B1TTOR [RedBaron] vs. jarzyna85 - 9405%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • B1TTOR [RedBaron] vs. jarzyna85 - 9405%


    Dnia 03-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 152.982
    Ciężki myśliwiec 879
    Krążownik 92.001
    Okręt wojenny 3.373
    Pancernik 21.717
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca jarzyna85
    ________________________________________________

    Mały transporter 11
    Duży transporter 3.638
    Lekki myśliwiec 29.105
    Ciężki myśliwiec 6
    Krążownik 5
    Okręt wojenny 10.697
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 1.451
    Sonda szpiegowska 982
    Bombowiec 2.109
    Niszczyciel 1.087
    Pancernik 1.444
    Lekkie działo laserowe 362
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 138.336 ( -14.646 )
    Ciężki myśliwiec 806 ( -73 )
    Krążownik 89.101 ( -2.900 )
    Okręt wojenny 3.370 ( -3 )
    Pancernik 21.710 ( -7 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca jarzyna85
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.221 Metalu, 875.028 Kryształu i 9.446.565 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 144.189.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.278.634.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 645.362.900 metalu i 295.172.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 10.322.814 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 542.643.121
    Kryształ: 260.484.528
    Deuter: 3.541.565
    agresor zyskał łącznie 806.669.214 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -819.770.221
    Kryształ: -387.168.028
    Deuter: -82.018.565
    obrońca stracił łącznie 1.288.956.814 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Ruszyła puszerska maszyna już nikt jej nie zatrzyma
    odbudować sojusz trzeba więc kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła,
    kiedyś Kami jarzynę poskromił...
    potem przed nalotem żółtego chłopaka osobiście go chronił...
    żółte chłopaki jarzynie jedynego moona zdjęli
    RB moonówkę odpaliło i stworzeniem nowego się zajęli,
    żółtym chłopakom było to nie w smak
    zniszczymy mu te dwa moony, o tak!
    próby się im nie udały, czekali do następnej nocy...
    wtedy bitek wspaniały w dzień na bfs trafił go jak z procy.
    nawet żółte chłopaki by pogratulowały
    gdyby tak obrzydliwie balerony się nie puszowały...
    wszystkie poszlaki prowadzą do bita
    to jednoosobowa puszerska ekipa wyśmienita

    Poświęciłem więcej werwy na napisanie tego tekstu z głębszym znaczeniem niż Ty na zezłomowanie jarzyny. Nie pozdrawiam.
    Odbudowa trwa - to dobrze o was świadczy jako sojuszu i zgraniu. Bitek na święta dostaniesz rózgę!!!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • brawo, braw, no po prostu cud malina...nie skanuje, nie lata, a steka za stekiem wali. Cóż się stało? Wiciu za wolno latajki spawa?
    A może jakieś ktosie Jarzynie zaczęły moony ściągać i trzeba było szybko flotkę przetopić?
    Bo jak to - najpierw, po niszczeniach toma, Jarzynie nowego moona robisz w ciągu kilku godzin (Radolini),
    a po kilku dniach, gdy już ma oba moony obstawione lotkami nagle, dzień po pierwszym podejściu, flota pada na BFSie? I to z ręki NAJLEPSZEGO LOTNIKA UNI?

    Tori Black napisał(a):

    Uuuu bit, chyba top 2 będzie twoje niedługo :D
    Gratki mocnego walnięcia, a nic się nie chwaliłeś ;]
    Surki staczy i na SzO popera i na przetop :D
    i powstanie RB, jak ten feniks z popiołów, ze spuszowanej surki.

    zanim jeszcze nasza droga Neferet uczyni swoją powinność pozwolę sobie tylko napisać, że jestem obrzydzony tym RW do granic możliwości, [ciach]

    BRAWO BIT! BRAWO RB!


    Moderator Neferet:
    obraza
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​
  • Het Masten i panie Kruzjo nie odzywalem sie dlugo...wasze poetyckie wypociny mozecie sobie o dupe rozbic...we wczesniejszych rw oskarzali wasz sojusz o to samo a teraz wy to robicie...kuzwa to juz sie dziecinne zaczyna robic...ile wy macie lat...przytocze wasze slowa jak macie dowody prosze bardzo przedstawcie je a nie walicie domysly na forum...to juz sie naprawde smieszne robi...
    I to sie wypowiada dwoch najwiekszych asow przestworzy co na tym uni cale G osiagneli a maja najwiecej do powiedzenia...jeden Het chial blysnac osiedlil sie w ukladzie zdjety moon to spierdzielil do slabszych zeby ich atakowac bo [się wystraszył//Neferet]...a drugi poeta z pgr'u...
  • Nie lubię angażować się w tego typu dyskusje, ale tym razem muszę napisać, że w pełni zgadzam się z sojusznikami. Tu jest za dużo zbiegów okoliczności. Może napiszę co wiem, same fakty, bez emocji.
    1. Kamikaze kiedyś spakował jarzynę. Okej, żaden problem - jarzyna latał delikatnie mówiąc nierozsądnie, całą flotą z bombowcami w jednym slocie po planetach.
    2. Jakiś czas później, jak atakowałem jarzynę na pałę, Kami się podstawiał. Okej, może jakaś próba współpracy na spontanie (pomimo tego że byli wrogami).
    3. Wbijam z lotką w us jarzyny, nagle tony skanów od bitta i kamikaze, choć zwykle tak nie skanują. Okej, to było 1 us od nich, może się podniecili widząc lotkę i chcieli coś tam znaleźć.
    4. Zdejmuję moona jarzynie (niestety dla mnie - przeniósł flotę do 2 gali). Następnego dnia niejaki Radolini robi mu próby moonowe. A jak potem przynał Hetowi na pw, jest moonówką RedBaron.
    5. Het wbija z lotką w drugi us jarzyny. Próbujemy zdjąć moony, nie udało się.
    6. Następnego dnia nagle jarzyna pada na bfsie. A raczej rzadko mu się bfsy zdarzały.

    Sam nie chciałbym być oskarżanym o pusz bezpodstawnie. Wiadomo, twardych dowodów nie ma i pewnie nie będzie. Ale tych zbiegów okoliczności jest za dużo...

    PS - valadin, nie udawaj idioty. Hetowi na pewno nie brakuje odwagi. Dobrze wiesz, po co Het wbił wam w układ, sam przecież zwietrzyłeś nasz podstęp :P .
  • Teraz już wszystko jasne. Jarzyna to moonowka kamikadze, dlatego gdy Rb spadło z tronu uruchomiono rezerwy.

    W sumie się nie dziwię red baronom, jedyne co mnie przeraża to fakt że bittor może śmiać się gf prosto w twarz, z nas może się śmiać i dalej się puszować i to wszystko mając "czyste ręce" dramat co za bagno z tej gry się zrobiło.
  • Ja nie mam pojęcia czyje to konto i mało mnie to obchodzi, nasze nie było bo wszystkie lewe konta ma Osama. Dla mnie stało, widziałem że latacie i coś kombinujecie więc się zainteresowałem i siadło. Co poradzę że Wam nie wyszło?
    Powtarzałem 1000 razy, gdybym JA się chciał puszować, biore moje stare konto i wyjadę je do zera, a jest tam tyle floty i sury że stocznia chodziłaby przez 3tyg.
    Mógłbym to zrobić bez problemu, ale nie robię. Więc skończcie mnie oskarżać bo sami w sojuszu [ciach] na automizerach a część z Was to turbo puszerzy.

    Moderator Neferet:
    wulgaryzmy