BlackLatteCoffee [LEGION] vs. kryspin 1430 %

  • BlackLatteCoffee [LEGION] vs. kryspin 1430 %


    Dnia 19-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
    Stało ,to lot i ładne tankowanie :))


    Agresor BlackLatteCoffee [LEGION]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 20.000
    Niszczyciel 2.500
    Pancernik 13.000
    _________________________________________

    Obrońca kryspin
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.930
    Duży transporter 9.770
    Lekki myśliwiec 5.042
    Ciężki myśliwiec 33
    Krążownik 2.021
    Okręt wojenny 634
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2.289
    Sonda szpiegowska 214
    Bombowiec 127
    Niszczyciel 386
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 1.535
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor BlackLatteCoffee [LEGION]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 19.740 ( -260 )
    Niszczyciel 2.497 ( -3 )
    Pancernik 12.937 ( -63 )
    _________________________________________

    Obrońca kryspin
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    14.768.916 Metalu, 4.185.474 Kryształu i 25.352.360 Deuteru
    24.089.856 Metalu, 697.579 Kryształu i 22.220.151 Deuteru
    12.044.928 Metalu, 348.790 Kryształu i 11.110.075 Deuteru
    6.022.464 Metalu, 174.395 Kryształu i 5.555.038 Deuteru
    3.011.232 Metalu, 87.197 Kryształu i 2.777.519 Deuteru
    1.505.616 Metalu, 43.599 Kryształu i 1.388.759 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 21.330.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 497.718.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 81.295.200 metalu i 61.717.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 135.383.948 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    81.295.200 Metalu i 61.739.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 128.968.212
    Kryształ: 60.706.134
    Deuter: 67.413.902
    agresor zyskał łącznie 257.088.248 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -318.657.012
    Kryształ: -204.691.034
    Deuter: -109.753.902
    obrońca stracił łącznie 633.101.948 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • konto zostało osunięte z sojuszu ze względu na to ze ktoś wyłudził passy od angello podszywając się pode mnie ale to juz chyba raczej powinieneś wiedzieć bo ostatnio za dużo przypadków u niektórych co:) pozatym jeszcze jakis czas temu szukales konta dla "kolegi" nie pamiętasz jak po sojuszach pisałeś?
  • aa noo właśnie Angelo to konto sie nazywało , nie mogłem skojarzyć
    Zapomniałeś ,że były tam dwa smoki na końcu :))
    a tak na serio to masz racje w 100 % , mam nawet rozmowę z angelo
    Siemka angelo z tej strony rip , pisze do ciebie z konta od blacka , ale to naprawdę ja
    - No siemka rip co tam słychać
    A no nic leci jakoś , potrzebował bym twoje pasy do konta musze coś sprawdzić
    -Nie ma żadnego problemu rip ********* ********
    Ok dzieki stary , i jakbyś mógł nie wchodzić na konto przez jakiś czas, aż zrobię co mam zrobić
    -Spoko , to narka
    Dokładnie tak to wyglądało
    Io jakie przypadki ci chodzi ? bo jak byś nie zauważył nie dawno wróciłem z miesięcznego urlopu może o czymś nie wiem :)
    (a konto dla kolegi znalazłem , klika sobie eko w top 80)
  • Standard... ktoś gra lepiej niż gracz z NC ,to oczywiście nie gra uczciwie .Spokojnie rip jeśli sie mnie boisz to mogę dać ci na piśmie że moja flota u Ciebie nie zawita ,w przyzłym roku rodzina mi sie powiększa i prawdopodobnie ogame pójdzie w odstawkę ,albo oddam konto przemczysławowi,to będziesz miał okazję żeby odskoczyć w pt .a Ty lukosik co ? policzyć ci znowu gąski na powrocie ?
  • Ciebie nie muszę się obawiać bo sam nie dasz rady a czy taki uczciwy jesteś to już chyba sam wiesz pamiętaj prędzej czy później wyjdzie jak jest no chyba ze przestaniesz grac. Jesteś tak uczciwy jak Rush. pamiętaj jego konto jest cały czas widoczne twoje tez takie zostanie.
  • No właśnie. każdy wie na ile jest uczciwy .A Ty lepiej pilnuj waszych moonówek , gsówek .moonkilerów .blackkilerów i innych grajków
    bo kilka waszych kont juz zezłomowałem i do dzisiaj są na urlopach .A rash jest widoczny bo musiał mieć kupioną anty , ze mną tak by sie nie stało, a założyć nowe konto i grać pod innym nickiem może każdy :)

    lukos myślałem że masz więcej niż 15 lat "sztuczek pushowych " :D :D :D
  • Dokladnie tak jak Rip pisze, pewnosci nigdy nie bedzie,ale ktos "nie wiadomo" skad wzial moj numer tel. pytajac czy dalej bede gral, ja mu odparlem,ze prawdopodobnie od pazdziernika jak bede mial wiecej czasu.... no i miesiac pozniej znow sie odezwal, mowiac ze jest od chlpakow z NC a dokladniej od Ripa, nie sprawdzalem nawet czy to prawda bo skoro ma moj numer tel. i mowi ze jest od NC to stwierdzilem ze mozna mu zaufac,zeby dac haslo... ale coz okazalo sie,ze to jakis frajer.
    To bylo raczej logiczne,ze normalny gracz tak sie nie zachowuje i zostanie to konto wystawione, chociaz mialby odrobine godnosci i napisal,ale coz ta cecha nie jest kazdemu znana...
    To jest nr. tel. [ciach] z ktorego ktos do mnie dzwonil i pisal... moze sie komus kiedys przyda... ,
    Co do starcia to nie ma czego gratulowac.

    Administrator Forum Toadie:
    Numer telefonu usuwam, proszę nie podawać takich rzeczy na forum
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Czytaj ze zrozumieniem.
    Tu nie chodzi o to,zebys Ty uwierzyl, ja przedstawilem fakty ktore moge udowodnic. Z kiedy mam rozmowy i smsy z tego nr. To czy NC ma kreta, tego nie jestem stanie okreslic,ani tego w jakim celu ktos mialby wziac konto po zlomie....
    Co do tych 15 lat... tak jak wyzej czytaj ze zrozumieniem, ...wiesz co to zaufanie? Chyba cos czego nigdy biedaczku nie doswiadczyles.....
    To czy jestes idota czy nie to nie mnie oceniac. Zreszta malo mnie to obchodzi...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • To czy to konto było Twoje , czy ogólnie w Nc .Czy też ktoś go przejął mnie nie interesuje .Ja latam na wszystko i wszystkich jeśli jest zysk ,nawet na graczy z którymi miałem kiedykolwiek jakieś wspólne akcje i oni dobrze o tym wiedzą .Konto było po złomie to fakt bo osobiście Cie zezłomowałem :) A Ufać to mogę żonie :D Widocznie w Twoim przypadku jeśli faktycznie było tak jak napisałeś ,to nie widzisz różnicy między zaufaniem a naiwnością
  • Coz po wypowiedziach mozna bylo sie tego spodziewac, zaiste jak ludzie dla cyferek traca pewne wartosci, na rzecz czego?
    Tak jak mowilem,nie ma czego gratulowac.
    ps. Toadie wycina numer telefonu oszusta, niby dlaczego? niech kazdy wie,w razie telefonu od chlopakow...z kads
    EOT.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().