Błąd z API na uni SPICA (lub TrashSim)

  • Błąd z API na uni SPICA (lub TrashSim)

    Witam.
    Po za szpiegowaniu kopiuje API i wklejam go w wyznaczone miejsce w TrashSim po czym klikam "wczytaj raport szpiegowski"
    Raportu mi nie wczytało ale za to taki komunikat mi się pokazuje od wczoraj.

    An error (4001) occurred while fetching your espionage report, please try again or contact us here!
    Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
    ]:-D
    ]:-D
  • Mam dokładnie to samo odkąd uni wystartowało. Na początku uni niby aż tak bardzo to nie przeszkadza bo nie ma zbyt wiele do wpisywania ale fajnie byłoby gdyby ktoś to naprawił :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Obsługa Gry nie ma wpływu na działające dodatki. Proszę się skontaktować z ich twórcami. Większość z nich preferuje kontakt poprzez forum Origin.

    Odnośnie symulatora Trashshim: faktycznie nie wczytuje raportu szpiegowskiego i być może nie jest dostosowany do nowego uniwersum. Zatem trzeba się skontaktować z twórcą tego dodatku.
    Można na tą chwilę korzystać z tego symulatora klik klik. Tu mamy do wyboru 3 różne z czego po sprawdzeniu na pewno websim i osimulate mi zadziałało.

    Odnośnie konwertera Ogotcha: u mnie zadziałał bez problemu zatem proszę spróbować skonwertować swój raport ponownie.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3