wilku [MISIE] vs. clukas [SIGNUM] ~ 617,47%

  • wilku [MISIE] vs. clukas [SIGNUM] ~ 617,47%


    Dnia 23-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wilku [MISIE]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.000
    _________________________________________

    Obrońca clukas [SIGNUM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.000
    Duży transporter 14.898
    Recykler 50
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wilku [MISIE]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.925 ( -75 )
    _________________________________________

    Obrońca clukas [SIGNUM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 1.471.875 Kryształu i 1.471.875 Deuteru
    0 Metalu, 22.369.743 Kryształu i 138.380.257 Deuteru
    0 Metalu, 11.184.872 Kryształu i 69.415.128 Deuteru
    0 Metalu, 5.592.436 Kryształu i 35.007.564 Deuteru
    0 Metalu, 2.796.218 Kryształu i 17.728.782 Deuteru
    0 Metalu, 1.398.109 Kryształu i 9.051.891 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.375.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 201.676.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 30.941.400 metalu i 30.806.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 315.868.750 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    30.941.400 Metalu i 30.811.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 28.691.400
    Kryształ: 72.624.453
    Deuter: 269.930.497
    agresor zyskał łącznie 371.246.350 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -100.888.000
    Kryształ: -144.501.253
    Deuter: -272.155.497
    obrońca stracił łącznie 517.544.750 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4



    Tym razem sie udalo wreszcie cos porzadnie wyfarmic. Pozdrawiam sojusz i znajomych ;)
  • Duszek jedyne co umie to pushować się ze swoich 10 kont i pisać herezje na forum. Brawo Ty myślący inaczej duszku.

    wilku gratulacje i ciśnij dalej. Ja niebawem wracam więc może coś razem ustrzelimy ;) Obrońcy SzO

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • Serdell a Ty za co ban? Jak Ty możesz tutaj coś komuś wytykać jak sam się pushowałeś podczas s&d. Wiesz co to trzeba mieć tupet. Bez odbioru bo widać jesteś taki sam jak Duch.

    Graty wilku a clukasowi SzO.

    P.S SIGNUM to nie akademia MISIOW. Sojusz gdzie jest paru graczy z przeszłością MISIOW ale to nie akademia więc Serdell nie pleć głupot bo masz widać nie sprawdzone informacje.

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • Serdell napisał(a):

    Graty wilku ale z tego co melchiot kiedyś pisał to wasza akademia chyba ze nie stosujesz się do układów/układzików a co do Qli sam za Multi na banie siedzisz i innym wytykasz pochwal się kolegom info od suportu za co ban pozdrawiam
    Tak jak Mel pisał kilku graczy jest w Signum, ale tych ktorych nie atakujemy mamy na wewnetrznym w sojuszu :wrr: Wiec skonczcie z tymi wypocinami bo sie niedobrze robi, ja w twoich st czy tez twoich sojusznikow nie pisze bzdur. Dlatego koniec z wstawianiem st na boardzie, tyle w temacie.
  • ale co się tak rzucacie pogratulowałem latajcie po czym chcecie swoich nie swoich wasza sprawa a co do akademi to moj kolega złożył podanie jak robił mi zapychacz do ULA melus odesłał do akademi Signum prosiłem go o zrobienie ss jezeli ma to wam podeśle z tąd może moje złe info i przestańcie spinać dupcie do boju pozdrawiam

    PS
    Qla za robienie moonów z byłych kont niema bana poprostu multi a co do mnie porozmawiaj z swoim przydupasem Filu bd wiedział za co
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


  • a Jednak są takie bany :) tez sie zdiwilem ale co ja moge...(administrator nazwal to multi masz rację nie dyskutuje z nimi bo zawsze maja rację a dowodow nie sa w stanie pokazac bo logi sa własnością administracji gry)
    Przydupas hmmm nie mam takiego kogoś.
    Pochwal sie za co dostałeś mniej jaja i powiedz.
  • Graty Wilku starcia i pamiętaj nie warto odpisywać takim wynaturzeniom jak Cris który żuje w swoim świecie skandali i fantazji przykryty swoimi multi a co do Grubasa aka serdell to tu temat zamknięty te konta jego jego i inne które nie wpadły podczas wałka w SD to Żenada Gruby konto powinno dostać dożywotniego bana a on sam powinien mieć odrobinę honoru i zakończyć grę bo spaskudził Ogame w SD jak i teraz notorycznie dalej próbując kupować konta i rozsyłając wiadomości niby to jego brat szuka konta ŻENADA !!!
    Gruby pamiętaj masz bana i to nie jednego za 3 konta to czyli tak jak byś dostał TRZY i tak jak jeden z twoich sojuszników śmiesznych nie pisz że masz jednego bana bo zawsze się będzie liczyć suma nie ważne że grałeś na innym koncie i robiłeś wałki dostało bana i zaraz zmieniłeś nick i zacząłeś grać na innym koncie zawsze to będzie kilka banów PUSHERZE , multikontowcu a i pamiętaj ban który teraz miałeś to znaczy jeden z wielu co dostałeś a mianowicie " za stosowanie nielegalnego oprogramowania do Ogame " to jest poniżej krytyki i wstydu człowieku ogarnij się i zakończ grę bo kij tam wie ile i co używasz ale z takimi wynaturzeniami nie powinno się grać
    Graty Wilku jeszcze raz mam nadzieje że spakujesz niebawem Grubasa bo to jego jedyne miejsce w Ogame :D :D :D on jest taki lamus że jak pamiętacie jak mu dałem podpuche w ulu to Tańczył jak mu ja FILU zagrałem i to przez tydzień XD jesli nie bedzie stosował jakiś oprogramowań do pomocy w grze to nie ma pojęcia o grze teraz mozna zastanawiać sie jak on robił te ST ?