MrMajster [ZLY SEN] vs. Drak [QCD] ~ 10600%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • MrMajster [ZLY SEN] vs. Drak [QCD] ~ 10600%

    Dzień dobry,
    nie zadzieraj z ekonomem.
    siedzę, klikam podgląd bo mi się nie chce fsować, farmię na Yildun i klikam inną grę, a w między czasie dwóch zs'ów mną się dzisiaj zainteresowało. pierwszego nie dałbym rady rozwalić, ale i tak nie chciało mi się nawet tego robić, ale drugi tak jakoś lepiej (bynajmniej dla mnie) trafił.
    leń nie sprawdził reszty moonów to dostał nauczkę w postaci teleportu na pare sekund przed dolotem :)
    wyszedłem na lekki minus ale spełniłem swoje marzenie żeby zezłomować kogoś ZS :D
    pozdro dla tych co chcą być pozdrowieni





    Dnia 05-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor MrMajster [ZLY SEN]
    ________________________________________________


    Pancernik 20.000
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Drak [QCD]
    ________________________________________________


    Duży transporter 10.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 452
    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Lekkie działo laserowe 5.000
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor MrMajster [ZLY SEN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca Drak [QCD]
    ________________________________________________


    Duży transporter 0 ( -10.000 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 452 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -5.000 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -5.000 )
    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 1.700.001.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 140.058.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 462.014.000 metalu i 602.018.900 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    8.030.000 Metalu i 8.030.000 Kryształu
    7.020.000 Metalu i 7.020.000 Kryształu
    1.010.000 Metalu i 1.010.000 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    56.210.000 Metalu i 56.210.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -600.000.000
    Kryształ: -800.001.000
    Deuter: -300.000.000
    agresor stracił łącznie 1.700.001.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -21.310.000
    Kryształ: -6.316.000
    Deuter: -12.000
    obrońca stracił łącznie 27.638.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    top solo: 3249%
    top acs: 10 126%
    zniszczone moony: 6 - i będzie więcej.
  • Bufonada, to jest coś za co nie lubie ZSów
    Latałeś na mnie nie raz, rozwalałeś mi moony i ciągle nic. Nie jestem niezniszczalny, bo parę klopsów zaliczyłem, ale Ty niestety, bo od dawna masz na mnie ochotę, jedyne co u mnie osiągnąłeś to ban za bash (6 niszczeń + czyszczenie) :D
    top solo: 3249%
    top acs: 10 126%
    zniszczone moony: 6 - i będzie więcej.
  • Geralt the Riv napisał(a):

    Bufonada, to jest coś za co nie lubie ZSów
    Latałeś na mnie nie raz, rozwalałeś mi moony i ciągle nic. Nie jestem niezniszczalny, bo parę klopsów zaliczyłem, ale Ty niestety, bo od dawna masz na mnie ochotę, jedyne co u mnie osiągnąłeś to ban za bash (6 niszczeń + czyszczenie) :D
    zobacz ile lajkow dostajesz od pro graczy :D
    Bufonada? A co to takiego?
    Jakbyś kiedyś latał, to byś wiedział że w pojedynkę ciężko zdjąć 12 moonow. :D
    No nie wiem, z tym bashem u Ciebie to chyba mnie z kims pomyliłeś. :)
  • Majster pogratulował, życzył smacznego piwa, ogólnie pełna kultura i szacuneczek. nie rozumiem tylko skąd ta spina u marysi i jakiegoś proboszcza co mi priv zaspamowywał

    Majster, szybkiej odbudowy, większość złomu i tak u Ciebie. i Twoje zdrowie w gardło moje

    PS a te lajki maryś to w buty sobie wsadź, będziesz wyższy :)
    top solo: 3249%
    top acs: 10 126%
    zniszczone moony: 6 - i będzie więcej.
  • No zdarza się wtopka. zresztą pierwsza od lat i nieduża. złom w 92% u mnie. Pc odbudowane. A czasami taki łokieć w żebra musi być by bardziej uważać;] Także chłopaki nie ma co się spinać;d Rewanż sam przyjdzie tak samo niespodziewanie jak te gąski na podstawce;]
    W wyniki mutacji genetycznych, do których doszło w pewnych serwerowniach naukowcy sklasyfikowali i zarejestrowali nową pokraczną hodowlę klakierów.

    :bicz1:
  • Pieknie Majster, liść zawsze dobrze robi, a ze był delikatny to nie ma co płakać, z Twoim eko chwila odbudowane.
    Pisanie ze dwóch próbowało ale Ci się nie chcialo złożyć tego pierwszego to chyba trochę na wyrost, z tego co czytam to bufonada jest po Twojej stronie nie Marysia.
    Na tym ta gra polega żeby latać i ściągać moony, a Ty szczycisz się tym ze masz 12-13 moonow i ktoś Ci ściągnął 2 i nie trafił we flotę...
    Nie wiem co Wy z tym ZS przecież to tylko dwie literki :)
    Graty podstawki a Majstrowi odebrania z nawiązką co stracił!
  • Geralt the Riv napisał(a):

    Majster pogratulował, życzył smacznego piwa, ogólnie pełna kultura i szacuneczek. nie rozumiem tylko skąd ta spina u marysi i jakiegoś proboszcza co mi priv zaspamowywał

    Majster, szybkiej odbudowy, większość złomu i tak u Ciebie. i Twoje zdrowie w gardło moje

    PS a te lajki maryś to w buty sobie wsadź, będziesz wyższy :)
    A co do Ciebie Eko Kamperze :) Nie spinałem , tylko zastanawiałem się jak wysoko ego ci się podniosło po wyjściu na - i wstawieniu na forum. Normalnie drugi MAXI. Rozumiem to pierwsze st ekscytacja sięgła sufitu jak nie mieszkania sąsiada. Ja Ci mogę pościągać moony dla zabawy nie widzę problemu, ale nie będę się jakoś Tym podniecał , bo jak napisał Terry nie trafie akurat tam gdzie jest flota XD Tak żeś się tym podniecił że serio aż mi rure z śmiechu zatkało XD

    Majster Tobie mega szybkiej odbudowy Eko jakieś masz :) Taka strata to nie strata.
    A Panu podnieconemu że spakował ZS-a spokojnych nocy :D zobaczymy jak długo.

    I taka mała uwaga dla tych pro elo NIEBIESKICH MIERNOT proponuję zejść z U na dłużej i pokazać które z was ma IKRE a nie żwir w jajach.

    Administrator Forum kasai:
    Cytat skasowany, więc i odpowiedź do niego. Proszę nie używać wulgaryzmów oraz nie prowokować.
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
  • Aż się zalogowałem, bo stwierdziłem, że nie wytrzymię. Brak słów, by opisać ból tylnej części ciała Vendetty... graty Geralt kamperze :D

    Z postów wynika, że przegrałeś starcie. Nie wiem czy robić popcorn, czy otwierać kolejne piwo. Skąd się biorą tacy ludzie i co nimi kieruje? Ciężko mi powiedzieć, bo nie mam dodatkowego chromosomu :D
    Semen UNI16 F.G
    Zakk UNI22 TTD


    Ja 15:11:26
    najpierw się ustala prędkość z dopiero w drugim oknie widać ładowność x_X
    Ja 15:11:35
    qrde co za debil ten interfejs projektował :|
    Procek 15:11:53
    hitler za grobu msci sie

    :E :E :E
  • Gratki podstwki , kazdy moze wtopic jezeli nie zna calej floty obroncy .
    Co do szczekaczy - widze ze Wam te dwie literki w tag-u do glowki udezyly lepiej niz woda sodowa na sylwestra . Nie tag tworzy sojusz a ludzie .
    Dno i wodorosty to obecny poziom ZS-u z Q ( z wyjatkiem Artka i Mysta chociaz naprawde podziwiam ich cierpliwosc :P ) .
    Marys pamietaj o pieluchach jak gdzies lecisz :D nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie zejde z U :D
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • @lucky666 Wiesz...zapomniałeś o mnie:D Nie unoszę się ponad nikim, nie obija mi tak jak co niektórym. Tu się zgodzę z Tobą. Ale nie można też rysować obrazu całego soja poprzez pryzmat jednej, czy dwóch osób.
    W wyniki mutacji genetycznych, do których doszło w pewnych serwerowniach naukowcy sklasyfikowali i zarejestrowali nową pokraczną hodowlę klakierów.

    :bicz1:
  • DarthMario. napisał(a):

    lucky666 napisał(a):

    Marys pamietaj o pieluchach jak gdzies lecisz :D nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie zejde z U :D
    Luźna guma skarbie :* to kto ostatnio zdejmowal urlop na twoim koncie?Gratki podstawki i piece wszystkim.
    Hmmm , czy dobrze zrozumialem Twoja odpowiedz ? Cos moze o "zasiadaniu " ? Moze zapytamy Terrego co o tym sadzi ? A gume to miales chyba bardzo luzna zapychajac uklad na 9 gali na czas powrotu gesi z farmingu na dolti :D Nie chcialo mi sie leciec po kilku drineczkach wolalem popatrzec jak sie pocisz :D

    MrMajster niestety wlasnie w tym punkcie sie mylisz - kazdy z czlonkow sojuszu ksztaltuje jego wizerunek , a brak reakcji na jego wypowiedzi przeklada sie na opinie o calym sojuszu. I nie pisze tutaj tylko o dzisiejszej wypowiedzi bo zagladam co jakis czas na forum .

    Gratulacje raz jeszcze udanej pulapki :D
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • @lucky666brak reakcji na jego wypowiedzi przeklada sie na opinie o calym sojuszu
    A myślisz, że nie staram się ograniczać tego typu odpowiedzi i cięte języki? Tylko nie robie tego publicznie ale we wiadkach wewnątrz soja. Bo nie chce tutaj dalej spamować niepotrzebnymi opiniami i w ogóle. komenty mają być w stosunku do starcia, a nie w stosunku do ludzi.
    W wyniki mutacji genetycznych, do których doszło w pewnych serwerowniach naukowcy sklasyfikowali i zarejestrowali nową pokraczną hodowlę klakierów.

    :bicz1:
  • Graty Drak podstawki. ;)
    @Szpryc. tu nie chodzi o tag, tylko to co dzieje się z ludźmi gdy wchodzą skład sojuszu który ma przewagę na uni.
    Nawet niektórzy nie potrafią przyznać że zlamili, przecież to są jakieś śmieci w porównaniu z flotami jakie tutaj latają.
    Poza tym majsterek sobie ładnie odbił wtopę złomując konto o nicku zlomiarz wiec odbudowa poszła raz dwa ]:-D
    Zachowujecie się tutaj czasem jak panowie świata, a to po prostu są obrazki w grze. ;) szacunku i dystansu ludzie.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: