Bonusowy handlarz dla nie-nowego gracza

    • Bonusowy handlarz dla nie-nowego gracza

      Chciałbym dać wyraz mojemu zdecydowanemu "raczej nie" wobec bonusu handlarza dla graczy już zarejestrowanych i również zaprosić do dyskusji na ten temat. Dla nieuświadomionych KLIK Napisane jest: "Nagrodę należy ręcznie dodać do konta." Nie wiem czy to rozwiewa moje obawy. Otóż po kilka tygodni, a czasem miesięcy czekam aż dostanę z ekspedycji handlarza takiego jak chcę i potem kolejnych co zmienią przelicznik i co nagle mam to stracić? Na pewno nie jestem sam w tej sytuacji. Proszę o wyjaśnienie czy w mojej sytuacji stracę starego handlarza albo o zmianę żeby bonus był opcjonalny albo tylko dla nowych graczy. Na przykład czy mógłby ten bonusowy handlarz działać tak samo jak handlarz z ekspedycji, mianowicie jeśli mamy już handlarza a nowy skupuje inny surowiec, to po prostu nic się nie zmienia i jest git? Zapraszam do konstruktywnej rozmowy na ten temat.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jehoszafat ().

    • Przelicznik u handlarza zmienisz jedynie licytujac antymateria. Wyraznie masz napisane, ze dostajesz handlarza na metal. Jesli go nie wykorzystasz to stracisz. Nie ma innej opcji. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja jak dla nowych graczy. Metalu masz najwiecej wiec mozesz go sobie wymienic na inne surowce, ktorych Ci brakuje. Odkladasz wymienione surowce, zbierasz metal do kompletu i inwestujesz w konto jakas wieksza ilosc surowca. Operatorzy poszli nowym graczom na reke w tej kwestii i jeszcze jak widac komus cos nie pasuje.
    • Rozumiem to co tam napisali. Moja nadzieja tkwi w zacytowanym przeze mnie zdaniu "Nagrodę należy ręcznie dodać do konta." Jednak chciałbym mieć pewność że nie stracę tego co mam, to ważne dla moich planów.

      PS Właśnie zauważyłem, że zacytowałem nie to zdanie tylko poprzednie. Już zedytowałem ten i poprzedni post.
    • smoki napisał(a):

      Przez pierwsze 7 dni po rejestracji, nowy gracz będzie otrzymywał nagrody. Nagrody te będą dostarczane każdego dnia, za pomocą wiadomości w grze. Nagrodę należy ręcznie dodać do konta. Wiadomości te będą dostępne jedynie przez 7 dni.
      Ja z tego rozumiem, że dotyczy to tylko kont nowych, czyli mających max 7 dni.
    • Nie ma problemu. Żeby użyć tego handlarza trzeba kliknąć "odbierz" w zakładce "Świat gry". Kto bezmyślnie kliknie, to już jego błąd.
      Mam pytanie. Ten handlarz wymieniający metal ma maksymalne przeliczniki czy losowe?
      Drugie pytanie przy okazji - czy ten handlarz ma jakiś termin użycia?
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Art
      Prosze o odpowiedz

      smoki napisal (a)
      Przez pierwsze 7 dni po rejestracji, nowy gracz będzie otrzymywał nagrody. Nagrody te będą dostarczane każdego dnia, za pomocą wiadomości w grze. Nagrodę należy ręcznie dodać do konta. Wiadomości te będą dostępne jedynie przez 7 dni.

      W zakladce Swiat gry kazdy dziennie dostaje mozliwosc odbioru kolejnego bonusa
      Czy to jest bug ?
      Czy nie nowy gracz (stary ) ma prawo i mozliwosc jego odbioru ?
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • A więc istotnie można odłożyć w czasie wykorzystanie bonusu, taką miałem nadzieję. Jednak wolałem mieć pewność,a czasem komunikat może nie być poprawnie przetłumaczony. Dzięki za odpowiedź i Artowi dziękuję, że zaszczycił mój temacik swoją obecnością ;)
      A koledze wyżej odpowiem że nie jest to bug, każdy dostaje bonus. Na moim najnowszym koncie jestem zarejestrowany jakieś 1,5 roku, a dostałem bonusy i zresztą Smoki o tym napisała w ostatnim zdaniu.
      Pozdrawiam i chyba ten temat nie jest mi już do niczego potrzebny, ale jeśli są chętni, to niech dyskutują :)