Przyklejony jery36 [EKO] & litek [noname] & Fantom [NTL] & kaszub79 vs. kamieniarz [ASY] 65 353.75%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jery36 [EKO] & litek [noname] & Fantom [NTL] & kaszub79 vs. kamieniarz [ASY] 65 353.75%


    Dnia 07-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
    NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ ZA LOT WSPÓLNY I ZA ZAUFANIE
    ODNOŚNIE SAMEGO STARCIA CÓŻ MÓWIĆ NAMAWIANY BYLEM OD DAWNA JAK NIE Z JEDNEJ STRONY TAK I Z DRUGIEJ ŻE MOŻNA ZEBRAĆ EKIPĘ I ZEZŁOMOWAĆ NAJMOCNIEJSZY SOJUSZ JAKIM SĄ ASY WŚRÓD KTÓRYCH SĄ I PRZYJACIELE KTÓRZY SAMI DORADZALI ŻE PRZECIEŻ JAK ZBIERZESZ EKIPĘ TO ZEZŁOMUJESZ KTÓREGOŚ Z NAS BO TO TYLKO GRA - I TAK JA TEŻ UWAŻAM
    CO DO SAMEGO STARCIA STAŁA FLOTA OD DAWNA BRAKOWAŁO TYLKO REC I FLOTY I PO NAMOWACH KASZUBA I LITKA DOBUDOWAŁEM RECKÓW I POLECIELIŚMY
    I UDAŁO SIĘ TRAFIĆ POZBIERAĆ I DOFARMIĆ

    KAMIENIARZOWI NATOMIAST CÓŻ MOGĘ ŻYCZYĆ SAM LATAŁ NA MNIE FARMIŁ JAK MNIE NIE BYŁO I JAKOŚ SIĘ NIE-OBRAŻAŁEM NA NIEGO BO TO TYLKO GRA
    I DLATEGO CHCIAŁBYM MU ŻYCZYĆ WSZYSTKIEGO DOBREGO I ABY NIE MIAŁ ŻALU I PRETENSJI BO TO TYLKO GRA A SOJUSZ CI POMOŻE W ODBUDOWIE NA PEWNO

    Pozdrawiam sojusz swój i wszystkich znajomych i tych co już zakończyli grę i zabawę

    POZDRAWIAM TEŻ CAŁE UNII mam też cichą nadzieję że dodaliśmy otuchy wam

    PS. Prawdopodobnie to jest moje ostatnie stracie na pożegnanie - czasu mało no i żonka marudzi

    a teraz od LITKa
    Dzięki za lot chopy i SZO dla Kamienia ;)"

    pozostali wpisy sami zrobią


    Agresor jery36 [EKO]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 269.287
    Ciężki myśliwiec 3.163
    Krążownik 62.422
    Okręt wojenny 250
    Bombowiec 803
    Niszczyciel 19.587
    Pancernik 24.360
    _________________________________________

    Agresor litek [noname]
    ________________________________________________

    Mały transporter 32.000
    Duży transporter 3.437
    Lekki myśliwiec 100.097
    Ciężki myśliwiec 16
    Krążownik 20.088
    Okręt wojenny 10.002
    Bombowiec 3
    Niszczyciel 161
    Pancernik 10.011
    _________________________________________

    Agresor Fantom [NTL]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.285
    Duży transporter 7.100
    Lekki myśliwiec 60.596
    Ciężki myśliwiec 80
    Krążownik 1
    Okręt wojenny 4
    Pancernik 20.467
    _________________________________________

    Agresor kaszub79
    ________________________________________________

    Mały transporter 38.468
    Lekki myśliwiec 272.339
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 28.063
    Okręt wojenny 3.432
    Niszczyciel 5.000
    Pancernik 23.294
    _________________________________________

    Obrońca kamieniarz [ASY]
    ________________________________________________

    Mały transporter 8.440
    Duży transporter 7.010
    Lekki myśliwiec 535.769
    Ciężki myśliwiec 683
    Krążownik 7.334
    Okręt wojenny 123
    Recykler 34.823
    Sonda szpiegowska 747
    Bombowiec 1.078
    Niszczyciel 519
    Gwiazda Śmierci 302
    Pancernik 23.291
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor jery36 [EKO]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 209.175 ( -60.112 )
    Ciężki myśliwiec 2.610 ( -553 )
    Krążownik 56.498 ( -5.924 )
    Okręt wojenny 227 ( -23 )
    Bombowiec 728 ( -75 )
    Niszczyciel 17.784 ( -1.803 )
    Pancernik 22.237 ( -2.123 )
    _________________________________________

