Nabu san & morpheus [SPECTRE] vs. Rais Fulit & zuy sen & mad max [Grrr] 58390.02% - Obrona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nabu san & morpheus [SPECTRE] vs. Rais Fulit & zuy sen & mad max [Grrr] 58390.02% - Obrona




    starcie nic specjalnego Nabu wyliczyl mnie z pz a ze w "bezpiecznym" ukladzie to szybkie zwolanie ekipy i stalo sie...!
    Pozdro dla calej ekipy z dobrej strony mocy i do nastepnego :D

    jak przystalo na nasza trójce porzadki musza byc tak jak to tez na riglu sie stalo :D
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…er-43393-57-zbi%C3%B3rka/

    Nabu wzorowa postawa wiec i wielki szacun :D

    Ps. Matt mowilem ze wygram to sd :D


    Góra napisał(a):

    Tak jak 04.06.15 na uni Rigel , 3 najwięksi wojownicy ponownie stanęli w ramię ramię żeby walczyć z złem tego Uni




    Sorro napisał(a):

    Jak za starych dobrych czasów jak przywalic to porządnie ! Stara ekipa znów wymiata śmiecie z uni, Z pozdrowieniami dla Kamilla , Pozdrowionka dla znajomych z gg i skajpaja oraz uQ

    z dedykacją dla Plamki LAmki




    Tereth napisał(a):

    Wkoncu najwiekszy pusher z umiejetnosciami "transportuj" w reckach ... Pozdrwiam cie cieplo Nabu Sanku



    Dnia 23-01-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Nabu san [SPECTRE]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 20.057
    Pancernik 200.192

    _________________________________________


    Agresor morpheus [SPECTRE]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 4
    _________________________________________


    Obrońca Rais Fulit [Grrr]
    ________________________________________________


    Mały transporter 50.052
    Duży transporter 14.975
    Lekki myśliwiec 260.810
    Ciężki myśliwiec 960
    Krążownik 62.413
    Okręt wojenny 1.107
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 36.205
    Sonda szpiegowska 71
    Bombowiec 1.364
    Niszczyciel 1.616
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 27.000

    _________________________________________


    Obrońca zuy sen
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 743.345
    Ciężki myśliwiec 176
    Krążownik 90.067
    Okręt wojenny 1.548
    Niszczyciel 5.218
    Pancernik 49.477

    _________________________________________


    Obrońca mad max [Grrr]
    ________________________________________________


    Krążownik 50.826
    Pancernik 30.902

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Nabu san [SPECTRE]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 6.971 ( -13.086 )
    Pancernik 14.532 ( -185.660 )

    _________________________________________


    Agresor morpheus [SPECTRE]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 0 ( -4 )
    _________________________________________


    Obrońca Rais Fulit [Grrr]
    ________________________________________________


    Mały transporter 15.852 ( -34.200 )
    Duży transporter 6.579 ( -8.396 )
    Lekki myśliwiec 83.297 ( -177.513 )
    Ciężki myśliwiec 394 ( -566 )
    Krążownik 45.652 ( -16.761 )
    Okręt wojenny 1.006 ( -101 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 17.852 ( -18.353 )
    Sonda szpiegowska 24 ( -47 )
    Bombowiec 1.337 ( -27 )
    Niszczyciel 1.610 ( -6 )
    Gwiazda Śmierci 10 ( -0 )
    Pancernik 26.008 ( -992 )

    _________________________________________


    Obrońca zuy sen
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 237.445 ( -505.900 )
    Ciężki myśliwiec 55 ( -121 )
    Krążownik 66.366 ( -23.701 )
    Okręt wojenny 1.442 ( -106 )
    Niszczyciel 5.192 ( -26 )
    Pancernik 47.625 ( -1.852 )

    _________________________________________


    Obrońca mad max [Grrr]
    ________________________________________________


    Krążownik 37.202 ( -13.624 )
    Pancernik 29.780 ( -1.122 )

    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor stracił łącznie 17.416.854.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.232.929.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.977.473.600 metalu i 2.861.528.400 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________



    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    366.120.000 Metalu i 366.120.000 Kryształu
    50.000.000 Metalu i 50.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    40.000.000 Metalu i 40.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    178.520.000 Metalu i 178.520.000 Kryształu
    178.520.000 Metalu i 178.520.000 Kryształu
    178.520.000 Metalu i 178.520.000 Kryształu
    178.520.000 Metalu i 178.520.000 Kryształu
    178.520.000 Metalu i 178.520.000 Kryształu
    188.753.600 Metalu i 72.812.900 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów)/b]
    [b]2.037.473.600 Metalu i 1.921.532.900 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat/color]


    Podsumowanie agresor

    Metal: -6.354.960.000
    Kryształ: -8.080.704.000
    Deuter: -2.981.190.000
    agresor stracił łącznie 17.416.854.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.532.478.400
    Kryształ: 463.808.900
    Deuter: -205.253.000
    obrońca stracił łącznie 1.273.922.500 jednostek.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Malyrydz ().

  • Hehe jak za starych dobrych czasów kiedy sie pusherków 5x silniejszych pakowało :P tylko wtedy trzeba było sie pofatygować a tu samo sie napatoczył :D
    Akcja znów historyczna choc nubek szybko sie odbuduje :P
    Dzis promocja na anty to i GF zarobi na tym stejku :D

    Dzieki papcio za zapro do imprezy choc troche z ratowaniem tyłka było ale ważny jest efekt końcowy :P

    Nubu .... szo :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sorro03 ().

  • zaczne od tego że tak mi sie mina cieszy ze normalnie to bym zdj tu wstawil ale az wstyd :) bez kitu chcialbym widziec tez mine nabunka i to jak gryzie i rzuca klawiatura o sciane :D ha ha ha ha ha

    Cholera Noo graty panowie graty ze tez macie sile ciagnac te ogame dalej do przodu ale dla takich chwili jak ta warto naprawde warto !!! :D ha ha ha

    co do nabu Widzisz jak chcesz moge ci przeprowadzic szkolenie z misji atakuj :D ale to bedzie cie kosztowalo z 25f/h bo takiego matoła ciezko bedzie mi uczyc .... wiec 5 f za szkodliwe sie jeszcze nalezy :D

    graty panowie graty !! ide normalnie strzelic setke za was ! pozdro !!!

    tak na koniec jeszcze dopisze nikomu sie nie zyczy zle ale w grze mozna ... "Dobrze ci tak" pozdro
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • Gratki panowie!!!
    akcja wzorowa ,procent piękny :)
    no i macie Top1 acs :)
    Nabu za godną postawę jak przystoi naszemu top1 Szo
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.
  • No jak walić to konkretnie mówi stare ludowe porzekadło czy jakoś tak :)
    Widziałem, że Mad i Zuy zdjęli U wiedziałem że mają tam floty i wiedziałem że jak się wstawią to zobaczę co wyżej, ale czyż nie oto chodzi aby ryzykować, a może liczyłem ze jednak się nie podstawią? Sam nie wiem. :)

    W każdym już razie podczas lotu pisałem do Raisa, że lecę do końca nie ważne jaki będzie wyniki tego starcia ;)
    Gratulacje i życzę odbudowy :) Sobie nie życzę bo nie będzie :)

    PS Gówniarzom nie odpowiadam
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • rany boskie, tak huknelo, że obawiałem się ruskich ze wschodu

    gratuluję chłopakom mega szybkiej akcji i kosmicznego %!!! nie sądziłem że nasz rekord tak szybko zostanie pobity :)

    *
    Morph dobrze powiedział, że na każdego kiedyś przyjdzie pora. Stąd naprawdę spory respekt do Nabu, bo przy jakichs 44mln pkt we flocie, same pancki i niszczarki to zaledwie ułamek. Wiedział co go czeka a i tak się odważył, ja to szanuję. Powiedzmy sobie szczerze, że i tak na moonie odłożył połowę ze strat. ;)

    Starcie klasa. Cieszy mnie, że to ja będę mógł je wpisać do topki. :)
  • Nastawiłam się że będę juz tylko kibicować sojusznikom w s&d a tu trzeba będzie jednak trochę polatać bo jeszcze możemy wygrać drużynowo, kto wie ;) .
    Gratulacje dla obrońców, świetnie wykorzystana okazja, top1 ACS, zysku nie ma ale w tym wypadku to nie ważne, brawo :thumbup: .

    Nabu niby sporo stracił a konto nadal top1 i punktowo i militarnie... masakra. Szo nie ma nawet co życzyć, z tą surówką którą widziałam ostatnio na skanie szybko pójdzie.
  • Stare przysłowie mówi
    " Nie przyszło Grrr do SPECTRE, to SPECTRE przyszło do Grrr " - czy jakoś tak :)

    Pięknie gruchło , ponad 58k %, starcie z pewnością na długo pozostanie w pamięci.
    W pierwszej chwili pomyślałem , pewność siebie zgubiła Nabu, jednak jego wypowiedź dużo rozjaśniła.
    Obrońcom gratuluje zgrania, nerwów na wodzy,
    Nabu - gratuluje postawy i kunsztu, odbudowy nie życzę bo patrząc na zapasy w Twoich silosach, to pewnie już nastąpiła ;)
  • emocje troche opadly wiec mozna tez napisac kilka dobrych slow :P

    Nubu mimo wszystko szacnek jakis za lot i wnogole zlapanie tej floty bo to tez trzeba umiec :)
    Jak pisalem z kims z spectre o tym ze sily musza byc jakos zrównoważone to nie sadzilem ze bedzie to mialo takie znaczenie !
    Swoja droga prowadzenie knta tyle czasu (juz nie wnikajac jak) jest meczace wiec mze to dobry czas by konczyc :P jak bedzie zobaczymy :)

    Konto bylo poza zasiegiem na atak teraz choc troche jest bardziej w zasiegu :P

    Pozdrawiamy i do nastepnego o ile bedzie :)
  • Nie ukrywam, że liczyłem na mocniejszy hejt.
    OGN mnie zawiodło, z Waszej strony liczyłem, że popłyną najszczersze "życzenia" i strzelą korki szampana a nasza caryca chociażby uniesie brew z aprobatą,a Wy co ? Ehhh posty moje lubicie ... Fink chce mi butelke łychy postawić co z Wami ...? :)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Jedyne co można powiedzieć to .... że się ładnie ogląda takie monstrualne starcie hehe :)
    Ale nie zapominajmy że to tylko gra i to o bardzo nierównych szansach ( w samym założeniu - czytaj stać mnie na anty czy nie) i nie ma co się zbytnio spinać :)
    Nabu nie znam ani osobiście ani z gry, ale ma pewnie dużo wolnej kaski - może zarabia miliony jak Robert Lewandowski :) - lubi ją pewnie wydawać na ...ogame i w życiu Go nie dogonicie :) Brawo Ty :) Brawo Wy :)
  • Gratulacje dla obrońców :) Spakowanie TOP1 jest zawsze na propsie :D
    Ja dla odmiany nie będę kopał leżącego, nie wyzwę go również od oszustów bo nie widziałem nigdy na fali nic ciekawego ani tym bardziej nie znam jego pushkont, tak jak niektórzy wypowiadający się powyżej :)
    Także tego, jeszcze raz gratulacje dla obrońców, Nabu życzę odbudowy i jeszcze jednej wtopy, może u kogoś od Nas i z lepszym zyskiem :)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • lucca brasi napisał(a):

    oszust w reckach zawsze cieszy :)
    bajki o tym, że wiedział a nie cofnął bardziej bawią niż cieszą :D
    gratulacje dla obrońców
    O Ty jeden nie dałeś się nabrać :)jeszcze się tylko przedstaw nam tutaj
    Niestety Ciebie nie zobaczy nikt w rekach chyba, że GF zrezygnuje z opcji "urlop" do tego czasu jesteś jak Misiewicz w MON .... nie dowyje.. potem każdy będzie cie miał :)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Duze straty ale starcie robi wrazenie. Szkoda Nabu ze pozalowal i wyslal polowe ciezkiej floty...

    gratulacje jednak sie naleza

    pozdro

    p.s. czy tylko ja tu mam kur po niemiecku ten shit ?????????????????????

    ilość zrobionych moon'ów: 77
    ilość zniszczonych moon'ów: (4.11.15)
    wszystkich moich wrogów pozdrawiam środkowym palcem [;
  • Gratulacje za akcje i %, po wyginaliscie sie troche zeby dopiac swego... szkoda Nabu,ze nie dolaczyles reszty, byloby ciekawiej... aaa i skowyt niektorych mniejszy...ale Twoja decyzja. Nie mniej, wiemy jak tracic pance,ale co tam to tylko kilka cyferek... wiemy jak sie dobrze bawic. Nie uciekajac jak niektore szczury...


    lucca brasi napisał(a):

    rozumiem żal po stracie floty ale w dyskusje z Tobą wdawać się nie mam zamiaru ;)
    Nie ma nawet o czym dyskutowac z Toba, wiec juz, szybciutko pedz do Czekoladowego... do najlepszego urlopujacego sojuszu Taurusa//// hahahah
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    Gratulacje za akcje i %, po wyginaliscie sie troche zeby dopiac swego... szkoda Nabu,ze nie dolaczyles reszty, byloby ciekawiej... aaa i skowyt niektorych mniejszy...ale Twoja decyzja. Nie mniej, wiemy jak tracic pance,ale co tam to tylko kilka cyferek... wiemy jak sie dobrze bawic. Nie uciekajac jak niektore szczury...
    dla sprostowania gdyby nabu lecial z smieciami starcia by w ogole nie bylo gdyz mialem az 8 sec na podniesienie floty. smieci zostaly poniewaz lepiej na tym wychodzilismy...
  • 8 sek. to rzeczywiscie sporo... czyli bylo tylko jedno przeznaczenie... przewoz... ehhh
    Mimo wszystko gratulacje dla Nabu za decyzje... nawet tak patrzac w ten uklad zastanawialem sie czy jestescie w stanie wskrzesic sorra i gore...a jednak trzeba brac wszystko pod uwage...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!