MT bez budowy kopalń

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • MT bez budowy kopalń

      Drodzy
      Powstaje nowe uni i ludzie standardowo beda sie scigac do MT..czasy beda rozne..antymateria czy bez itd
      Wszystki schematy zakladaja budowe MT dopiero po rozbudowie kopalni...a czy nie latwiej anty wymienic wprost na surke i w 5h miec MT? Kopalnie nie sa wtedy potrzebne :P
    • @Truck driver - kompletnie nie rozumiem Twojego rozumowania. Piszesz tak jakby @HappyEnd chciał zrobić MT i na tym zakończyć swój rozwój. 5h po starcie UNI prawie wszystkich można traktować jak idlerów.

      @HappyEnd - nigdy nie brałem udziału w wyścigu do MT więc nie umiem pomóc. Zastanawiam się jednak, jaki jest koszt przyśpieszenia rozwoju za anty, a jaki "kupienia MT"?? No i przy okazji jaka jest różnica w czasie między jedną opcją, a drugą?
      ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
      ilość zwycięskich RW - prawie 0
      skill - 0
    • Jestem lamerskiem górnikiem więc się nie znam - wytłumacz mi proszę po co gracze na nowym uni robią wszystko aby jak najszybciej zbudować MT? Czy też aktualnie nie stosuje się już takiej taktyki?
      Wydaje mi się, że na przestrzeni lat powstało "kilka" Uni z prędkością flot x1 i jakoś ludzie dawali radę farmić.

      PS
      Co to jest antyobrona?
      ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
      ilość zwycięskich RW - prawie 0
      skill - 0
    • hasseu1 napisał(a):

      Jestem lamerskiem górnikiem więc się nie znam - wytłumacz mi proszę po co gracze na nowym uni robią wszystko aby jak najszybciej zbudować MT? Czy też aktualnie nie stosuje się już takiej taktyki?
      Wydaje mi się, że na przestrzeni lat powstało "kilka" Uni z prędkością flot x1 i jakoś ludzie dawali radę farmić.
      Ok mozna dazyc do szybkiej budowy mt ale nie kosztem odpuszczenia rozbudowy eko i zdobycia tych mt-kow tylko za antymaterie. W tym wlasnie sens. Wydac kase na anty i kupic sure to zadna sztuka. Tak czy siak pozniej mt beda musialy stac na planecie bez fs bo z czego odleci skoro planeta nic nie wydobywa? Kupi dex, zeby miec na czym latac?

      Obrona zbudowana za antymaterie to wlasnie antyobrona. Podobnie jak flote mozna budowac w kilka/kilkanascie sekund za anty tak samo za anty zbudujesz w mgnieniu oka obrone nie przebicia dla atakujacej w danym momencie floty.
    • No to powrócę do mojego wcześniejszego pytania: o ile szybciej zrobi MT "kupując" go za anty w porównania do przyśpieszenia rozbudowy konta za anty? Dodatkowo jaki poziom kopalń miałby w tym drugim przypadku?
      Bo jeżeli zyska na tym parę godzin, a potem dzięki atakom nadrobi z nawiązką eko to jak dla mnie jest to opłacalne.

      Nigdy nie kupowałem surki więc może od razu mała instrukcja dla mnie:
      Mogę zapłacić i dostać od razu na starcie 50% pojemności magazynu czyli 5k metalu, kryształu i deuteru?
      Jeżeli tak, to mogę zapuścić budynek/badanie/statek i od razu go skończyć za anty?
      Czyli, że mogę mieć taki MT w ciągu kilku minut?
      ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
      ilość zwycięskich RW - prawie 0
      skill - 0