    Agresor litek [noname]
    ________________________________________________

    Mały transporter 24.825 ( -7.175 )
    Duży transporter 2.849 ( -588 )
    Lekki myśliwiec 77.455 ( -22.642 )
    Ciężki myśliwiec 16 ( -0 )
    Krążownik 18.152 ( -1.936 )
    Okręt wojenny 9.120 ( -882 )
    Bombowiec 3 ( -0 )
    Niszczyciel 150 ( -11 )
    Pancernik 9.151 ( -860 )
    _________________________________________

    Agresor Fantom [NTL]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.103 ( -1.182 )
    Duży transporter 5.917 ( -1.183 )
    Lekki myśliwiec 46.886 ( -13.710 )
    Ciężki myśliwiec 62 ( -18 )
    Krążownik 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 4 ( -0 )
    Pancernik 18.648 ( -1.819 )
    _________________________________________

    Agresor kaszub79
    ________________________________________________

    Mały transporter 29.852 ( -8.616 )
    Lekki myśliwiec 210.886 ( -61.453 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 25.361 ( -2.702 )
    Okręt wojenny 3.123 ( -309 )
    Niszczyciel 4.571 ( -429 )
    Pancernik 21.211 ( -2.083 )
    _________________________________________

    Obrońca kamieniarz [ASY]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    2.010.339 Metalu, 123.510.797 Kryształu i 47.992.740 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.978.010.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.277.043.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.917.941.300 metalu i 2.617.433.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 173.513.876 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.787.452.639
    Kryształ: 2.054.602.497
    Deuter: -111.176.260
    agresor zyskał łącznie 4.730.878.876 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.466.570.339
    Kryształ: -3.176.359.797
    Deuter: -807.626.740
    obrońca stracił łącznie 8.450.556.876 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • było top4 a jest top8.. raz a konkretnie ;) stało i nie stoi już..
    dzięki raz jeszcze za lot, kawusia smakowała jak nigdy ;P
    i SZO dla Kamieniarza

    Pozdrowionka dla noname z yakini, KUMAKÓW z libry, M L ze śpika, Coeu z u68, buddy i wszystkim BANerom ;)

    edit. Jery kaj są dofarmy?!?!?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez litek ().

  • NO witam,

    :) Starcie Konkret..

    A od Dwóch Dni mówiłem że smierdzą mi przyrosty flot .. od 48h.. wystarczyło przenieść flote.. ale cóz.. bywa..

    KAMIEŃ SZO....

    Wam Milego przetopu i rozumiem że to jakiś początek rewolucji na UNI :Dtzn robić trzeba fsy i takie tam :D

    Graty bo jest czego..

    Pozxrawiam,
    AndreP


    Remember !!!

    " Everything I do.. I do it for You.."
    " I Still haven't found, what I'm looking For.."
    " I can't help Falling in Love with You.."

    --------------------------------------------------------------
    V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

    youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
  • Gratuluję floty bo sam wlot to żadna finezja, tym bardziej że stałem w tym samym miejscu niezmienioną flotą od ponad roku XD I też przez to że tyle czasu nic się nie dzieje ani trochę mnie ten złom nie ruszył. Szkoda że "włodarze" tej gry mają nasze uni w dupie w takim stopniu że odechciewa się grać przez monotonię. Jak to będzie dalej? Coś tam odbuduję i zapewne przez kolejny rok lub więcej nic się na uni dziać nie będzie...
  • Gratuluję agresorom, aż ja czułem drgania od fali uderzeniowej na mojej stacji księżycowej 2 gale dalej :P
    Przede wszystkim trzeba u Was wychwalić chęci i zgranie.
    Zarazem dziękujemy za mobilizację, pobudziliście nas w sojuszu jak nie było od czasów wojny z Feniksami.
    Kamieniowi oczywiście Sz/O, z czym raczej nie będzie problemu :)
    Było:
  • Dziękuję za gratulacje
    celem tego starcia było pobudzenie unii bo przewaga wasza i tak jest potężna, ale jak sami widzieliście nikt flot nawet do farmienia nie chce stawiać bo z reguły wszystko od razu na wstępie jest złomowane przez was - nie dopuszczacie aby ktokolwiek podbudował flotę

    każdy czeka na połączenie unii które by dało świeżości unii i wam możliwości wykazania się

    kamieniarzowi jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę - i jak widać monów nieściągalismy tylko obserwowaliśmy i polecieliśmy na flotę która stała w jednym miejscu - co uważam przy tej dysproporcji jest lepszą zabawą niż ściąganie monów chociaż trudniejszą

