboty, to trzeba rzucać bez żalu :p
    uni27 - Dictator[Spartans]
    uni Uriel - Hannibal Barkas[Vivo]



    6.XII.2006-moj pierwszy milion :baby:
  • DarthMario. napisał(a):

    I co zmieniłeś zdanie? :) Jednak złotóweczka ważniejsza :)
    A co Marys dupka boli ? Nie Twoje konto nie Twoj interes , nie chce mi sie przypominac ile razy Ty "konczyles z oGame" ;P
    Skoro mozna przeznaczyc pare zlotych na wlasciwy cel popieram jak najbardziej.
    Trzymaj sie West , zajmij sie rodzina - o ile pamietam powiekszyla Ci sie nie tak dawno :D
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • lucky666 napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    I co zmieniłeś zdanie? :) Jednak złotóweczka ważniejsza :)
    A co Marys dupka boli ? Nie Twoje konto nie Twoj interes , nie chce mi sie przypominac ile razy Ty "konczyles z oGame" ;P Skoro mozna przeznaczyc pare zlotych na wlasciwy cel popieram jak najbardziej.
    Trzymaj sie West , zajmij sie rodzina - o ile pamietam powiekszyla Ci sie nie tak dawno :D
    A z resztą szkoda słów na Ciebie. :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().