blokers [MAFIA] & Schan [MAFIA] & figiel [MAFIA] & Avinashi [MAFIA] & maniek0121 [MAFIA] vs. Malack [WINTER] ~ 821 417.59% TOP1 ACS!

  • Libra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • blokers [MAFIA] & Schan [MAFIA] & figiel [MAFIA] & Avinashi [MAFIA] & maniek0121 [MAFIA] vs. Malack [WINTER] ~ 821 417.59% TOP1 ACS!

    Witamy :)
    Mamy zaszczyt przedstawic TOP1 ACS!
    Dlugo mozna by opisywac, ale nie ma takiej potrzeby. Byly juz dwie proby lotu, ale niestety nieudane - co poradzic? Wczoraj jednak po kilku probach zebrania sie razem, w koncu sie nam udalo - tak troche na spontanie, bo kto by pomyslal ze slowa "a moze probujemy dzisiaj z Malackiem" i 2 godziny oczekiwania na odzew wszystkich osob da taki efekt? :D
    Obronca zalogowal sie 20 min po ataku i w zastraszajacym tempie zaczal zbierac PZ - liczylismy sie z tym wiec nie bylo paniki z naszej strony, ale nie omieszkalismy troche poprzeszkadzac w zbiorce :)

    Malackowi zyczymy SzO - wiadomo rozne byly relacje i to raczej nie byly zbyt dobre, ale badzmy ludzmi myslacymi i szanujmy sie - to gra :)

    Ode mnie ida pozdrowienia dla lotnikow - w koncu sie nam udalo zorganizowac tak jak trzeba! Oraz dla Misia :* Halci, Daniela, Patryka i dostawcow dexu :) I mendy Szturmana! :D

    Blokers napisał(a):

    pozdrowienia dla calej ferajny z Nekkar : Skara , Chojnego , who i am ,Dejavu , Sputnika , Znamka , mrs eko , wergo , ancymona ,rozrabiaki , yoshitsune mimamoto , marchewy , nighthuntera , NoName , Indo , bober-o
    pozdro dla ekipy z Draco : blood , sta111siu , sanit Marusia , eraes , olivier , saxer , markus , seth , joey , fisher , szturmana , marva , kupie deuter , miecha , djstres , solar
    pozdrowienia dla MAFI : bizon , grociarz , sadelko , cravean , zaajcu , Black salis , szturman
    mankowi ,schanowi , figlowi i avinashi (Ali) dziekuje za fajna zabawe w polowaniu na malaka jak to mowia do trzech razy sztuka wkoncu sie udalo wykrecic zacny % mamy co topic bawimy sie dalej z wami milo by bylo nawet wyladowac po drugiej stronie pozdro :D
    maniek i figiel to pałki :D

    Figiel napisał(a):

    Pozdro dla calej mafi i blizniakow z Wezn.
    Szczegolne pozdrowienia dla sadelki.
    Dla szturmana bo przez niego tu wyladowalem!
    I pozdro dla: Jaya,Poochacza, tatara, Revena, Bony, olszyn3k, ProSkanera, Duraj, Acet, SzalonegoIwana, Kande, faker, Nigon, Eltara, KotPali, york, Moonspell, StoorM, mrau, La Inquisicion,Vigo i wszystkich dostawców dex.

    Maniek napisał(a):

    Na wstępie dziękuję za wspólny lot ekipie złomującej, dawno nie miałem tak przyjemnej nie przespanej nocki ;)
    Pozdrawiam calą MAFIE, KAC z uni draco oraz osobno zgreda Szturmana, leszcza Strzelca i najstarszego jakiego znam dinozaura alkoholika Mtfana :D

    Schan napisał(a):

    Dziekuje Wszystkim za wspolny lot i mila atmosfere podczas calej akcji :)
    Pozdrowienia dla sojusznikow z Mafi i Warriorsow z Wasatu i BTC z U68 oraz dla Wszyskich innych znajomych :D
    I dla mojego Skarba :*

    Szturman napisał(a):

    Ode mnie pozdrów całą MAFIE :D

    No i w koncu to na co wszyscy czekaja:


    Dnia 15-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor blokers [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 54.969
    Pancernik 76.000
    Mały transporter 346.836
    Lekki myśliwiec 1.021.482
    Krążownik 100.010

    _________________________________________

    Agresor Schan [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 30.210
    Niszczyciel 20.202
    Pancernik 130.213
    Mały transporter 302.433
    Lekki myśliwiec 1.531.566
    Krążownik 200.760

    _________________________________________

    Agresor figiel [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 30.695
    Niszczyciel 60.610
    Pancernik 116.155
    Mały transporter 187.896
    Lekki myśliwiec 1.506.398
    Krążownik 104.826

    _________________________________________

    Agresor Avinashi [MAFIA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 20.000
    Okręt wojenny 30.000
    Pancernik 124.005
    Mały transporter 222.181
    Lekki myśliwiec 1.700.043
    Krążownik 200.873

    _________________________________________

    Agresor maniek0121 [MAFIA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 40.000
    Pancernik 110.000
    Mały transporter 180.000
    Lekki myśliwiec 1.600.000
    Krążownik 200.000

    _________________________________________

    Obrońca Malack [WINTER]
    ________________________________________________

    Mały transporter 190.449
    Duży transporter 67.592
    Lekki myśliwiec 2.002.079
    Ciężki myśliwiec 319
    Krążownik 356.765
    Okręt wojenny 100.405
    Statek kolonizacyjny 19
    Recykler 516.062
    Sonda szpiegowska 17.137
    Bombowiec 15
    Niszczyciel 17
    Gwiazda Śmierci 4.730
    Pancernik 117.460
    Wyrzutnia rakiet 45
    Lekkie działo laserowe 749

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor blokers [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 42.995 ( -11.974 )
    Pancernik 59.641 ( -16.359 )
    Mały transporter 201.570 ( -145.266 )
    Lekki myśliwiec 594.938 ( -426.544 )
    Krążownik 76.533 ( -23.477 )

    _________________________________________

    Agresor Schan [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 23.692 ( -6.518 )
    Niszczyciel 15.789 ( -4.413 )
    Pancernik 102.094 ( -28.119 )
    Mały transporter 176.610 ( -125.823 )
    Lekki myśliwiec 892.403 ( -639.163 )
    Krążownik 154.055 ( -46.705 )

    _________________________________________

    Agresor figiel [MAFIA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 24.054 ( -6.641 )
    Niszczyciel 47.482 ( -13.128 )
    Pancernik 90.943 ( -25.212 )
    Mały transporter 109.762 ( -78.134 )
    Lekki myśliwiec 877.861 ( -628.537 )
    Krążownik 80.414 ( -24.412 )

    _________________________________________

    Agresor Avinashi [MAFIA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 15.655 ( -4.345 )
    Okręt wojenny 23.437 ( -6.563 )
    Pancernik 97.330 ( -26.675 )
    Mały transporter 129.589 ( -92.592 )
    Lekki myśliwiec 990.812 ( -709.231 )
    Krążownik 154.232 ( -46.641 )

    _________________________________________

    Agresor maniek0121 [MAFIA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 31.336 ( -8.664 )
    Pancernik 86.315 ( -23.685 )
    Mały transporter 105.569 ( -74.431 )
    Lekki myśliwiec 935.974 ( -664.026 )
    Krążownik 153.814 ( -46.186 )

    _________________________________________

    Obrońca Malack [WINTER]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -190.449 )
    Duży transporter 0 ( -67.592 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -2.002.079 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -319 )
    Krążownik 0 ( -356.765 )
    Okręt wojenny 0 ( -100.405 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -19 )
    Recykler 0 ( -516.062 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -17.137 )
    Bombowiec 0 ( -15 )
    Niszczyciel 0 ( -17 )
    Gwiazda Śmierci 3 ( -4.727 )
    Pancernik 0 ( -117.460 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -45 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -749 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 35.694.957.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 92.521.067.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 50.129.618.700 metalu i 32.012.140.300 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.200.100.000 Metalu i 2.200.100.000 Kryształu
    1.500.000.000 Metalu i 1.500.000.000 Kryształu
    1.549.010.000 Metalu i 1.549.010.000 Kryształu
    3.470.000.000 Metalu i 3.470.000.000 Kryształu
    3.600.000.000 Metalu i 3.600.000.000 Kryształu
    30.000.000 Metalu i 30.000.000 Kryształu
    3.470.000.000 Metalu i 3.470.000.000 Kryształu
    577.540.000 Metalu i 577.540.000 Kryształu
    4.000.000.000 Metalu i 4.000.000.000 Kryształu
    3.470.000.000 Metalu i 3.470.000.000 Kryształu
    257.877.500 Metalu i 107.362.500 Kryształu
    2.488.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    8.000.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    34.612.527.500 Metalu i 23.974.012.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 13.768.292.500
    Kryształ: 11.757.132.500
    Deuter: -2.633.842.000
    agresor zyskał łącznie 22.891.583.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -50.770.719.500
    Kryształ: -33.515.123.500
    Deuter: -8.235.224.000
    obrońca stracił łącznie 92.521.067.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Avinashi ().

  • Edytuje ten post skoro juz jakims MAGICZNYM cudem Olszyn go stworzyl - jak go zobaczylam to myslalam ze nie ogarniam juz powoli i sama go stworzylam nie wiedzac ani jak ani kiedy ani PO CO :E

    Stark - sim co symulacja to inaczej pokazywal - kazdorazowo coraz mniej gsow wg niego zostawalo - przeliczylismy sie zywiac nadzieje ze jednak sie przebijemy ale madry polak po szkodzie - mozna bylo poslac cos na dobitke skoro nie bylo 101% pewnosi ze sie przebijemy - ale teraz to sobie mozemy tylko gdybac :D
    Nikt do nikogo zalu nie ma ze nie pomyslal o tym przed atakiem tylko dopiero po ataku takze spoko :))

    Administrator Forum Toadie:
    Takie przypadki się zdarzają, gdy ktoś dodając link do posta wrzuci link z sesją ("dziwny" ciąg znaków, który czasem znajduje się na końcu linku). Wtedy osoba wchodząca na forum z takiego linku loguje się na konto osoby która link podała. Zdecydowanie sugeruję unikanie podawania linków z sesją.


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Dodajcie do tego, że to ACS top2 x2 i top 6 speed uni pl :)
    Malack nie FSował się od pół roku, a do tego wybrał moona najbardziej oddalonego od sojuszu, więc nie było nawet mowy o pomocy w zbiórce. Koło ula pewnie wynik byłby inny, no ale. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Gratulacje się jak najbardziej należą, ale wszyscy wiedzą, że mogły być już chyba ze 2 miesiące temu, gdyby nie zabrakło wam 2 minut :D
    Decyzji Księżnej jeszcze nie znamy, czy będzie chciał dalej grać, czy nie. Od strat Malacka można odpisać 17kkk złomu i 13kkk doku, więc to i tak dobry start dla obrońcy, nie wspominając jeszcze o odbudowie sojuszowej :)

    Skład macie bardzo fajny, jednak zastanawia mnie pochodzenie floty Figla, która to puchła w oczach i nie rósł w statystykach zniszczeń. Zapewne eko i farmingi podczas wiecznych urlopów Figla :)

    Na pocieszenie zostaje fakt, że nawet największe 5 flot opozycji nie było w stanie przebić się przez największą flotę WINTER. Możliwe, że Sim oszukał, a może jednak liczyliście się z remisem :)

    Miłego przetapiania i do zobaczenia na polu bitwy, po jednej lub po drugiej stronie :E


    E: Niniejszym oficjalnie przekazuję Malackowi tę oto odznakę :


    Noś ją z chlubą.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Starrk ().

  • Avinash, nie wiem co się stało na OG, ale ja i Jay właśnie bylismy zalogowani na Twoim koncie na forum :D
    Mogliśmy nawet posta edytować. Ten komentarz wyżej to ja napisałem sam nie wiem jak :O

    A co do starcia.... :D
    Dzięki Figiel za pozdrówki,
    Wielkie gratulacje ekipie remontowej, takie rzeczy codziennie się nie dzieją ]:-D
    Panowie wielkie zmiany na Librze nastaną po tej akcji, czas teraz Rudą nauczyć NIE grania
    UFSem :thumbsup:
    Cieszyłbym się z tego starcia, nawet gdybyście wyszli na minus.
    Malackiemu SzO, chciałem się pośmiać z krola OGame" , albo "jestem najlepszy",
    ale chyba nie mam serca :D
    Odpoczywaj Malack, przyda Ci się :P

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Jak juz wspomniałem na gg, duma rozpiera widząc taki Mafijny skład w takim rw :D

    Mimo podebranego złomu zysk macie i tak super, Procent miazga i pewny siebie malak w reckach :D Ciężko o lepszy scenariusz :)

    Przetapiajcie zysk i ładujcie resztę do wora :)

    Dziękuję wszystkim za pozdrowienia i czekam na kolejne :D

    Malakowi mimo wszystko odbudowy ;)
  • Przede wszystkim niech ktoś mi wytłumaczy to:


    I fakt że nie mogę nawet przypomnieć hasła do boarda- wymagane jest wpisanie maila oraz nicka-tylko że wpisanie nicka dezaktywuje możliwość wpisania maila i na odwrót xDDD

    No ale do rzeczy.
    Wielkie gratulacje. Pięknie się patrzy na takie procenty. Pół uni chyba zdjęło urlopy żeby słać recki :E Nawet nawalony Puchacz :D
    Widzę Figiel tak mnie kochasz że aż dwa razy mnie pozdrowiłeś <3 XD

    Malackowi co tam sobie zażyczy.


    Starrk napisał(a):

    Dodajcie do tego, że to ACS top2 x2 i top 6 speed uni pl :)

    Jakaś ogólna wysoka topka światowa też chyba wychodzi. Dokładnych liczb nie znam,ale w top 10 chyba powinno się mieścić. Tak mi się wydaje :P
  • obudziłem się rano......jazgot otwieranych powiek mało czaszki nie rozerwał wiec zamknąłem je czym prędzej.Pod zamkniętymi powiekami kłębiły że w galaktykach zacne rzeczy dziać się będą....Nie myliłem się.Po Wyborowej sama prawda w głowie się objawia,aby tylko godziwą jej ilość zapodać. 8-)

    MAFIO,kłaniam się niziutko uchylając kapelusza.....uciszyliście zimowy klimat....i to w październiku...szacunek
    Maniula...dzięki za pamięć no i gratuluję chęci,zacięcia no i ekipy z którą grasz na Librze.

    pokonanemu SzO i hojności sojuszu przy tejże odbudowie


    PeeS
    teraz to chyba źródełka na Librze wyschną :D
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Taką lekture przy kawie czyta sie lepiej niż Kinga :D

    Graty Pany, w tym momencie dumny jestem że SZTURMAN małpa mnie do mafii wciągnął

    musieliscie sie bawic na ufsach itp ale tak samo robiła wiekszość z Winter

    Pewnośc siebie zgubiła ale tak długiego BFsa nie widziałem chyba nigdy :D ale Szo zawsze to zabawa :)

    Dzięki za pozdro figiel ale przegiołeś z PZDR latamy dalej na moim dexie :))

    Niema to jak lato w Październiku a tym bardziej że idzie zima a cieplej sie robi
  • Szkoda że nawalony puchacz nie umi uzywać teleportera :D

    SPINACZ-htp napisał(a):

    Teraz tylko czekać na odpowiedź Winter.. bo bez nich nic na uni sie nie dzieje...

    Nie znacie dnia ani godziny ;P
    No jak na moje oko to właśnie coś się wydarzyło bez ich inicjatywy i to całkiem sporo. No chyba, że chodzi ci o to że bez nich nie byłoby kogo złomować bo największe % są na nich jak narazie :D
    A tak już bez trollowania to wielkie graty dla całej ekipy złomującej i jeszcze większej ekipy sprzątającej. Kilka prób było i w koncu sie udało, jak ja grałem to najwiekszym problemem była odpowiednia ilość recy na Malacka, widze że się z tym uporaliście. Szkoda że wam nie pomogłem no ale mój błąd :D Jednak nie o rece tutaj chodzi, przeszliście do historii tym rw. Jeszcze raz graty i SzO. Dzięki za pozdrowienia
  • pikne ST procent masakryczny ilość złomu miażdżąca dziwne ze serwer to wytrzymał :E
    o zysku już nie będe wspominał 0_0
    czytając wyżej posty doszedłem do wniosku że Malak chyba chciał po prostu zapisać się na trwałe na kartach ogejma pl nie tylko procentem ale i najdłuższym bfsem :E
    fajnie widzieć Znajome mordeczki jak robią jesienne porządki
    BRAWO WY

    a obrońcy no cóż tak jak pisałem gandalfbiały stuknie trzy razy czarodziejskim mopem i w 3 dni Malak będzie znów jak nowy XD a jak będzie mało imek służy swą tajemną mocą ma ju wprawę :ocb:
  • gratulacje dla całej ekipy, w końcu to topowe starcie ACS speed uni :)
    może i Malack miał najdłuższego bfs'a ale zbyt duża pewność w swoją flotę go zgubiła, to była kwestia czasu, no i pięknie Wam się to udało :)
    Zysk powala, ale myślę, że nie o zysk w tym RW chodziło
    Przetopu szybkiego życzę, Malakowi SzO jeśli będzie choć wątpię.
    Dzięki za pozdrowienia.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Graty ekipie złomującej. Bez dwóch zdań starcie godne tego działu.

    Malacziego zgubiła pewność siebie - tak bywa. Odmówić mu umiejętności nie można.

    Jedyna flota która może stać bezkarnie na całym pl to jest flota Lakersa na Q.

    Czekamy na odpowiedź Zimy :)

    @halsa Ty jeszcze grasz? :) koope lat od 13 :P
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Procent jest po prostu masakryczny :P jak na tak młode uni to jest po prostu nie do pomyślenia ;)
    Starcie na pewno trafi do odpowiednich topek, bo w pełni na to zasługuje. :)
    Gratulacje dla ekipy złomującej, do trzech razy sztuka. Odpowiednie wnioski nie zostały wyciągnięte i o masz.
    Malacka zapewne odbudujemy jak tylko zechce. :P mamy też nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w tym dziale nie raz.

    @olszyn4 ja wiem Misiek, że mocno za mną tęsknisz. :P Ale niestety mam złe wieści: obecnie to z wyboru jestem urlopem i ta akcja czy inna nie spowoduje że będę grać fsami.
    Teraz najważniejsze jest dla mnie zdrowie, więc Twoja tęsknota musi sobie sama jakoś poradzić :P Co do ładu na uni, nadal mamy tu zdecydowaną większość. Kto wie co przyniesie przyszłość.

    Pozdrawiam :)





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Dwa razy się Malacziemu upiekło. Za trzecim razem siadło.
    Mimo wszystko trochę czasu Wam zajęło spakowanie floty stojącej od pół roku :)

    Gratulację się należą, bo akcja bardzo ładna.
    Na uni na szczęście nie zmienia się absolutnie nic.
    jak spakujecie jeszcze Starrka to wrócimy bronić matecznika.
    Na razie nie ma potrzeby :)

    A Malacziego oczywiście spróbujemy odbudować :)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • 821 tysięcy. Proszę, proszę - to dopiero procent!

    Gdyby wydarzyło się to przed wprowadzeniem doku kosmicznego, to nie wiem czy odbudowa miałaby sens. A tak, to sądzę, że z samego doku Malack będzie miał flotę glanz-nówkę 10 razy większą od mojej.


    Agresorom - gratulacje akcji. Malack'owi - powrotu i odbudowy.
  • Ciężko coś ciekawego wpisać pod takim ST :O chociaż po otrzymaniu linku to tylko jeden dość krótki komentarz przychodził do głowy :E

    Spore floty poleciały a jeszcze większa spadła, szczere gratulacje dla atakujących :) czekam na kolejne linki ;)

    PS. Kylo to [ciach] :P

    Moderator Neferet:
    Bez obrażania proszę :)
  • Ruda napisał(a):

    Procent jest po prostu masakryczny :P jak na tak młode uni to jest po prostu nie do pomyślenia ;)
    Starcie na pewno trafi do odpowiednich topek, bo w pełni na to zasługuje. :)
    Gratulacje dla ekipy złomującej, do trzech razy sztuka. Odpowiednie wnioski nie zostały wyciągnięte i o masz.
    Malacka zapewne odbudujemy jak tylko zechce. :P mamy też nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w tym dziale nie raz.

    @olszyn4 ja wiem Misiek, że mocno za mną tęsknisz. :P Ale niestety mam złe wieści: obecnie to z wyboru jestem urlopem i ta akcja czy inna nie spowoduje że będę grać fsami.
    Teraz najważniejsze jest dla mnie zdrowie, więc Twoja tęsknota musi sobie sama jakoś poradzić :P Co do ładu na uni, nadal mamy tu zdecydowaną większość. Kto wie co przyniesie przyszłość.

    Pozdrawiam :)

    Wybacz Ruda, nie wiedziałem, że jesteś chora.
    W takim razie powrotu do zdrówka jak najszybciej życzę,
    wtedy może pomyslenia o graniu albo i nie ;)


    Poochacz napisał(a):

    Vincent Valentine napisał(a):

    Poochacz napisał(a):

    Szkoda że nawalony puchacz nie umi uzywać teleportera :D
    ja nawalony wysłam fsy a ty telepa nie umiesz użyć zmiękłeś przez tą rozłąkę z LIbrą to tego awatar pluszowy czyżby dla jakiejś sówki ?:D
    FSa to ja też bym wysłał, jak źle wyślesz to możesz zawrócić i poprawić, z teleporterem troche gorzej:D. A historii tego avatara i tak byś nie zrozumiał :D


    Nie ma takiej opcji, że by go skumał bo Ty Puchacz do normalnych nie należysz :D
    A Kto ma wiedzieć, ten wie ]:-D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST