skrypt Show Detailled Spy Report as in V5

  • skrypt Show Detailled Spy Report as in V5

    Witam
    Pytanie do tych co znaja sie troche na skryptach. Otóz jest taki fajny dozwolony skrypt Show Detailled Spy Report as in V5 link do skryptu , który wyswietla w raporcie szpiegowskim wszystko bez wchodzenia w detale. W skrypcie tym byłai nadal jest taka fajna opcja ktora po jednym kliknieciu w taka łapke :] pozwalala podswietlic wszystkie interesujace informacje po czym wystarczylo przez kombinacje klawiszy ctr+c i ctrl+v wstawic to od razu do konwertera zeby przeprowadzic symulacje. Na ta chwile, po aktualizacji gry do wersji bodajze 6.5.1 ta opcja nadal jest ale juz to nie dziala, to znaczy nadal podswietla, ale juz klawisze ctrl+c nie sa w stanie skopiowac tego co jest podswietlone, tak jakby tego nie widzialy, i tutaj jest pytanie do kogos kto sie na tym troche zna jak przywrocic to do poprzedniego stanu rzeczy, czyli trzeba by bylo zmodyfikowac jakos skrypt, ale jak pytanie tylko. Moze ktos bedzie wiedzial?
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • obserwator - nie sądzę, żeby to był problem skryptu - też go używam i mi wszystko działa jak wcześniej (łapka podświetla, ctrl+c kopiuje)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • ooo widzisz, bardzo dobra informacja, a jakiej przegladarki uzywasz? bo u mnie na operze ani na chrome to nie dziala
    zebysmy sie dobrze rozumieli, łapka nadal podswietla, ale ctrl+c juz tego nie kopiuje zupelnie tak jakby bylo nie zaznaczone, jesli przejade mysza po wybranych informacjach i je podswietle a nastepnie ctrl+c to kopiuje bez problemow
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • Używam Firefox + Greasemonkey


    EDIT:
    Dodam jeszcze, że skrypt jest niemal identyczny z tym, który daje jego autor.
    Aby raporty wczytywał stary speedsim v0.9.8.1b (ten z 2008 roku, którego można było pobrać sobie na dysk) zmieniłem wpis w jednej linijce:
    w oryginale jest: $(value).find('.detail_msg .msg_title').prepend('sur ').append(' ('+$(value).find('.msg_content .compacting:eq(0)').html()+')');
    a u mnie: $(value).find('.detail_msg .msg_title').prepend('Surowce na ').append(' ('+$(value).find('.msg_content .compacting:eq(0)').html()+')');

    Jakoś tak nigdy nie przekonałem się do korzystania z tego speedsima online... Nie jest idealnie (stary speedsim przekłamuje w ilości potrzebnych transporterów do farmingu oraz pokazuje zaniżone spalanie recków) ale z tym można żyć ;)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

  • Niestety, ale to nie to. Wszystko jest utawione tak jak byc powinno. Skrypt dzialal bez zastrzezen do czasu aktualizacji gry do wersji 6.5.1, albo nawet jedna wersja wczesniej.
    Ja to mysle ze trzeba cos zmodyfikowac w skrypcie i podejrzewam ze to chodzi o jakis drobiazg, no ale trzeba wiedziec jaki drobiazg :(
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ^obserwator^ napisał(a):

    Niestety, ale to nie to. Wszystko jest utawione tak jak byc powinno. Skrypt dzialal bez zastrzezen do czasu aktualizacji gry do wersji 6.5.1, albo nawet jedna wersja wczesniej.
    Ja to mysle ze trzeba cos zmodyfikowac w skrypcie i podejrzewam ze to chodzi o jakis drobiazg, no ale trzeba wiedziec jaki drobiazg :(
    ściągnę dzisiaj ten skrypt i sprawdzę kod, może coś znajdę i dam znać. :)
  • byłoby miło ;] , mialem cicha nadzieje ze wersja 6.5.2 naprawi ten problem, ale niestety nic sie nie zmienilo, dodam tylko ze ten problem wystepuje tylko na operze i na chrome, na ff skrypt normalnie dziala tak jak powinien i z tego co widzialem to wlasnie byl napisany pod ff
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ^obserwator^ napisał(a):

    byłoby miło ;] , mialem cicha nadzieje ze wersja 6.5.2 naprawi ten problem, ale niestety nic sie nie zmienilo, dodam tylko ze ten problem wystepuje tylko na operze i na chrome, na ff skrypt normalnie dziala tak jak powinien i z tego co widzialem to wlasnie byl napisany pod ff
    Sorki za opóźnienie, ale praca nie daje mi chwili wolnego czasu :D
    W sumie dałem mi wielką podpowiedź, skoro skrypt miał być napisany pod ff to wiele wyjaśnia. Trzeba będzie zmienić lekko kodzik w skrypcie bo chrome i opera są na innym flashu.