Przyklejony Lorgan [D M] & rush [D M] & Kromak vs. NEXUS [UNITY] - 4494% TOP1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lorgan [D M] & rush [D M] & Kromak vs. NEXUS [UNITY] - 4494% TOP1 ACS

    Pomimo, że nie wstawiam RW na forum, tym razem postanowiłem zrobić wyjątek.To w końcu TOP1 ACS :P

    A więc tak !!! NEXUS padł :) Dokonaliśmy niemożliwego, a przynajmniej tak wszyscy twierdzili, bo podobno nie da się wyliczyć flotki wysłanej na „kolonizuj” :D :D :D

    Jak do tego doszło i dlaczego w ogóle doszło ??? Już wyjaśniam :)

    Między nami a Unity panował względny spokój. Do czasu !!! Czarę goryczy przepełniło zezłomowanie Rapaxa. Od tej pory szukaliśmy możliwości odegrania się na Unity.

    Postanowiliśmy wybrać cel będący w naszym zasięgu i do którego mieliśmy w miarę blisko. Padło na Ciebie NEXUS !!! Niestety, wyliczenia wskazywały na zbyt duże straty, wiec byliśmy zmuszeni poszukać kogoś do pomocy. Tak się dla nas szczęśliwie złożyło, że na pewnym koncie pojawił się nowy właściciel – Kromak. Po krótkiej wymianie zdań zrodziła się dość owocna – jak widać – współpraca. Na przeszkodzie stanął jednak mały złomik, którego doświadczył Kromak z rąk naszego TOP1 :P

    Lorgan prowadził przez 5 tygodni intensywną obserwację NEXUSa, aby poznać jego zwyczaje, a Kromak założył kolonię obok NEXUSa na II Gali, gdzie to miał w zwyczaju fsować nasz cel i intensywnie odbudowywał, co tylko się dało.

    Początkowo nie bardzo wierzyłem w to, że się uda, ale pierwsze wyliczenia okazały się obiecujące :)

    Za pierwszym razem Lorgan pomylił się o 15 s., za drugim o 25 s, ale już w kolejnym granica błędu nie przekroczyła 5 s. Postanowiliśmy zatem prowadzić obserwację dalej. Kiedy wydawało się, że już wszystko mamy dopięte na ostatni guzik nastąpiła konsternacja. Nasz cel zmienił zwyczaje !!! Przestał wysyłać fsy o stałych porach na tą samą wolną przestrzeń, a zrobił się bardziej aktywny w nocy. Zacząłem przypuszczać, że może to mieć coś wspólnego z jego godzinami pracy. Postanowiliśmy więc zaczekać, aż wróci do starych przyzwyczajeń. Kiedy już mieliśmy lecieć – kolejna konsternacja – u NEXUSa pojawił się urlop !!!

    2 dni temu urlop został zdjęty. Pomyśleliśmy sobie – TO JEST NASZ CZAS ;) Poczekaliśmy wczoraj wieczorem na wylot fsa. Tak jak to NEXUS miał w zwyczaju po 20 s. przeskok na innego moona i pozostanie na koncie przez kolejne kilkanaście minut. Według danych obserwacyjnych fs poszedł na 90% lub 80% (dzień wcześniej był na 90%, więc obstawiałem tak samo). Jednak Lorgan na podstawie danych historycznych przekonał mnie, że rzadko kiedy flotka wracała o tej godzinie i że powinniśmy celować bliżej 11:00. Jego wyliczenia wskazywały na 10:30:49. Nie pozostało więc nam nic innego jak dać wiarę jego wyliczeniom, skoro 3 razy pomylił się ledwo o kilkanaście sekund. Nastąpił ten moment – synchro recków i wylot :P Dla pewności postanowiliśmy zeskanować moona NEXUSa również przy wyliczeniu na 90%. Tak naprawdę nie wiemy ile sekund zostało NEXUSowi na ucieczkę, ale myślę, że nie więcej niż 5 s. :D

    Akcja zakończona pełnym sukcesem !!! Złom na prawie 4500%, zysk kosmiczny – radość ogromna, ze dokonaliśmy niemożliwego !!! Ze swojej strony załączam podziękowania za wyliczenia dla Lorgana oraz za wspólny locik dla obu panów – Lorgana i Kromaka :P
    P.S. Musieliśmy się spieszyć, bo napływające z obozu wroga informacje wskazywały na chęć zdjęcia mi moona w V Gali. Wielkie dzięki LIVE, a NEXUSowi SzO życzymy, bo mam nadzieję, że będzie :)

    A oto samo RW:


    Dnia 07-12-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Lorgan [D M]
    ________________________________________________