    jeszcze raz dziękuję za gratulacje
  • Również dziękuję za gratulacje

    Cześć z Was się śmieje że uciekamy na urlop ;) ja zrobiłem inaczej ,i przez jedną noc straciłem pięć moonów i na dwóch planetach satelity ;) wasz sojusznik był na pewno dobrze zarobiony na tym ;) nic tylko przetopić i latać dalej.
    Moony zostały też ściągnięte nie po to aby mnie zezłomować lecz to był pokaz waszej siły,zupełnie nie potrzebny bo każdy waszą przewagę zna.
    Jak również ataki które lecą po 9 czy 13h i cofanie i takie tam sami wiecie najlepiej.
    Zapewne też było oczywiste że spodziewam się takiej akcji z waszej strony i nie puszczę floty na pz , Andrep już dawno na mnie poluje też zdjął mi moona raz czy dwa, ale miał cel ;) wywieźć mnie w reckach- a nie zastraszać, za to go bardzo szanuję potrafi grać fer czego nie można powiedzieć o części z was.
    Jeżeli chcecie zostać sami i wegetować na tym unii z nadzieją że kiedyś się połączy to nie zmieniajcie taktyki,a jeśli macie się ochotę pobawić i popolować warto to przemyśleć ? jeżeli to nie problem to chciał bym poznać wasze zdanie i decyzję.
    Gramy dalej czy może warto zostawić to unii tylko dla was.

    Pozdrawiam i już siedzę na url bo nie miałem wyjścia
  • Kaszub, szczerze mówiąc to nie ro rozumiem Waszego użalania się na sobą.
    Mam rozumieć,że Wy możecie nam robić tzw. 'kuku' a my Wam już nie?
    Powiem wprost i prostymi słowami na chłopski rozum. Wy możecie nas złomować a my mamy siedzieć i patrzeć?
    Ja od razu chciałem podkreślić, że ten atak wzieliśmy do siebie i każdy z Was kto zejdzie z urlopu zostanie jednakowo potraktowany.

    Od razu chce zauważyć, że zaczynając z jednym z nas powinniście wiedzieć z czym to się może wiązać. Jak każdy znał nasza przewagę to powinniście zostawić nas w spokoju, sami tego chcieliście.
    Szczerze mówiąc to muszę Wam nawet podziękować, bo dzięki Wam nasz sojusz znów się zgrał i działamy wspólnie a nie każdy dla siebie.
    Było:
  • Złomował wilk razy kilka, zezłomowali i wilka.. czy jakoś tak to było ;P nie szukajcie w tym starciu żadnych podtekstów, bo takich nie ma, jak sam Kamień napisał wcześniej - flota stała tam od około roku w praktycznie nie zmienionej formie.. Lot może bez jakiejś większej finezji ale chciałbym zaznaczyć, że nie było do tej pory nikogo na tym uni kto mógłby to zdjąć, gdyż praktycznie wszyscy zostali wpakowani w Wasze rekiny a Ci co zostali (czyli my ;P) byli cały czas pilnowani a po każdym przyroście pkt floty ruszała masa skanów. Mimo wszystko siadło, zysk jest, teraz astro 21.. Choć grając ufs na 20 robiłem chyba niecały rok ;P A Kamieniarzowi jak się nie chciało grać tak teraz może się zająć spokojnie eko ;P
  • kaszub79 napisał(a):

    Jeżeli chcecie zostać sami i wegetować na tym unii z nadzieją że kiedyś się połączy to nie zmieniajcie taktyki,a jeśli macie się ochotę pobawić i popolować warto to przemyśleć ? jeżeli to nie problem to chciał bym poznać wasze zdanie i decyzję.

    Gramy dalej czy może warto zostawić to unii tylko dla was.
    Ty tak na poważnie? A nie myślisz że należało o tym pomyśleć zanim we mnie wlecieliście? XD
    Możliwości są zawsze dwie - albo trwa walka między najsilniejszymi albo powstaje jedna grupa najsilniejszych, a reszta może się powoli budować "w ukryciu" z nadzieją na rozwój sytuacji (w tym przypadku fuzja). Jednakże wy postanowiliście we mnie wlecieć, po czym płaczecie że mamy przewagę i chcemy ją pokazywać? To jest albo po prostu żałosne albo baaardzo nieprzemyślane. Jeśli chcieliście wytrwać do fuzji to wystarczyło grać swoje, tak jak to robiliście od początku - aż do teraz nic specjalnego wam się nie działo. A teraz? Teraz albo przesiedzicie na urlopie aż do fuzji która pewnie nigdy nie nastąpi, albo podejmiecie walkę którą zapewne przegracie. To była wasza decyzja i przed jej podjęciem powinniście znać konsekwencje jakie mogą mieć miejsce
  • Panowie...!! Spokojnie...

    Było Logiczne że decydując się na taką akcję liczycie się z naszą reakcją...
    Bo każde inne rozumowanie było by co najmniej dziwne.. :D

    Gratulacje wam się należą od całego naszego sojuszu...
    Nie mniej nie spodziewajcie się fajerwerków po zdjęciu urlopu.. :P

    Pokazaliście że jest sposób na ugryzienie i zranienie przeciwnika.. a rewanż jest sprawą oczywistą.. :)

    Czy chcemy sobie przywłaszczyć a zarazem zniszczyć uni mają ten tak zwany "monopol"?

    Otóż nie..

    zabawa trwa gdy jesteście aktywni.. więc zapraszam do gry :D

    i już się nie obrzucajmy bo to takie trochę żałosne.. z obu stron :)

    Załóżcie wspólny sojusz i już macie konkretną czwórkę :D zaproście jakiegoś dobrego ekonoma lub dwóch i będzie git :)


    Pozdrawiam i miłego dnia życzę
    AndreP
    :)


    Remember !!!

    " Everything I do.. I do it for You.."
    " I Still haven't found, what I'm looking For.."
    " I can't help Falling in Love with You.."

    --------------------------------------------------------------
    V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

    youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
  • @poliklet oczywiście że się tego spodziewałem ;) ale stylu gry nie zmienię - dalej będę grać ufs ;P inaczej dawno by mnie już nie było na tym uni.. A sojuszu nie potrzebuję, mam swój, Jery ma swój, Fantom mimo że strasznie nieaktywny też a Kaszub woli bez ;P

    I normalną rzeczą jest, że jeżeli się tylko nadarzy okazja to polecę na wszystko poza własnym sojuszem i buddy ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez litek ().

  • No i o to chodzi.. w sumie to ten sposób gry jeżeli przynosi efekt to znaczy że jest dobry :)

    Wszyscy wiemy jak wygląda obecnie sytuacja.. więc róbmy swoje :)


    Remember !!!

    " Everything I do.. I do it for You.."
    " I Still haven't found, what I'm looking For.."
    " I can't help Falling in Love with You.."

    --------------------------------------------------------------
    V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

    youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
  • mam inny pomysł , podzielmy floty na mniejsze żeby mieli mniejsze straty jak będą po nas latać, a my będziemy patrzeć na to z boku, no jaja jak berety, Zdejmować urlop i dawać do wojny, my podejmujemy rękawice, zadarliście z jednym z naszych to macie pojechane, i prośby jerego żeby SC się nie mieszał bo ma za dużą flotę to kpina na maxa, ma patrzeć jak biją jednego z naszych itd a nie ma brać udziału w obronie swoich i pomszczeniu jednego z AS-ów? Nosz kurrrrrrczakiii....
  • pozdrawiam jeszcze raz

    cytuje
    "mam inny pomysł , podzielmy floty na mniejsze żeby mieli mniejsze straty jak będą po nas latać, a my będziemy patrzeć na to z boku, no jaja jak berety, Zdejmować urlop i dawać do wojny, my podejmujemy rękawice, zadarliście z jednym z naszych to macie pojechane, i prośby jerego żeby SC się nie mieszał bo ma za dużą flotę to kpina na maxa, ma patrzeć jak biją jednego z naszych itd a nie ma brać udziału w obronie swoich i pomszczeniu jednego z AS-ów? Nosz kurrrrrrczakiii...."

    proszę o przeczytanie to co napisałem do sc ze zrozumieniem a nie wstawianie banaluk panie Jim Beam


    CYTUJE URYWEK Z ROZMOWY Z SC DODATKOWO ABY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ

    "jery36 09.05.2017 08:55:55 rozumie na cie (CIEBIE) na podstawce oki ale nie aby walczyć z nami na ataku"

    i następny cytat

    • "StarCraft 09.05.2017 08:52:05 czy wojujecie czy siedzicie na U :)
    • jery36 09.05.2017 08:52:36 powiem ci tylko że liczyłem że przy tej dysproporcji sił jaką ty masz dasz spokój a zostawisz to sojusznikom
      aby jakoś w miare wyrównać ssiły"



    to jest wyrwany kontekst z rozmowy odnośnie ataku i obrony o czym pisał sc
    tak samo napisałem i andrepowi i lociemu


    i więcej wpisów moich nie będzie - spodziewałem się większej kultury i prawdy a nie wpisywanie głupot - o czym rozmawiałem z Andrepem i z locim -


    [b]TO JEST MÓJ OSTATNI WPIS PONIEWAŻ NAWET PRAWDY NIE PISZECIE[/b]

    tak że pozdrawiam jeszcze raz i żegnam
  • W skrócie...
    1. Akcja była potrzebna
    2. Gratulacje
    3. Oszczerstwa i wzajemna wymiana zdań były niepotrzebne

    4.Jarek Proszę cię o zamknięcie tematu


    Pozdrawiam,
    AndreP
    :)

    Bawcie się a nie bluzgajcie


    Remember !!!

    " Everything I do.. I do it for You.."
    " I Still haven't found, what I'm looking For.."
    " I can't help Falling in Love with You.."

    --------------------------------------------------------------
    V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

    youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI