chemik17 [NoM] vs. Wojownik [WIP]--------78.104% + 14.940%

  • chemik17 [NoM] vs. Wojownik [WIP]--------78.104% + 14.940%

    91, 92)

    obserwacje trwaly dlugo, kilka nieudanych lotow ale nareszcie sie udalo, Wojownik poszedl grzecznie spac wiec trzeba bylo Go odwiedzic i spakowac do wora:P
    Nowe PB SOLO wiec jeszczez bardziej cieszy
    :D
    pozdro dla soja, dostawcow oraz blokersa i stasia za nocne pogaduchy :E
    do rzeczy!!!



    Dnia 08-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor chemik17 [NoM]
    ________________________________________________

    Pancernik 44.783
    _________________________________________

    Obrońca Wojownik [WIP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.831
    Duży transporter 34.426
    Lekki myśliwiec 1
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 11.278
    Niszczyciel 43
    Gwiazda Śmierci 16
    Pancernik 17.379
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor chemik17 [NoM]
    ________________________________________________

    Pancernik 42.839 ( -1.944 )
    _________________________________________

    Obrońca Wojownik [WIP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    10.709.750 Metalu, 10.709.750 Kryształu i 10.709.750 Deuteru
    517.084.851 Metalu, 149.491.875 Kryształu i 166.843.865 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 165.240.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.298.194.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 700.917.700 metalu i 793.125.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 865.549.841 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.170.392.301
    Kryształ: 875.567.525
    Deuter: 148.393.615
    agresor zyskał łącznie 2.194.353.441 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.470.785.601
    Kryształ: -1.215.478.625
    Deuter: -477.479.615
    obrońca stracił łącznie 3.163.743.841 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4



    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    No i deserek :E :E :E



    Dnia 08-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor chemik17 [NoM]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 101.398
    Pancernik 98.958
    Okręt wojenny 137.756
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Wojownik [WIP]
    ________________________________________________

    Duży transporter 18.200
    Lekki myśliwiec 79.314
    Krążownik 5.521
    Statek kolonizacyjny 17
    Recykler 723
    Sonda szpiegowska 17.125
    Niszczyciel 14
    Gwiazda Śmierci 915
    Wyrzutnia rakiet 1.233
    Lekkie działo laserowe 2.974
    Ciężkie działo laserowe 111
    Działo Gaussa 99
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor chemik17 [NoM]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 92.945 ( -8.453 )
    Pancernik 90.620 ( -8.338 )
    Okręt wojenny 126.192 ( -11.564 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Wojownik [WIP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    293.669.181 Metalu, 14.548.642 Kryształu i 91.422.907 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.459.195.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.891.399.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.422.951.400 metalu i 3.387.505.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 399.640.730 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.438.920.581
    Kryształ: 2.472.424.442
    Deuter: -160.442.093
    agresor zyskał łącznie 5.750.902.930 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.344.094.181
    Kryształ: -3.927.456.642
    Deuter: -1.019.488.907
    obrońca stracił łącznie 10.291.039.730 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • graty chemik ładne starcie ale z drugiej strony
    gdybys tak nie cykał dupy w swoich lotach juz dawno bys floty nie miał ale coż :)
    blokers Pan M nie miał z tym nic wspolnego gdyz , Pan M jest tu tylko jak ktoś zadzwoni bo po prostu szkoda mu czasu zeby cokolwiek szukac patrzec na tej pustyni :) , gdy obecni flociarze zawracają przy pierwszej lepszej aktywnosci xD po prostu wyczuł moment w ktorym Wojo spał :P w gesi woja ? odbuduje jezeli tylko bedzie chciał :)
    Teraz mozecie sie spinac :P moze sie znów zaloguje na to forum za pare mięsięcy :P
  • Marcus napisał(a):

    blokers Pan M nie miał z tym nic wspolnego gdyz , Pan M jest tu tylko jak ktoś zadzwoni bo po prostu szkoda mu czasu zeby cokolwiek szukac patrzec na tej pustyni , gdy obecni flociarze zawracają przy pierwszej lepszej aktywnosci XD po prostu wyczuł moment w ktorym Wojo spał
    Moze i za malo wiem ale wydaje mi sie, ze raczej nocne farmingi po idlerach wojownika sprawily, ze przysnelo mu sie i floty nie dopilnowal :P

    graty dla chemika za wyczucie czasu a wojownikowi odbudowy po powrocie z urlopu i niekoniecznie z sury od sojusznikow :)
  • graty chemik piekne starcie jak na taka pustynie tez sie czailem ale jak widac mulilem i mi sie nie chcialo ganiac za nim bo wiedzialem ze siedzi a tu zonk przysnelo sie ale jak wszystkim wiem cos o tym pan m tez i wielu innych hehe przetapiaj i idz juz na emeryture bo mi wszystko wybijesz
    a co do pana M to Blood i blokers to chyba nie te same osoby drogi marcusie i dynda mi to czyje to konta i ile osob na nich gra jak dla mnie moze nawed i 20 was grac na jednm
    ps wkoncu jakies ruchliwe starcie tyle wpisow szok ;] brawo ty ;]
  • @los chemikos nie, zebym bronil marcusa ale o ile mnie pamiec nie myli to chyba wlasnie na nim bylo zrobione top 1 acs uni draco i to dokladnie w ten sam sposob jak teraz wyszlo Twoje PB SOLO tylko mial o wiele wieksza flote gdzie z Twoja obecna flota nic bys nie zrobil ale wtedy to dopiero byles w trakcie spawania floty, ktora masz teraz :P teraz zejdzie 2-3 WIP-ow z topki i mozesz uciekac na urlop moim zdaniem w sumie jak zdecydowana wiekszosc flociarzy ;)
  • Truck driver napisał(a):

    @los chemikos nie, zebym bronil marcusa ale o ile mnie pamiec nie myli to chyba wlasnie na nim bylo zrobione top 1 acs uni draco i to dokladnie w ten sam sposob jak teraz wyszlo Twoje PB SOLO tylko mial o wiele wieksza flote gdzie z Twoja obecna flota nic bys nie zrobil ale wtedy to dopiero byles w trakcie spawania floty, ktora masz teraz :P teraz zejdzie 2-3 WIP-ow z topki i mozesz uciekac na urlop moim zdaniem w sumie jak zdecydowana wiekszosc flociarzy ;)

    dokładnie tak było, marcus dostal gonga ode mnie, a potem od chlopakow w acs i stracil cala flote dlatego bo nie umial nigdy grac w ta gre,
    potem sander dostal gonga, a potem marcus dostal konto od tymbarka, ktory kupil je ode mnie

    komentarz marcusa dowodzi tylko jak bardzo mu gula skacze ze strzeliles jedynego aktywnego nie u gracza w jego wymarlym geriatrycznym sojuszu

    gratulacje
  • oj tak , gongi od Ciebie to mnie najbardziej entro bolaly :) akurat :) ogolnie to zaden gong mnie zbytnio nie zabolał gdyż mam tak wywalone na tą gre jak Ty nigdy nie miałes :) może i nie umiałem grac ale z tej marnitkiej floty którą zostawiłes na koncie ja zrobiłęj z niej flote top 2 bez zbednego wysiłku XD wiesz wiec Twoje zdanie i zdanie innych mi lata koło nosa :) kazdy aktywny gracz kiedys padnie lub padł :) ja dostałem , sander dostał :) ubiłem esb , ubiłem jmj , i dosc sporo wyliczanek w rewaznu gdzie Ty oprocz wystawienia floty cry potrafiłes jedynie na bfsy latac XD wymarłego ? jezeli zajdzie potrzeba to pare telefonów i kazdy na swoim miejscu.
    Mój komentarz dowodzi tego ze gdyby chemik miał troche jaj w swoich lotach dawno floty by nie miał ;) bo o dziwo nawet Ty ich miałes ciut wiecej niz on :) ale koło tyłka mi to lata :P widac boli ze nie umiałes zbudowac nic oprocz marnych 1.5 kk lmów i 130 k pancuszków :P
    PS. pluj w monitor bo tylko to Cie jara :) nigdy do Ciebie szacunku nie miałem i nie bede miał a co Ty o mnie myslisz to rusza mnie to tak bardzo ze normalnie sie potne XD szukaj spiny gdzie indziej wywalone w to mam cieniasku :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcus ().

  • Marcus napisał(a):

    graty chemik ładne starcie ale z drugiej strony
    gdybys tak nie cykał dupy w swoich lotach juz dawno bys floty nie miał ale coż :)
    ... z trzeciej strony gdybyś Marcusie grał uczciwie to byś miał szacunek innych graczy a tak to sam wiesz, znajdujesz się na poziomie kreta na Żuławach

    Gratki chemiku, nie wiem co bardziej cieszy oko sam procent czy to, że na koncie Marcusa został zrobiony, mocno ubodło to naczelnego oszusta Draco bo wylazł z nory i zaczął się odszczekiwać raz jeszcze gratulacje
    Problem nie jest problemem. Problemem jest Twoje podejście do problemu...
    kap. Jack Sparrow
  • Marcus napisał(a):

    oj tak , gongi od Ciebie to mnie najbardziej entro bolaly :) akurat :) ogolnie to zaden gong mnie zbytnio nie zabolał gdyż mam tak wywalone na tą gre jak Ty nigdy nie miałes :) może i nie umiałem grac ale z tej marnitkiej floty którą zostawiłes na koncie ja zrobiłęj z niej flote top 2 bez zbednego wysiłku XD wiesz wiec Twoje zdanie i zdanie innych mi lata koło nosa :) kazdy aktywny gracz kiedys padnie lub padł :) ja dostałem , sander dostał :) ubiłem esb , ubiłem jmj , i dosc sporo wyliczanek w rewaznu gdzie Ty oprocz wystawienia floty cry potrafiłes jedynie na bfsy latac XD wymarłego ? jezeli zajdzie potrzeba to pare telefonów i kazdy na swoim miejscu.
    Mój komentarz dowodzi tego ze gdyby chemik miał troche jaj w swoich lotach dawno floty by nie miał ;) bo o dziwo nawet Ty ich miałes ciut wiecej niz on :) ale koło tyłka mi to lata :P widac boli ze nie umiałes zbudowac nic oprocz marnych 1.5 kk lmów i 130 k pancuszków :P
    PS. pluj w monitor bo tylko to Cie jara :) nigdy do Ciebie szacunku nie miałem i nie bede miał a co Ty o mnie myslisz to rusza mnie to tak bardzo ze normalnie sie potne XD szukaj spiny gdzie indziej wywalone w to mam cieniasku :P
    skończyłeś? To fajnie bo czytać się nie da. Czy żaden gong Cię nie bolał to lekkie kłamstwo pewna girl to potwierdzi. :E
    Top2 be żadnego wysiłku, na pustyni. No to skilowy chłopak jesteś. :D
    Ofkors to był joke... a ja uważam, że chemik postępuje jak na prawdziwy flociarz, rozważnie. Ciekawe czy Ty glaucu byś latał na wszystko na palę jak dziecko, w sumie potwierdziło by tobfakt, że słaby jesteś, więc sorki wszystko się zgadza.

    Generalnie gratuluję super% i zysku. Przygladam się ostatnimi czasy twoim poczynaniom, rób tak dalej, jeżeli masz zapał. :)