Oszust kończy grę

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Oszust kończy grę

    hahaha nie możliwe!!! Najwiekszy oszustna ogame uni68 konczy gre??? W końcu gruby vel serdel dokonałeś wyczynu nad wyczyny skończyłesz grę z wielkim prztupem wszak konto ktore wystawiłeś na allegro na sprzedaż dostało bana (bogu na banie mam nadzieje ze ten ban jest na wieki, a Ty oszuscie nie zarobiłeś na nim ani grosza). Mam nadzieje, że zostaną wymazane wszystkie ST, które wykreciłeś oszuście!!! Oby takich oszustów jak Ty było jak najmniej w tej grze!! Tego życze wszystkim w nowym roku.
    Mam ogromną satysfakcje z tego, że oszuście w końcu admin gry wziął sie za twoje konto Gruby!!! Ciekawe teraz jak pseudo sojusz komornik bedzie sie wypowiadał z banem na koncie bogu vel gruby. Hehe

    myślę, że dla tak "wybitnego" gracza jakim jest Gruby vel Serdel założenie osobnego wątku bedzie jak najbardziej słuszne.
    Niech nasz tuz Gry Gruby wie, że o nim nie zapomnimy Bo przecież takich oszustów nie jest wielu w tej grze.
    Niech to miejsce bedzie jego mauzoleum :)