S&D Universum Quaoar Edycja 1 [05.06.2017 - 05.07.2017]

  • Dyskusje
  • Tak, S&D startuje. Jeśli nikt nie będzie wrzucał rw to szkoda, nic nie poradzimy, ale chcemy dać szansę. Wiem, że początek edycji nie wyszedł tak jak powinien, ale może jak emocje opadną to się uda. A jeśli nie, i skończy się tak, że S&D wygra drużyną która zrobi 1 rw to trudno. My więcej zrobić nie możemy, wszystko zależy tu od was.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Panie Toadie, to się nazywa robienie ludzi pod h....a brzydko pisząc :)
    Oczywiście, że możecie więcej tylko nie chcecie :)
    Ja zostaję przy swoim i udziału nie biorę, do widzenia, idę stąd bo nie lubię jak po raz ktoryś
    GO czy mody grę chcą popsuć.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • My mamy szanować was ... a Wy macie wywalone na nas ? nie patrzycie na to co inni piszą ? SD nie powinno wystartować

    wnoszę o ponowne przeliczenie członów i zrobienie grup...
    Dlaczego teraz omijasz zasady a wceśniej się ich tak trzymałeś ?
    ja potrafię się przyznać do błędu a że wy macie kurna lenia i nie chce się wam czytać to nie moje wina, jeśli sd nie będzie stopowane będę spamowała jak nidy... a nie jestem osoba która szuka zaczepki
  • jeszcze raz dokładnie przejrzałam zgłoszenia więc

    @GHOST się wycofał
    @olszyn4 również powiedział że beze mnie grać nie będzie w sd
    @Ramadek wycofał się dawno temu i nie powinien być uwzględniony....
    @dafi to ja bez znajomych i przyjaciół ja też się wypisuje do bez fanu niema zabawy więc dlaczego jest dopisany ?

    więc dlaczego olewacie to i drużyny robicie ? moim zdanie sd nie ma !
  • Tak, sporo osób zrezygnowało, ale sporo już po tym jak podział był zrobiony. Ruda też jest człowiekiem, ma pracę i nie będzie siedziała nad podziałem do północy, robiąc zmiany za każdym razem kiedy ktoś zrezygnuje. Szczególnie, że nam nikt za to nie płaci, robimy to poświęcając swój czas.
    Czasu na zmianę podziału już nie było, więc S&D startuje, bo część graczy nie zrezygnowała, może będą chcieli grać. Nie będziemy karać wszystkich, dlatego że kilka osób strzeliło dziecinnego focha. Ja wiem, że dla niektórych cały team to czyste zło, cokolwiek byśmy nie zrobili. Trzymamy się zasad - źle. Naginamy je, kiedy można żeby było lepiej dla was - też źle.

    I tak na koniec powiem, że na początku tej afery mi nawet trochę zaimponowałaś, próbując studzić nastroje. Jednak teraz widzę, że zaczyna się zachowanie typu: zawaliłam, wywalili mnie, to inni też nie mają prawa grać, będę spamować, szantażować, tupać nóżką. Wiedziałaś doskonale, że atakujesz osobę z drużyny, więc ponieś tego konsekwencje i przyjmij je jak osoba dorosła.

    Jeśli nie chcecie grać, rozumiem. Ale pozwólcie w spokoju grać tym którzy chcą. O nic więcej nie proszę.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Ja również twardo stoje za reszta ekipy i nie biore udzialu w tym cyrku. Zostalismy olani a @Zla Kobieta zostala zle potraktowana i nie fer. Uważam ze naleza sie jej przeprosiny!
    Zgadzam sie z przedmowcami ze adminy, mody i kto tam jeszcze jest naginaja zasady kiedy im pasuje. Pfuuuu
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • NIE mam problemu do @Ruda to nie jej wina że w zasadach S&D nie jest uwzględnione to że niemozna atakowac juz od podziału druzyn wiem że pracuje i ma inne sprawy mi tez za granie niepłaca i tez poswięcam swój czas =O
    fakt jest tylko taki że naginasz zasady nikt niechciał nikomu psuc zabawy odejście B-Snie blokowałoS&D BAAAA mało tego wszyscy byliśmy zgodni żeby dołączyć nowych graczy do zabawy np @GHOST ale powołałeś się na regulamin że nie da rady ale S&D da rade wystartować??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MASTER YODA on DARK SITE ().

  • No teraz to trochę przesadzacie. ;)

    Zla Kobieta napisał(a):

    to sd nie ma prawa wystartować ... nie ma wystarczającego składu, czemu zmuszacie innych ?
    Nikt nikogo nie zmusza. Wstawiłam post z nowym podziałem, który już obowiązywał od północy. Nie jestem w stanie siedzieć tutaj 24h i czekać na to czy ktoś jeszcze się wycofa bo ma takie widzimisię.
    Szczerze jako gracz przyznam, że jestem zaskoczona tak nieodpowiedzialnym podejściem do sprawy. Dla mnie czy dla innych moich znajomych S&D to zabawa, gdzie można ze sobą rywalizować i przy tym mieć niezły fun. No i wygrać niezłe nagrody: podniosłam sobie dzięki Seekowi na wszystkich uni gdzie gram napędy. ;) (to tak na marginesie).
    Tutaj pojawił się jeden wielki jazgot, bo jedna osoba wyszła przeciw zasadom. Tu nikt nie robi nikomu na złość, osobiście bardzo cieszyłam się że Seek tutaj wystartuje bo ostatnio nowe uni bardzo szybko się wyludniają i do następnego sezonu mogłyby po prostu nie dotrwać. Nie wiem też dlaczego tak naskakujecie na Toadie, ktoś musi sprawować opiekę nad przestrzeganiem zasad i jeżeli tak zadecydował, decyzję trzeba uszanować. Urządzanie bojkotu i wzajemne nakręcanie się tylko psuje atmosferę w projekcie.
    Sama dwa lata temu również nie byłam zadowolona z decyzji Rady (nie doliczono mi sporego [300k% ]do klasyfikacji) i nikt nie urządzał takich scen.



    MASTER YODA on DARK SITE napisał(a):

    wedłóg regulaminu S&D nie ma gdy niema 8 osób - wedłóg @'Toadie S&D jest
    w regulaminie nie jest tam nic napisane o zakasie ataku od czasu ustalenia drużyn - wedłóg @Toadie jest tam tak napisane
    to mi tylko przeszkadza ||


    Lot na członka drużyny to takie niehonorowe zagranie. Ktoś wcześniej wspomniał że ile można czekać na odpowiedź Opiekuna.. Rany była niedziela, serio uważacie że teamowcy nie mają swojego prywatnego życia? :) Trochę to smutne. Yoda nie wiem dlaczego najwięcej tutaj po wszystkich krzyczysz, wycofałeś się i na tym powinna być sprawa zakończona. Zapis w zasadach jest jasny: poznałeś skład swojej drużyny, więc lot na taką osobę to nic innego jak szkodzenie na rzecz swojego składu.

    Na tym chcę zakończyć dyskusję. Nikt nikogo nie zmusza do wstawiania rw w wątkach. Ale pomyślcie też że można wygrać fajne nagrody (podnieść napędy czy nanity) bez otaczającej wszystkich kłótni.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Toadie napisał(a):

    Tak, S&D startuje. Jeśli nikt nie będzie wrzucał rw to szkoda, nic nie poradzimy, ale chcemy dać szansę. Wiem, że początek edycji nie wyszedł tak jak powinien, ale może jak emocje opadną to się uda. A jeśli nie, i skończy się tak, że S&D wygra drużyną która zrobi 1 rw to trudno. My więcej zrobić nie możemy, wszystko zależy tu od was.
    tak patrze na cala rozmowe i dlaczego Toldiku klamieswz ???
    Powiedz mi kto tutaj na forum napisał o ataku ??
    Uparliscie sie na wywalenie Zlej i to zrobiliscie pomimo tego ze nikt nie zglosil tego ataku (prócz samej Złej) i na siłę znów chcecie przekonać wszystkich że jesteście nieomylni (a nie jesteście)
    Brałem udział w weielu s&d i często przed startem było pełno zmian drużyn co oznacza że po podaniu składu nie koniecznie musi to być drużyna która faktycznie wystartuje (nawet nie musze grzebać za przykladami bo własnie tu zmieniliście juz druzyny)
    Poza tym jaka rada ??? znów kompletna bzdura bo ciężko kogokolwiek z was złapać a tu nagle w kilka godzin decyzja calej rady :E podejmujesz sam decyzje i masz w dupie graczy !
    Skoro wszyscy mówią ze nie maja nic przeciw dołaczenia Ghost to Ty piszesz ze NIE
    Skoro nikt (nawet atakowany) nie zglosił i nie napisał tu żalu to Wy/Ty znów piszesz NIE
    Skoro wszyscy chcą by Zła została (nie widziałem ani jednego sprzeciwu) Ty znów piszesz NIE

    Toadie napisał(a):

    wszystko zależy tu od was.
    Wiec po prostu nie kłam !!!!!!
  • sorro o tym samym napisałem.pan Toadie wymyślił jakąś radę a wszystkie decyzje podejmuje sam.zgrywa szeryfa który pilnuje porządku w mieście 8-)

    hahaha śmiać mi chcę z Niego bo sam już nagiął swoje zasady przyjmując Ghosta :D

    p.s

    nikt nie każe siedzieć Rudej po nocach i liczyć nowych składów.wystarczy mieć odrobinę wyobrażni i dobrych chęci.
    można było zaproponować przesunięcie rozpoczęcia s&d o 24h i na spokojnie ogarnąć temat i dokonać podziałów.
  • @Toadie przecież Ty to wszystko robisz pod siebie.. Nie widzisz, że graczom nie przeszkadza udział Złej w S&D? Nie widzisz, że ta zabawa nie będzie miała sensu jak tak będziecie podchodzić do sprawy?
    Wprowadziliście w błąd mimo wszystko, czy atak został wykonany czy nie, ale nie rozumiem jednego , a mianowicie, jeżeli obrońca nie ma nic przeciwko temu , że podobno Zła go zaatakowała to dlaczego robisz z tego drame?
    Dlaczego tak jak napisałeś nie możesz 'nagiąć' zasad , żeby to S&D wystartowało ? Jak nie macie czasu na ogarnięcie sytuacji i sami piszecie, że macie swoją prace i życie prywatne, to poszli won i oddajcie swoje miejsca ludziom, którzy będą graczy szanować.

    P.S Wystarczyło zadać pytanie czy graczom przeszkadza wzięcie udziału Złej w S&D i tyle w temacie, a teraz kiedy połowa odeszła to [ciach] was to obchodzi widze, najwyżej nie będą wrzucać st?? Przecież ramek, ghost, raven, olszyn napisali przed godziną 00:00 ,że rezygnują.

    P.S2 szacuneczek olszyn

    cya.


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzmy, nawet gwiazdkowane są zabronione na forum.
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • ło matko człowiek sięna weekend zresetuje a tu 5 stron dramy i gó%*#(burzy :D
    nie biorę w tym udziało ale swoje zdanie mimo to wyraże:
    jesli problemem byl tylko atak na gracza przed oficjalnym rozpoczęciem zabawy to jak dla mnie jest to poprostu niedoprecyzowany regulamin i możnaby postąpić tak jak zrobiliscie czyli gracza, w tym przypadku Złą, usunąć ale rownie dobrze możnaby to zostawić szczegulnie gdy nikt niema nic przeciwko, jestem pewny ze 90%+ ludzi poleciala by na stojącą flote przed rozpocząciem S&D i nawet do glowy by im nie przyszlo ze nie mozna tego już robić.

    p.s. 45% próg na uni z 80% debrisem? to moznaby ze 100 rw na dzien z wlasnej floty robic :D
  • @Ruda napisał(a):

    Zapis w zasadach jest jasny: poznałeś skład swojej drużyny, więc lot na taką osobę to nic innego jak szkodzenie na rzecz swojego składu.
    Przeciesz zła leciała na mona po pozostawiona surke a nie na flotę więc jaka (szkoda) skoro członek drużyny nie stracił ani 1 statku
    A faktem jest że drużyny mogą się zmienić przed startem S&D i to ze zostały fylosowane to nieznaczy że w takich bedziemy startować
    i nie jest napisane że od czasu wylosowania druzyn równie dobrzę mozna ten zapis odebrać jako od momentu startu S&D

    Ale to już nawet o złą niechodzi czy S&D tylko oto że @Toaddie żągluje zasadami jak mu wygodnie
  • Czy to taki wielki problem przesunac s&d o dzien? Zrobic nowe zgloszenia i wybrac nowe druzyny? Bo jak widac przed rozpoczeciem s&d mozna zmienic sklady co sie stalo wczokraj. Wiec w czym problem?????????????? Apeluje o takie rozwiaznie Panie @Toadie
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Chcemy normalnie sie pobawic i miec fun a wy nam to utrudniacie i zabieracie zabawke ;( X( :thumbdown: :cursing: wyniknelo nieporozumienie ze wzgledu na niesprecyzowany regulamin s&d. Zapomnijmy o sprawie i zacznijmy od nowa i niech s&d sie odbedzie w normalnych warunkach i atmosferze bo inaczej to bedzie wielki niewypał!
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Zla Kobieta napisał(a):

    Rozumiem że osoby które zrezygnowały nie zostaną skasowane :) i s&d naciągane dalej będzie trwało :P
    i to nie jest naginanie zasad ? :)

    aaa i jeszcze jedno : Nie stałam nad każdym z osobna z batem i nie kazałam im składać rezygnacji ;)

    Nie wiem czy nie wyraziłam się jasno w porannym poście. Ale TAK, nie zostaną skasowane. Podział został wysłany w ostatecznej formie i nic nie będzie zmieniane.
    Starcie zostało potwierdzone przez Obsługę Gry, więc Twoje tłumaczenie że opiekunowie nie mają dowodów jest tu zupełnie niepotrzebne.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: