Osama [Minionki] vs. erni ~ 2723.11%

  • Osama [Minionki] vs. erni ~ 2723.11%

    Witam,

    Wklejam za sojusznika. Znów wyskanowane, urlop zdjęty i złom. Ktoś stracił chyba gs-ówkę.
    Graty Osama, kolejnego upolowanego.
    Czekamy na następne.


    Dnia 00-00-2017 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Osama [Minionki]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 5.028
    Pancernik 17.388
    _________________________________________


    Obrońca erni
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.417
    Duży transporter 1.845
    Lekki myśliwiec 1.437
    Krążownik 5
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 515
    Sonda szpiegowska 5
    Gwiazda Śmierci 30
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Osama [Minionki]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 4.779 ( -249 )
    Pancernik 16.502 ( -886 )
    _________________________________________


    Obrońca erni
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    16.806.850 Metalu, 467.546 Kryształu i 2.270.604 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 90.250.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 343.136.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 147.903.000 metalu i 124.408.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 19.545.000 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 126.924.850
    Kryształ: 85.700.746
    Deuter: -11.019.396
    agresor zyskał łącznie 201.606.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -190.311.850
    Kryształ: -139.018.546
    Deuter: -33.350.604
    obrońca stracił łącznie 362.681.000 jednostek.
  • Tori nie uważasz, że troszkę hipokryzją zalatuje ten Twój post? Napisz to samo w temacie B1ttora 'konto należało do Wiosny, a co się z głównym stało każdy wie' a Twoi właśni sojusznicy Cię zjedzą. Oburzacie się, że ktoś się Wam wpisze zarzucając push, a potem robicie to samo.
    Ja jestem za tym, żeby wszelkie przekręty karać bezwzględnie. Mało z tego - uważam, że kara 'perma' była najwłaściwsza i chociaż niektórzy się obawiali, bo takie coś strasznie psuje rozgrywkę.
    Admini są od tego żeby pilnować, a na support można im sugerować, że coś należy sprawdzić i ewentualnie podrzucić jakieś dowody. Jak się nie ma konkretnych dowodów to po co tutaj coś pisać? W normalnym życiu pomówienie to przestępstwo i jest w kodeksie karnym. Tutaj może nikt nikogo nie pozwie, że go pomawia o push :D ale to nie znaczy, że można sobie pisać co ślina na język przyniesie. Pod tym względem zasada 'polowanie na czarownice' ma sens, moderatorzy forum mają rację i ja stoję po ich stronie.
    Inna kwestia, że okropną decyzją, wręcz strzałem w stopę, było zlikwidowanie widoczności pręgierza. Tutaj powinno być wręcz odwrotnie - przy nicku łamiącego zasady w grze i na forum powinno być kółeczko info po kliknięciu w które wyświetlałyby się bany.

    Jak masz niezbite dowody na to, że to starcie jest pushem, a nie poszlaki to chętnie je zobaczę. Jak to się mówi 'pic or id didn't happen' :) ja takich dowodów nie mam, więc Osama gratuluję starcia :thumbup:
  • no i twgo die obawialem ale co bede pisal co wodzirej zrobil z gsowka tp co mnie to oddal komus i tyle swoim kontem sie rozbil o mnie i tyle byl wyzej w statach a ze wolalem grac na swoim to tyle zawsze wola grac na swoim poustawianym pod siebie itd itp i tyle . A z tego co wiem wodzirej komus ta gsowke oddal a komu to niewiem bo ja mialem juz swoja i tyle kazdy wie ze senchi moja gsowka i tyle [ciach] ludzie do woadomosci to samo z kontem chelmka niechcialem jego to aie o mnie rozbil w soju kazdy wie na uni kazdy wie wiec pisze i tu no sie twgo nie boja to kedyne co moge sobie zazucic te dwa konta przetrawione do mnie na surke ale ja na nie nigdy sie nie logowalem bo nawet zmiennego ip niemam przypisany mam do urzadzenia i tyle i tyle tyle w tym moim opisie ze tyle moge powiedziec [ciach] co tak poszecie widzicie to co zle i dawno bylo jak [ciach] w polskim rzadzie typowi polacy i tyle co sie tutaj dziwic .... ni3ch go rozstrzygnie wszystko co bedzie bo bez sensu te wasze posty juz wiecej zadnego st tutaj nie wystawie bo to mija sie z celem a was i tak spakuje w recki albo wy mnie spakujecie i tyle to tylko glupia gra pamietajcie

    pisze z tel prosze wybaczyc pisownie

    Moderator Neferet:
    Połączone posty i wyciachane wulgaryzmy oraz obraza
    Wujek Osama
  • Osama...
    Tak ci tylko napomknę że jak wciągałeś konto wodzireja to graliśmy razem w soju oraz Chelmek i Wodzi to moi koledzy i z nimi rozmawiam wiec robisz z siebie turbo idiotę pisząc że oni sami się o ciebie rozbili (znam ceny ;) )
    Jeszcze hitem było jak wciągnąłeś konto Chelmka i ktoś z RB do ciebie napisał w tej sprawie, a ty odpisałeś że jesteś nowym właścicielem i nie wiesz skąd ta surka XD
    Brak pytaj jak można takie rzeczy pisać na forum wiedząc że na uni grają ludzie znający prawdę
    A erni jest twój, mogę ci screenami pamięć odświerzyć ;]
    Kupie Deuter
  • Każdy wiedział ze to moja gsowka, a ja tego nie ukrywałem, co nawet kiedyś potwierdziłem w pw wiośnie. Z tego konta ściągałem moona Przemo i temu układ na prawo z minionkow co niby miał mieć bota(nicku nie pamietam). Oba konta oddałem w tym samym momencie. Ktoś nawet gsa nie dobudował, a swego czasu było to największe stado na uni.
    TOP2 SOLO Nusukan - 61.245%
    TOP 2 ACS Eridanus - 186.928%
  • Tori Black napisał(a):

    Osama...
    Tak ci tylko napomknę że jak wciągałeś konto wodzireja to graliśmy razem w soju oraz Chelmek i Wodzi to moi koledzy i z nimi rozmawiam wiec robisz z siebie turbo idiotę pisząc że oni sami się o ciebie rozbili (znam ceny ;) )
    Jeszcze hitem było jak wciągnąłeś konto Chelmka i ktoś z RB do ciebie napisał w tej sprawie, a ty odpisałeś że jesteś nowym właścicielem i nie wiesz skąd ta surka XD
    Brak pytaj jak można takie rzeczy pisać na forum wiedząc że na uni grają ludzie znający prawdę
    A erni jest twój, mogę ci screenami pamięć odświerzyć ;]
    To byłem , ja ale wiedziałem o co chodzi , także dałem spokój, brak słów. Tydzień później po wymianie paru zdań już Osama przyznał się do rozbicia kont, tylko, że konta były wyżej w topce. W tym przypadku natomiast tak nie jest ale 'nie sraj w gacie' - nie zgłosimy Cie i tak już mało graczy na uriel .Życzę kolejnych owocnych RW.

    [Ronin] U12
    Solo - 8686%

    ACS - 10218%

    u12- 45 ST- 91300%