Shade [Minionki] vs. NewBeginning [ABs] & Puper [RedBaron] - 5322%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shade [Minionki] vs. NewBeginning [ABs] & Puper [RedBaron] - 5322%


    Wstawiam za sojusznika na jego prośbę.
    Gdy Puper rano wstaje takie kąski od losu dostaje




    Wszystkie życzenia dzielę równo między Rot Balerony, szczęście smakuje lepiej gdy można dzielić je z bliskimi.


    Agresor Shade [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 34.798
    Krążownik 5.037
    Okręt wojenny 3.215
    Pancernik 1.780
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca NewBeginning [ABs]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.236
    Duży transporter 2.441
    Krążownik 1
    Recykler 17
    Sonda szpiegowska 298
    Gwiazda Śmierci 21
    _________________________________________

    Obrońca Puper [RedBaron]
    ________________________________________________

    Krążownik 35.959
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Shade [Minionki]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca NewBeginning [ABs]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.327 ( -1.909 )
    Duży transporter 1.397 ( -1.044 )
    Krążownik 0 ( -1 )
    Recykler 11 ( -6 )
    Sonda szpiegowska 80 ( -218 )
    Gwiazda Śmierci 21 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Puper [RedBaron]
    ________________________________________________

    Krążownik 30.507 ( -5.452 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 629.466.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 178.627.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 365.687.700 metalu i 166.593.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -403.209.000
    Kryształ: -189.483.000
    Deuter: -36.774.000
    agresor stracił łącznie 629.466.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 246.485.700
    Kryształ: 118.086.000
    Deuter: -10.918.000
    obrońca zyskał łącznie 353.653.700 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Gdy lecisz na Munófko-Puszófkę RB i w ostatnich sekundach masz przycinki internetu...


    Szkoda że Shade nic nie mówił w sojuszu o tym locie, każdy pomawiał khz o wspólne mienie z tym newbegining ale podobno to już nie jego, na szczęście dla Pupera co w rodzinie to nie zginie. Zgniłe to st... Szkoda

    [ciach]

    Ps. Jeśli nie udostepnisz tego postu minionek przywracania rozumu będzie nawiedzał wszystkich Twoich znajomych...

    Puper szkoda ze tak się wzbogacasz, ale jednak to robisz a statystyki rosną.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • W czasie wojny parę razy zabrakło kilku minut do zezłomowania shade, tym razem wyszło :) Brawo :)

    Krucjo napisał(a):

    Gdy lecisz na Munófko-Puszófkę RB i w ostatnich sekundach masz przycinki internetu...


    Szkoda że Shade nic nie mówił w sojuszu o tym locie, każdy pomawiał khz o wspólne mienie z tym newbegining ale podobno to już nie jego, na szczęście dla Pupera co w rodzinie to nie zginie. Zgniłe to st... Szkoda

    (...)

    Puper szkoda ze tak się wzbogacasz, ale jednak to robisz a statystyki rosną.

    Też pozdrawiam :)
  • Krucjo napisał(a):

    Szkoda że Shade nic nie mówił w sojuszu o tym locie, każdy pomawiał khz o wspólne mienie z tym newbegining ale podobno to już nie jego, na szczęście dla Pupera co w rodzinie to nie zginie. Zgniłe to st... Szkoda



    Puper szkoda ze tak się wzbogacasz, ale jednak to robisz a statystyki rosną.

    Kupie Tobie chyba masc na na bol [ciach] bo marudzisz. Starcie jak najbardziej uczciwe (chyba ze to push) a jesli uwazasz, ze jest inaczej zglaszaj do GO a jesli nie to siedz cicho i siej fermentu. Lecial jak lama to wtopil, czego chcesz.?

    Gratki Poper!

    Shade Szo!

    Pozdrawiam.


    Moderator Ruda:
    pseudocenzura
    Kassiopeia
  • przy takich atakach w jakimś 'Podręczniku nauki latania w ogame' pewnie stoi wielka kolorowa ramka z napisem ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ;) tu podobno nawet była zachowana, ale zawiodło co innego i efekt końcowy jest jaki jest. Puper też mógł stwierdzić, że mu się nie chce, że pewnie i tak Shade w to nie wleci itd., a jednak chciało mu się ruszyć tyłek dlatego trzeba to docenić. najważniejsze to żeby Shade się po tej wtopie nie poddał, bo i tak coraz większe pustki na uni a i bardziej szkoda by było straconego sojusznika niż tej floty.

    osobiście nie popieram tych insynuacji które tu napisał Krucjo. nawet jeśli o czymś się spekuluje, a jednak nie ma się twardych dowodów to po co takie rzeczy pisać. khz nie dał się sprowokować :thumbup: główny kiełbasiarz już takiej okazji nie przepuścił ;) :thumbdown:

    valadin napisał(a):

    PS. na temat wzbogacania panie KRUCJO to sie bym nie wypowiadal na Twoim miejscu=> BROWAR gra skonczona flota zezlomowana a tu raptem po tej akcji Minionki skacza w gore we flotach...nie no GIT...macie w pyte eko co niektorzy...teraz troche mozecie przyszpanic w zniszczonych ptk...hehe 1\3 na sojuszniku... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ...
    nie wiem czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz czy tylko tak piszesz żeby pisać. bo serio uważasz, że Minionki tak na tej rozwałce kończącej grę BROWARA skorzystały? to wybacz, ale musisz się chyba zgłosić do dr B1tta po receptę ;) z tym wszystkim było tyle zachodu, że w pewnym momencie ja już napisałem, żeby może BROWAR to odpuścił i jakoś inaczej to zrobił. bo choć chcieliśmy pożegnać sojusznika tak jak sobie życzył (początkowo też miałem brać udział w RW) to mimo wszystko trzeba było trochę zaangażowania włożyć. a teraz pojawia się taki valadin, snuje teorie spiskowe, chce ustalać kto jak ma kończyć grę i ciągnie ten temat już w kilku innych ST. jeśli uważasz, że ta pożegnalna bitwa BROWARA naginała zasady to wiesz chyba gdzie support jest.
  • Ale przeciez wszyscy wiedza ze dr. Bit daje ciagle ta sama recepte :P a za te bananowe dildo przyznaje oskara

    graty starcia, prosze sie nie poddawac bo nie lubie jednostrzalowcow

    w minionach to moze nawet bym teraz oral gdyby nie gru i ratownik (dajcie cynk popaki jak zdechna albo przestana :P )

    na ogame jest mnostwo oszustw a wladza kladzie na to lache, ale ze nie jestesmy w stanie na 100% ocenic kto cheatuje , to pragne w tym miejscu pozdrowic wszystkich ktorzy graja i uzywaja tylko 1konta :P bez tryharda bez cheatow

    Ratownik999 napisał(a):

    Hahaha a ten dalej nie może przezyć że jego kandydatura była dwukrotnie odrzucona i ogólnie w Minionkach go nie ma Ale jak to mówią kolego Nie dla psa kiełbasa


    I maly apel minionkow, bo sa tacy ktorzy dobrze lataja, znaja sie na grze i potrafia napisac cos na powaznie czy z humorem czy ogolnie na poziomie :)
    [ciach]


    Moderator Ruda:
    Obraza i groźby usunięte.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez revoutz ().

  • Krucjo napisał(a):



    Szkoda że Shade nic nie mówił w sojuszu o tym locie, każdy pomawiał khz o wspólne mienie z tym newbegining ale podobno to już nie jego, na szczęście dla Pupera co w rodzinie to nie zginie. Zgniłe to st... Szkoda

    [ciach]

    Ps. Jeśli nie udostepnisz tego postu minionek przywracania rozumu będzie nawiedzał wszystkich Twoich znajomych...

    Puper szkoda ze tak się wzbogacasz, ale jednak to robisz a statystyki rosną.
    krucjo ile ja mam z ciebie radości XD

    złe czasy dla minionków :D shade pushuje Pupera hetman traci moona XD to teraz shade wylot z muminków ? jak ten X- macie to zżycie
  • nie ma co nadmiernie języka strzępić. Shade wiedział na co leci i kto się tam podstawić może.
    Gratki Obrońcom - szybkiego przetopu. A Tobie Shade BSzO - jak coś pomożemy.


    valadin napisał(a):

    O jejku Minionek nie po tej stronie co trzeba...jak to sie moglo stac niewiarygodne...
    mogło się zdarzyć. Wiesz, są gracze, jak Shade, którzy latają mimo ryzyka zdjęcia, coś działają i czasem fortuna spojrzy w inną stronę. I są herosi jak niejaki Papa Midnite aka Valadin, którzy włączają urlop jak tylko jakiś Wujo im wbije w układ ;)
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​
  • revoutz napisał(a):

    w minionach to moze nawet bym teraz oral gdyby nie gru i ratownik (dajcie cynk popaki jak zdechna albo przestana )
    Hahaha a ten dalej nie może przezyć że jego kandydatura była dwukrotnie odrzucona i ogólnie w Minionkach go nie ma :D Ale jak to mówią kolego :) Nie dla psa kiełbasa :D

    Co do samego starcia to nie ma co gratulować. Niestety takie wtopy się zdarzają, ważne żeby się podnieść z kolan i grać dalej :D

    Shade :gszo: a gdyby była potrzebna pomoc to pisz zanim zdechniemy jak życzy sobie kolega @revoutz. Swoją drogą ciekawe czy dalej tak uwielbiasz minionki tak jak to w podaniach pisałeś :D

    [ciach]


    Moderator Ruda:
    Komentarz do usuniętej treści usuwam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ratownik999 ().

  • Mogę dodać że Shade parokrotnie latał na NewBegining, ale zawsze ciężko było się zgrać w czasie, jak zobaczyłem, że opóźniał atak to miałem zawrócić ale bałem się , że Nju nie zdąży . Co do spekulacji Krujo nie będę tego komentował, a raczej przemyśl za nim coś komuś zarzucasz .Jak to mówią nie polemizuj z ... bo najpierw sprowadzi Cię to swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem. Może ochoczo wypowiesz się na temat Pushera w Waszym sojuszu?

    Pozdro

    [Ronin] U12
    Solo - 8686%

    ACS - 10218%

    u12- 45 ST- 91300%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Poper ().

  • Padła chyba najspokojniejsza nie licząc Ferdka osobą w sojuszu :/. Zawsze twierdziłem że rw w obronie są jednymi z najbardziej wartościowych i to podtrzymuję oraz gratuluję wam tego starcia. Shade głowa do góry odbudujesz. Revoutz czytając twoją wypowiedź podpisuję się pod tym co napisał Ratownik. Do Minionków się nie nadajesz bo jesteś po prostu za głupi aby się tu dostać, do spółki z kilk9ma orłami powinniście utworz6ć sojusz pokemony bo pisanie takich kreyynizmów jest swoistego rodzaju sztuką. Pozdrawiam z emeryturki.
    Death before dishonor
  • PaN SlowiaNiN napisał(a):

    złe czasy dla minionków :D ...
    Owszem, są to złe czasy dla Minionków. Mamy więcej wrogów jak przyjaciół. Z jednej strony się nie dziwię bo kilku sam nam przysporzyłem za co sojusz i resztę dotkniętych serio przepraszam - może to przez ostatni czas pełnego napięcia w moim życiu i jakoś na was wyładowywałem swoje gorsze dni. Przepraszam. Dałem się sprowokować kaskmenowi tylko tym że mnie sparodiował...


    valadin napisał(a):

    O jejku Minionek nie po tej stronie co trzeba...jak to sie moglo stac niewiarygodne...
    Znowu cos zawiodlo ktos nie doplinowal to przeciez nie przystoi uczciwym i najlepszym graczom...

    PS. na temat wzbogacania panie KRUCJO to sie bym nie wypowiadal na Twoim miejscu=> BROWAR gra skonczona flota zezlomowana a tu raptem po tej akcji Minionki skacza w gore we flotach...nie no GIT...macie w pyte eko co niektorzy...teraz troche mozecie przyszpanic w zniszczonych ptk...hehe 1\3 na sojuszniku... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ...
    Panie Valdin. Shade poleciał - a mimo swojej wiedzy na temat tego konta i jego podejrzewanej "mrocznej historii" zaryzykował. Wyszło jak wyszło. Jedyne co mnie cieszy to fakt co napisał sam Shade w sojuszu - Panowie i Panie to tylko gra, gramy dalej. Zazdroszczę mu takiego podejścia do gry. A Twoja matematyka na 6+

    tomee napisał(a):

    Kupie Tobie chyba masc na na bol [ciach] bo marudzisz. Starcie jak najbardziej uczciwe (chyba ze to push) a jesli uwazasz, ze jest inaczej zglaszaj do GO a jesli nie to siedz cicho i siej fermentu. Lecial jak lama to wtopil, czego chcesz.?
    tomee źle mnie zrozumiałeś skoro sugerujesz że stwierdziłem że to starcie nie było uczciwe.
    Starcie było uczciwe, konto legalne - gdyby było inaczej to by go nie było, podstawka wg schematu - wszystko profesjonalnie. Za co Puperowi gratuluję, bardzo mi szkoda mojego sojusznika. Ale kto powiedział że to konto legalnie nie może być puszówką?
    Starcie to dla mnie jest zgniłe z innego powodu.


    revoutz napisał(a):

    Ale przeciez wszyscy wiedza ze dr. Bit daje ciagle ta sama recepte :P a za te bananowe dildo przyznaje oskara
    na ogame jest mnostwo oszustw a wladza kladzie na to lache, ale ze nie jestesmy w stanie na 100% ocenic kto cheatuje , to pragne w tym miejscu pozdrowic wszystkich ktorzy graja i uzywaja tylko 1konta :P bez tryharda bez cheatow
    dałbym Ci like za tą wypowiedź i o to mi właśnie chodzi - mamy takie czasy i nic na to nie możemy poradzić Ci co grają fair mają podwójną satysfakcję... a banana nie widziałem, poproszę na pw.
  • Gratuluję obrony. Nie wiem ile było czasu na podstawkę, jakie i czy konto ma powiązania.. Def ładnie podstawiony. Szkoda, że sojusznik stracił piksele jednak się nie poddaje i gra z nami dalej :) Odbudowa z pewnością będzie szybka.
    Co do formułowania wypowiedzi przez niektórych graczy... rozumiem emocje ponoszą, Minionek spakowany pół uni się cieszy bo połowa ST-ków to zasługa chłopaków. Szanujmy się... kochać się nie musimy ale jakieś spekulacje, podburzanie atmosfery. Założyciel sojuszu wyskakuje z jakimiś zabawkami, głupimi tekstami. To dobrze o sojuszu nie świadczy. Rozumiem jeszcze szeregowy.. ale dowódca... i tu mogę przytoczyć "Stado baranów, prowadzone przez lwa, jest lepsze niż stado lwów, prowadzone przez barana" Napoleon Bonaparte. Nic personalnego po prostu inteligentnych skłoni może do refleksji. Grając na uni , i tworząc posty mamy wpływ jak zostaniemy zapamiętani. Czy z czystym sumieniem każdy z Was gdzie indziej będzie grał pod tym samym nickiem?:). Mimo że lubię czytać inteligentne docinki na jakimś poziomie wyższym niż ten ze szkoły podstawowej to liczę na wewnętrzną przemianę niektórych :).