Bad Whisky [ZLY SEN] & RPS [ZLY SEN] vs. głęboka przestrzeń aka Method ~ 28706.53%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bad Whisky [ZLY SEN] & RPS [ZLY SEN] vs. głęboka przestrzeń aka Method ~ 28706.53%

    THE PASSWORD WAR !

    dziwne rzeczy sie wyprawiaja w tym ml , ale wnikac nie bede ciekawe kto z kim sie tam poklocil oraz o co
    i co to za wojna na passy :fsmile: - swoja droga dosc ciekawe jak to jest wogole mozliwe , wnioski sa oczywiste
    jakbyscie wy tam wszyscy sobie na konta nie wchodziliscie nawzajem to by sie tak pewnie nie dzialo , chodz to tylko moje
    przypuszczenia ktore juz zglosilismy jakis czas temu .
    akcja spontan
    lot 2x z powodu brakow dexowych i nieogarniecia :fsad:
    kto pada nastepny? moze yossarian? albo legionistka :E
    nie wiem ile stala ta flota na porzuconej planecie ale chyba dosc dlugo bo zaczely nawet pisac jakies ludziki do mnie
    z tym celem , no ale napewno moja wina :fgrin: i tak wiem tylko JA MOGLAM JA ZEZLOMOWAC inni gracze nie mogli bo byli za slabi :E


    RPS dzieki za lot :fkiss: - fajnie ze jestes z nami :3msie:
    Pozdrawiam pl1 :fkiss: sojusz Zły sen
    oraz ludzików co dali cynka :beer:


    Dnia 11-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Bad Whisky [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 30.000
    Pancernik 75.071

    _________________________________________

    Agresor RPS [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Mały transporter 39.685
    Duży transporter 2.500
    Lekki myśliwiec 231.381
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 14.211
    Okręt wojenny 23.549
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 26.085
    Sonda szpiegowska 289
    Niszczyciel 1
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 20.219

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Bad Whisky [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 29.820 ( -180 )
    Pancernik 74.651 ( -420 )

    _________________________________________

    Agresor RPS [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -39.685 )
    Duży transporter 0 ( -2.500 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -231.381 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -2 )
    Krążownik 0 ( -14.211 )
    Okręt wojenny 0 ( -23.549 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -7 )
    Recykler 0 ( -26.085 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -289 )
    Niszczyciel 0 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -20.219 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 46.501.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.128.182.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.812.420.000 metalu i 1.058.232.600 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.791.720.000
    Kryształ: 1.038.731.600
    Deuter: -6.300.000
    agresor zyskał łącznie 2.824.151.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.000.000.000
    Kryształ: -1.744.220.000
    Deuter: -383.962.000
    obrońca stracił łącznie 5.128.182.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    KUPIE DEX
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Whisky ().

  • Masz tupet dziewczynko. Nie wiem czy godzina minęła od momentu skasowania planety metha do momentu złoma. Akurat trafiliście w moment jak meth był na koncie i go wywalilo. Kto komu wchodzi na konto to Ty sama powinnaś wiedzieć najlepiej nie ma czego Gratulować. [ciach]



    Moderator Ruda:
    Obraza
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • a Ty nie obrażaj mojej koleżanki z soja :D i idź se melisy zaparz, mówię Ci!! petara


    EDIT : Aha, boże... zapomnialem, że to starcie na mnie :D Graty łiski, pięknie to zrobiłaś!! Naprawde szacun za finezje i obrót reckami pierdyliard razy :D Emocje jak na grzybach :D Więcej takich życzę :D Iiiiii ide się napić! Ale nie za wasze zdrowie tylk ozdrowie mojego sojuszu :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Method_ ().

  • Każdy normalny użytkownik za chamstwo przedstawiane przez wiadomą parkę (pominę wymownie inne niewybredne komentarze, które jednak nie pojawiaja się na forum z taką częstotliwością) dostałby już ze trzy permy, tylko tutaj widać wybiórczość moderacji. Poszło zgłoszenie do góry, z zastrzeżeniami co do jakości moderacji działu, może ktoś w końcu interweniuje i ukróci patolę.
  • co tu sie dzieje :D meth wlasnie za to Cie lubie za takie a nie inne podejscie [ciach]
    nie wiem po co naprawde to zrobili mnie tez wylogowalo dzis z konta masakryczna ilosc raz wczoraj rowniez
    a dzis nie moglem nawet sie zalogowac musialem szybko odzyskac i zmienic haslo i teraz jest gitara , dostawalem tylko info jak kazda z moich planet i monow sie podswietla pewnie ktos szukal floty gdzie konkretnie stoi :D
    chce zebyscie wiedzieli ze ja juz na spicy nie urzeduje te akcje przechylily szale na korzysc rezygnacji wyzlomujcie sie nawzajem wszyscy w [ciach]

    p.s konto nie poszlo do parki tylko do mojego czlowieka ktory zrobi z nim co uwaza za stosowne , bez odbioru


    Moderator Ruda:
    obraza i pseudo wulgaryzm usunięte
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Incepcja1 ().

  • Nikt nie mówi, że to oni bezpośrednio są odpowiedzialni za każdy śmierdzący element tych ST - ale każdy wie, że mają wystarczającą armię przydupasów, by robić wały w białych rękawiczkach.
  • Myślę że ktoś się wyłamał u WAS w ML i pokasował po złości.

    Zupełnie obiektywnie to piszę.

    Wiemy że w topowych sojuszach passy są dostępne bo znamy się x -lat, gramy ze sobą któreś tam uni, czasem jest potrzeba szybkiego uruchomienia floty,recków, czegokolwiek...

    I to jest moc ZS. CO w ZS zostaje w ZS. Coś komuś do kogoś nie pasuje to wychodzi i gra sam, ewentualnie próbuje wyjaśnić skillem różnicę zdań.

    Wie to opozycja, wiemy to my.

    Yoss, Arth, Method - wszyscy wiemy że @pl1... nie musi się stosować to takich zagrywek bo grać potrafi jak mało kto. I z tego co gram z nim pod jedną flagą od miliarda lat czyli gdzieś od Forka u nas nie stosuje się takich rzeczy.

    Jego winą jest albo Whiski że wykonali wyrok? Owszem finezji w tym brak, ale postawcie się z drugiej strony - kasuje im moona tak samo, nie polecielibyście? WSZYSCY ZNAMY ODPOWIEDŹ....


    PROPONUJĘ POSZUKAĆ u siebie wpierw, później oczerniać.

    I żeby nie było - też się kłócę i z @pl1... i @Bad Whisky. Czasem idzie ostro. Bo każdy ma swoje zdanie. Board jest boardem, ale kuźwa OSKARŻANIE ICH o kasację konta jest czystą HIPOKRYZJĄ przez WIELKIE H.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • O matko! Człowiek sobie niewinnie odpoczywa na delegacji a tu takie coś mnie ominęło!!
    Muszę przyznać że mimo iż nie gram na tym pięknym uni to zaglądam tu regularnie bo świetnie się czyta :E
    Tym razem również się nie zawiodłem :graty: i :bdb: w chwili obecnej żadne uni nie trzyma takiego poziomu!!
    Pokonanym :gszo: , dacie radę
    A atakującym :graty: , trafiło Wam się jak ślepej kurze ziarno :super:

    Z pozdrowieniami dla części ML ;)
    litek
    tylko VICIA !!!
  • Starcie ma bardzo ciekawą historię jak i wykonanie.
    Z łaski swojej Art, smoki prośby mojej i całej społeczności ogame wyjaśnijcie przyczynę jak doszło do skasowania planety graczowi Vegi i graczowi Method
    żeby nie dochodziło do takich sytuacji w przyszłości.

    Na deser dodam że przy rejestracji na nowym serwerze jak i na innych wpisujemy e-mail oraz hasło.
    Długość hasła, jak i sposób jego przechowywania pozostawia wiele do życzenia.
    PS. System przyjmuje hasło w stylu: 1234
    Czekam na odpowiedź od Was Art, smoki.