Już się wyludnia...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Już się wyludnia...

    Nowe uni i już zaczyna się wyludniać.

    Jak zaczynałem tu grę 4 dni temu, to było prawie 6.5k graczy, teraz jest 5993 graczy. Oprócz tego pozycje od 4000 do 5993 (1993 graczy) mają po 0 punktów każdy i domyślne nicki. Oznacza to, że nie grają. Najpierw zrobią się szarzy, a potem zostaną skasowani. Wygląda na to, że to uni wyludni się tak samo jak pozostałe. Obstawiam, że w przeciągu miesiąca zostanie tu 2k kont (zaznaczam, kont, nie graczy), jak wszędzie indziej.

    Miałem nadzieję, że to uni da możliwość normalnej gry, dla odmiany od przeklikiwania pustych układów. Niestety już wiem, że stanie się to samo co z pozostałymi uni. Zostanie 2k kont, z czego ze 100 aktywnych, w tym multikonta topki - czyli jak wszędzie indziej.
    Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
    "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
    Masz rację, wydaje ci się.
  • SmirnoffUni17 napisał(a):

    Nowe uni i już zaczyna się wyludniać.

    Jak zaczynałem tu grę 4 dni temu, to było prawie 6.5k graczy, teraz jest 5993 graczy. Oprócz tego pozycje od 4000 do 5993 (1993 graczy) mają po 0 punktów każdy i domyślne nicki. Oznacza to, że nie grają. Najpierw zrobią się szarzy, a potem zostaną skasowani. Wygląda na to, że to uni wyludni się tak samo jak pozostałe. Obstawiam, że w przeciągu miesiąca zostanie tu 2k kont (zaznaczam, kont, nie graczy), jak wszędzie indziej.

    Miałem nadzieję, że to uni da możliwość normalnej gry, dla odmiany od przeklikiwania pustych układów. Niestety już wiem, że stanie się to samo co z pozostałymi uni. Zostanie 2k kont, z czego ze 100 aktywnych, w tym multikonta topki - czyli jak wszędzie indziej.

    Jak każdy będzie miał takie podejście jak Ty to faktycznie może się wyludnić. Wystarczy śledzić forum i obserwować co tu się dzieje. Aktywni gracze, ciekawe starcia, podstawki. Wiele się dzieje i ja czuję ten klimat starych uni, na których grałem.

    pimper napisał(a):

    co się dziwisz gra straciła urok gdy wprowadzili zakup surowców, pierwszy dzień robi takie różnice w punktach że się odechciewa grać
    Ten zakup surowców jest tak nieopłacalny. Po pierwszych 2 tygodniach byłem top30, mając jedynie sztab. Poszedłem na tygodniowy urlop, spadłem do top 700 i trzymam się teraz w top100. Gdzie spokojnie na przestrzeni miesiąca, może dwóch wrócę do top30. Gdzie nie farmię, nie latam, a ostatnio zacząłem się dopiero bawić w ekspedycje
    U60- TOP 500 OFF
    Xalynth TOP 400 OFF
    Wezn TOP 50 OFF
    Zibal TOP XXX ON
  • Nowych ludzi też przybywa. Sam zarejestrowałem się na tym uni jakieś 2 tygodnie temu, a trafiłem do sojuszu gdzie większość graczy zaczynała znacznie po starcie uniwersum. Ostatnio doszło jeszcze kilka osób które rejestrowały się dosłownie tego samego dnia.
    1w2
    emerytura zawieszona... again

  • Smiley napisał(a):

    SmirnoffUni17 napisał(a):

    co się dziwisz gra straciła urok gd wprowadzili zakup surowców, pierwszy dzień robi takie różnice w punktach że się odechciewa grać
    Ten zakup surowców jest tak nieopłacalny. Po pierwszych 2 tygodniach byłem top30, mając jedynie sztab. Poszedłem na tygodniowy urlop, spadłem do top 700 i trzymam się teraz w top100. Gdzie spokojnie na przestrzeni miesiąca, może dwóch wrócę do top30. Gdzie nie farmię, nie latam, a ostatnio zacząłem się dopiero bawić w ekspedycje
    Jest nieopłacalny ale dla Ciebie , jak masz parę k plnów na start to lecisz , potem dochodzi farmienie i odlatujesz. Pozatym co z tego że byłeś top 30 po dwóch tygodniach... jakby nie patrzeć to jest speed unii 5x eko i 70% złomu , dlatego się nie dziw. Wrócić do top 30 możesz jeszcze ale musisz się napocić farmiąc albo robić duże zyskowne starcia. Uni jak każde jest skazane na wyludnienie :( , nie z powodu anty ludzie tylko z racji tego że pomiędzy tworzeniem nowych unii jest zbyt mała przerwa pfff jutro nowe unii... minie dopiero 22 dni. A Wszystko po to żeby jak najwięcej zarobić z tego "pierwszego rzutu" baranków którzy lubią walczyć o top 1 za plny :E :E :E :E

