Przyklejony Sarmik [MNS] & ukati [MNS] & Kanclerz [ZDI] vs. Zelek [ZDI] & nightm4r3_oddam 11539.87% Pożegnanie TOP1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sarmik [MNS] & ukati [MNS] & Kanclerz [ZDI] vs. Zelek [ZDI] & nightm4r3_oddam 11539.87% Pożegnanie TOP1

    Witam serdecznie szanowną publikę, witam się również stosownie z nowym uni na którym od paru dni gram, a przywitanie uważam za odpowiednie, jeżeli zawiera stosowny procent i konkretny nick w prawej stronie, tak jak tutaj.

    Starcie bez większej genezy, konto sprzedane, konto zezłomowane, styl i cała otoczka jest mniej ważna, od razu wspomnę by darować sobie hejty o honorze i całym tym pitoleniu, ważne to dla Was to zagrajcie w Simsy...

    Z mojej strony pozdro dla najlepszego sojuszu, MNSów, dla Kanclerza i Zelka podziękowania za zaufanie, fajnie było coś podziałać razem, mam nadzieję, że nie ostatni raz :)

    Od ukati:

    pozdrawiam sledzika fluterrshy oraz cale mns z nadwyrazem kubanczyka bo to stary zly gosc xd

    dzieki sarmik za zapro ;)

    Zelek:

    Odpowiedzialność biorę na siebie, bo to ja rozruszałem całą akcję, nawet jeżeli chętnych nie musiałem specjalnie szukać. Niektórzy podziękowali, bo nie podobała im się metoda, mieli prawo. To jednak tylko gra.


    Nie chcę się rozpisywać, bo z każdym kolejnym wersem rodzi się we mnie przekonanie, że przeczyta to o jedna osoba mniej. Nie będę też nikogo bronił i wdawał się w dyskusję. Liczyłem się z hejtem i wiem, że jest nieunikniony. Wiem jednak, że są osoby, które zrozumieją.


    Paradoksalnie, taką znalazłem w MNS, z którym mój sojusz (pewnie już niedługo...) ma wojnę. Dobrze się zresztą stało, bo nasz wspaniały TOP1 od zawsze chciał być w obu na raz.


    Zapewne najbardziej interesują Was powody. Dużo ich było, od braku umiejętności (nauczyłęś już wyliczać się PZ?) i stawiania sobie pomników za to, że władowało się w tę grę mnóstwo kasy, po - nazwijmy to - dziwny rynek handlu deuterem. O (nie)lotach na wroga nie wspomnę.


    Najt, osobiście nic do Ciebie nie ma - poza tym, że Twój styl bycia mnie irytował, co dałem Ci wiele razy odczuć. Nabierz dystansu do gry, zrozum, że bycie TOP1 za wszelką cenę i przy tym kochanym przez wszystkich nie jest najważniejsze w życiu.


    Nie wiem po co to piszę - i tak zrobicie z tego wiele teorii, nawet nie będziecie chcieli słuchać - ale nikt, czy Kanclerz czy ja, nie zdradził ZDI. Było to jednorazowe - używając terminologi z komentarzy, które zaraz się pojawią - świństwo.


    Reszta jest milczeniem.




    Dnia 16-04-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Sarmik [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 73.672
    Okręt wojenny 1.413
    Pancernik 5.104
    Krążownik 18.445
    _________________________________________

    Agresor ukati [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 49.803
    Krążownik 9.611
    Okręt wojenny 301
    Pancernik 3.599
    _________________________________________

    Agresor Kanclerz [ZDI]
    ________________________________________________

    Krążownik 8.058
    Lekki myśliwiec 47.563
    Pancernik 3.154
    Mały transporter 17.141
    _________________________________________

    Obrońca Zelek [ZDI]
    ________________________________________________

    _________________________________________

    Obrońca nightm4r3_oddam
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 59.674
    Ciężki myśliwiec 532
    Krążownik 15.175
    Okręt wojenny 2.819
    Bombowiec 430
    Niszczyciel 1.128
    Pancernik 4.584
    _________________________________________


    Po bitwie...


    Agresor Sarmik [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 44.919 ( -28.753 )
    Okręt wojenny 1.401 ( -12 )
    Pancernik 5.102 ( -2 )
    Krążownik 17.494 ( -951 )
    _________________________________________

    Agresor ukati [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 30.215 ( -19.588 )
    Krążownik 9.049 ( -562 )
    Okręt wojenny 297 ( -4 )
    Pancernik 3.595 ( -4 )
    _________________________________________

    Agresor Kanclerz [ZDI]
    ________________________________________________

    Krążownik 7.633 ( -425 )
    Lekki myśliwiec 29.021 ( -18.542 )
    Pancernik 3.150 ( -4 )
    Mały transporter 10.405 ( -6.736 )
    _________________________________________

    Obrońca Zelek [ZDI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca nightm4r3_oddam
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 352.488.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.422.571.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 765.219.000 metalu i 388.768.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 511.318.000
    Kryształ: 294.207.100
    Deuter: -4.026.000
    agresor zyskał łącznie 801.499.100 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -839.269.000
    Kryształ: -460.822.000
    Deuter: -122.480.000
    obrońca stracił łącznie 1.422.571.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • To była kwestia czasu... Makrela będzie miała szczególną uciechę z tego RW :D
    Co do tego, że night zdecydowałeś się na ten lot, to pokazuje tylko to, jak śmiesznie Cię zapakowali tylko dlatego, że masz parcie na szkło :D
    Co tu dużo będę pisał :) Noob jest noobem, a niedocenianie wroga jest największym grzechem...

    Odejdźże do realu, mówi Ci to stary wilk... Będziesz bogatszy (kup sobie wakacje zamiast antymaterii)...

    Pozdrr...
    Saga Wilka!
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • Sacro, mój słodki pro graczu kupujący top, Twoje miejsce jakie mnie najbardziej odpowiada to szorowanie tapicerki w moich rekach, przyjmij to do wiadomości bo za niedługo jedynym Twoim zmartwieniem będzie jaki płyn do prania masz ze sobą zabrac, od razu mówię, lubie delikatnie pachnące...
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Billie the kid napisał(a):

    prawda jest taka ze sacra i ja zdominowalismy unie a male
    No, wloty przy takich możliwościach po bunkrach, albo jak ktoś Ci dał cel. Dominacja totalna :)
    Sacrafice zrobił porządne procenty, dużo siedzi i obserwuje, więc ogarnia, ale zaczynał z innego pułapu. Nie porównuj.

    [ciach]

    Administrator Forum Toadie:
    Offtop
    Kiedyś się latało... :lm:


    Obecnie: Rhea.
  • mns to lamy jakich mało , brak honoru to już każdy wie , teraz jeszcze brak umiejętności latania i umiejętności złomowania . szkoda ze tacy ludzie graja na ogame przez to właśnie ogame upada i każdy kto gra fer kończy tu karierę ze względu ludzi którzy w życiu do niczego nie doszli samemu i za wszelkich sił próbują tu coś osiągnąć . Współczuje wam , serio !!!! ukati nie myśl ze jesteś [ciach] to blednę myślenie , po co się oszukujesz !!! pare złomów zrobiłeś i myślisz ze jesteś kozak :) śmiechu warte :))) heheh
    [ciach]
    kanclerz wyszczekany jak zawsze dla ciebie ma takie przysłowie ;) krowa co dużo buczy mało mleka daje . wyjaśnię bo i tak nie zrozumiesz , gdyby nie oszustwo i naiwność naita to w st nigdy byś sie nie znalazł no chyba ze po drugiej stronie , człowiek co wysyła fs na słabszych graczy na transportuj :) i dziś przez przypadek nie zawrócił i 6 kk dezu zostawił :)) hehehe [ciach]
    zelek [ciach] , i co ci to dało ?? sprzedać gościa dzięki któremu do soja sie dostałeś , sa święta więc życzę ci wesołych świat a po świętach ................................................................................ ;) night nie mogłeś napisać do mnie albo brata nie dziwiło cie to ze do ciebie napisał ?? juz dawno nam proponował cie zezłomować ale takich rzeczy się nie robi , ale nie przypuszczałem ze mns do tego zaprosi ;/

    jeszcze jedno sarmik ciesz się z tego st bo i tak więcej pewnie nikogo nie zezłomujesz . proponuje zacząć od założenia konta a nie brać się od razu za kupowanie ,

    night i tak szybko się odbudujesz szo
    ps szkoda tej lamy ale tych lamusów jeszcze bardziej ;) pozdro dla kumatych i wesołych świąt wszystkim

    Administrator Forum Toadie:
    Offtop, obraza
  • Billie the kid napisał(a):

    prawda jest taka ze sacra i ja zdominowalismy unie
    Nie rozśmieszaj mnie :) prawdziwa gra dopiero się zaczyna. Koniec z brakami FS, bo taką dominację to każdy noob potrafi - wystarczy przysiedzieć. Teraz zaczyna się myślenie. A 400 euro to i dla mnie grosze, ale myślę, że dla wielu Polaków, grających tutaj to spora kwota, która robi różnicę, zwłaszcza w tej początkowej fazie, która wyniosła Cię na top1, ale jako, że nie masz nic więcej do zaoferowania, to kończysz jak kończysz. Nie powiem, że kiedy się żegnałeś trzeba było włączyć po prostu urlop, a ty po prostu znów karmiąc swoje ego chciałeś zobaczyć, kto i jak będzie po Tobie płakał :D zostałeś i zmarłeś na tym uni jak zmarłeś... gdybyś miał jakiś honor, nie wspomniałbyś, że wydałeś tyle a tyle euro. Nie bronię MNS nie jestem za ZDI (- ich też będę pakował w recki, przecież to kwestia czasu :D)... ale Ciebie w rekach już dawno powinni spakować, właśnie za faszerowanie szwabów ojrasami, które zabiły fun w tej grze :) ....

    Odejdź w pokoju...
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • devio89 napisał(a):

    zelek dupa z ciebie nie facet , i co ci to dało ?? sprzedać gościa dzięki któremu do soja sie dostałeś , sa święta więc życzę ci wesołych świat a po świętach ................................................................................
    Yyy...? Byłem na długo przed nim w sojuszu, a jeżeli ktoś się dostał dzięki komuś, to on dzięki mnie jak wracał, bo go w MNS nie przyjęli. Sprawdź notatki, bo masz błędy.

    devio89 napisał(a):

    kanclerz, gdyby nie oszustwo i naiwność naita to w st nigdy byś sie nie znalazł no chyba ze po drugiej stronie
    Zwłaszcza, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni był tu około dziesięć razy, po wygranej stronie.

    devio89 napisał(a):

    night nie mogłeś napisać do mnie albo brata nie dziwiło cie to ze do ciebie napisał ??
    Przecież byś nie poleciał, bo "nie chcesz stracić floty"...

    devio89 napisał(a):

    o świętach ................................................................................
    Nie strasz, tylko mnie spakuj w recki. Pierwszy pogratuluję. Myślisz, że mam z tym problem?

    devio89 napisał(a):

    night nie mogłeś napisać do mnie albo brata nie dziwiło cie to ze do ciebie napisał ?? juz dawno nam proponował cie zezłomować ale takich rzeczy się nie robi , ale nie przypuszczałem ze mns do tego zaprosi ;/
    Nie wiem, po co mieszasz w to ZDI i psujesz relacje. Doskonale znałeś moją propozycję (I WIEDZIAŁEŚ, ŻE ZŁOŻYŁEM JĄ UNAVITOWI), jak ja doskonale znałem Twój wielokrotnie wyrażany stosunek do najta. Nie zamierzam go przytaczać, ale proszę, nie udawajcie teraz kolegów :) Dla Ciebie to było brudne zagranie, powiedziałem, że rozumiem i tyle. Inna sprawa, że sam chciałeś widzieć go tu po prawej stronie.
    Kiedyś się latało... :lm:


    Obecnie: Rhea.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zelek ().

  • zelek czytać nie umiesz a się wypowiadasz cytuje '' jak dalej będzie mnie denerwował to go w recki sam spakuje '' różnica samemu a podstępem jest wielka :) ale jesteś za mały żeby to zrozumieć . plotka co urlop włączyła ;) daj wadź spokój, wstydu oszczędź !!!!! tyle z mojej strony z [ciach]


    narka lamy proponuje zmienić prace skoro o drobne byliście zazdrośni


    proponuje odrobić lekcje gry ogame, bo z waszymi doświadczeniami gry to szalu nie ma


    a co do GO brak słów z mojej strony .

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
  • Biedne ludziki - dowartościowały się zezłomowaniem top1... całe uni z was leje, bo w taki sposób to byle leszcz potrafi zezłomować, a wy jeszcze pokrzykujecie jakiego wielkiego skilla macie. Już nie wspominając o tym, że konto po Freezie powinno dawno na pręgierzu wisieć, bo chyba każdy już wie co tam się działo. Także mimo, że do nighta mam stosunek całkowicie ambiwalentny uważam, że to rw to jedna wielka kupa a wy jesteście nic nie warci... życzę każdemu z was z osobna żebyście w taki sam sposób padli i żeby w końcu GO wziął się za wasze konta...
  • To i coś ode mnie, skromnego górnika :E
    Scierwo. mogło by być tyle w temacie ale pozwolę sobie trochę się rozpisać.
    Nie popieram handlu kontami, jeśli Nightmare nimi handlowal to jest..... Jednak jakkolwiek by nie było, nie robi się takich krzywych akcji. On nie ma honoru bo kupuje konta (zakładając, że tak jest), a pytam się gdzie wasz honor?? On postawił sobie za cel nie honor tylko bycie Top1, wy za to zrezygnowaliscie z honoru, żeby ukarać oszusta, stając się jeszcze gorszymi niż on sam. Gorszymi bo on ma poczucie tego, że handel jest zły i się z tym nie obnosi, ( zakładam cały czas że z tym handlem to prawda, nie mam na to dowodów), wy natomiast szczycicie się takim gniotem publicznie. Czujecie się bezkarni a moim zdaniem takie zagrywki powinne być tak samo banowane jak handel kontami. Nie zgodzę się z tobą klama, że skusil się na cyferki i na %. Poleciał bronić byłego sojusznika, osobę która miał w buddy. Każdy z nas zrobił by to samo. Ty również. Dlatego to ST to taki szmatlawiec. Zielek praktycznie można powiedzieć sprzedał jego status, czyli zrobił to o co tak jeszcze niedawno hejtowany był nightmare. Jednym słowem zrobiliście wszystko dokładnie tak, jak w waszej ocenie do tej pory robił nightmare. Szczycicie się tym, że ubiliscie sciemniacza i kretacza. Tymczasem na uni przybyło, a może po prostu zwyczajnie ujawniło się trzech nowych. Dla mnie żaden sukces. Żal.pl.
    Ps. Jeżeli zależało wam tylko na sprawiedliwości to oddajcie cały złom do GO.
    Ps2. Nie znam nightmare za bardzo, ale może nie jest taki słaby jak myślicie, skoro musieliscie się uciec do postępu żeby go trafić?? Może zwyczajne on lepiej się bronił niż wy atakowaliscie, czyli logicznie rzecz biorąc jest lepszy niż wy? :E paradoks.... :E
    Ps3. Było nie było to on ujawnił wałki Freeza, za co od was jeszcze niedawno propsy i gratki itp itd zbierał. Tacy byliście wdzięczni, ale mimo wszystko nie przeszkadzało to wam od nowa przyjąć konto freez-a do sojuszu, nawet jeśli faktycznie nie on na nim gra. Nie zmienia to faktu, że konto to zostało zbudowane nieuczciwe.

    Tyle ode mnie.
    Trochę cyniczne te wszystkie tłumaczenia.
    Edit: tak na podsumowanie całego tego syfu...


    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Piosenka z wulgaryzmami usunięta

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wishmaster ().

