Przyklejony breakus [PZT] & GrimReaper [PZT] & Wachu [PZT] & Flusik [PZT] vs. muerte [W_P] 26711% NOWE TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • breakus [PZT] & GrimReaper [PZT] & Wachu [PZT] & Flusik [PZT] vs. muerte [W_P] 26711% NOWE TOP 1 ACS

    NOWE TOP 1 ACS 26711% PZT

    Witam.
    Krótki opis całej akcji.
    Niedziela zapowiadała się nudna i bezowocna skany nic nie pokazywały, poszedłem więc oglądać filmy.Po godzinie 13 przeglądałem okolice i przy Muerte zauważyłem pzty z 1 sondy, nie mówiąc nic w sojuszu klikałem pzta na 20% jednak nie znikł druga próba na 10% i ku mojemu zdziwieniu znikł, szybkie info do sojuszu i lot na Muerte efekt mojej i sojuszu akcji poniżej.


    Break: Pozdrowienia dla całego sojuszu PZT oraz Inka który skończył gre.

    Wachu:PZT - rewelacyjnie jest móc współdzielić z Wami ten nałóg :))) Break rewelacyjna akcja, godna miana legendy ;P Grim i Hate dzięki za Wasz spokój i chłodną ocenę sytuacji. Flusiku pozdrawiam szczególnie Twoją wybrankę mam nadzieję, że zrozumie :) (szacun za ilość puszek). Elu zostałeś pomszczony!!! :)Pozdrowienia dla najlepszego sojuszu PZT, starą ekipę z u69 oraz buddy listę ;P

    GrimReaper: Pozdrowienia dla najlepszego sojuszu PZT, starą ekipę z u69 oraz buddy listę ;P
    Zawsze po st top1 kończyłem grę, ale na tym uni jeszcze % można jeszcze lekko podkręcić xD."

    Flusik:Pozdrowienia dla Wszystkich uzależnionych od tych cyferekW szczególności dla Halusi :)
    Dla Breakusa za czujność; dla współtowarzyszy lotu oraz całego PZT oraz dostawców dexu bez których flota by rdzewiała.
    Obrońcy SZO


    NOWE TOP 1 ACS 26711% PZT




    Dnia 24-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor breakus [PZT]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.001
    Lekki myśliwiec 200.000

    _________________________________________

    Agresor GrimReaper [PZT]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.809
    Pancernik 29.585
    Krążownik 30.567

    _________________________________________

    Agresor Wachu [PZT]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 4.964
    Pancernik 23.084
    Krążownik 17.000

    _________________________________________

    Agresor Flusik [PZT]
    ________________________________________________

    Pancernik 143.000
    _________________________________________

    Obrońca muerte [W_P]
    ________________________________________________

    Mały transporter 31.031
    Duży transporter 18.722
    Lekki myśliwiec 26.326
    Ciężki myśliwiec 222
    Krążownik 12.062
    Okręt wojenny 10.302
    Statek kolonizacyjny 14
    Recykler 10.285
    Sonda szpiegowska 756
    Bombowiec 2.547
    Niszczyciel 20.747
    Gwiazda Śmierci 14
    Pancernik 10.000
    Wyrzutnia rakiet 9
    Lekkie działo laserowe 165
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor breakus [PZT]
    ________________________________________________

    Pancernik 9.888 ( -113 )
    Lekki myśliwiec 150.794 ( -49.206 )

    _________________________________________

    Agresor GrimReaper [PZT]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.768 ( -41 )
    Pancernik 29.320 ( -265 )
    Krążownik 27.263 ( -3.304 )

    _________________________________________

    Agresor Wachu [PZT]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 4.900 ( -64 )
    Pancernik 22.873 ( -211 )
    Krążownik 15.088 ( -1.912 )

    _________________________________________

    Agresor Flusik [PZT]
    ________________________________________________

    Pancernik 141.685 ( -1.315 )
    _________________________________________

    Obrońca muerte [W_P]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    35.077.577 Metalu, 35.254.398 Kryształu i 113.939.594 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 516.228.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.423.649.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.559.238.500 metalu i 1.111.898.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 184.271.569 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    700.000.000 Metalu i 700.000.000 Kryształu
    400.000.000 Metalu i 400.000.000 Kryształu
    459.238.500 Metalu i 11.898.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.559.238.500 Metalu i 1.111.898.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.280.533.077
    Kryształ: 983.699.398
    Deuter: 74.947.594
    agresor zyskał łącznie 2.339.180.069 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.840.047.077
    Kryształ: -2.095.689.898
    Deuter: -672.183.594
    obrońca stracił łącznie 5.607.920.569 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4




    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez breakboy ().

  • No Panowie , musze przyznac , że z przyjemnościa obserwowałam akcję , którą prowadziliscie dzisiaj :)
    Wasz profesjonalizm i wspólne działanie , w krótkim czasie znalezienie flot i ustawienie acsa , recki i cała reszta zadziwiły mnie :) Jestem z Was dumna :)
    Więc olbrzyie gratulacje dla Was i życzenia częstszych wspólnych wypadow :)


    Obrońcy SZO :) mam nadzieje muerte , że nie zrezygnujesz z gry , dlatego dla Ciebie jeszcze raz wielkie SZO :)
  • Break Wachu bardzo ładna akcja Ciesze się ze wzięliście ze sobą Fusika:P Jak nasze kochane WP nie zaprzestanie wyrywania tych NAPEWNO nie sprawiedliwych banów to bedzie ostatnie ST zrobione na nich:)

    Jeszcze raz graty:)
    Uni 4 - TOP 7 - off
    Uni 67 - TOP 48 - off
    Electra - TOP 73 - off
    Merkur - TOP 8 - off
    U68 - TOP 160 - on
  • Ładna akcja i przygotowanie. Gratuluję.
    Szo dla Muerete ;) da radę.

    Co do banów, to GO niech puknie się w czoło i liczy echo. Jeśli poprzedni można uznać za bezdyskusyjny, tak teraz to przesada. Jeśli popierasz Cichy takie praktyki, to gratuluję. Nic dodać nic ująć, bo nawet wyroki jak w sądownictwie - bezzasadne.

    :bicz1: [ciach]


    Moderator Neferet:
    wyciachany flood
  • chciałem coś dopisać ale co było do napisania zostało napisane na pw :D



    Ps. Dziś zaktualizuje Top starcia żeby nie było :P A i żeby nowa Pani administrator się nie zawiodła :)
    AlmostDragon Witam :)
    Almost - Uni Merkur/Zibal ON
    Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
  • HK12 napisał(a):

    Ps. Dziś zaktualizuje Top starcia żeby nie było A i żeby nowa Pani administrator się nie zawiodła
    Nowy modek czuwa i pilnuje :D Więc szybciutko proszę uzupełnić topkę :)
    A jak już tutaj jestem, to gratuluję starcia i życzę szybkiego przetopu na kolejne pancki :fgrin:


    EDIT: Prosiłabym o troszkę spokojniejszą atmosferę. Jeśli macie podejrzenia o pushu, zachęcam do napisania ticketa poprzez system support.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Neferet ().

  • Neferet napisał(a):

    Nowy modek czuwa i pilnuje Więc szybciutko proszę uzupełnić topkę
    A jak już tutaj jestem, to gratuluję starcia i życzę szybkiego przetopu na kolejne pancki


    EDIT: Prosiłabym o troszkę spokojniejszą atmosferę. Jeśli macie podejrzenia o pushu, zachęcam do napisania ticketa poprzez system support.
    Droga Pani moderator,
    rozumiem, że pilnowanie porządku jest Pani zajęciem, jednak zakładanie cenzury niczym z PRL lub Nazistowskich Niemiec nie powinno mieć miejsca na tym formu, proszę więc o nieco bardziej liberalne podejście do czyszczenia tematów. Dopóki nie wyzywamy się o takich czy innych i nie grozimy sobie nożem to nie należy ograniczać dyskusji. Rozmawialiśmy przecież na temat starcia a dokładniej o perypetiach powstawania floty jednego z członków acs.
  • Neferet napisał(a):

    Ponawiam również zachętę - jeśli macie podejrzenia co do pushu to trzeba to zgłosić poprzez system support. Co do mojej bezstronności, oprócz jednej osoby, to nikogo tutaj nie znam, więc nie wiem skąd wziął się pomysł o tym żebym kogoś "lubiła bardziej a kogoś mniej".
    Myśliwy działaj, bo jak do tej pory jedynie dużo piszesz na forum, zwłaszcza od momentu, w którym kilka osób od nas zainteresowało się Twoimi lokacjami.
  • Vahosky napisał(a):

    Neferet napisał(a):

    Ponawiam również zachętę - jeśli macie podejrzenia co do pushu to trzeba to zgłosić poprzez system support. Co do mojej bezstronności, oprócz jednej osoby, to nikogo tutaj nie znam, więc nie wiem skąd wziął się pomysł o tym żebym kogoś "lubiła bardziej a kogoś mniej".
    Myśliwy działaj, bo jak do tej pory jedynie dużo piszesz na forum, zwłaszcza od momentu, w którym kilka osób od nas zainteresowało się Twoimi lokacjami.
    Tak, wiem! Całe PZT w pocie czoła podjęła walkę z moimi niebezpiecznymi satelitami słonecznymi :E Chyba wam brakuje tchu, bo do walki musieliście jeszcze dołączyć konto szpiegujace NP :P Ja i tak mam was gdzieś oszusty. I tak nie ma sensu grać w tę grę, gdzie można się pushować na kilka różnych sposobów a GO zajmuje się jedynie pobieraniem kuponów na anty :)
  • tak właśnie jest jak napisałeś :) a aktualny pręgierz pokazuje jak bardzo masz rację. Jesteś dobry jak o sobie mniemasz? Pokaż to :) dobrze się grało będąc z boku uwagi topek, teraz swędzi - ja to rozumiem też bym nie był zachwycony. A Twoje satki przy aktualnej liście banów są dość kuszącym kąskiem, do czasu ewentualnego unifusion.

    GO - zachęcam do potrójnego sprawdzenia każdego konta z PZT pod kątem push, multi, bash i co się jeszcze da od samego odpalenia Uni.

    Tym samym skończyłem poświęcać czas Twoim lamentom o niczym.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vahosky ().

  • Skoro juz jestem oskarżona o push i o wszystko co złe to sie wypowiem .... najprostszą rzeczą pod słońcem jest oskarżanie wszystkich wkolo , nawet GO dostaje bo gracze MYSLĄ , ze ich niepowodzenia są przez GO , przez PZT , przez tysiące innych rzeczy . Opamietajcie sie ludzie i zastanówcie co tracicie :(
    Jeszcze niedawno cieszyla mnie gra na Merku , nigdzie nie było takich fajnych ludzi , sojuszy , takiej kultury na forum ... :( Co zrobiliście z tym uniwersum ?
    W imie czego poświęcacie przyjemność z gry durnej walce na słowa i paskudnym oskarżeniom ?

    Stalismy sie takim samym , drętwym uniwersum co kazde inne , stracilismy to co powodowało, ze wracałam chetnie po urlopie , a najbardziej denerwujace są te oskarżenia ....

    Tyle, skończyłam , życze miłej walki słownej bo chyba tylko to Wam teraz sprawia przyjemnośc :(
  • Vahosky napisał(a):

    dobrze się grało będąc z boku uwagi topek, teraz swędzi - ja to rozumiem też bym nie był zachwycony. A Twoje satki przy aktualnej liście banów są dość kuszącym kąskiem,
    Obok uwagi topek? Ja przez ostatnie pół roku mam cały czas spam skanów, oczywiście nic poza lataniem na satki wam nie wychodziło stąd pewnie ta frustracja z której wynika atakowanie obrony i inwestycja w nowe gsówki. Może GO w końcu zbanuje konta, które maskują swoje IP, bo to nie jest legalne a praktykowane przez topowe sojusze. :) Może w końcu ktoś wprowadzi zasadę, że gsówka zabiera 70% złomu z PZ za zniszczenie moona, a za próbę moonową trzeba oddać 100% surowca...
    Tak jeszcze z ciekawości spytam to gdzie was ten uczciwy team zakupuje deuter? Bo sytuacja na uni jest dość ciekawa. Od początku uni żodyn, ale to żodyn flociarz z żadnego sojuszu nigdy nie odezwał się do mnie po deuter, całość zawsze sprzedaje handlarzom dexu, którzy wymieniają u handlarza...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mysliwy ().

  • Witam ,real ogarnięty to pora wrócic z urlopu. Gratulacje atakierom i mojemu :lm: "koledze" :tratata: który umi dodawać. Ilość błedów jakie popełniłem w tym dniu starczyło by na 15 lat ogejma :D . Niestety czasami tak bywa,jeszcze raz gratulacje dla całej ekipy rozmontowującej :cursing: Dzieki za zostawienie surki na odbudowe, która bedzie choć juz moze nie w tym kierunku co poprzednio.