Problemy z przeglądarką

  • Problemy z przeglądarką

    Od jakiegoś czasu mam problemy z funkcjonowaniem TrashSima oraz forum Ogame. Cały czas działam na Chrome, nie instalowałem nic nowego, jednak TrashSim przeprowadza symulację, wyrzuca wynik, który jest widoczny przez ułamek sekundy, po czym karta zostaje zamknięta (na Firefoxie nic takiego nie ma miejsca) - jednostkowo jednak nic się takiego nie dzieje (rzadko). Podobnie z forum - czasami ładuje się bez problemu, ale czasami kliknięcie na cokolwiek od razu zamyka kartę, a jedyną pewną metodą jest używanie opcji "Otwórz w nowej karcie". Ktoś mierzył się z takim problemem?
  • Jeżeli o trashsima chodzi to niestety nie pomogę, mi na obu przeglądarkach śmiga bez zarzutu. Z forum jest gorzej, mieli te strony jakby chciało a nie mogło, ale z tym nic nie zrobisz. "Otwórz na nowej karcie" albo odświeżenie pomaga przy ładowaniu strony. Ogólnie mogę jedynie polecić czyszczenie ciasteczek, to wszystko.

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • Czyszczenie ciastek i cache, jak mają być problemy to tam.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016