  • Tyle lat w to gracie, a dalej nie rozumiecie podstawowych kwestii - pozwolę sobie je wyjaśnić.
    Ogame to gra, a jak każda gra, ma swój regulamin, dlatego wszelka akcja, która nie łamie regulaminu, nie jest nazywana oszustwem.
    Ogame to gra, a jak każda gra, nie ma nic wspólnego z życiem realnym - no chyba że grając w GTA zastanawiacie się tak samo nad postawą moralną jak teraz - to proponuje zgłosić się do specjalistycznego ośrodka.
    Ogame to gra, a jak każda gra wojenna, kieruje się zasadami strategii. Trzeba myśleć, ale patrząc po niektórych postach...
    Ogame to gra, a jak dzisiaj każda gra, ma zadanie cieszyć wygranego i wkurzać przegranego - mam wrażenie, że zadanie spełnione. :D

    Ta gra już długo jest niszczona, a z każdym nowym uni pojawia się więcej typów zastępujących umiejętności portfelem. Póki mikropłatności nie mogły wpływać na rozgrywkę, a miały jedynie na celu poprawienie komfortu gracza, to było do przyjęcia. Oszukiwanie się, że to nie dzięki "pieniondzom" trzyma się topki jest śmieszne, a jeszcze śmieszniejsze jest gdy wpakuje się tyle ile night żeby tylko ktoś miał więcej do przetopu. :D

    Piękne starcie, moje pełne wsparcie. :>

    Też pozdrawiam wakata, dawno nie dodawaliśmy Ci pracy kolego.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • kretactwo, sprzedawanie aktywek, handel kontami oraz pusherstwo to najgorsza rzecz w tej grze przez co psuje całokształt i przyjemność gry innym. Anty jest w tej grze i kij wszystkim do tego kto ile i po co na tą grę wydał , jeśli miał taką potrzebę to każdego z osobna jest to prywatna sprawa a już wytykanie tego publicznie to Dla mnie żenada tak samo jak ten Stejk . Bez odbioru...
    WEZN :wojna: :ow: O_O :evil:
  • Przypomina mi to starcie takie jedno, z ursy, na owensie. MNS już tacy są, lepszy od siebie nie potrafią zezłomować w uczciwy sposób, więc kombinują jak mogą i gdzie mogą :) Trzeba kupić konto - nie ma problemu. Zasiadanie konta drugiej osobie na teamview - nie ma problemu. Wystawić sojusznika - nie ma problemu :E

    A kto grał/śledził(hehe) grę na ursie ten wie jak to się dalej potoczyło i skończyło :)
    MNS na kolanach

  • Sacrafice napisał(a):

    ładnie to wygląda ?? hehehehe. Brawo dla Pani za zrobieni ST tylko dlatego, że ktoś "Zelek" ukartował wszystko a night poleciał mu pomóc. Pani jedynie nadajesz sie do jednego a mianowicie ..... proponuje napisać do Go może odblokują Ci 10 galę żebyś mogła uciec z flotą jeszcze dalej
    Boli kiedy ktoś kto gra na uni od tygodnia, złomuje Ci kolegę pod Twoim nosem, a Ty nawet o tym nie wiesz, może nie dla mnie ta 10 gala, tylko dla Ciebie, swoją drogą nie rozumiem wyboru celu do relokacji planet swoich gsówek, czyżbyś bał się, że ustawienie ich blisko kogoś innego byłoby koncertową wtopą?
    Obawiam się, że ten wybór będzie dodatkowo pokazem nieogaru w wykonaniu plaj boja w różowym sweterku :)
    [ciach]


    devio89 napisał(a):

    mns to lamy jakich mało , brak honoru to już każdy wie , teraz jeszcze brak umiejętności latania i umiejętności złomowania . szkoda ze tacy ludzie graja na ogame przez to właśnie ogame upada i każdy kto gra fer kończy tu karierę ze względu ludzi którzy w życiu do niczego nie doszli samemu i za wszelkich sił próbują tu coś osiągnąć
    [ciach]

    Ach i nie mierz wszystkich miarą swoich kumpli, nie każdy wydaje "piniondze" na tą grę, niektórym po prostu proponują konto, niesamowite, prawda?

    I skończcie z tym porównywaniem gry do realnego życia, jeżeli nie umiecie oddzielić ogejma od tego, co dzieje się po wyłączeniu komputera, proponuję specjalistę bo to nie jest normalne.
    A honor? honor w grze internetowej, górniku, na ile potrzebne są Twoje kopalnie kiedy wyłączysz monitor?
    Tak samo potrzebny jest honor, poza tym, jasno pisze:
    Punkty honoru:
    (Walka honorowa: +172.888) vs. (Walka honorowa: +45.850)
    więc honorowa była, koniec biadolenia :E

    Administrator Forum Toadie:
    Flame, obraza
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Też macie się czy chwalić... X(
    Czyste chamstwo, zero honoru...ZERO! :bicz1:
    W taki sposób?! To naprawdę przykre...kim trzeba być, żeby wyr*chać kogoś dla e-cyferek... :juzpotobie:
    Ale cóż...każdy sam określa to kim jest. ||

    Naprawdę musicie być żałośnie mali w realu, że w DARMOWEJ grze, jesteście w stanie robić takie świństwo...

    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Obraza

  • Ho, Ho, Ho
    To się porobiło 8o

    Koń by się uśmiał... a już się śmieje zresztą :D

    Tylko po co te spiny i płacz?

    Nawet jak komuś styl i wykonanie akcji się nie podoba to niech sobie przypomni kim jest night i jakie akcje on robił.

    On był w porządku? Sprzedawanie akty pół uni było ok ?
    Ciekawe ile osób przez jego lewe zagrywki pożegnało się z tym uni - to było OK?

    Dla mnie Night załatwiony swoim własnym sposobem :thumbsup:
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

  • bedespiewalibedegral napisał(a):

    Przypomina mi to starcie takie jedno, z ursy, na owensie. MNS już tacy są, lepszy od siebie nie potrafią zezłomować w uczciwy sposób, więc kombinują jak mogą i gdzie mogą :) Trzeba kupić konto - nie ma problemu. Zasiadanie konta drugiej osobie na teamview - nie ma problemu. Wystawić sojusznika - nie ma problemu :E

    A kto grał/śledził(hehe) grę na ursie ten wie jak to się dalej potoczyło i skończyło :)
    Kto grał i śledził urse wie, że póki ja grałem to było MNS i to się nazywała dominacja, przez kilka dobrych lat. A potem zostało kilka osób niekoniecznie związanych z nazwą a już na pewno nie aktywnych graczy - polecam dział S&D i wątki starć to będziesz wiedział ile razy tego twojego lepszego owensa czy innych "lepszych graczy" pakowałem/pakowaliśmy do przetopu. ;) Skończyło się tak, że zezłomowaliśmy wszystkich szczekaczy Twojego pokroju, miałem sam więcej zniszczonych punktów militarnych niż łącznie dwa sojusze poniżej MNS, aż w końcu z nudów i braku czasu człowiek skończył się bawić,. ^^
    Strategia i myślenie z wyprzedzeniem to dla niektórych problem, ot co.

    A to, że wszyscy zawsze szczekają na najlepszych to widać w każdej dziedzinie życia - taki mental robala.

    ps Złomy tego typu są przeznaczone dla parszywych graczy - owens dostał taki złom na ursie bo podstawił się pod buddy pomimo uprzedzeń, a tutaj pan sprzedawał aktywki. Taka jest gra.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Masakra !!!!!
    Zelek jak mozna sie tak zeszmacic i wystawic to na boardzie, Piszecie jakies gratulacje?
    Szkoda slow , Night mimo ze polowa uni ma cie gleboko ponizej kregoslupa , to na taki walek nie zasluguje nawet najwiekszy wrog.
    [ciach]
    Night Szo!

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • Ależ krzykacze, zezłomujcie Sarmik, zezłomujcie Ukatiego, zezłomujcie Zelka jak tacy mocni jesteście a oni słabi.
    Nie udało się to wam na ursie, nie uda wam się to i tutaj. Różnica, że my pokazujemy wam, że jesteście gorsi w starciach, a wy na odwrót pod naszymi starciami.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Cpt K napisał(a):

    bedespiewalibedegral napisał(a):

    Przypomina mi to starcie takie jedno, z ursy, na owensie. MNS już tacy są, lepszy od siebie nie potrafią zezłomować w uczciwy sposób, więc kombinują jak mogą i gdzie mogą :) Trzeba kupić konto - nie ma problemu. Zasiadanie konta drugiej osobie na teamview - nie ma problemu. Wystawić sojusznika - nie ma problemu :E

    A kto grał/śledził(hehe) grę na ursie ten wie jak to się dalej potoczyło i skończyło :)
    Kto grał i śledził urse wie, że póki ja grałem to było MNS i to się nazywała dominacja, przez kilka dobrych lat. A potem zostało kilka osób niekoniecznie związanych z nazwą a już na pewno nie aktywnych graczy - polecam dział S&D i wątki starć to będziesz wiedział ile razy tego twojego lepszego owensa czy innych "lepszych graczy" pakowałem/pakowaliśmy do przetopu. ;) Skończyło się tak, że zezłomowaliśmy wszystkich szczekaczy Twojego pokroju, miałem sam więcej zniszczonych punktów militarnych niż łącznie dwa sojusze poniżej MNS, aż w końcu z nudów i braku czasu człowiek skończył się bawić,. ^^ Strategia i myślenie z wyprzedzeniem to dla niektórych problem, ot co.

    A to, że wszyscy zawsze szczekają na najlepszych to widać w każdej dziedzinie życia - taki mental robala.

    ps Złomy tego typu są przeznaczone dla parszywych graczy - owens dostał taki złom na ursie bo podstawił się pod buddy pomimo uprzedzeń, a tutaj pan sprzedawał aktywki. Taka jest gra.

    Nie wydaje mi się, że skończyłeś grać z nudów :D
    06.03.2015 23:01:03 SGO Bed BeerDrinkers 13.03.2015 23:01:03 Push (I) do zUy kUn
    06.03.2015 23:01:01 SGO Bed zUy kUn 13.03.2015 23:01:01 Push (I) od BeerDrinkers + Odsyłka do GO
    Ostatnie starcie zuego konia z MNS na ursie

    Ale co racja to tacja, temat nie jest o Tobie, ale śmiesznie się czyta te twoje/wasze wypowiedzi, kreującymi was na nie wiem jakich świetnych graczy, a sami byliście zezłomowani, albo skończyliście na banie.
    Tamto rw na owensie było w moich oczach prologiem dalszego rozwoju ursy - pod względem atmosfery i podejścia do gry - czy z tym starciem będzie podobnie? Pożyjemy zobaczymy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bedespiewalibedegral ().

  • Temat solidnie przeczyszczony. Proszę o trzymanie się tematu, skończenie z obrażaniem i wjazdami na prywatność.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Sacrafice napisał(a):

    CPT K jak widać na każdym uni nic po za ustawkami nie potraficie zrobić

    Cpt K napisał(a):

    Różnica, że my pokazujemy wam, że jesteście gorsi w starciach, a wy na odwrót pod naszymi starciami.
    Pięknie wyglądacie w tych waszych starciach gratki :brawo: :brawo: :brawo:Sacrafice [ZDI] vs. EnZo [MNS] 4.661.74%
    Sacrafice [ZDI] vs. CieSLEDZacy [MNS] 4.607.96%
    SANTANICOPANDEMONIUM [AFGM] vs Fero [MNS] 4.180,75%
    No brawo Panie pro, % spore robią wrażenie, niestety

    ale cos poza bfsami umiesz?
    moze jakas kontra na recki co? A nie sorry zapomniałem ze sie obsrałeś 2 dni temu..
    Po co dogryzać, pokaż w grze, złap kogoś w bardziej finezyjny sposób i sie chwal, bo bfs to nawet Deevio i Najt umią złapać.

    Piona, miłego
  • Zezłomuj Sarmik, albo kogoś ze starego MNS, to pogratuluje, póki co to zwykłe wpadki, które zdarzał się na każdym uni (leo, ursa, rhea) gdzie MNS powstawało i zjadało konkurencje. Są jednostki stali MNS, których nie ruszysz, są Ci, których testujemy, za którymi nikt nie zapłacze i mogą stać się stałymi, a także Nasze stałe lamki jak śledz, który ma taki styl gry, ale jest Naszym śledziem i już. :D

    Myślę, że Sarmik zaprasza, co nie serniku?:D
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia