Ruda

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dzień dobry @Ruda 8-)

      Jako, że pogoda jest bardzo odpowiednia na tego typu pytania to zaczniemy tak: lubisz się opalać?
      Czasem ktoś trochę wypije, staje się zbyt gadatliwy. Czy uważasz, że po alkoholu mówisz za dużo?
      Niektórzy wola książki, inni filmy. Co wybierasz, jeśli masz do wyboru książkę lub film/serial na jej podstawie? Czy zdarzyło Ci się, że film spodobał Ci się na tyle, że zachęcił się do sięgnięcia po książkę (lub na odwrót, książka zachęciła Cię do obejrzenia jakiegoś filmu)?
      Z wiekiem zmieniają nam się upodobania, człowiek wyrzuca stare zabawki w kąt, znajduje nowe. Czy masz czasem ochotę na powrót do jakichś zabaw z przeszłości, takich które niby zostawiłaś już za sobą?
      Grałaś kiedyś w piłkę nożną (oczywiście rekreacyjnie, nie że zawodowo)?
      Śpiewałaś kiedyś komuś przez telefon?

      Miłego dnia

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • hej :D
      Dlaczego Toadie pokazuje Ci swój nos (patrz post nade mną :P)?
      Podoba Ci się jego nos czy uważasz że jest za różowy? Sądzisz że to od alkoholu?
      Czy uważasz, że moderator powinien moderować pod wpływem? :D
      Co gorsze według Ciebie:walnąć się w mały palec u stopy czy nadepnięcie na klocek Lego?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Toadie napisał(a):

      Dzień dobry @Ruda 8-) Dobry wieczór @Toadie

      Jako, że pogoda jest bardzo odpowiednia na tego typu pytania to zaczniemy tak: lubisz się opalać? Nie, mam za bardzo jasną cerę, żeby sprawiało mi to przyjemność :P
      Czasem ktoś trochę wypije, staje się zbyt gadatliwy. Czy uważasz, że po alkoholu mówisz za dużo? Wiadomo, że zawsze wtedy jest się bardziej rozluźnionym i ten słowotok jest większy. To zależy też od stanu upojenia i samopoczucia ;P
      Niektórzy wola książki, inni filmy. Co wybierasz, jeśli masz do wyboru książkę lub film/serial na jej podstawie? Czy zdarzyło Ci się, że film spodobał Ci się na tyle, że zachęcił się do sięgnięcia po książkę (lub na odwrót, książka zachęciła Cię do obejrzenia jakiegoś filmu)? Tak, GoT. Wstyd przyznać, że nie czytałam ;P
      Z wiekiem zmieniają nam się upodobania, człowiek wyrzuca stare zabawki w kąt, znajduje nowe. Czy masz czasem ochotę na powrót do jakichś zabaw z przeszłości, takich które niby zostawiłaś już za sobą? Bywają chwile, że starych zabawek brakuje, z tęsknoty czasem dobrze byłoby wrócić. Ale po co? ;P wracać do przeszlości, skoro stare zastąpiono nowym?
      Grałaś kiedyś w piłkę nożną (oczywiście rekreacyjnie, nie że zawodowo)? Tak. :P Zarówno na boisku jak i na playce :P
      Śpiewałaś kiedyś komuś przez telefon? Nie :E

      Miłego dnia , Dobrej nocy!

      kruszynka napisał(a):

      hej :D cześć :P
      Dlaczego Toadie pokazuje Ci swój nos (patrz post nade mną :P)? Uważa ten nos za świetny. Sama nie wiem o co mu chodzi. Ale starych nawyków u starców podobno się nie zmienia.
      Podoba Ci się jego nos czy uważasz że jest za różowy? Sądzisz że to od alkoholu? Pijusem to on chyba nie jest ... a nos. To zależy, czasem jak powysyła te foty to cały telefon uwalony. :O
      Czy uważasz, że moderator powinien moderować pod wpływem? :D Nie :P
      Co gorsze według Ciebie:walnąć się w mały palec u stopy czy nadepnięcie na klocek Lego? Żadne :P oba przypadki bolą tak samo mocno :E





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Niektórzy wola książki, inni filmy. Co wybierasz, jeśli masz do wyboru książkę lub film/serial na jej podstawie? Czy zdarzyło Ci się, że film spodobał Ci się na tyle, że zachęcił się do sięgnięcia po książkę (lub na odwrót, książka zachęciła Cię do obejrzenia jakiegoś filmu)? Tak, GoT. Wstyd przyznać, że nie czytałam ;P To kiedy się zabierasz za czytanie? Dasz radę nadrobić zaległości przed początkiem 8 sezonu?

      Śpiewałaś kiedyś komuś przez telefon? Nie :E A masz ochotę? :D

      kruszynka napisał(a):

      Dlaczego Toadie pokazuje Ci swój nos (patrz post nade mną :P)? Uważa ten nos za świetny. Sama nie wiem o co mu chodzi. Ale starych nawyków u starców podobno się nie zmienia. Nawet nie skomentuję...
      Podoba Ci się jego nos czy uważasz że jest za różowy? Sądzisz że to od alkoholu? Pijusem to on chyba nie jest ... a nos. To zależy, czasem jak powysyła te foty to cały telefon uwalony. :O Jesteś absolutnie pewna, ze to ja częściej wysyłam Ci ten twój nochal, niż Ty mi? :P
      I ostatnie pytanie może odrobinę za wcześnie, aleeeeee... Czy czujesz się już staro? :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Superman napisał(a):

      Bry :kwiat: hej :fgrin:

      Zaczęliście temat o zabawkach więc wpadłem rozwinąć ten temat :saint:
      Jakie masz zabawki? :whistling: W tej chwili nie mam już żadnej, znudziły się :fgrin:
      Często je używasz? ;} Ni :fgrin:
      Jaką zabawke chciałabyś mieć w swojej kolekcji? :rumieniec: Jakiegoś bruneta... :-x

      Miłej zabawy :kawa: Wzajemnie!


      Toadie napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      Niektórzy wola książki, inni filmy. Co wybierasz, jeśli masz do wyboru książkę lub film/serial na jej podstawie? Czy zdarzyło Ci się, że film spodobał Ci się na tyle, że zachęcił się do sięgnięcia po książkę (lub na odwrót, książka zachęciła Cię do obejrzenia jakiegoś filmu)? Tak, GoT. Wstyd przyznać, że nie czytałam ;P To kiedy się zabierasz za czytanie? Dasz radę nadrobić zaległości przed początkiem 8 sezonu? Mam nadzieje że zdąże;p Jest troche czasu, ale i czytania sporo ;P

      Śpiewałaś kiedyś komuś przez telefon? Nie :E A masz ochotę? :D Coś sugerujesz? : data-verified=

      kruszynka napisał(a):

      Dlaczego Toadie pokazuje Ci swój nos (patrz post nade mną :P)? Uważa ten nos za świetny. Sama nie wiem o co mu chodzi. Ale starych nawyków u starców podobno się nie zmienia. Nawet nie skomentuję... hah ;d
      Podoba Ci się jego nos czy uważasz że jest za różowy? Sądzisz że to od alkoholu? Pijusem to on chyba nie jest ... a nos. To zależy, czasem jak powysyła te foty to cały telefon uwalony. :O Jesteś absolutnie pewna, ze to ja częściej wysyłam Ci ten twój nochal, niż Ty mi? :P Ciężko stwierdzić, bo wystepuje ona za czesto :D
      I ostatnie pytanie może odrobinę za wcześnie, aleeeeee... Czy czujesz się już staro? :D Jeszcze nie :P ale zapewne już wkrótce się to zmieni ;P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Jakie jest Twoje podejście do spamu w dziale Poznajmy się?
      przeczytałaś już Wiedźmina?
      Co było pierwsze, kura czy jajko?
      Lubisz pisać coś prócz ostrzeżeń pod postami?
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • mntek napisał(a):

      Jakie jest Twoje podejście do spamu w dziale Poznajmy się? Dział nie jest jakoś bardzo obdarzany uwagą userów, więc jakoś zdania o tym dziale nie mam.
      przeczytałaś już Wiedźmina? Nie, ale mam nadzieję że niedługo mi się uda. ;)
      Co było pierwsze, kura czy jajko? Kura.
      Lubisz pisać coś prócz ostrzeżeń pod postami? Lubię. ;P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      mntek napisał(a):


      Co było pierwsze, kura czy jajko? Kura.


      No i błąd! Pierwsze było jajko, złożone dzięki spółkowaniu dwóch stworzeń niebędących kurami : data-verified= "> W ramach mutacji powstało jajko, z którego wykluła się pierwsza kura!

      Mam nadzieję, że pomogłem :3


      W jaką grę najbardziej lubisz grać? Podpowiem, że OGame to nie gra, tylko marnowanie czasu :P

      Jak przygotowujesz się do zimy?

      Jaka jest Twoja ulubiona teoria spiskowa? : data-verified= ">

      Dobranoc, młoda!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      mntek napisał(a):

      Co było pierwsze, kura czy jajko? Kura.

      No i błąd! Pierwsze było jajko, złożone dzięki spółkowaniu dwóch stworzeń niebędących kurami : :> W ramach mutacji powstało jajko, z którego wykluła się pierwsza kura!

      Mam nadzieję, że pomogłem :3 No, ok. Gdzieś się naczytałam że było odwrotnie - ale skoro tak mówisz to Ci wierzę!


      W jaką grę najbardziej lubisz grać? Podpowiem, że OGame to nie gra, tylko marnowanie czasu :P Obecnie nie gram w żadną grę. Kiedyś były to Simsy, NFS czy Heroesy : data-verified=

      Jak przygotowujesz się do zimy? Piję dużo grzanego piwa ]:-D

      Jaka jest Twoja ulubiona teoria spiskowa? : data-verified= Teorie o zabójstwie Kennedego, uważam za ciekawą.

      Dobranoc, młoda! Dobranoc :fkiss:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      Dzień Dobry Rudy mini Ogrze :D :O :O :O :O :O :O :O :O
      Mini bo jestem zgrabniejsza od Grubego? ok! :D

      Bez obrazy, tak mi się tylko skojarzyło z rangą jaką miałaś wcześniej :whistling: Spoko. To nawet komplement 8-)
      Czemu @Toadie tak iksami z de (graficznie xD) reaguje jak ktoś Cię wychwala na IRCu? Co nim wtedy kieruje? :P Zazdrość. :evil:
      Planujesz już coś na majówkę? Wstępnie na pewno wyjazd za granicę, ale jeszcze nie wiem gdzie :E Dublin? Praga? Włochy? A może Malaga? Pomysłów mnóstwo, zobaczymy jak będzie z realizacją :P
      Plany na wakacje 2018? Chorwacja lub Bułgaria. 3 tygodniowy urlop, więc czasu mam sporo 8-)
      O czym marzysz? :rumieniec:
      Przejść się tą oto drogą:



      Papa :kwiat:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • hejo :D
      Oj kochana widzę, że u Ciebie też z lekka kurz osiadł..skandal!
      Już wiosna, czy zamierzasz zmienić sygne na "spring"? :D
      Gdyby na świecie zakazano rudych włosów jaki kolor byś wybrała?
      Lubisz rudych facetów?:D
      Gdybyś miała wybrać z Teamu jedną osobę która powinna dostać order "mendy roku" kto to by był?
      Co o mnie myślałaś kiedyś a co myślisz dziś? Czy pogląd się choć trochę zmienił?
      Chodzisz czasami w sukienkach albo spódniczkach? :>
      Gdybyś miała wymienić jedną część ciała u siebie, która według Ciebie jest boska to co to by było?:D
      Myślisz, że kiedyś Cez, Mati i Toadie będą normalni czy na to już za późno? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hejo :D hej :fsmile:
      Oj kochana widzę, że u Ciebie też z lekka kurz osiadł..skandal! Delikatnie kurz się pojawił. Nawet myślałam o zamknięciu drzwi w tym temacie :fgrin:
      Już wiosna, czy zamierzasz zmienić sygne na "spring"? :D Nie, zima to motyw przewodni mojego sojuszu, więc dopóki panujemy na uni, będzie na nim zima :P
      Gdyby na świecie zakazano rudych włosów jaki kolor byś wybrała? Brąz ;)
      Lubisz rudych facetów?:D Nic do nich nie mam, traktuje ich tak samo jak innych, a znam paru ;)
      Gdybyś miała wybrać z Teamu jedną osobę która powinna dostać order "mendy roku" kto to by był? Myślę, że tej osobie to mogę i nawet kratę piwa postawić z tym Orderem, w pelni zasługuje! co nie @Toadie ? :E
      Co o mnie myślałaś kiedyś a co myślisz dziś? Czy pogląd się choć trochę zmienił? Myślałam zupełnie inaczej niż myślę teraz. Pogląd zmienił się znacznie :P
      Chodzisz czasami w sukienkach albo spódniczkach? :> Oczywiście na wszystkich firmowych imprezach pojawiam się w sukienkach :) ale nie przepadam za nimi, bardziej wolę zwykłe jeansy, conversy i skórzaną kurtkę ;P
      Gdybyś miała wymienić jedną część ciała u siebie, która według Ciebie jest boska to co to by było?:D Włosy, bardzo je lubię i mam na ich punkcie hopla ;p
      Myślisz, że kiedyś Cez, Mati i Toadie będą normalni czy na to już za późno? :P Nie sądzę, ale chciałabym tą trójkę zobaczyć razem w realu ;)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Czyli jeżeli Twój sojusz przestanie panować na Uni zmienicie nazwę?:P
      Gdyby ktoś obciął Ci we śnie Twoje ukochane włosy to jaką karę byś mu wymierzyła?
      Widziałam kiedyś na focie że masz dość krótkie włosy..nosiłaś kiedyś długie? Jeśli tak dokąd sięgały?
      Co sądzisz o facetach w rurkach?
      Czy drink z ogórków który piłaś był jednym z tych najbardziej zwariowanych czy piłaś inne dziwne rzeczy? Jeżeli tak to jakie?
      Fantazjowałaś kiedyś o ogrze? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Czyli jeżeli Twój sojusz przestanie panować na Uni zmienicie nazwę?:P Nie :P będziemy walczyć o odzyskanie uni :fgrin:
      Gdyby ktoś obciął Ci we śnie Twoje ukochane włosy to jaką karę byś mu wymierzyła? Zrobiłabym mu to samo :fgrin:
      Widziałam kiedyś na focie że masz dość krótkie włosy..nosiłaś kiedyś długie? Jeśli tak dokąd sięgały? Poniżej pasa, ale było to w okresie dzieciństwa :fsmile: potem gdy zmieniłam fryzjera, eksperymentujemy. I w zasadzie mam coraz krótsze z wizyty na wizytę :fgrin: Na ten moment zatrzymałyśmy się na długości do ramion i to chyba jest maxmalne póki co :fgrin:
      Co sądzisz o facetach w rurkach? Jak wyglądają w nich estetycznie to nie mam nic przeciwko :fgrin:
      Czy drink z ogórków który piłaś był jednym z tych najbardziej zwariowanych czy piłaś inne dziwne rzeczy? Jeżeli tak to jakie? Jak już wspominałam na ircu, był też drink z kurzym białkiem. Dobry, każdemu polecam do spróbowania! Zwłaszcza, że proszę się nie nastawiać że to białko pływa czy coś :fgrin: Dobrze wymieszany w shakerze jest :fsmile:
      Fantazjowałaś kiedyś o ogrze? :P Nie :P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Czy uważasz że jest jeden świat z siedmioma miliardami ludzi, czy siedem miliardów światów po jednym w każdym z nas?
      Gdyby terrorysta kazał Ci wybierać kto umrze, Ty czy Twoja ukochana osoba, co byś wybrała?
      Twoje mieszkanie stanęło w płomieniach, wybiegając z niego co byś wzięła ze sobą?
      Jaka jest według Ciebie definicja współczesnego romantyzmu?
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • mntek napisał(a):

      Czy uważasz że jest jeden świat z siedmioma miliardami ludzi, czy siedem miliardów światów po jednym w każdym z nas? Każdy z nas ma swój własny świat, który jest częścią jednego, wielkiego świata.
      Gdyby terrorysta kazał Ci wybierać kto umrze, Ty czy Twoja ukochana osoba, co byś wybrała? Na pewno nie chciałabym stanąć przed tym wyborem, ale wolałabym żebym to była ja.
      Twoje mieszkanie stanęło w płomieniach, wybiegając z niego co byś wzięła ze sobą? Swojego zwierzaka. ;)
      Jaka jest według Ciebie definicja współczesnego romantyzmu? W obecnych czasach ciężko o romantyzm ;) Nie wiem jakbym go zdefiniowała. Świat za bardzo przesiąknięty jest brutalnością niektórych spraw, gdzie nie ma miejsca na taką delikatność, jaką jest romantyzm.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Odkładając na bok kwestię wiary, jesteś zwolenniczką czy przeciwniczką zbliżenia fizycznego w związku przed ślubem?
      Czy uważasz że każdy z nas powinien próbować zmienić świat i zasady nim rządzące poprzez swoje postępowanie, choćby w najmniejszym stopniu?
      Czy chciałabyś posiadać moc zmiany świata? W nieograniczonym stopniu.
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • mntek napisał(a):

      Odkładając na bok kwestię wiary, jesteś zwolenniczką czy przeciwniczką zbliżenia fizycznego w związku przed ślubem? Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.
      Czy uważasz że każdy z nas powinien próbować zmienić świat i zasady nim rządzące poprzez swoje postępowanie, choćby w najmniejszym stopniu? Wychodzę z założenia, że jeżeli coś Ci nie pasuje to zmień to ;)
      Czy chciałabyś posiadać moc zmiany świata? W nieograniczonym stopniu. Nie. To za duża odpowiedzialność. Każda decyzja może ponieść za sobą ofiary i negatywne skutki. Brak ograniczeń to zło :)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Jesteś uwięziona i wiesz, że zaraz zginiesz. Obok leży telefon jednak jest tak słaba bateria że starczy tylko na telefon do jednej osoby. Do kogo byś zadzwoniła?
      Telefon służy Ci tylko do dzwonienia, SMSowania czy bawisz się nim i różnymi aplikacjami?
      Zostałaś zwerbowana do tajnego projektu badawczego, który cofa Cię w czasie do średniowiecza abyś dokładnie opisała jak ludzie tam żyli itp. Jednak pozwolono Ci wziąć 5 rzeczy aby ułatwiły Ci tam życie. Co byś ze sobą wzięła?
      Jesteś raczej osobą co gryzie się w język aby nie powiedzieć za dużo czy walisz prosto z mostu bez względu na konsekwencje?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Jesteś uwięziona i wiesz, że zaraz zginiesz. Obok leży telefon jednak jest tak słaba bateria że starczy tylko na telefon do jednej osoby. Do kogo byś zadzwoniła? Do rodziców.
      Telefon służy Ci tylko do dzwonienia, SMSowania czy bawisz się nim i różnymi aplikacjami? Przez moja prace to nie raz mój telefon się nie wyłącza :D
      Zostałaś zwerbowana do tajnego projektu badawczego, który cofa Cię w czasie do średniowiecza abyś dokładnie opisała jak ludzie tam żyli itp. Jednak pozwolono Ci wziąć 5 rzeczy aby ułatwiły Ci tam życie. Co byś ze sobą wzięła?
      Conversy, telefon odpada bo "zasiegu" to raczej tam nie ma :E lapek to samo. Nic specjalnego bym nie wzięła, bo obecne ułatwienia się tam nie sprawdzą :P
      Jesteś raczej osobą co gryzie się w język aby nie powiedzieć za dużo czy walisz prosto z mostu bez względu na konsekwencje? Zależy od sytuacji. Czasem lepiej ugryźć się w język, a czasami lepiej wbić komuś nóż prawdą.:)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Wyobraź sobie, że jesteś Bogiem i mogłabyś dowolnie zmodyfikować wygląd oraz że tak powiem "zasadę działania" mężczyzn i kobiet. Co byś zmieniła? :D
      Napisałaś, że nic szczególnego nie wzięłabyś do średniowiecza. A papier toaletowy? :P Czy wystarczyłyby Ci liście?:D
      Na bezludnej wyspie wolałabyś być z gadułą co jej buzia się nie zamyka czy z ponurakiem co Cię unika? :>
      Z czego zdawałaś maturę?
      Chodziłaś kiedyś boso po ulicy podczas deszczu?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Wyobraź sobie, że jesteś Bogiem i mogłabyś dowolnie zmodyfikować wygląd oraz że tak powiem "zasadę działania" mężczyzn i kobiet. Co byś zmieniła? :D
      Facet byłby bardziej zdecydowany i mniej marudny gdy choruje :P kobiety zaś mniej zapatrzone w siebie i bardziej konkretne :P
      Napisałaś, że nic szczególnego nie wzięłabyś do średniowiecza. A papier toaletowy? :P Czy wystarczyłyby Ci liście?:D
      Co do średniowiecza myślę, że szłoby ogarnąć to bez papieru, zwłaszcza że po XVII wieku było zupełnie gorzej... ale o tym potem!
      Na bezludnej wyspie wolałabyś być z gadułą co jej buzia się nie zamyka czy z ponurakiem co Cię unika? : data-verified= "> Myślę, że wolałabym z ponurakiem, moja cierpliwość do ludzi gdakających jest równa 0. :D
      Z czego zdawałaś maturę? Język polski, matematyka, język angielski i rozszerzony WOS. :)
      Chodziłaś kiedyś boso po ulicy podczas deszczu? Jasne, cudownie uczucie - polecam!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Hej Rudeł o/

      Na początek dwa pytania wiedźmińskie:
      Czy grając zdarzało ci się ubrać jakąś część ekwipunku nie ze względu na statystyki, ale ze względu na wygląd (czyli mówiąc wprost, założyłaś jakiś słabszy ale ładniejszy przedmiot)?
      Załóżmy, ze powstanie czwarta część gry Wiedźmin. Twórcy gry zlecają tobie wybór głównego bohatera. Nie może to być Geralt, ale musi to być wiedźmin. Masz następujące opcje: Ciri, Eskel, Lambert lub jakiś inny wiedźmin, który jak dotąd nie pojawiał się w grach lub książkach. Co wybierzesz?

      Ktoś przeniósł Cię w czasie kilkaset lat wstecz bez żadnych pieniędzy czy koneksji. Jednak żyć trzeba, socjalu brak, jedzenia mało, więc dostajesz dwie opcje zawodowe. Pierwsza to wstąpienie do klasztoru (załóżmy, że jeśli tylko zechcesz to przełożone będą na tyle ślepe lub wyrozumiałe, że Cię przyjmą :P), albo zostajesz katem (a pamiętaj, że w tamtych czasach kat poza wykonywaniem egzekucji zajmował się też innymi zajęciami, np torturowaniem, prowadzeniem lunaparu, zaganianiem świń do zagród, zabijaniem psów i grzebaniem zmarłych). Co wybierasz?
      Najadłaś się kiedyś tak czereśniami lub wiśniami, że bolał Cię brzuch?
      Jesz je z pestkami, czy bez?

      I najważniejsze, kto wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie? :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Hej Rudeł o/ siemano Tołdieł o/

      Na początek dwa pytania wiedźmińskie:
      Czy grając zdarzało ci się ubrać jakąś część ekwipunku nie ze względu na statystyki, ale ze względu na wygląd (czyli mówiąc wprost, założyłaś jakiś słabszy ale ładniejszy przedmiot)?
      Przez chwilę przymierzałam sobie różne zbroje, jednak bardziej kręciło mnie to że zbroja była coraz mocniejsza :P
      Załóżmy, ze powstanie czwarta część gry Wiedźmin. Twórcy gry zlecają tobie wybór głównego bohatera. Nie może to być Geralt, ale musi to być wiedźmin. Masz następujące opcje: Ciri, Eskel, Lambert lub jakiś inny wiedźmin, który jak dotąd nie pojawiał się w grach lub książkach. Co wybierzesz?
      Ciri :P chciałabym pobawić się jej umiejętnościami, zwłaszcza podróżowaniem w czasie :D po za tym jest to najciekawsza dla mnie postać ze wszystkich wymienionych wiedźminów :P Zaraz po niej zapewne wybrałabym przygody Vesemira. Jego przygody z młodości mogłyby być całkiem fajne i przyjemne ;)
      Ktoś przeniósł Cię w czasie kilkaset lat wstecz bez żadnych pieniędzy czy koneksji. Jednak żyć trzeba, socjalu brak, jedzenia mało, więc dostajesz dwie opcje zawodowe. Pierwsza to wstąpienie do klasztoru (załóżmy, że jeśli tylko zechcesz to przełożone będą na tyle ślepe lub wyrozumiałe, że Cię przyjmą :P), albo zostajesz katem (a pamiętaj, że w tamtych czasach kat poza wykonywaniem egzekucji zajmował się też innymi zajęciami, np torturowaniem, prowadzeniem lunaparu, zaganianiem świń do zagród, zabijaniem psów i grzebaniem zmarłych). Co wybierasz?
      Może to zabrzmi dziwnie, ale jednak wybralabym klasztor. Jestem strasznie wrażliwa, jeżeli chodzi o zabijanie jakichkolwiek stworzeń. Nie chciałabym brać w tym udziału w żadne sposób.
      A w klasztorze, może nudno nie będzie :P
      Najadłaś się kiedyś tak czereśniami lub wiśniami, że bolał Cię brzuch? Tak, zawsze byłam wystrachana jak zjadłam pestkę bo straszono mnie że będzie mnie strasznie bolał brzuch czy cuś :P
      Ale czereśnie pyszne 8-)
      Jesz je z pestkami, czy bez? Bez :P Zawsze istnieje obawa że są z robakami :E

      I najważniejsze, kto wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie? :> Real :P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Bry :)
      Gratulacje awansu Rudełku :)

      Nie wiem czy były takie pytania, ale cóż...:
      Sport (nie e-sport :) ) Jaki i dlaczego?
      Gdybyś mogła być dowolną kobiecą postacią historyczną, kim byś była i dlaczego?
      Jesteś za szczepionkami, czy przeciwko? :)
      Co sądzisz o imperatywie kategorycznym Kanta?
      Powrót do nałogu...
      Spica ON