Event pożegnalny - zapraszam do zabawy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Event pożegnalny - zapraszam do zabawy

    Witam
    Z racji, że kończę grę postanowiłem nieco urozmaicić Wam grę i organizuję mały event pożegnalny, gdzie do wygrania jest moja flota, a właściwie śrubki, które z niej zostaną. :O

    Nie chciałem oddawać konta, bo z doświadczenia wiem, że operacja ta zakończyłaby się rychłym złomem, oraz nie chciałem sprzedawać konta, bo cenię sobie uczciwość. Na marginesie: to: to nie jest moje konto :P (za reklamę proszę 10% jak już chłopaki kupią :D )


    Zasady eventu są proste: macie znaleźć flotę i ją skasować. Kto pierwszy ten lepszy. Flota pojawi się „gdzieś” u "kogoś" na „jakiejś” planecie lub „jakimś” księżycu o godzinie od 18 do 24 (dzisiaj) i będzie tam stała do południa.


    Parę formalności:

    1. uprzejmie proszę nie ściągajcie mi moon-ów w tym czasie i nie psucie tym samym zabawy. Trochę się zabezpieczyłem na tą ewentualność, ale jak parę osób się uprze to nie dam rady.


    2. Nick w grze mam taki jak na forum: piwofil

    3. Występuję z sojuszu, żeby każdy mógł uczestniczyć w zabawie. GO może sprawdzić, że tylko dwie osoba znają pewne fakty tego zdarzenia, ale one nie będą brały udziału w skasowaniu mojej floty (pomoc logistyczna). Nie udostępniałem żadnych swoich numerów telefonu, gg i innych, wiec zabawa będzie czysta. Serce by chciało, żeby to ktoś z moich SITH-ów wygrał, ale rozum podpowiada, że raczej będzie inaczej


    Proszę agresorów = zwycięzców o zamieszczenie raportu w ST (lub wyrażenie zgody na publikacje RW) żebym mógł tutaj podać link


    Zapraszam do zabawy z góry dziękując za pomoc w uREALnieniu ;)


    p.s. Pożegnanie i podziękowanie będzie po akcji :thumbsup:


    Potyczka


    Postaram się rozwodzić , ale będzie ciężko. Dziękuję arts-owi za akcje finalną i chłopakom za sprostanie akcji. Dziękuję SITH-om za spam. No i dziękuję osobistościom, które swoją niecodzienną osobowością w rzeczywiści budują nastrój tego Uni.

    Zanim wymienię te nasze osobistości, które proszę żeby po prostu zostały na Uni:

    Pokaż spoiler
    Może to głupie co powiem, ale szczerze mówiąc to po wprowadzeniu admirałów, ta gra przestała być równa więc, wali mnie czy ktoś się push-uje czy stosuje admirków. Sam nawet grosza nie wydałem na tą grę (no i nie zarobiłem :P), ale jak ktoś chce wydawać, to niech wydaje. Czasami jak, ktoś ewidentnie po statach się spushował gul mi stawał, ale to przejściowy stan.


    Tutaj jest krótki opis osób, które najbardziej utkwią mi w pamięci:


    Pokaż spoiler
    Zacznę jak przystało na (pijanego) dżentelmena od kobiet:
    Pokaż spoiler




    HwiNore – dopóki z nią nie zamieniłem ostatnio „kilka” słów nie wiedziałem na czym polega jej fenomen na forum. Takich „wojowniczek plemion” nam trzeba na space


    Bad Whisky – doceniam jej osobowość na forum i umiejętności w grze, chociaż jak grałem jako moonówka/GS-ówka „old maker” to nie mieliśmy pomyślnych stosunków sąsiedzkich


    Tera chłopy:




    pl1 – jedna z najbardziej znienawidzonych osób na Uni, co wyznacza jedynie jego nieprzeciętne umiejętności gry oraz bardzo cięty i psychodeliczny charakter. Zaraz po HwiNore naczelny etymolog Uni: metale i kryształy itp. Nie rozumiem go, ale chłop lubi wypić i za to go lubię :P


    Method – wg mnie najbardziej oryginalna osobowość na Uni. Udawałem że go nie lubię, no ale jego posty zawsze poprawiały mi humor. Umiejętności też ma nieprzeciętne, ale jest leniwy.


    Crushader - według mnie to jest osoba, która będzie budować w przyszłości nastój Uni. Nie znam go, ale widzę że się stara budować. Cenię takie osoby


    Tox -diagnosta od psychoanalizy miał by pełne ręce roboty nad Tox-em, co nie zmienia faktu, że jest on jedną z najbardziej wyrazistych osobistości Uni. Trochę obawiam się o jego życie prywatne, bo chłop strasznie pracowity jest na Uni.


    Eol – Miszcz odbudowy i sprawca rzeczy niemożliwych.Jeżeli ktoś zrzuca Ci satelity o 4 rano wiedź że to jest Eol, jeżeli ktoś zaatakuje Ci flotę, żeby tylko ją strącić bez zysku wiedź że to on. Byłem z nim przez jakiś czas w soju i bardzo mile go wspominam


    Poke – Młody gniewny, no może już nie taki młody, no i bardziej podkurw…y niż gniewny. Byłem w nim w soju, ale ciężko mi rozgryźć jego zagmatwaną osobowość . Dobrze gra, farmi, ale się trochę rozleniwił.

    WujO - Po prostu dobry gracz z fajnym poczuciem humoru
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez piwofil ().

  • Jedna z 3 osób, która pomimo że Shit, to jest super. Szkoda, że kończysz, bo fajnie się z Tobą pisze. Może włącz urlop i odpocznij? Przykro, że kolejna osoba chce skończyć grę.

    Wpuśćcie amoniak do krwi. Zajdzie reakcja umierania, intensywnego oddychania, zachłannego smakowania i nieuwalniania życia z rąk!

    I must not fear.
    Fear is the mind-killer.
    Fear is the little-death that bringstotal obliteration.
    I will face my fear.
    I will permit it to pass over meand through me.
    And when it has gone past I willturn the inner eye to see its path.
    Where the fear has gone there willbe nothing.
    Only I will remain.
  • Tox powiem tak. Koordynaty starcia beda faworyzowaly ML. No ale faktycznie moze wyjsc jak zawsze :P

    Bitwa NIE będzie na moich koordynatach


    EDIT
    No i już po zabawie. Flota stała ponad 3 godziny, zaparkowała w 7 częściach no moonie arts-a. Flotę skasowały znane osobistości, ale myślałem, że będzie to kto inny. Ale o tym jutro. Dzisiaj życzę miłej nocy, wreszcie bez kilku FS.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez piwofil ().

  • Poke – Młody gniewny, no może już nie taki młody, no i bardziej podkurw…y niż gniewny. Byłem w nim w soju, ale ciężko mi rozgryźć jego zagmatwaną osobowość . Dobrze gra, farmi, ale się trochę rozleniwił.


    Dzięki za wyróżnienie. Nie rozleniwil tylko czasu nie ma. Szkoda lata, praca daje tez popalic. Niebawem urlop i prawdopodobnie koniec kadencji ogame na dłuższy czas.


    Trzymaj się ciepło. :)
    "Wiecie tyle ile ja chce żebyście wiedzieli." - Nyah [*]
    W grze od: 06.10.2005r. - Ta historia dalej trwa...
  • Szkoda, ze trochę późno było nam dane się poznać :) Ale rozmowa z Tobą to była czysta przyjemność, widzę, że dla Ciebie też. I nawet nie starałam się Cię podrywać. I znasz znaczenie słowa etymolog ;) ująłeś mnie tym. Do spotkania kiedyś, gdzieś na ścieżkach życia ;)
    I co to za smętna muza cmentarna ^^
    Uwolniłeś się od nałogu (chwilowo podejrzewam), więc powinieneś się cieszyć i tańczyć jak Otava Yo



    Ps pozdrawiam jeszcze dwóch panów z Shitów, wiedzą którzy, bo rozmowa ze mną zapewnia szok :D

    Wpuśćcie amoniak do krwi. Zajdzie reakcja umierania, intensywnego oddychania, zachłannego smakowania i nieuwalniania życia z rąk!

    I must not fear.
    Fear is the mind-killer.
    Fear is the little-death that bringstotal obliteration.
    I will face my fear.
    I will permit it to pass over meand through me.
    And when it has gone past I willturn the inner eye to see its path.
    Where the fear has gone there willbe nothing.
    Only I will remain.