empe [WSNR] & Badi [WSNR] & KotPali [WSNR] vs. Lordzik [MIDAS] 5598.26%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • empe [WSNR] & Badi [WSNR] & KotPali [WSNR] vs. Lordzik [MIDAS] 5598.26%

    Obroncy :xgszo:
    Badi dzieki za... :ow:
    Empe dzieki za akcje



    Dnia 24-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor empe [WSNR] :noob:
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Okręt wojenny 1.600
    Pancernik 1.484
    Mały transporter 4.840
    Ciężki myśliwiec 1.167
    Krążownik 1.118
    _________________________________________

    Agresor Badi [WSNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 13
    _________________________________________

    Agresor KotPali [WSNR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 98
    Pancernik 20.000
    Krążownik 10.000
    _________________________________________

    Obrońca Lordzik [MIDAS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.714
    Duży transporter 2.821
    Lekki myśliwiec 46.407
    Ciężki myśliwiec 33
    Krążownik 9.341
    Okręt wojenny 1.383
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 8.008
    Sonda szpiegowska 407
    Satelita słoneczny 344
    Pancernik 580
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor empe [WSNR]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 1.593 ( -7 )
    Pancernik 1.484 ( -0 )
    Mały transporter 1.653 ( -3.187 )
    Ciężki myśliwiec 637 ( -530 )
    Krążownik 983 ( -135 )
    _________________________________________

    Agresor Badi [WSNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -12 )
    _________________________________________

    Agresor KotPali [WSNR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 98 ( -0 )
    Pancernik 19.998 ( -2 )
    Krążownik 8.897 ( -1.103 )
    _________________________________________

    Obrońca Lordzik [MIDAS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.837.099 Metalu, 0 Kryształu i 10.443.145 Deuteru
    918.550 Metalu, 0 Kryształu i 5.221.573 Deuteru
    459.287 Metalu, 0 Kryształu i 2.610.786 Deuteru
    229.644 Metalu, 0 Kryształu i 1.305.393 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 54.552.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 791.286.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 791.304.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 384.304.900 metalu i 175.521.500 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 7.000 metalu i 4.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 23.025.477 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    264.440.000 Metalu i 175.560.000 Kryształu
    119.720.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    384.160.000 Metalu i 175.560.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 352.915.580
    Kryształ: 158.203.000
    Deuter: 17.074.897
    agresor zyskał łącznie 528.193.477 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -517.772.580
    Kryształ: -233.394.000
    Deuter: -63.162.897
    obrońca stracił łącznie 814.329.477 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Lordzik ;( lamo ty moja kochana, zbieraj się do kupy. Plus jest taki, że w święta nie będziesz musiał myśleć o flocie i zajmiesz się ciekawszymi sprawami ;) nie poddawaj się i klep eko :* :xgszo:
    Atakującym, cóż, z grzeczności wypada pogratulować...

    Dys, ja na przykład nie mam życia prywatnego i mój plan na dziś to palić, grabić i mordować :P lepsze to, niż zaszyć się w kącie i użalać nad sobą ;)
  • szkoda, że obrońca na święta nie wbił urlopu - ewentualnie mógł zrobić dłuższego fs na stacjonuj - skąpstwo nie popłaca w okresie świątecznym
    agresorów też mi szkoda, latać w okresie przedswiątecznym można, ale juz niszczyć moona hmm - nie pochwalam, ale macie zysk wiec przetapiajcie - krytykować mocno nie będę , bo sam kiedyś grałem jak nałogowiec i wiem, co to znaczy - wszystkiego najlepszego wszystkim i wesołych świąt - ostatecznie to tylko cyferki
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Co to za gadanina... święta czy nie święta... Jak ktoś nie chce grać jest zarobiony to niech wbija urlop i koniec. Też wolał bym żeby mi surka rosła i nikt mnie nie atakował ale ze wole odpocząć i pobyć z rodziną to wbijam urlop bo właśnie po to jest a nie pretensje że ktoś kogoś zaatakował... W końcu na tym gra polega
    Atakującym graty a obrońcy odbudowy.
    Wesołych...
  • Ja tam nie bede roztrzasal, czy sciagnie moona w swieta jest moralne czy tez nie. Gra to gra, kazdy gra kiedy chce i jak chce. Atakujacym gratulacje z uwagi na procencik. Lordzik, mam nadzieje, ze jednak odbudowa bedzie. Wszystkim, niezaleznie od tego, po ktorej stronie barykady byli... wesolych swiat.
  • Gratki, ładny wlot wyszedł, szkoda że na byłym sojuszniku.
    Co do samej akcji; z jakiej racji agresorzy mieli nie ściągnąć moona? Żadnego paktu nie było, okres przedświąteczny? Jak ktoś nie ma czasu klikać zapina urlop, z okazji weekendu czy ciężkiego poniedziałku może zapnijmy blokadę ataków...
  • nie ma co gadać sters drugi raz padł lordzik przedtem krzyczeli starcie kupione niedziela była nikt nie stoi tyle dzisiaj mon padł
    krzyczą kocur świnia jak można w święta ja się śmieję z tego jak nie rozumieją chłopy że to tylko cyferki pod obrazkami i przegrywać nie umieją to niech klikają w arenę mody tam mony nie spadają żona gra i poleca krzykaczom
  • Kain, to co napisałeś jest po polsku? Kompletnie nic nie zrozumiałem.

    No właśnie, jak sam piszesz to tylko cyferki pod obrazkami. I dla tych cyferek niektórzy potrafią bardzo nisko upaść.
    Ja tutaj nie widzę aby ktoś komuś zakazywał latać w Święta. Tutaj chodzi o to, że agresorzy poszli mocno na łatwiznę i ściągnęli księżyc mając pewność, że obrońca nie ma szans na siedzenie w nocy czy wczesne wstanie, bo spędza ten czas np. z rodziną, jest na wyjeździe itd. To samo było z organizowaniem obrony - większość ludzi na długich FS, bo zamiast siedzieć w nocy jak gimnazjaliści bez obowiązków mają jednak co robić w święta.

    Ja wiem, że może i jesteście dobrymi graczami, ale nie znam was, dlatego oceniam przez pryzmat tej akcji. W mojej ocenie było to nie fair. Tu nie poszło o nieodebranego FS tylko wykorzystanie faktu, że możliwości obrony w tym dniu były mocno ograniczone. Na pewno zdajecie sobie świetnie z tego sprawę, ale oczywiście tego nie przyznacie. W Sylwestra też lecicie?
  • [ciach]

    Nie widziałem aby Lordzik tu płakał, aby ktokolwiek tu płakał. Masz rację - gra strategiczna i liczy się strategia. Ale my tu oceniamy tę strategię i mamy pełne do tego prawo. Zagranie poniżej pasa, a przez twoje pyskówki mam już nawet pewność, że mam do czynienia z dzieciakami.

    Pozdrawiam, Wesołych Świąt życzę. ;)

    Administrator Forum Toadie:
    Offtop
  • Nie chciało się mi za bardzo odpisywać w końcu to wigilia-czas dla rodziny itd. itp.
    W ogóle nie rozumiem jak można być aż tak uzależnionym od internetów żeby zwłaszcza w wieczór wigilijny spędzać czas na forum ogame zamiast z rodziną przy kolacji, śpiewaniu kolęd i otwieraniu prezentów... za to rozumiem że w nocy poprzedzającej ten świąteczny czas granie w OG jest wyrazem kompletnego braku szacunku dla własnej rodziny, dla przeciwnika w grze jak również jego sojuszników... :lool:



    UberKatze napisał(a):




    Ja wiem, że może i jesteście dobrymi graczami, ale nie znam was, dlatego oceniam przez pryzmat tej akcji. W mojej ocenie było to nie fair. Tu nie poszło o nieodebranego FS tylko wykorzystanie faktu, że możliwości obrony w tym dniu były mocno ograniczone. Na pewno zdajecie sobie świetnie z tego sprawę, ale oczywiście tego nie przyznacie. W Sylwestra też lecicie?

    Tak w tajemnicy Ci powiem że wybór czasu niszczenia nie był niczym innym uzależniony jak...no właśnie-niczym :)
    W każdy inny dzień-noc możliwości obrony były delikatnie mówiąc mocno ograniczone ;)
    W Sylwestra na pewno gdzieś polecę bo się nigdzie nie wybieram właśnie dlatego że spędzam go z rodziną w domu.
    Pozdro i miłego wieczoru wigilijnego niezależnie od tego jak go spedzasz. PEACE!
  • [ciach]

    Agresorom graty %%% bo bardzo fajny, co do zdjęcia moona to niech graja kiedy chcą to ich sprawa co robią w okresie świątecznym, nie mamy czasu na gre zapinamy URLOP i wio chlać i bawić się w tym pięknym okresie :)

    OBROŃCY SZO!!

    WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT 4 YOU ALL!

    Administrator Forum Toadie:
    Offtop
  • Temat solidnie przeczyszczony. Prosiłbym w dyskusji o więcej kultury a mniej offtopu i rozmów o poziomie edukacji.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Widze że okres świąteczny w pełni bo niektórzy to się z choinki urwali. Niegodne to jest np. zapraszanie kogos do acsa po to aby zorganizowac podstawke i zawrócić przed wlotem ale atakowanie wtedy gdy przeciwnik ma najmniejszą szanse się obronić jest jedną z podstaw tej gry, niedługo będziecie krzyczeć że niszczenie moona w nocy jest niegodne bo wtedy ludzie śpią :D Graty, SzO i wesołych świąt wszystkim :)