Błąd psujący całą rozgrywkę na uniwersum SPICA

  • Błąd psujący całą rozgrywkę na uniwersum SPICA

    Dżem dobry
    Wraz z sojusznikiem wysłaliśmy jeden atak w acs, a dostaliśmy DWA RW!
    W jednym raporcie tracę 1 LM i walczymy z 15WR, a w drugim walczymy z odbudowaną obroną i tylko 11 WR gdzie nie tracę LM'a, który magicznie się naprawia.
    Jako, że niestety konwerter RW nie działa dla nowego uni jestem zmuszony zamieścić screeny.

    STARCIE NUMER JEDEN

    STARCIE NUMER DWA




    EDIT: Screenów na forum też nie mogę zamieścić więc daję linki do screenów :E
    EDIT2: Rozumiem, że błąd na tym etapie gry nie jest aż tak szkodliwy, ale wyobraźcie sobie sytuację w której ktoś broni sojusznika przy podstawce... co wtedy? odbywa się starcie po czym agresor znów ma 100% skład floty i wlatuje w osłabioną już flotę po starciu niszcząc wszystko po drodze?
    EDIT3: Z tego co widzę błąd już kiedyś wystąpił na innym uniwersum 27 września 2016 roku click
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wrum ().

  • Ja mam lepszy numer gracze z wielkim rankingiem wyparowali widzę tylko tych z bardzo słabym rankingiem czyli szarych ... Tak to działa wszystko normalnie ..i tu mam pytanie czy jeżeli to nie wróci do normy musze jeszcze raz się rozwijać ? screeny zamieszczę później ,ponieważ mam 48 godziny odpoczynek od gry

    Post był edytowany 11 razy, ostatnio przez lukasdybkowski: było tak jak pisałeś dzięki za pomoc ... tak jak pisałem masz screena z gry temat uważam za zamknięty dziękuje za pomoc :) jednak filtr był włączony ().