Lzk [W_P] & Fremen [W_P] & Riddick Incoming [W_P] & Zolwik128 [W_P] vs. Dark Core [W_P] 5683,36%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lzk [W_P] & Fremen [W_P] & Riddick Incoming [W_P] & Zolwik128 [W_P] vs. Dark Core [W_P] 5683,36%

    Wstawiam bo to na pewno jedno z historycznych starć Merkur więc szkoda, by się skasowało gdzieś w gąszczu wiadmości :)

    Proszę bez napinania




    Dnia 03-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Okręt wojenny 2.000
    Pancernik 5.000
    Krążownik 5.000

    _________________________________________

    Agresor Fremen [W_P]
    ________________________________________________

    Krążownik 8.000
    Pancernik 5.000
    Okręt wojenny 2.000

    _________________________________________

    Agresor Riddick Incoming [W_P]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.000
    Krążownik 5.000

    _________________________________________

    Agresor Zolwik128 [W_P]
    ________________________________________________

    Pancernik 5.000
    Okręt wojenny 2.000
    Krążownik 9.000

    _________________________________________

    Obrońca Dark Core [W_P]
    ________________________________________________

    Mały transporter 118.021
    Duży transporter 38.709
    Ciężki myśliwiec 352
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 10.814
    Sonda szpiegowska 4.063
    Bombowiec 21
    Satelita słoneczny 1.500
    Gwiazda Śmierci 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 1.995 ( -5 )
    Pancernik 4.994 ( -6 )
    Krążownik 4.986 ( -14 )

    _________________________________________

    Agresor Fremen [W_P]
    ________________________________________________

    Krążownik 7.976 ( -24 )
    Pancernik 4.987 ( -13 )
    Okręt wojenny 1.996 ( -4 )

    _________________________________________

    Agresor Riddick Incoming [W_P]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.993 ( -7 )
    Krążownik 4.980 ( -20 )

    _________________________________________

    Agresor Zolwik128 [W_P]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.992 ( -8 )
    Okręt wojenny 1.996 ( -4 )
    Krążownik 8.964 ( -36 )

    _________________________________________

    Obrońca Dark Core [W_P]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    14.914.850 Metalu, 14.914.850 Kryształu i 14.914.850 Deuteru
    90.828.333 Metalu, 217.566.997 Kryształu i 115.942.520 Deuteru
    36.675.000 Metalu, 36.675.000 Kryształu i 36.675.000 Deuteru
    27.076.667 Metalu, 90.445.998 Kryształu i 39.633.760 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.221.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.154.827.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 294.139.000 metalu i 274.197.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 736.263.825 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.544 km został uformowany.




    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 165.904.850
    Kryształ: 357.564.845
    Deuter: 206.573.130
    agresor zyskał łącznie 730.042.825 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -754.182.850
    Kryształ: -905.958.845
    Deuter: -230.949.130
    obrońca stracił łącznie 1.891.090.825 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Mistrz Polski 2021
  • na pewno gratki za to, że staneliscie w obronie sojusznika.
    Tylko pytanie, czy w obronie takiego sojusznika warto stawać? Dobrze wiemy, że cała ta surka wyfarmiona, jak i duża część statków, które poszły na złom, były z pushu. Także stawanie w obronie pushera, który ledwo zdążył zejść z bana, a który miał i powinien wylecieć z szanujacego się sojuszu, moim zdaniem kiepskie.

    Co nie zmienia faktu, że było ciekawie.
    Pozdrawiam.
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • jak juz powiedzialem w sojuszu Darek kare wyłapał podwójna,

    Farcik wydaje mi sie ze stanie w obronie sojuszu to nasz cel i zawsze warto to robic nie wazne co sie przeskrobało

    Jak juz pisalem na pw dziekuje za fajna akcje przede wszystkim W_P, ale również PZT bo dzialo sie naprawde sporo, niedziela byla bardzo ciekawa
  • To moze i ja sobie pozwole zabrac glos. Niedziela tak jak pisza wszyscy ciekawa, fajnie sie działo, kwestia zlomu fart, STejk powinien byc u Nas, przynajmniej wedlug podgladu falangi, dofarm zawalony przez Nas :)

    Odnosnie wypowiedzi Farcika, mimo wszystko w duzej mierze podpisze sie pod nia, tyle ze w innej formie - oczywiscie, ze stanie w obronie sojuszu to cel, ale pytanie, czy chce sie meic w sojuszu taka osobe, ktora szarga jego dobre imie. Nie wazne, to juz sprawa Wasza, nie Nasza, my tylko chcielismy wymierzyc kare, co Nam posrednio wyszlo, konsekwencje które Wy wyciaganie wobec Darka to juz nie moj interes. Oczywiscie miało być hucznie, usuniecie z sojuszu badz oddanie konta, skonczylo sie jak skonczylo, ale jak dla mnie oczywiscie nie jest to zle rozwiazanie, gdyż szkoda tracic kolejnego gracza na uni - mimo to delikatny brak konsekwencji słow kłuje w oczy. Mniejsza, ważne ze cos sie dzieje bo juz mocno wiało nudą :)

    Gratulacje i do naSTepnego :)
  • Co do pushu. Był, nie zaprzeczam, samo wyszło bo szkoda mi było starego konta, ciekawość zrodziła staremu do głowy push :)
    . Wyskrobałem 200kk. Nie jest problemem sprawdzić i porównać przyrosty, aby dojść do wniosku, że przyrostów nie było. Oczywiście żałuję, bo niesmak jest. Prawda jest taka, że nie byłem w stanie tego robić i nie będę, ze względu na brak czasu. Śmieszne jest podejście tych, którzy rzucają kamienie sądząc i twierdząc, że wśród nich samych jest ok. Mnie zgubiła ciekawość. Myślę, że jeśli ktoś zrozumie to, że mam 5 dzieci, zrozumie że nie jestem w stanie się pushować. Brak mi czasu na 1 konto, gram bo lubię grę i ludzi którzy razem ze mną grają. Najważniejsze, że sojusz mi wybaczył i chcę im wszystkim za to serdecznie podziękować. JESTEŚCIE :top1: Jeśli uraziłem pozostałych graczy, też proszę o wybaczenie.


    Tutaj chciałem ogromnie podziękować Lizakowi. pierwszorzędne zebranie, kontrola i zaplanowanie całej akcji. Szacunek za wyliczenia i koordynację. Naprawdę, pomysł na obronę mnie i dobytku godny powielania. Panowie uczcie się ^^

    Opis i streszczenie akcji.

    W nocy zdjęto moona, moja flota transportowa wracała na rodzimą planetę. Lotki PZT już leciały i czekały na dołączenie flot.
    Slotów było sporo :)
    Czas na reakcję 1s. Więc tylko czekałem na przebieg wydarzeń.
    Lzk podjął plan obrony, który z początku dla mnie był nie zrozumiały :)
    Destrukcja obrony na mojej planecie.
    Zebranie muszkieterów :)
    Wpasowanie wszystkich flot WP przed floty PZT :):):)
    Farming mojej planety.
    Nie udało się tylko wpasować recków :/
    Efekt końcowy bardzo zadowalający. Nie chodzi o mnie, ale o bardzo ładną akcję. Uważam, że jedna z lepszych jak nie jedna z najlepiej zrobionych akcji na Merkurym. Szkoda tylko że Lizak skopał opis :/ ale i tak jest WIELKI

    Prezes Dyzma napisał(a):

    nie przesadzajcie z tym przechwalaniem się, wszyscy co brali w tym udział wiedza że trafienie floty i zebranie złomu wypadło losowo bo w tym samym czasie było kilka wlotow flot jak i reckow( 1 sekunda). Mimo to gratuluję zgrania sojuszowego i pomyslunku.

    Nie wiem jak jest to technicznie, ale prawda jest że Lizak pasował i zwalniał sloty by wpasować się przed Was. Jak widać wyszło. Przypadek? Doświadczenie :) ? Nie mnie oceniać.

    Podziękowania dla całego WP, w szczególności dla Lzk, Żółwik, Riddick i Frem :) wiemy że wszyscy żyli tą akcją :)

    Pozdrawiam PZT. Kara przyjęta z pokorą :)



  • Noo Push na Sabahu był dobrze zaplanowany i dobrze wykonany :D, aż się ciepło w serduszku robi jak osoby z PZT dają nam darmowy przyrost, a i czasami aktywki ujawnią :D
    AlmostDragon Witam :)
    Almost - Uni Merkur/Zibal ON
    Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
  • Mysliwy napisał(a):

    breakboy napisał(a):

    Dark z całym szacunkiem,ale jak sojusz miał Ci nie wybaczyć, jak Wasz cały sojusz sie pushuje??? dla mnie i dla reszty graczy jest to jasne Jestescie pusherami czyli oszustami:) Teraz poleca gromy na mnie z waszej strony ale mam na to wyj..ne:)
    Breakus, król pręgierza rozmawia o oszustach! Co za czasy... :*
    Żyjemy w czasach gdzie "Najlepszy gracz ogame" grasuje po forum i wypisuje swoje poglądy a i czasem wstawi st na 600% z wojtasa xD
    AlmostDragon Witam :)
    Almost - Uni Merkur/Zibal ON
    Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.