    :love: ZBOCZKI :love:
  • Panowie, co ma być to będzie. Dużym plusem jest to że jest to uniwersum x5 młode więc mimo wszystko osób będzie przybywać.
    Wiadome jest też to że nie będzie ta jak za dawnych czasów ;)
    Nie oprzesz się wędrującej po ogniu,
    została ona wysłana aby nauczyć cię...
    Byś nie rozglądał się nigdy za wielka głębią,
    oraz abyś tańczył w takt...
    Klątwy przezeń wyśpiewanej.
  • Dużo zależy od mentalności ludzi. Wiele osób (zwłaszcza tych co bazują na antymaterii na początku) myśli że na nowym uni na pewno będzie w topce, że jak kupi komplet oficerów to wszystko samo się ułoży. Mało kto pamięta że w tej grze najbardziej liczy się systematyczność i dokładność, i bez tego żadna ilość antymaterii nie pomoże. I tak jak @LadyDarkness pisze - dzięki temu że mamy eko x5 a uni nie jest stare to ciągle można dobijać się do najlepszych. Pierwotnie miałem zamiar tylko trochę się tu pobawić w oczekiwaniu na nowe uni żeby mieć równy start, ale teraz jak po 2 tygodniach jestem ~~ 1200 sam nie wiem czy będę się rejestrował na nowym czy nie spróbuję jednak tutaj dogonić reszty.
    1w2
    emerytura zawieszona... again

  • Ja tak samo nie dawno zaczęłam tutaj i jakoś idzie, powoli ale sukcesywnie :)
    Nie oprzesz się wędrującej po ogniu,
    została ona wysłana aby nauczyć cię...
    Byś nie rozglądał się nigdy za wielka głębią,
    oraz abyś tańczył w takt...
    Klątwy przezeń wyśpiewanej.
  • Stan na chwilę obecną: 5043. W 9 dni ubyło półtora tysiąca.

    I już pojawili się oszuści. Dzisiaj jednego bociarza widziałem.


    Zla Kobieta napisał(a):

    Haha po roku 1500 graczy czyt. 1000 idlaków, 300 urlopów i 200 grających. Proponuje co 2 tygodnie otwierać nowe uni :thumbsup:
    Z czego 50 z tych dwustu to multikonta i pushówki graczy z top10 :D

    Kojarzę cię z Nusakana. Grasz może tu?
    Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
    "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
    Masz rację, wydaje ci się.
  • Spanish Inquisition napisał(a):

    SmirnoffUni17 napisał(a):

    I już pojawili się oszuści. Dzisiaj jednego bociarza widziałem.
    Paru już posprzedawało konta. Patrz -> sss ,który najpierw świecił się non stop przez 2 tygodnie, a teraz ładnie flotka poznikała,kawałeczek po kawałeczku ktoś sobie dziobał po 30-40 kk :E
    temat wiele razy wałkowany , nie ma sensu tego dalej wałkować. Chcecie emocji to sobie na innych unii poczytajcie , na każdym to samo :D :D :D

    :love: ZBOCZKI :love:
  • 7ucky napisał(a):

    Smiley napisał(a):

    SmirnoffUni17 napisał(a):

    co się dziwisz gra straciła urok gd wprowadzili zakup surowców, pierwszy dzień robi takie różnice w punktach że się odechciewa grać
    Ten zakup surowców jest tak nieopłacalny. Po pierwszych 2 tygodniach byłem top30, mając jedynie sztab. Poszedłem na tygodniowy urlop, spadłem do top 700 i trzymam się teraz w top100. Gdzie spokojnie na przestrzeni miesiąca, może dwóch wrócę do top30. Gdzie nie farmię, nie latam, a ostatnio zacząłem się dopiero bawić w ekspedycje
    Jest nieopłacalny ale dla Ciebie , jak masz parę k plnów na start to lecisz , potem dochodzi farmienie i odlatujesz. Pozatym co z tego że byłeś top 30 po dwóch tygodniach... jakby nie patrzeć to jest speed unii 5x eko i 70% złomu , dlatego się nie dziw. Wrócić do top 30 możesz jeszcze ale musisz się napocić farmiąc albo robić duże zyskowne starcia. Uni jak każde jest skazane na wyludnienie :( , nie z powodu anty ludzie tylko z racji tego że pomiędzy tworzeniem nowych unii jest zbyt mała przerwa pfff jutro nowe unii... minie dopiero 22 dni. A Wszystko po to żeby jak najwięcej zarobić z tego "pierwszego rzutu" baranków którzy lubią walczyć o top 1 za plny :E :E :E :E
    kotpali który jest teraz top1 wcale nie startował za anty.... tylko przejął moonowke kogoś po tygodniu/dwóch i z top 900 wprowadził ja na top 1 bez większych nakładów na anty :P
    A jeśli chodzi o resztę to płaczecie placzecie ściągnijcie kolegów i nie narzekajcie że się wyludnia...
    PS na start na tym uni żeby się utrzymać i w miarę dobrze wystartować wystarczyło 500 pln a nie kilka tysięcy :)
  • DRJ1916 napisał(a):

    kotpali który jest teraz top1 wcale nie startował za anty.... tylko przejął moonowke kogoś po tygodniu/dwóch i z top 900 wprowadził ja na top 1 bez większych nakładów na anty
    A jeśli chodzi o resztę to płaczecie placzecie ściągnijcie kolegów i nie narzekajcie że się wyludnia...
    PS na start na tym uni żeby się utrzymać i w miarę dobrze wystartować wystarczyło 500 pln a nie kilka tysięcy
    Oj oj zaczęło się , przyszedł sobie Januszek i będzie atakował , uważaj kolego bo Ci się klawiatura zapali :P
    Bez odbioru.

    :love: ZBOCZKI :love: