Sumi [Minionki] & Krucjo [Minionki] vs. Deko [POL] 11.315,64%

  • Sumi [Minionki] & Krucjo [Minionki] vs. Deko [POL] 11.315,64%

    Witam ponownie, tym razem niestety nie moje RW, ale jako, ze agresorzy się nie chcą chwalić to wstawię w imieniu obrońcy.
    Zwykle nie opisuje przebiegu akcji, ale tym razem zrobię wyjątek, w końcu nie moja akcja, a Krucja/Sumiego/[Gladiego(?)], a Krucjo lubi wszystko ładnie opisywać to zrobię to specjalnie dla ciebie.
    A więc tak, deko posyła fs-a na 30 godzin ze swojego konta, ktoś włamuje się na konto, zmienia hasło i maila na prywatne dane Gladiego(!), cofa fs-a usuwa mnie i khz z buddy + pisze wiadomości (te sprzed 13 grudnia) z konta.
    Krucjo Skanuje wtedy tego moona gdzie wraca fs i razem z Sumim wlatują w Deko 1h,17 minut po powrocie jego floty,
    a do tego pisze potem do Deko, ze jego BFS zaowocował :E
    Na dowód parę screenów, żeby nie było, ze wyssałem sobie to wszystko z palca:
    imgur.com/a/YuxIR

    + Nuta do st chyba idealna:







    Dnia 13-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Sumi [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 42.906
    Okręt wojenny 5.837
    Pancernik 7.293

    _________________________________________

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.000
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 7.000

    _________________________________________

    Obrońca Deko [POL]
    ________________________________________________

    Mały transporter 783
    Duży transporter 2.200
    Lekki myśliwiec 92.855
    Ciężki myśliwiec 16
    Krążownik 13.058
    Okręt wojenny 6.323
    Recykler 20.774
    Sonda szpiegowska 2
    Pancernik 192

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Sumi [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 39.129 ( -3.777 )
    Okręt wojenny 5.829 ( -8 )
    Pancernik 7.292 ( -1 )

    _________________________________________

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 18.716 ( -1.284 )
    Okręt wojenny 9.995 ( -5 )
    Pancernik 6.998 ( -2 )

    _________________________________________

    Obrońca Deko [POL]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    Agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    18.005.137 Metalu, 5.662.633 Kryształu i 8.889.815 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 147.804.000 jednostek
    Obrońca stracił łącznie 1.549.428.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 808.161.900 metalu i 323.402.800 kryształu
    Agresor przejął łącznie 32.557.585 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 11.315,64%.
    Złom zebrany przez agresora.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 724.272.037
    Kryształ: 293.323.433
    Deuter: -1.277.185
    agresor zyskał łącznie 1.016.318.285 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.070.627.137
    Kryształ: -431.924.633
    Deuter: -79.433.815
    obrońca stracił łącznie 1.581.985.585 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OPushyou4.1.4


    A ponoć to RB jest takie be i me, a widać, że najciemniej pod latarnią i ci co najgłośniej o puszach mówią sami się puszują :E



    Moderator Ruda:
    Zmienilam tytul na mniej zaczepny.

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • Deko ty już miałeś tyle wlamow tyle jakiś dziwnych niestworzonych sytuacji (prawie zawsze po jakiś wtopach) że teraz rzekomy wlam nie robi tu żadnego wrażenia na mnie. A co do wstawiania RW przez osoby z RB, akurat wy nie jesteście wzorem praworządności na uni. Niech pierwszy rzuci kamień...
  • Ale co niby screen mojego pytania "kto złomował?" wnosi do tematu?
    Mnie w swoje machloje, przepychanki i cały ten syf proszę nie mieszać.
    Poza tym nie wiem czego się Deko spodziewał rozdając swoje dane do konta na prawo i lewo...


    Co do rw to niezależnie od okoliczności jego powstania procent robi wrażenie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kulfix ().

  • Kami, ty na słowo uwierzyłeś deko czy sam mu fsa puszczałeś? Mam nadzieje, ze to drugie, bo jak uwierzyłeś na słowo deko to chyba umrę ze śmiechu.
    A te skriny rzeczywiscie zatrważające - skanował w nocy, znalazl flote i polecieli. Lol.
    a tak btw to chyba pooper na d3w'ie ponad 12k% zrobił? Najlepszy myk złodzieja - krzyczeć na cale gardło to nie ja to uny.
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​
  • Myslalem ze tylko Bitowi odwala ale jaki kapitan taka cala zaloga, to sie w pale nie miesci ze oskarzacie bezpodstawnie czyjes starcie itp a swoje pushe czy multikonta jawnie sie ich wyrzekacie, moge wymienic wiekszosc, bo chyba nikt nie zna RB spoza waszego sojuszu jak ja. To jakas popierdulka , Revange blaznujesz nie znajac historii tego swetra !
    dziwie sie ale po RB juz wszystkiego mozna sie spodziewc . Slowa Bita do Krucja ostatniowpisane pod st pokazuje jakim mozna byc dnem ( jak mi to Bit pisal: slazak nie obraza yno wali w pysk ) - zrob to a nie obrazaj !
    Dla mnie to ponizej pasa podobnie jak zachowanie papa dance ktory glebiej to juz wlazic chyba nie potrafi - no chyba ze z krupniokiem
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • Ja mam takie jedno pytanie do minionków
    Wasz sojusznik czy tam jego brat, wbił deko na konto, wywalił kumpli z RB z buddy, zmienił maila i hasło, zaczął wypisywać pw że deko oddał konto no i przede wszystkim zawrócił fsa którego wy odebraliście
    Kolejna sprawa to skany krucjo 2 min przed powrotem fsa i 2 min po powrocie fsa tak jakby wiedzieł kiedy ten fs wróci
    Dziś het pisze khzetowi że krucjo czekał 1h zanim wystartował. Sumi leci około 1h do deko, a rw jest 1h 17 min po powrocie floty. Jak na moje oko to czekał około 15 min, a nie 1h
    I jak mamy to wszystko przed oczami to naprawdę mamy uważać że to stracie jest uczciwe?? SERIO?? XD
    Ja nie mówię ze to push, może krucjo i sumi przez przypadek trafili deko nie wiedząc o planach gladiego, ale to co teraz robicie, czyli zarzucanie nam że bredzimy i wszystko jest wyssane z palca, to jest niepojęte...
    Kupie Deuter
  • Tori Black napisał(a):

    Dziś het pisze khzetowi że krucjo czekał 1h zanim wystartował
    oj nieładnie, nieładnie khz. co Wy na wszystkich kontach po kolei gracie czy sobie każde słowo donosicie?
    <fallus> Ci do tego o czym z khz pisałem, Tori. pisałem mu też, że lubie :bicz: czemu tego nie zacytowałeś?!
    Banda każdy jednaki...
    e: napisałem, bo sie pomylilem po prostu, chodzilo chyba o recki. jakie to ma znaczenie? macie passy deko, wiec wszystko widzicie. zreszta sam khz mi napisał że to nie tak było w pw.
    e2: co do dyskryminacji sądziłem, że chociaż Ty to zrozumiesz...
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Het Masteen ().

  • Jeśli to był start po 15 minutach to lecieli od razu jak się minut pojawiły.
    Co do gladiego - transporterami by tej floty nie zrobił. Chyba ze ma pancerne transportery.
    Moim zdaniem można by zgrać równo z powrotem floty wlot. I recki rowniez.

    Co to znaczy wbił na konto? Dostał passy, włamał się?
    Czy deko odzyskał konto?
    Jakoś bardzo dużo przypuszczeń nie poparta niczym.
  • @abraaa jakby zgrali to było by oczywiste że push, a tak to nie wiadomo

    A to co zrobił gladi i jakie miał zamiary to jego pytaj, a nie mnie. Mi i tak nie uwierzysz więc produkować się nie będę, a on to przecież twój sojusznik

    EDT: @Het Masteen ,a co mnie to że się pomyliłeś?? Ja w głównym postcie nie pisałem że to push, tylko pytałem jak można wymagać od nas żebyśmy wierzyli w uczciwość tego starcia mając takie fakty przed oczami. A jak napisałeś że czekali z lotem 1h, a widać przecież że czekali około 15 min to od razu rodzi się stwierdzenie że coś kręcicie i że jest to podejrzane
    Kupie Deuter

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tori Black ().

  • Tori Black napisał(a):

    EDT: @Het Masteen ,a co mnie to że się pomyliłeś?? Ja w głównym postcie nie pisałem że to push, tylko pytałem jak można wymagać od nas żebyśmy wierzyli w uczciwość tego starcia mając takie fakty przed oczami. A jak napisałeś że czekali z lotem 1h, a widać przecież że czekali około 15 min to od razu rodzi się stwierdzenie że coś kręcicie i że jest to podejrzane
    to, że nie do Ciebie pisałem. ani na forum tego nie pisałem. ja nie wstawiam prywatnych rozmów z graczami RB, nawet najpikantniejszych.
    Ale to kwestia kultury. Widać z graczami RB nie ma co PW wymieniać i tyle.
    Fajnie, że z mojej dłuższej, prywatnej rozmowy z khz wyrwałeś jakiś mój jeden błąd, który nic nie znaczy i uważasz, że to wielki dowód.
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​
  • Post nie ma na celu obrażenie czy urażenie kogokolwiek, jest jedynie swobodnej opinii jako regularnego czytelnika forum, który dostrzega cień nadziei zmian przy obustronnej pracy.

    Czy wygodnym jest gra w takiej atmosferze? Zawsze wydawało mi się, że zarejestrowałem się w grze zwanej jako ogame, gdzie hajs nie robi żadnej różnicy, a wszystko można osiągnąć cierpliwością i wytrwałością. Nastąpiło lekkie przewartościowanie jak kończyłem rozgrywkę - obecnie nieco rozwinięte, jednak kosztem olbrzymich nakładów finansowych - skracanie badań etc, ale przybyła opcja zdobycia surowca "PLNowego" w grze bez większych problemów co w miarę równoważy takie opcje dla tych pracowitych i leniwych.

    Wracając do głównego wątku, niezależnie gdzie się spojrzy (który serwer) wszędzie jest ta sama gadka, Ci kupują konta i się pushują, Ci pushują się non stop i znowóż następni kupują konta bla bla bla. Na litość, ile można? Od czasu powrotu nie mogę się odnaleźć pomiędzy tą społecznością - rozumiem czasy się zmieniły i cała reszta teoretycznego gadania wyjaśniającego takie a nie inne zjawiska. Ale gra ma bawić, odstresować, wyluzować a nie generować napinkę czy jad. Wiadomo, zawsze były gadki, Ci są źli, to lamy, a to nooby, jednak wszystko to w większości prezentowało jakiś poziom. Jedynym rozwiązaniem pozostaje, że całkowicie zmieniła się struktura graczy i zamieniłem się w narzekającego konserwatywnego old-boja.

    Nie mówię że mamy tutaj rzygać tęczą przy każdej okazji słodząc sobie na prawo i lewo, ale jak ktoś wstawia "lewe RW" to niech sobie wstawia, on będzie z tym żyć.
    Inna sprawa co usłyszałem u paru źródeł, że ludzie starszej daty przestali grać przez wzgląd na "zachowanie" topki i prowadzenie hurtowe "gsówek, moonówek", chcecie grać sami ze sobą i zamienić ogame w grę niszową? I tak ilość graczy spadła drastycznie, po co zwiększać obieg wody w młynie?

    Post nie jest odnoszony do nikogo personalnie - bardziej apel, że wygodniej czyta się pseudo-patologiczne bluzgi i wyzwiska niż pushe, pushe i pushe. Strach cokolwiek wstawić bo zaraz zasypią Cie jak w zsypie śmieciami z każdej strony i sprowadzą do jednego poziomu. Może warto by było spróbować quasi-socjologiczny projekt i zażegnanie wszelkich tego typu oskarżeń od wszystkich, zweryfikować sami siebie, a następnie długoterminowo sprawdzić czy nastąpią jakieś zmiany w liczbie graczy - może udałoby się stworzyć początkowo wizję "latarnia" i rozbudzić wszystko na nowo?

    Ahm, one more thing,
    ten no... Szkoda że GF poluźniło pasa. Wrróć, pręgierza nie pasa. Zmiany czegokolwiek można wykryć podobnie jak grę wielu osób, kiedyś ktoś by to wszystko posprawdzał i wlepił bana albo korzystającym albo oczerniającym.


    Idealista.

    edit, żeby nie było offtopu - bardzo ładne cyferki :)
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Aramil ().

  • Zapomniałem w zasadzie o najważniejszym czyli odbiorze publicznym takich przepychanek.

    1. Skoro wszędzie wszystko jest oskarżane o push, a gracze jak trampek robią masę ST i jeszcze większą masę skradzionych surowców to jakim sposobem są ludzie przed nim, albo tacy którzy dotrzymują mu tempa?
    2. Rozszerzając cała czołówka szybko rozwijająca się i mająca duże przyrosty punktowe nie gra fair - teza uogólniona dla tych nieco bystrzejszych, którzy zaczynają dostrzegać pewne prawidłowości w świecie i to prowadzi nas do trzeciego punktu.
    3. Kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą - mądrzejsi od nas doszli do tego wniosku, zatem jeżeli nawet nikt tego nie robi, to masa graczy, którzy nie robią nic, a widzą że czołówka im ucieka to sami zaczną to robić, a część trzymających się litery prawa po prostu odpuści - wniosek nasuwa się sam, cytat wydaje się trafny.
    4. Odbiór ogólny gry - wszyscy oszukują, widać, nikt nic z tym nie robi, po co w takie coś gra skoro nikt o to nie dba?

    Podsumowanie zostawiam każdemu z osobna.

    /obrońcy odbudowy i pilniejszego strzeżenia passów - czy ktoś w ogóle jeszcze przy zasiadaniu wysyła uprzednio ticket'a (?) czy robią to tylko ludzie jak ja?
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E

  • Myśleliście że myśleliśmy że taki wał przejdzie niezauważony jeśli passy do konta miało więcej osób niż palców u jednej ręki?
    Przecież usunęlibyśmy rw skany i tym podobne muahahaha :D
    Nie wrzuciliśmy st bo tak jak już mówiłem mieliśmy to zrobić wczoraj wieczorem, ale że RB takie uprzejme no to satysfakszyn :D

    Jeden łeb hydry ścięty czy odrośnie kilka więcej mało mnie to interesuje - i to grzeczne dzieci rozbiły te klocki bez moonówek gsówek i lewych kont, bez passów kolegów z gry :]

    Deko trzymaj się bo to Ty jesteś kozłem ofiarnym w tych układach, mam nadzieję że siedze już nie zasiedzisz.
    Gra bez pusza mnie nie rusza :] a skoro to konto Deko to był jakiś paznokieć no bo nie pazur Red Baronów to satysfakcję mam jeszcze większą :] najchętniej surkę oddałbym do GO żeby zniknęła z rynku bo wiadomo że Deko sam z siebie się nie rozwinał wiec te surowce cuchną.

    Krucjo & Gru & tom & Raj & trampek [Minionki] vs deko [S-N] 8161.71% TOP 2 ACS

    Tym razem marne top 7 ;/ więc Deko szybkiej odbudowy i pamiętaj nie dawaj pasów nikomu a tym bardziej nie polecam przyjaźni z Red Baron.
    Oni tam lubią takich samotnych zagubionych chłopców.

    Minionki górą procent i zysk miazga :] dajta więcej passów :]



    [ciach]
    Moderator Ruda:
    Filmik z wulgaryzmami usunięty

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • Ciekawie ie powiem :) I to nie tyle samo starcie co napinka i buractwo niektórych z konkurencyjnych sojuszy :p mało tego wstawianie za agresorów rw tylko po to żeby komuś dopiec to nawet nie jest żenada tylko dno a konkretniej rów mariański. Chłopaki gratulacje stejka pokazaliscie klasę oraz kto tutaj tak naprawdę rządzi:). Czekm na kolejne % i mam nadzieję że wkrótce uda wam się ten rekord poprawić najlepiej kosztem którejś z tych koleżanek plujących się na prawo i lewo.

    Krucjo daj sobie spokój pewną grupę osób albo się akceptuje albo zlewa Tobie sugerowałbym to drugie bo szkoda na ten debilizm zdrowia.
    Pozdrawiam was WSZYSTKICH serdecznie.
    Death before dishonor