Wybory Miss Publiczności OGame.pl 2017 - głosowanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wybory Miss Publiczności OGame.pl 2017 - głosowanie

    Miss Publiczności OGame.pl 2017 powinna zostać: 154
    1.  
      Zla Kobieta (63) 41%
    2.  
      Bresia (L) (60) 39%
    3.  
      GosieeQ (49) 32%
    4.  
      Malenkaa (26) 17%
    Najwyższa pora na to, na co czekaliście najbardziej!
    Czas na głosowanie!
    Panie i Panowie od dzisiaj tj. 5.12.2017 do 12.12.2017 możecie oddać 2 głosy na kandydatki na Miss OGame.pl 2017!
    W dyskusjach >>klik<< Panowie mogą zadawać kandydatkom dodatkowe pytania,
    do czego gorąco zachęcamy!
    Życzymy powodzenia!

    CZAS START!


    1. Zla Kobieta

    • Imię: Asia

    • Wiek: 22 lata

    • Nick w grze/na forum: Zla Kobieta, Jade Na Bocie, Zla.

    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Vega, Erindanus, Deimos, Cygnus, Quaoar, Uriel, Wezn - OFICJALNIE

    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? "Endrju ! Ban bo jesli sie zgłosisz z tymi zdjęciami to i moze ja sie dam przekonać "

    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Łooo cho cho dużo tego... Mówią że kobiet nie da się zrozumieć, ale weź tu faceta zrozum :P Po drugie to odczucia, bo faceta boli wszystko 100 razy bardziej A po trzecie są złośliwi i strzelają fochy !

    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałabyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjęła jako superbohaterka? Yyy zostałabym czarodziejką ! Wszystkie moce moje są, coś jak złota rybka ! XD A nazwa hmm Złośnica :D

    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Kurde jeszcze nikt na mnie nie puścił gsa ... A jeśli ktoś na mnie leciał to standard : Chyba se jaja robisz :D a jeśli nie działa ? to cały sojusz już z flotami czeka ! ^^ :P

    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Technologia Energetyczna, Napęd impulsowy i Technologia Szpiegowska ! By zrobic kolejne planety :P

    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Maryla Rodowicz ! Zawsze ma siłe, wiele upodobań, chęć na wieczne życie. Intryguje zachowaniem :) Noo i jest odważna ^^ ;)

    • Kogo lub co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? Zabrałabym ze sobą, kurczaki, przyprawy i faceta XD
    • Zwykle zasypiam gdy... Gdy czekam na FSA :D

    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Nie gram, nie chciałabym wygrać takich pieniędzy ;)

    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Jeżdżę na rowerze DUŻOOO, na rolkach ! w zime na łyżwach + sporty "ekstremalne" :D

    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Zrób jedno a dobrze

    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Miss Ogame.pl 2017)
    • [ciach]


    2. Bresia (L)

    • Imię: Marta :*
    • Wiek: 29 ^^
    • Nick w grze/na forum: Legionistka / Bresia (L) 8)
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: wszystkich raczej nie wymienię:P Quantum, Spica, Libra..i teraz jakieś tam:P =)
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Asia, Supcio, Licio, Zemsta, Ojczulek...No i ten oficer...tylko mój:D przez cały miesiąc:D Będzie się działo.. :rolleyes:
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie..Już z 10 razy kasowałam to co napisałam..Poddaję się.. Może dlatego, że mam podobne cechy charakteru do mężczyzn ? ?(
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałabyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjęła jako superbohaterka? Nazywałabym się Telepatyczna Destruktorka. Spojrzeniem kierowałabym swoją ofiarą. Przy użyciu odpowiedniej siły /energii wchodziłabym w głowę ofiary na odległość. Np weszłabym teraz w głowę Ojca Mateusza ubrała go w różową sukienkę z falbankami i wysłała zgłoszenie na Mistera Ogame.... ]:-D
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Nie lubię negocjować z łajzami. Dopóki starczy mi sił będę bronić planety. Ekipa banująca mi w tym pomoże:P Wróg załamie się patrząc na nas i wysadzi się w powietrze zanim do nas dotrze. :lool:
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Wybiorę..Technologię Bojową, żeby być groźniejsza, silniejsza. Napęd Impulsowy, abym była szybsza od wroga oraz Technologię Szpiegowską, żeby więcej widzieć niż inni :)

    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? To już nie te lata:) Nie odpowiem na to pytanie. :/
    • Kogo lub co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? Kołdrę, poduszkę, kogoś :whistling: , jakiś alkohol, komputer z internetem ładowany poprzez pocieranie korą drzewa. :quasi:

    • Zwykle zasypiam gdy... chce mi się spać... :roll:
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Zorganizowałabym kilkudniową imprezę ogejmową dla wszystkich chętnych:D A resztę bym zainwestowała :thumbsup:
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Nie umiem biegać:D Ćwiczę jak mi się chcę, ostatnio chodzę połamana, bo mi się nie chce :]
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Nie kieruję się żadnym hasłem.
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Miss Ogame.pl 2017)


    • [zdjęcia skasowane na prośbę Bresia (L)//Neferet]


    3. Malenkaa


    • Imię: Ala
    • Wiek: 22 lata
    • Nick w grze/na forum: Malenkaa
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Kiedyś przez chwile grałam, ale to było dawno i nieprawda :whistling:
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Wredna, ale kochana ciapka
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to fochy o pierdoły - nieraz niewinna rozmowa doprowadza do nieporozumień x_x
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałabyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjęła jako superbohaterka? Nazwałabym się Pani Czasu i Przestrzeni. Mogłabym w trymiga przenosić się w czasie i do każdego miejsca we wszechświecie jakiego zechcę i przy tym nigdy bym się nie zestarzała. 8o
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Jako że już bym była Panią Czasu i Przestrzeni, zabrałabym tego przywódcę na wycieczkę po Ziemi i pokazałabym, że nie warto nas niszczyć.
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Elektryczność, komputery do kontroli w cyberprzestrzeni i militaria do ochrony.
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Byłoby świetnie spotkać się twarzą w twarz z wieloma muzykami z kapel, które uwielbiam ;)
    • Kogo lub co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? Mojego faceta :love:
    • Zwykle zasypiam gdy... jestem zmęczona.
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Najchętniej przeznaczyłabym je na podróże, ale rozsądniej byłoby kupić za to dom i zainwestować :whistling:
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Niestety średnio jestem aktywna fizycznie, jednak raz na jakiś czas, żeby schudnąć parę kilo, trochę biegam albo robię sesje fitness. :P
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Nie ma postępu bez wiary w przyszłość.
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Miss Ogame.pl 2017) Tylko się nie przestraszcie :P Wchodzicie na własną odpowiedzialność...
      i.imgur.com/9eX0Guw.jpg
      i.imgur.com/DDvl3OS.jpg
      i.imgur.com/J5wHXVm.jpg
      i.imgur.com/XnWRfQt.jpg


    4. GosieeQ

    • Imię: Gosia
    • Wiek: 30
    • Nick w grze/na forum: Soulshade / GosieeQ
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Polaris, Spica, Uriel
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Małe żółte sojuszowe stworki
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. 1.Cierpi, płacze, spisuje testament, bo katar. 2. W tych bardziej hardcorowych przypadkach dochodzi ból głowy. 3. Wszystko sam zrobi najlepiej, nawet jeśli robi to źle
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałabyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjęła jako superbohaterka? Pytanie z którym miałam najwięcej problemów bo pojawiało się milion różnych odpowiedzi. Chciałabym być zdolną kucharką, wytrawną ogrodniczką, przyjaciółką zwierząt, taaak.. chyba za dużo simsów :whistling: Jedno wiem na pewno! chciałabym posiadać supermoc szybkiego sprzątania,albo jeszcze lepiej - supermoc w nierobieniu bałaganu :D nie wiem jak bym sie nazywała..nazwa byłaby nie ważna, jakby inni zobaczyli ten ład i porządek to mówiliby tylko jedno " no w końcu!"
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Przywitam ich tradycyjnie chlebem i solą, zaprosze na tradycyjny polski obiad, nawet poświęce sie i upiekę ciasto bez rodzynek. Poczęstuje ich czymś ciekawym do picia z dużą ilością % a potem niech wracają do domu, jak rozbiją Gwiazdkę to bedą fajerwerki i więcej nie przylecą. Druga opcja to bedą wpadać częściej bo tak im sie u nas spodoba. Tak czy siak, Ziemia ocaleje :D
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? jasne, że szpiegowską, żeby stalkować faceta który mi się podoba, komputerową, żeby łamać jego hasła i spalinową, żeby spopielić konkurencję
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Ken Block. Przystojny, wysoki i żonaty,dlatego zostaje mi podziwianie tego co wyczynia z autem. Poezja. Raczej nie chciałabym aby nauczył mnie tego samego (no cóż, nie chce chce mu robić konkurencji :D ) ale chętnie zobaczyłabym na własne oczy te piękne drifty w jego wykonaniu. ... No dobra, mógłby mnie też przewieźć
    • Kogo lub co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? hamak,poduszke i książke. W końcu nikt by mi nie przeszkadzał w czytaniu :P
    • Zwykle zasypiam gdy... czekam na powrót flot albo nim zrobie fsa :D
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Wpłaciłabym na konto i zastanawiała sie co dalej z tym zrobić. Zanim wpadłabym na genialny pomysł to ten 1mln powiększyłby się o odsetki :D
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Fascynuje mnie bieganie, więc też biegam.. najczęściej do autobusu aby zdążyć, albo na przejściu zanim zapali sie czerwone, przecież od czegoś trzeba zacząć prawda? :D Tak poza tym to kocham jeździć konno, rower, nordic walking, zumbe i siatkówkę
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Nie mam jednego konkretnego motta, zazwyczaj rano mówie "Carpie diem Gosiek!" jednak po całym dniu, wieczorem powtarzam sobie "jest ok, co Cie nie zabiło to Cie wzmocni" i oczywiście wierze żę jutro będzie lepiej ^^
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Miss Ogame.pl 2017)
    • zapodaj.net/a080f492e4b8e.jpg.html
    • zapodaj.net/42ceac8e05212.jpg.html
    • zapodaj.net/8fc5efc116c80.jpg.html
    • zapodaj.net/c56f5aa9785cd.jpg.html


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy