Ostatnie pożegnanie CrazyIvan 28.05.1982 - 14.05.2017

  • Ostatnie pożegnanie CrazyIvan 28.05.1982 - 14.05.2017

    W zasadzie nawet nie wiem od czego zacząć. W poniedziałek wieczorem odebrałem telefon którego wolałbym nie odebrać. Informacja którą otrzymałem brzmiała mniej więcej tak: "mam przykrą wiadomość Ivan zmarł w niedziele rano". Szok i niedowierzanie - jak w jakich okolicznościach co się właściwie stało ? Do teraz nie mogę w to uwierzyć przecież jeszcze niedawno rozmawialiśmy ze sobą a teraz go nie ma. Mówca ze mnie kiepski zresztą w takich sytuacjach zawsze brakowało mi języka w gębie. Pozwolę sobie wkleić słowa Darka (Bro) które napisał na sojuszowym :

    "No właśnie trudno uwierzyć. Widziałem się z Ivanem ostatni raz w lutym a pewnie jakoś za 2 tygodnie opijalibyśmy jego 35 urodziny. Znacie go pewnie z różnych opowieści czasem zabawnych a czasem też trochę strasznych :). Ostatnio przynajmniej z tego co mówił zaszły u niego pozytywne zmiany. Zmienił znienawidzoną pracę na lepszą, zrzucił sporo kilogramów i mocno ograniczył też alkohol. Niestety nic więcej nie wiem ale dla tych co go nie znali to odeszła niezwykle barwna postać i w Ogame i w realu. Nikt nie potrafił wkurzyć tak jak on ale też wszyscy zawsze wiedzieliśmy że w razie kłopotów da się za nas pokroić. Pogrzeb w piątek o 10:40 na cmentarzu Miłostowo w Poznaniu. Wiem że jesteście mocno rozsiani po Polsce a nawet dalej więc po prostu pamiętajcie uczcić go w ten weekend jakimś piwem albo kielichem. Iwan nie dyskryminował żadnych trunków więc toast czymkolwiek będzie stosowny. I pamiętajcie go jak najdłużej szczególnie ci, którzy mieli okazję poznać go osobiście."

    Mieliśmy opijać moje dziecko na kolejnym zlocie a nie pić na Twojej stypie łysa pało. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju.


    Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

    Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
  • nie poznałem go za wiele gdy ja odszedłem z Io on jakoś się na tamtym uni pojawił
    ale widziałem ile krwi popsuł SDRR i praktycznie dogonił militarnie falena
    co było dosyć dużym sukcesem w OG
    miał talent do tej gry
    szkoda tak dobrego gracza/człowieka

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Fakt odszedł człowiek co miał dar do tej gry, człowiek niesamowity a jednocześnie nieobliczalny...chyba najbardziej lubił latać na bani !! Tak więc Ivan toast za to kim byłeś i jak nas bawiłeś swoimi wariackimi pomysłami, nie ograniczałeś w słownictwie i trunkach. Spoczywaj w spokoju Ivan :(
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • Jeśli to był ten Ivan co grał kiedys na uni 27 to prosiłbym na priv wiadomość co się stało.. Wsaak nic mi od dawna nie odpisywał już ..:( Przykra sprawa

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • Witam!
    Jako że aktualnie już nie gram, a przeglądanie forum co się na nim dzieję należy do rzadkości to dopiero dzisiaj do mnie dotarła ta straszliwa wiadomość!
    Dziękuje Kasiu za umożliwienie mi otwarcia tematu i pożegnania się.

    CrazyIvana znałem od bardzo dawna, razem walczyliśmy na takich uniach jak IO Hydra czy Jupiter.
    Choć nigdy nie spotkaliśmy się osobiście bo zawsze coś stawało na drodze. Ale do dziś pamiętam te przegadane noce plany i handle przy :piwko:
    Co nie które nasze dziwne akcje pozostaną na zawsze zapisane na kartach OGame.
    Bardzo w porządku był z Ciebie człowiek. I tak jak napisał FallenAngel Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju.

    Na koniec pozwolę sobie napisać parę słów:

    Tak wiele przygód nie mogło się dzisiaj zdarzyć
    Tak wiele piosenek zapomnieliśmy zagrać
    Tak wiele marzeń odchodzi w niepamięć
    Pozwalamy im się spełnić




    :(
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF