leczo [Pac-Man] & Pazuza [Psychoza] & nscr [Pac-Man] & sloyek [Psychoza] vs. pumba [MoF] 69699.42% + 21000RMP - TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • leczo [Pac-Man] & Pazuza [Psychoza] & nscr [Pac-Man] & sloyek [Psychoza] vs. pumba [MoF] 69699.42% + 21000RMP - TOP 1 ACS

    :D :D :D Dobry :D :D :D

    MOFinek Pumba był celem od lekko 5-6 miesięcy
    MIeliśmy ze Slojkiem różne powody, ten oczywiście standardowo - zysk co zrozumiałe, ja - zaorać bunkier i GSy bezczelnie na nim gromadzone pod moim nosem i nie wyjść na minus
    Jak widać, było to spore przedsięwzięcie dlatego nie mogliśmy się ze Slojem dograć, w tym czasie Pumba rósł nam we bunkrze.
    Parę tygodni temu po pierwszych przeliczeniach ustaliliśmy co trzeba dobudować aby to miało sens (czyt. zysk)
    w zeszłym tygodniu Sloj coś tam bąknął że chyba zysku to nie będzie za dużo, muzyka dla moich uszu więc wypaliłem że w czw robimy go na sztywno, ok - ok :thumbsup: :thumbsup:
    Plan zakładał zwalenie 22000 plazm i dobranie troszku GSów po naszej stronie.
    Plazmy dostał w zadaniu leczo :P , zgromadził odpowiednią ilość sury i stwierdził że daje swoje GSy bo czuje się w obowiązku pomóc tym naszym żalosnym flotkom.
    Po drugiej stronie sojuszu doszedł Pazuza ze swoim skromnym stadkiem.

    w sumie w ataku wzięło udział ponad 6,2 miliona statków

    około 22:00 panowie obsiedli układ Pumby, następne dwie h zajęło nam zlepienie munów i postawienie tele na każdym, na szczęście Pumba był tak pewny swojego mega bunkra że nie było żadnego logowania przez 10h
    o północy ruszyły Gsy i pozostałe graty a pan :evil: LECZO :evil: rozpoczął zrzucanie stalowego deszczu na Pumbe
    Po 4h rakietowania udało się zrzucić około 21 000 RMP, z czego około 6 000 RMP od Slojka
    W połowie rakietowania Leczo nam zmarł, kontakt się urwał, przez co 30 minut nie bylo strzelane, na moje zasnął, ale twierdzi "wcale nie zasnąłem, na chwile zatrzymałem się by przemyśleć dokąd tak wszyscy pędzimy w swoim życiu"



    Obrona przed

    Wyrzutnia rakiet 1.000.000

    Lekkie działo laserowe 500.000

    Ciężkie działo laserowe 150.000

    Działo Gaussa 10.000

    Wyrzutnia plazmy 22.000

    Mała powłoka ochronna 1

    Duża powłoka ochronna 1

    Przeciwrakieta 100

    Obrona po 4h

    Atak rakietowy 13.10.2017 04:19:38
    Od: dowódca floty
    rakiet(y) z twojej planety Halszka [xxx] uderzyły w planetę Kolonia [yyy]!
    983220 Wyrzutnia rakiet
    489364 Lekkie działo laserowe (-5)
    147347 Ciężkie działo laserowe
    8231 Działo Gaussa (-178)
    0 Działo jonowe
    0 Wyrzutnia plazmy
    0 Mała powłoka ochronna
    0 Duża powłoka ochronna
    0 Przeciwrakieta
    0 Rakieta międzyplanetarna

    :D :D :D :D
    moja ulubiona część
    ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny
    :D :D :D :D


    Pozdro dla
    PAC-MAN
    Sloja i Pazu
    Dla Matki i jej ludzi z MOF :evil:
    Mamby
    i tych z sojuszu Mocno w Pupe
    Leeeeeee

    Specjalne dla Leczo, biedny braciszek serio doznał kontuzji palca od klikania rakiet XD nie może go zginać i nie będzie już mógł nim pokazywać innych ludzi

    Slojek to pewnie sam się wpisze a Pazu taki skromny jakiś jest, tak jak ja XD











    Dnia 13-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor leczo [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 904
    _________________________________________

    Agresor Pazuza [Psychoza]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 3.009
    Niszczyciel 26.240
    Bombowiec 8.018
    Pancernik 57.149
    Krążownik 53.609
    Lekki myśliwiec 88.855
    Ciężki myśliwiec 34
    Okręt wojenny 29

    _________________________________________

    Agresor nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.404.947
    Krążownik 65.587
    Niszczyciel 137.116
    Pancernik 140.275

    _________________________________________

    Agresor sloyek [Psychoza]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.001.694
    Krążownik 500.301
    Okręt wojenny 130.608
    Bombowiec 243 XD

    Niszczyciel 176.002
    Pancernik 449.982

    _________________________________________

    Obrońca pumba [MoF]
    ________________________________________________

    Mały transporter 100.000
    Duży transporter 20.000
    Lekki myśliwiec 500.000
    Ciężki myśliwiec 67
    Krążownik 35.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 30.000
    Sonda szpiegowska 8.641
    Satelita słoneczny 1.300
    Niszczyciel 500
    Gwiazda Śmierci 1.400
    Pancernik 30.000
    Wyrzutnia rakiet 983.220
    Lekkie działo laserowe 489.359
    Ciężkie działo laserowe 147.347
    Działo Gaussa 8.053

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor leczo [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 903 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Pazuza [Psychoza]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 3.009 ( -0 )
    Niszczyciel 25.596 ( -644 )
    Bombowiec 7.849 ( -169 )
    Pancernik 55.770 ( -1.379 )
    Krążownik 52.206 ( -1.403 )
    Lekki myśliwiec 80.830 ( -8.025 )
    Ciężki myśliwiec 33 ( -1 )
    Okręt wojenny 28 ( -1 )

    _________________________________________

    Agresor nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.262.378 ( -142.569 )
    Krążownik 63.866 ( -1.721 )
    Niszczyciel 133.804 ( -3.312 )
    Pancernik 136.867 ( -3.408 )

    _________________________________________

    Agresor sloyek [Psychoza]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.714.129 ( -287.565 )
    Krążownik 487.513 ( -12.788 )
    Okręt wojenny 127.488 ( -3.120 )
    Bombowiec 240 [( -3 )[/b]
    Niszczyciel 171.691 ( -4.311 )
    Pancernik 439.049 ( -10.933 )

    _________________________________________

    Obrońca pumba [MoF]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    286.694.594 Metalu, 69.832.778 Kryształu i 94.751.748 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.796.409.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 25.241.996.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.051.440.000 metalu i 2.918.502.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 451.279.120 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    3.081.486.600 Metalu i 2.918.513.400 Kryształu
    969.953.400 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    4.051.440.000 Metalu i 2.918.513.400 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 1.583.746.594
    Kryształ: 1.341.534.178
    Deuter: -300.457.252
    agresor zyskał łącznie 2.624.823.520 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -14.782.727.094
    Kryształ: -8.811.530.278
    Deuter: -2.099.017.748
    obrońca stracił łącznie 25.693.275.120 jednostek.


    .
    .
    .
    dziękuję za uwagę
    wasz bóg z wami
    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    .
    .
    .
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • Gratulacje top 1 acs :) Piekne starcie, milo widziec ze na tak wymarlym uni jeszcze sie cos dzieje i jest jeszcze ekipa ktora potrafi usiasc przed kompem zgrac sie i zrobic takie cos :) Jestescie idealnym przykladem na to ze bunkry w tej grze to glupota nigdy nie rozumialem ludzi ktorzy bez sensu wydaja surowce na nie. Obroncy zycze Szo bo kazdy gracz jest juz na wage zlota. A wam Szybkiego przetopu bo troche tego jest :) Ps. To co nastepny w kolejce „widzialem kotecka” ? :D
  • Wreszcie ktoś zabrał się za zaoranie chociaż miałem nadzieję ze będziecie próbowali się wbić bez rakiet, % byłby fajniejszy.
    "

    moja ulubiona część
    ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i największy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny

    "
    Zważywszy że stało to z rok z czekając na złom brzmi to zabawnie :)

    Graty % i pa pa :)
  • Pumba w reckach jakie to naturalne :D

    Pozwolę sobie przytoczyć fragmencik "ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny" mógłbyś się tym przechwalać gdybyście nie ściągali tych plazm :) a tak to nie robi to żadnego wrażenia, bynajmniej na mnie. :D

    No i jak na taką akcję, to te przygotowania strasznie długo trwały, ale gratki się należą za super bfs :D
  • DarthMario. napisał(a):

    "ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny" mógłbyś się tym przechwalać gdybyście nie ściągali tych plazm a tak to nie robi to żadnego wrażenia, bynajmniej na mnie.

    Nie wiem o co Ci chodzi? Widać nie zdajesz sobie sprawy ile się trzeba naklikać w rakietowaniu żeby tyle plazm wyczyścić. Poza tym plazmy znacznie niszczą flotę agresora, więc jest naturalne żeby ograniczyć straty przed wlotem.
    LifeSpeedDeath
    Cyber
  • sunrise1 napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    "ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny" mógłbyś się tym przechwalać gdybyście nie ściągali tych plazm a tak to nie robi to żadnego wrażenia, bynajmniej na mnie.
    Nie wiem o co Ci chodzi? Widać nie zdajesz sobie sprawy ile się trzeba naklikać w rakietowaniu żeby tyle plazm wyczyścić. Poza tym plazmy znacznie niszczą flotę agresora, więc jest naturalne żeby ograniczyć straty przed wlotem.
    Nie wiesz, bo mało wiesz o graniu w ten badziew :D ja ni rakietuje tylko wlatuje, proste.
    a chodzi mi o to, że jarają się nie wiadomo czym, bo bunkier bez plazm to żaden bunkier.
  • DarthMario. napisał(a):

    sunrise1 napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    "ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny" mógłbyś się tym przechwalać gdybyście nie ściągali tych plazm a tak to nie robi to żadnego wrażenia, bynajmniej na mnie.
    Nie wiem o co Ci chodzi? Widać nie zdajesz sobie sprawy ile się trzeba naklikać w rakietowaniu żeby tyle plazm wyczyścić. Poza tym plazmy znacznie niszczą flotę agresora, więc jest naturalne żeby ograniczyć straty przed wlotem.
    Nie wiesz, bo mało wiesz o graniu w ten badziew :D ja ni rakietuje tylko wlatuje, proste.a chodzi mi o to, że jarają się nie wiadomo czym, bo bunkier bez plazm to żaden bunkier.

    Tam były plazmy więc był to bunkier, tyle że nie było ich przy wlocie floty.
    Idąc Twoim tokiem myślenia to, np. co to za starcie flot, skoro u obrońcy nie było całej floty bo brakło lm`ów?
    LifeSpeedDeath
    Cyber
  • DarthMario. napisał(a):

    sunrise1 napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    "ten moment kiedy uświadamiasz sobie że i najwiekszy bunkier nic nie da a ty byłeś bynajmniej nie poważny" mógłbyś się tym przechwalać gdybyście nie ściągali tych plazm a tak to nie robi to żadnego wrażenia, bynajmniej na mnie.
    Nie wiem o co Ci chodzi? Widać nie zdajesz sobie sprawy ile się trzeba naklikać w rakietowaniu żeby tyle plazm wyczyścić. Poza tym plazmy znacznie niszczą flotę agresora, więc jest naturalne żeby ograniczyć straty przed wlotem.
    Nie wiesz, bo mało wiesz o graniu w ten badziew :D ja ni rakietuje tylko wlatuje, proste.a chodzi mi o to, że jarają się nie wiadomo czym, bo bunkier bez plazm to żaden bunkier.

    Szanowny graczu DarthMario, na wstepie chcialbym wyrazic nasze zadowolenie i nie ukrywam rowiez dume ze osoba o tak poteznej wiedzy i umiejetnosciach grania w ten badziew postanowila nas obdarowac swoja opinia przybywajac az z serwera klantum. Winnys wiedziec ze twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie.

    Wpisalem banke niszczarek i 9000 gwiazd w symulator i wyszedl mi zysk troszke wiekszy od osiagnietego. Symulator to takie narzedzie udostepnione przez ludzi prawie tak madrych jak ty, pozwala dokonac wstepnej oceny jak atakowac, obliczyc oplacalnosc itp. niestety.... nasze slabiutkie floty nie ogarniaja.

    W mojej skromnej ocenie calkiem niezlym osiagnieciem jest zwalenie 22k plazm ale ja jestem w polowie drogi jaka ty przebyles. Kiedys bedziemy rownie dobrzy jak ty i posiadali rownie potezna flote jak ty, mamy nadzieje ze wtedy zrobimy na tobie wrazenie poniewaz jest to dla nas bardzo wazne.

    w tym czasie dojedziemy wszystkie pozostale bunkry na uni :D :D :D

    Pumba, dziekujemy i powodzenia gdzies tam gdzie grasz.

    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • panie Darth :) czesto ludzie widza lub slysza to co chca widziec lub slyszec, wiec nie jestes wyjatkiem :)

    jedna mysl mnie meczy, czy pumba ktory pokladal wiare w bunkier wierzac ze jest nieosiagalny dla aktualnych flot solo moze sobie pozwalac na takie bezczelne gromadzenie gsow byl slaby a dzieki niemu my zrobilismy top1 ACS czy moze to my, jakby nie bylo wrogowie, dogadalismy sie, zaplanowalismy i osiagnelismy cel tak czy inaczej.

    czy moze wasz top1 ktory dal sie zlapac na lustro byl tak slaby i pewny siebie jak pumba czy moze to wy wykazaliscie sie skilem i zapisaliscie sie w historii ogame ?

    mysle ze ja bym nie zlapal sie na lustro a i nasz top1 to nie glupi ludek choc z jakiejs Psychozy, kwestia chlodnej kalkulacji i oceny ryzyka :D

    i byc tu mondry i dogadzaj wszystkim

    PS: gratuluje grubej akcji na lustro i zlapania ogarnietego top1, jakby nie bylo procent powala i chcialbym miec mozliwosc rozegrania takiej sieroty

    jak mawia klasyk: on lezy a ja stoje
    w obu przypadkach
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez nscr ().

  • Dobrze wiem że nie ma bunkrów nie do zaorania, sam też dawno temu latałem. % i floty zacne, akcja też niezła ale skilla w tym żadnego. Od bardzo dawna stało to na bunkrze właśnie po to żeby zostać rozniesionym, to miał być mój koniec i tak też jest. Pisałem o tym nawet jednemu ze skanujących. Więc o ile docenić można zgranie, to nic innego na to nie zasługuje.

    Cała ta dyskusja mija się z celem.
  • tak sobie kliknałem na to st....
    Szanowny graczu NSCR co ty wiesz o ogame?
    i co to jest bunkier?
    do postawienia bunkra się nie dopuszcza, a nie wystrzeliwuje się kilka tysięcy rmp później żeby go zaorać
    dla mnie byłaby to żadna przyjemność
    rzekłbym wziąć sraczkę na widły
    znajdź choć jeden bunkier na uCygnus wtedy zrozumiesz może na czym ta gra polega
    i nie dyskutuj z Mariem bo plujesz pod wiatr
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • witam:)

    Gratulacje sloyek :P
    Przyznam sie ze to moje specjalne starcie albowiem posłałem wszystko co fabryka pospawała ]:-D Zależało mi na jakimś zysku wiec plan był taki żeby ten zysk osiągnąć,a ze potrzebne był do tego ściągniecie plazm ...to tak wyszło.Pewnie ze to żadna finezja.Ale jakiej to finezji oczekują ...gracze MArio i Nazz na stojąca flotę w bunkrze?:D
    Upraszam ich także o nie zaśmiecanie tematu i nie nabijanie licznika postów srylionem bezwartościowych wpisów.





    NaZz


    Potrójny As

    Otrzymane polubienia29Posty1,846PłećMężczyzna


    DarthMario.


    Forumowy As

    Otrzymane polubienia142Posty1,563
    Podsumowując...kazdy orze jak moze(bunkry) i tym co ma ...tylko ,że kazdy na swoim uni i nie ma sensu porównywać osiągnięć na uni gdzie floty pędza x 5 nie można pojsci do kibal i za przeproszeniem sie wysrać zeby nie dostac złoma .....gdzie gsy niszcza tak szybko ,ze upilnowanie floty(moonow) w nocy jest dla NORMALNEGO człowieka niemożliwe chyba, ze ma sie tylu zasiadaczy co gracze Nazz i Mario maja nabitych postów.




    Pozdrawiam wszystkich ...i życzę dobrej zabawy z zasiadaczami czy tez bez nich:D
    słowa kocurca z jednego ST


    Pozdrowienia dla całego B S i Solara, który świetnie wkomponował się w uni i sojusz
    18.12.2015 Kasia321SolarSun04.05.2043 23:21:41Multi [III) + Push
    15.07.2014 FeniuSolarSun29.07.2014 20:43:52Multi + Push
    27.03.2015 Kasia321SolarSun10.04.2015 12:55:25 (I) + Push

    11.05.2015 Kasia321 SolarSun 08.06.2015 Multi (II)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slojek ().

  • NaZz napisał(a):

    tak sobie kliknałem na to st....
    Szanowny graczu NSCR co ty wiesz o ogame?
    i co to jest bunkier?
    do postawienia bunkra się nie dopuszcza, a nie wystrzeliwuje się kilka tysięcy rmp później żeby go zaorać
    dla mnie byłaby to żadna przyjemność
    rzekłbym wziąć sraczkę na widły
    znajdź choć jeden bunkier na uCygnus wtedy zrozumiesz może na czym ta gra polega
    xD smiechłem z tymi widlami xD
    serio :)
    ale mniejsza, co kogo obchodzi co ty tam z widlami wyprawiasz w wolnych chwilach
    co ja moge wiedziec o ogejm ? praktycznie nic, za krotko gram, w dodatku stary jestem i brzydki, fantazjuje czasami o tym aby byc choc cieniem takich graczy jak Ty.
    Chetnie bym pogral z wami na jednym uni aby sie czegos nauczyc o tej grze, niestety chyba nic z tego bo universa flo speed x sryliard, PZ 100% czy inne ulatwienia nie sa niestety dla mnie, nie mam tyle czasu, a czas to klucz do "umiejetnosci" i jedyna droga do kazdego sukcesu w tej grze, wszystko pozostale to zwykle algorytmy i exel :D - o tyle wiem np :)


    NaZz napisał(a):

    i nie dyskutuj z Mariem bo plujesz pod wiatr

    Przyznaj sie, sprzedajesz mu tez dex zeby nie latal ci po munach ? ;> ;> ;> ;> ;>
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez nscr ().

  • slojek konto na forum mam od 9 grufdnia 2012 roku, więc nie nabijam sobie postów. :)
    Nie oczekiwałem od Was żadnej finezji, bo Was naeet nie znam, nie wiem ile potraficie.

    • Tylko strasznie się hejpujecie zniszczeniem plazm i wysłaniem floty, skoro to dla Was jakieś super starcie i miazga totalna to spoko, nic mi do tego. :p


    Nie porównuje osiągnięć, bo to dopiero nie miałoby najmniejszego sensu. xD

    Nscr, ale masz o sobie konkret zdanie.

    A to jakiś wyczyn coś komuś powiedzieć w twarz? Rozmawiamy o grze i o tym starciu, przecież ich nie obrażam, ani im nie ubliżam, nie jestem toksyczny, to oni próbują pisać posty w sposób, żeby wyjść na fajnych gości. :D

    Super%
  • gratulacje L E C Z O
    gdyby nie twoje poświecenie o które błagał nscr nic by nie zrobili z tymi ich flotami z pupy bo bunkier był niezły.

    odpowiadając:
    te gracze co grają w to setki lat i kręcą szyderke że zero finezji beefes i takie tam............ klikaj 3h rakiety to pogadamy. widziałeś kiedyś kontuzję ścięgna w palcu ? można się nabawić od klikania w myszkę 3h albo od grzebania w pupie, wybierz i sprawdź.

    slojek, top 1 ale nie poleciał bez leczo rakiet, pomyślałem że tak bardzo chce robić akcje ze mną to już pomogę. w nagrodę zgłosił mnie na gracza tysiąclecia w jakimś konkursie na forum. polecam głosowanie na tę kandydaturę.

    nscr to skrajnie prawicowy członek, slojek zresztą tak samo, sieroty zagubione.

    PS: tak , nscr to mój brat, żyję z tym, wam też sugeruje przejść z tym do porządku dziennego

    do zobaczenie gdzieś w tej gierce, albo u mnie na stole :D

    mój brat wrzuca zawsze jakieś southpark filmy, ale mi się nie chce

    a, jeszcze do tego koleżki co został zrakietowany a później wpadła do niego szarańcza: wiem że zbierałeś to aby ktoś cie zezłomował i skasowałeś konto, taki był plan...... żałosne

    Znowu PS: proszę o polubienia tego postau, niech sieroty slojki i nscr nie myślą że są najfajniejsiejsze

    PS ostatnie: fajnie mieć konto na forum