Przyklejony Sarmik [MNS] & ukati [MNS] & Kanclerz [ZDI] vs. Zelek [ZDI] & nightm4r3_oddam 11539.87% Pożegnanie TOP1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zawsze, ale Devio już na urlopie, sacro pewnie zajęty gsówkami, a jak braciszek stwierdził:

    Devio8915.04.2017 18:08:12
    ja nie ruszam floty z miejsca :)


    to chyba marne szanse, nawet z oficjalnym zaproszeniem, ale oczywiście masz chabeto rację, zapraszam serdecznie, nawet SZO będę życzyła z głębi serca MNSowskiej szui :)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Czytajmy posty na bieżąco ... tak szybko są odchodzą...

    Gratki starcia,Night dostał po łapkach.Nieprzyjemna nauczka na przyszłość :)
    Masz dobre eko,dużo AM,latasz tak często jak Piotrek Żyła mówi 'hehe' 8) , więc raz,dwa i szybko odbudujesz .
    [OFF] Libra - TOP6
    [OFF] Polaris - TOP5

    [OFF] Rhea - TOP1
    [OFF] Uriel - TOP40

    Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Poka Bydlaka ().

  • sarmik sralmi czy jak ci tam ;) wyrywać słowa z kontekstu to głupi potrafi , wiec nie błaznuj tyle .

    ukati święta są wole je w lepszym gronie spędzić niż z tobą na ogame . nie masz skila



    buuuuuu dla agresorów i tyle mam do powiedzenia na temat tego ST



    ps skoro tylko w taki sposób potraficie kogoś zezłomować to szacunek bo już 2 st raczej nie zobaczymy no chyba ze będzie jak z śledziem co ukati?? ;) dzień po tym jak dostał złom od mojego brata o 3 w nocy pushowałeś sie na jego koncie na 6 gali :) skoda ze takie zagrywki są tolerowane przez GO zamiast zajmować sie tym co do nich należy , przymykają oko na wszystko, za niedługo sami to pojmiecie coście zrobili z ta gra i tyle będzie ze ogame przestanie istnieć . większość już zakończyło grę i nie maja zamiaru tu powracać a ci co graja fer tez już maja tego dosyć .



    to tylko wasza wina GO ze tolerujecie chamstwo i brak uczciwości w tej grze ...




    ja jak byk jest napisane w regulaminie Wszystkie ustawione starcia są zaliczanie jako push !!!



    a co w tym nie było ustawionego ???

    a to tez nie ustawione ze ukati sie pushuje na byłym sojuszniku

    tomee bierze konto od innego gracza i je złomuje po czym oddaje dale nick i hasło ( rozmowę dostaliście która była przed złomowanie ciekawe czy bana dostanie za ten push )

    konto po freez dalej aktywne a powinno mieć bana za bota a tu nic . czyli na bocie można grać ???

    ile jeszcze będziecie tolerować takich graczy . daje max 2 lata potem będzie jedna gala i 40 graczy :))

  • I o co taka wielka burza? OGame to gra wojenna, a na wojnach stosuje się podstępy. Czyżby miłość własna u kogoś doznała aż tak wielkiego uszczerbku? Normalny gracz, zamiast toczyć pianę, to przyjmuje zdarzenie na klatę i wyciąga wnioski na przyszłość.

    Gratulacje starcia. Zaś innym - mniej spinania się; zdrowsi będziecie.
  • i zajś sernik w honorowej akcji co mnie wcale nie dziwi :) nie gratuluje i aby wam te surowce wyszły bokiem, szkoda że tylko w taki sposób potraficie złomować :)

    ale jak to mówią mieczem wojujesz od miecza zginiesz...


    edit:1 aaa i jeszcze jedno :), gdyby przyszło mi zrobić taką akcję na MNS jaką oni robią na każdym uni to niestety ale bym się nie zastanawiał tylko ją zrobił abyście się poczuli tak jak ludzie których wystawiacie
    Nie przejmuj się tym co ludzie o Tobie myślą.
    Oni za Ciebie życia nie przeżyją
  • Sacrafice napisał(a):

    mori napisał(a):

    mielismy 5 flot - Twoja kolej, kto leciał i czym? Ty byłeś obsrany bo mieliście przewagę flot, a Ty nie chciałeś lecieć.
    dzień później mieliście taką samą sytuacje z reckami night jak my z unavita, więc czemu nie polecieliście ?? skończ ten temat ...

    Gdybyś rozumiał taktykę w tej grze, może byś pojął, czemu do końca leciał tylko pilot :)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Mój drogi, wszystkowiedzący pro antygraczu, jak dobrze wiem nie tylko my przepaliliśmy dex, poza tym, mam go tyle, że mogę sobie latać przez cały tydzień na zatrzymaj i uwierz mi, nadal będę go miała więcej od Ciebie, dostaję całkiem sympatyczne oferty kupna z gratulacjami złomowania top 1 nieudaczników tego uni, za Ciebie będą mi słać datki po minimalu :D
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • devio89 napisał(a):

    ukati i sarmik nie dali rady to teraz mori próbuje . mori rozbijam twój balon pierwsza igło bo nie pamietam bym się schylał po mydło jak twój sojusz ;) mi zarzucasz ze sie bałem lecieć na 5 flot ?? a sobie zdrowy rozsadek racja kiedy moja flota stoi w pobliżu ?? skończ pisać te bzdety bo sam się już pogubiłeś w tym wszystkim .
    przecież nie mówię, że sam miałeś lecieć :roll: :roll: :quasi: , miales braciszka do pomocy, zelka i iron mike'a we 4 spokojnie dalibyście radę, a jest jeszcze Radolini.
    btw. gdybyś był taki pewny jak tu wspomniałeś kto od nas leciał i czym to byś się nie wachał pro graczu ;)
    @Sacrafice - nie było mnie na ogame podczas tematu recków night'a

    mori aka Gordon_Freeman
    ex Sabat u15
    ex RoA u23

    niegdyś owner top1 ACS OGame.pl
  • widzisz w porównaniu do ciebie sprawdziliśmy przebieg bitwy , brakło najta i byście mieli ładne kombo albo nie, bo floty byście zawrócili pisałem już do sarmik ze flota stoi na księżycu niech leci możecie nawet wszyscy , ale pewnie i tak nie polecicie bo brak konfidentów i kupionych kont wiec floty wasze na monie stoi . tylko szczupak u was tak na prawdę lata a wy jedynie pod jego skrzydła się doczepiacie ;)
  • Kolejne czyszczenie tematu, w sumie wyleciało już 55 postów a sporo jest edytowanych. Proszę nie zmuszać mnie do zamknięcia tego tematu.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • no cóż fajnie że % mns wykręcił fajnie że na nightcie i generalnie wszystko super...ale jakoś dłonie do braw mi się nie składają. Cóż ważne że MNS po dobrej stronie
    Night SZO
    Ex członek Yakuza na uni44.
    uni Capella - off
    uni Hydra - off
    uni Wasat - off
    uni Betelgeuse - off
    uni Japetus - off
    uni Merkur - off
    uni Rhea - ON
  • gównoburza w temacie
    spakowany do kolekcji i to się powinno liczyć a nie w jaki sposób
    Sacrafice skoro jesteś taki ą ę tak jak Cpt K rzekł zezłomuj Sarmikową to dorzuce ci 500 pln na anty ( masz 30 dni o teraz start)
    druga sprawa to to że latać to trza umić a nie trzeć dupę o pokrzywy
    po 3 miłej gry życzę to tylko cyferki nie musicie się dowartościowywać na forum

    ps. starcie nawet nawet teraz grubasa jakiegos poprosze
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"