Zamienie/oddam konto

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zamienie/oddam konto

      Witam.Chcialem zapytac i zaproponowac.
      Ad1 Dlaczego nie ma tego dzialu forum.
      Ad2 Juz wiem dlaczego.Czy jest mozliwosc odwrocenia tego? Wielu graczy w tym ja wielokrotnie wymienialem i oddawalem konta( nie mylic ze sprzedaza) dzieki temu forum.Czy wy operatorzy nie widzicie ze usmierciliscue nawet ta materie ogame? Byl to bardzo ruchliwy temat i czesto przez zamiane kont wracala chec do gry kiedy dane uni sie nudzilo.Jest takie cos jak allegro i tam dopiero ludzie sprzedaja konta.Tutaj szlo wylapac takich decydentow na allegro juz nie.Proponuje wiec odnowic temat chociaz wymiany kont.
    • Tutaj szło wyłapać takich decydentów, rzeczywiście, pisałem do 3 gości no może mało, ale wszyscy 3 mówili, żeby pisać do nich na gg, a tam ta sama śpiewka, że zaproponuj coś, ja mówię jak to przecież pisałeś, że oddam konto i nic takiemu nie zrobisz, jak zgłosiłem screen z rozmowy na gg to mnie w supporcie wyśmiali i napisali, że screen z gg się nie liczy bo można spreparować, tak było, także dobrze, że nie ma tego działu, to tylko moja opinia możesz się z nią nie zgadzać, tylko proszę o kulturalne wypowiedzi.