Zmiana estetyczna

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zmiana estetyczna

      Mój pomysł ma na celu drobne urozmaicenie budynków, a dokładniej elektrowni słonecznej. Nie wiem czy innym też znudziło się kolonia za kolonią budować to samo ale mniejsza oto. Chodzi mi o zastąpienie elektrowni słonecznej w poszczególnych miejscach:
      - Planety 1-3 Elektrownie termalne
      - Planety 4-6 Elektrownie słoneczne
      - Planety 7-9 Bioreaktory
      - Planety 10-12 Turbiny wiatrowe
      - Planety 13-15 Hydroelektrownie
      Koszty i statystyki były by identyczne co elektrownia słoneczna i zaznaczam, że to tylko zmiana estetyczna, która ma wprowadzić urozmaicenie, a nie jakieś ułatwienie gry.
    • Pomysl bez sensu. Planety 7-9 maja najwieksza ilosc pol i wlasnie takich planet z reguly szukaja gornicy. A rozbudowac elektrownie sloneczna np. do 30lvl to zadna sztuka. Pozniej jak brakuje Ci energii montujesz satki, ktore zostawiasz za bunkrem, w ktory nie oplaci sie wleciec, jedziesz dalej z kopalniami i ekstraktorami i tyle w temacie.
    • Tak naprawdę, nie kumam dlaczego od 10 lat ta gra mam tylko elektrownie słoneczną, Gdzie wiatrowa, wodna, atomowa? Przecież jest tyle źródeł energii w realnym świecie, a tutaj tylko jedno xD Baterie, kondensatory, itp Jakieś składowiska deuteru np. z 3 robi się 1. urwa mać jakieś opcje, bo ta gra to totalna nuda, fs, nalot i konieć. Nie ma co budować, no chyba jak złoma dostaniesz xD
    • Ja od 4 lat gram i jakos mi sie nie nudzi i caly czas mam co budowac :) dobre wlasnie w tej grze jest to, ze grasz w nieskonczonosc i gra jest prosta jak drut bez wiekszych udziwnien. Jedynie tylko zmienia sie oprawa graficzna ale do kazdej zmiany kwestia czasu jest sie przyzwyczaic. Wprowadzili kilka ulatwien jakby chociaz wysylka reckow bezposrednio z podgladu galaktyki, przegladanie galaktyki bez straty dexu, pola wrakowe i dok kosmiczny wiec i tak gra sie ciut latwiej i przyjemniej niz wtedy gdy zaczynalem i przez dlugi czas nie wiedzialem nawet co to AntiGame :E postawcie sobie eko na 40/34/36 plus wysoko nanity plus do tego jeszcze wyciagnijcie na wysokie poziomy kilka badan i powiedzcie znowu, ze jest nuda ;)
    • gracz @uniter chyba miał na myśli "tylko" zmianę design :D a dostał hejta :D @Truck driver gram od początku i w różne gry i nie wiem czy stwierdzenie :

      Truck driver napisał(a):

      Wprowadzili kilka ulatwien jakby chociaz wysylka reckow bezposrednio z podgladu galaktyki, przegladanie galaktyki bez straty dexu, pola wrakowe i dok kosmiczny
      to jest to coś?, co?, GF zrobiło przez ponad 12 lat :D taka ilość to w rok powinna być dodawana nie w przeciągu 12 lat i nie linczujcie graczy że jeszcze ktoś doda że była zmiana skórek czy pancernik to i tak mało zmian na tak dużą platformę i równolegle patrząc na gry online które wydaje GF co roku to ogej przeszedł do lamusa i chyba tylko że była flagową grą to sentyment został :)
    • Zauwaz FILU, ze im bardziej GF stara sie unowoczesnic ta gre tym mniej ludzi jeszcze gra a Ci nowi szybko sie ulatniaja. Czy o to chodzi by poklikac 2-3 miechy i sie ulotnic? Dajmy na to gracze dostana to czego chca i na jak dlugo bedzie frajda? Tydzien, miesiac, rok? I potem dalej beda narzekac, ze nuda? Wszystkim nie da sie dogodzic niestety :P
    • Powiedzialbym raczej, ze to zalezy od podejscia gracza do gry. Ja mialem wiele zlomow, nawet zdarzyl sie wlam na konto gdzie ktos cofnal flote i skasowal polowe planet z konta :) ale nie dalem sie i gram do dzis :P ta gra jest po prostu jak narkotyk. Wielu ja krytykuje i szuka czegos lepszego ale i tak nadal wielu wraca, mowi o niej itp itd. Tylko najmniej wytrwali szukaja roznego typu zmian czy udogodnien z ktorych jedne przechodza a inne zostaja odrzucone.