    Krążownik 2.471
    Pancernik 4.534
    Lekki myśliwiec 793
    Okręt wojenny 1.072
    _________________________________________


    Agresor rush [D M]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 4.000
    Pancernik 16.000
    Mały transporter 3.000
    Lekki myśliwiec 35.000
    Krążownik 19.472
    Okręt wojenny 4.000
    Bombowiec 60
    _________________________________________


    Agresor Kromak
    ________________________________________________


    Niszczyciel 2.079
    Lekki myśliwiec 12.774
    Ciężki myśliwiec 176
    Okręt wojenny 303
    Krążownik 1.773
    Pancernik 1.944
    _________________________________________


    Obrońca NEXUS [UNITY]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.153
    Duży transporter 1.100
    Lekki myśliwiec 46.767
    Ciężki myśliwiec 23
    Krążownik 6.991
    Okręt wojenny 2.234
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 10.754
    Sonda szpiegowska 51
    Niszczyciel 466
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 8.080
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Lorgan [D M]
    ________________________________________________


    Krążownik 2.258 ( -213 )
    Pancernik 4.522 ( -12 )
    Lekki myśliwiec 444 ( -349 )
    Okręt wojenny 1.065 ( -7 )
    _________________________________________


    Agresor rush [D M]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 3.990 ( -10 )
    Pancernik 15.949 ( -51 )
    Mały transporter 1.594 ( -1.406 )
    Lekki myśliwiec 18.557 ( -16.443 )
    Krążownik 17.709 ( -1.763 )
    Okręt wojenny 3.978 ( -22 )
    Bombowiec 60 ( -0 )
    _________________________________________


    Agresor Kromak
    ________________________________________________


    Niszczyciel 2.073 ( -6 )
    Lekki myśliwiec 6.750 ( -6.024 )
    Ciężki myśliwiec 118 ( -58 )
    Okręt wojenny 300 ( -3 )
    Krążownik 1.641 ( -132 )
    Pancernik 1.936 ( -8 )
    _________________________________________


    Obrońca NEXUS [UNITY]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    11.199.655 Metalu, 40.150.145 Kryształu i 12.181.700 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 168.555.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.500.842.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 268.788.900 metalu i 180.648.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 63.531.500 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 161.690.555
    Kryształ: 176.063.045
    Deuter: 6.660.700
    agresor zyskał łącznie 344.414.300 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -788.864.655
    Kryształ: -597.577.145
    Deuter: -177.931.700
    obrońca stracił łącznie 1.564.373.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    pozdrawiam wszystkich hejterów bo zaraz się pewnie sypnie że włam, że niemożliwe, że ...... sam nie wiem co jeszcze :D :D :D
    Każdy lamer myśli że nie jest sobą...
  • Bo nie da sie wyliczyc kolonizuj, mozna to co najwyzej oszacowac. Jezeli ta historyjka jest zgodna z rzeczywistoscia to ogromne gratulacje dla Lorgana a i dla reszty za potezny zysk i procent.

    ...Kiedy ludzie sie naucza przynajmniej nie robic cyklicznie fsow z tego samego miejsca? eh ;/
  • co za bulshit :D

    1. możliwe to byłoby wtedy gdyby po fsach poszedł natychmiast logout a tak nigdy nie było w jego przypadku. Mało tego fsy były różnie robione :)
    2. możliwe by to było gdybyście skanowali na 25 i 15 s po powrocie fsów a tak nie było.
    3. możliwe by to było gdybym nie wiedział, że macie swoich ludzi wyżej.
    4. Pomijam już fakt, że dofarmienie poszło na niemal dokładną ilość surki jaka była w trampkach a nie mieliście skana z tą ilością surki z tego co nexus mówi.


    Podsumowując gratulacje wyciągnięcia informacji od ludzi z supportu. I pozdrawiam Michena bo z tego co wiem brał w tym procederze udział :) zgłoszenie pójdzie do Niemiec. Nawet nie wiecie kto was [ciach] :)

    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy zostały usunięte.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsic ().

  • "Poczekaliśmy wczoraj wieczorem na wylot fsa. Tak jak to NEXUS miał w zwyczaju po 20 s. przeskok na innego moona i pozostanie na koncie przez kolejne kilkanaście minut." czyli chcesz mi powiedzieć, że odjęliście te 20 s przy wyliczeniu ? :) No to jest dla mnie Ciekawe.

    Nie będę się tu burzył :) Gratki złomu. Tylko gdzie wy tą moją flotę widzieliście jak wracała przez te 5 tygodni i to do 15 sekund to ja nie wiem xD
    Odbuduje się szybciutko i przyjdę po was :) "
  • O ile to co piszecie jest prawdą w co wątpię to wielkie gratulacje - wkroczyliśmy w nową fazę gry, ale jeśli nie - to co? - sam pisałeś że Logan pomylił się o kilkanaście sekund. powtarzam kilkanaście - i w to jestem w stanie uwierzyć. Na jakiej podstawie podjęliście takie a nie inne obliczenia - gwiazdka gaśnie po 15minutach - klikałeś non-stop aby złapać moment 15 minut?- poza tym samo przejście na innego moona resetuje aktywkę i kolejne sekundy uciekają. No ale mogę się mylić i faktycznie dokonaliście niemożliwego - ale jeśli nie to nie macie honoru i nie wiecie co to jest gra fer-play. Osoba która wie o co chodzi powinna mieć skasowane konto za przekazywanie takich informacji. Rush wielokrotnie planowałeś na mnie atak - moon pod nosem i jakoś wówczas nie złapałeś mnie na kolonizuj. No ale jest taka możliwość, że to co pisze to totalna bzdura - jeśli tak jest to czapki z głów.
    - Kto będzie następny?
  • Widząc ST unitów i to obecne ST widzę że trafił "swój" na "swego"



    Moderator kasai:
    Upominam za kolorowanie całego postu.

    Insomnia, balance, 3xZ

    Pozdrowienia dla graczy
    Ldea, chelmek, cedrik, samwieszkto, Valdes, Szamot01, Holon, cedrowo, SPQR, wolny-strzelec, blaistoise, mutanta, ptysia,szewczyka dratewki, fierdzka,Viceroy i wszystkich których nie wymieniłem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gigi la Trottola ().

  • Hejo. Wypada żebym się odezwał :) Dzięki Badi, nie doceniałeś mnie :D Nexus bardzo powtarzalnie robił fs'y o czym sam wie ale teraz tutaj sie nie przyzna.
    Marsic, skany były, było ich dużo, do tego też Ci się nie przyzna, że jest lama wysyłająca takiego samego fsa, a po tym przechodzenie na innego moona. Co do farmienia to jakbyś wiedział poszły dodatkowe 3,5 k mt'kow które zebrały 4kk wiec co tutaj bredzisz. Jeszcze twierdzisz, że mamy kontakt z górą, normalnie myślałem, ze upadnę z krzesła. Opamiętaj się człowieku...
    To St jest moją, naszą ciężka pracą i chyba wystarczy tego hejtu. Wysyłajcie sobie tickety gdzie chcecie, to nic nie da bo akcja jest w 100% czysta.
    A co do tego kto mnie sprzedał. Doskonale o tym wiem. Myślałem, ze jesteś moim przyjacielem, dzwonie pytam jak się czujesz a ty co robisz...
    Zresztą mam to gdzieś :) Mam teraz inne sprawy na głowie :) lepsiejsze, przyjemniejsze i na szczęście nie związane na ogame:) buziak :D

    Z tego miejsca jeszcze chciałbym podziękować Maltaelowi za konto :) Nie marnuje się jak widzisz :)

    Ps. Graj coś Marsic kontem Evo bo spada na psy :P Nie tak miało być :) A jak chcesz to oddaj właścicielowi bo nie dasz rady tylu kont pociągnąć.

    Do następnego, bajo :)
  • Michen napisał(a):

    Hejo. Wypada żebym się odezwał :) Dzięki Badi, nie doceniałeś mnie :D Nexus bardzo powtarzalnie robił fs'y o czym sam wie ale teraz tutaj sie nie przyzna.
    Marsic, skany były, było ich dużo, do tego też Ci się nie przyzna, że jest lama wysyłająca takiego samego fsa, a po tym przechodzenie na innego moona. Co do farmienia to jakbyś wiedział poszły dodatkowe 3,5 k mt'kow które zebrały 4kk wiec co tutaj bredzisz. Jeszcze twierdzisz, że mamy kontakt z górą, normalnie myślałem, ze upadnę z krzesła. Opamiętaj się człowieku...
    To St jest moją, naszą ciężka pracą i chyba wystarczy tego hejtu. Wysyłajcie sobie tickety gdzie chcecie, to nic nie da bo akcja jest w 100% czysta.
    A co do tego kto mnie sprzedał. Doskonale o tym wiem. Myślałem, ze jesteś moim przyjacielem, dzwonie pytam jak się czujesz a ty co robisz...
    Zresztą mam to gdzieś :) Mam teraz inne sprawy na głowie :) lepsiejsze, przyjemniejsze i na szczęście nie związane na ogame:) buziak :D

    Z tego miejsca jeszcze chciałbym podziękować Maltaelowi za konto :) Nie marnuje się jak widzisz :)

    Ps. Graj coś Marsic kontem Evo bo spada na psy :P Nie tak miało być :) A jak chcesz to oddaj właścicielowi bo nie dasz rady tylu kont pociągnąć.

    Do następnego, bajo :)
    jeśli piszesz o tym samym człowieku o którym ja myślę... Chorym człowieku to chyba Cie [mniam] Gość ledwo chodzi, nie zawracam mu dupy o gre i staram się utorować mu drogę aby miał jak grać. Więc od tego gościa się odwal ponieważ nie trafiłeś i dodatkowo w niego teraz uderzasz.

    No tak przecież nie masz kompletnie żadnych powiązań z SGO/GO ani jako gracz uni Kalisto ani jako były kolega po fachu. Oczywiście...
    To czy jest 100% czyste sprawdzą już Niemcy o ile Nexowi będzie się chciało.

    No nie nie było skanów bo ja to zwyczajnie widziałem. Więc nie pierdziel mi tu o jakimś skanowaniu.

    Konto Evo nie bede komentował bo nie chce mi się już kolejny raz :)

    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy zostały usunięte.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • Nie wiedziałem, że się da kolonizuj wyliczyć, jeżeli to co piszecie jest prawdą to jest to jedno z najlepszych akcji w całej historii Ogame.
    Gratulacje, sam ciekaw jestem czy akcja była czysta, ale od osób tu piszących się na pewno nie dowiem, bo jedni mówią tak drudzy tak.
    Pozdrawiam
  • Mari - bo się nie da wyliczyć, można tylko prognozować. Jak nie znasz czasu wylotu to nie wyliczysz. Nawet po długoterminowych obserwacjach i wielokrotnych skanach nie można wyliczyć co do sekundy powrotu floty z moona na kolonizuj. No chyba, że ktoś się zalogował no konto i podał czas powrotu. Dla mnie to wielka bzdura i wszyscy, którzy mają pojecie o grze wiedzą, że to jest mało prawdopodobne. Istnieje jednak cień szansy ten 1%, że się trafiło w punkt. Nie sądzę, że w tym przypadku tak było.
  • A może sam Nexus wypowie się czy dostał włama na konto czy jednak akcja była czysta?
    On to powinien wiedzieć, ja mam pewne info, że ktoś mu się włamał na konto, ale jak było to pewnie on sam wie.
    BTW Ogame zeszło na psy, jak tak dalej będzie to nam pohakują konta i w sumie nikt nie będzie grał, tyle w temacie.
  • Chciałbym w to wierzyć że to wszystko było i jest prawda
    Powtarzalność Fs jest do uchwycenia kiedyś kolonizuj zostawiało na kolonii ślad ale wiedza o tym tylko ci najstarszi gracze potem ten błąd poprawiono i wyliczenie fs na kolonizuj graniczy z cudem nawet jak wiem dokladnie ze leci fs z danego ksiezyca na ...dokladnie jaka pozycje leci to wbicie sie z dokladnoscia do 3 sek graniczy z czarami mozna trafic owszem ale tylko przypadkowo nawet przeskok na inna kolonie i na inny ksiezyc i klikanie w tym czasie tego z ktorego wyslany byl fs ciezko by bylo wylapac bo trzeba by bylo klikac co sek ten ksiezyc i.. co najwazniejsze liczyc ze przeskok na inny ksiezyc lub kolonie nastapil...dokladnie wtej samej chwili ...kiedy zrobilo sie fs na tym ksiezycu co juz pozostawia duuuzy margines bledu Panowie reasumujac
    nawet klikanie danego ksiezyca i dolicznie przeskoku na inna kolonie,ksiezyc nie da wyliczenia co do sekundy to po prostu nie mozliwe radze to sprawdzic samemu bez zadnego problemu
    Czyli tak zrobienie fs , niemal natychmiastowy skok na inny ksiezyc ,kolonie i klikanie dalej tego ksiezyca z ktorego polecial fs daj zawsze przesuniecie mniej wiecej od 10 do 20 sek
    Wiec albo duzo szczescia albo niestety jakies sily nadprzyrodzone tutaj zadzialaly
    Nawet zrobienie fs i natychmiastowe wylogowanie sie daje przesuniecie co najmniej o kilkanascie sekund wiec nie wiem co o tym wszystkim myslec przykro mi ale cos mi tutaj nie pasuje byc moze sie myle ... byc moze ...inaczej byloby to potwierdzeniem ze ta gra zeszla juz na samo dno i nie ma nic wspolnego z gra fair i jakimkolwiek honorem ale coz życie...
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • No to jest akcja, wyliczyc kolonizuj potrafia tylko najbardziej wtajemniczeni ogejmowicze, to tajemnica bardzo pilnie strzezona, wiedza na ten temat jest przekazywana technka siur-kartofel tylko najbardziej oddanym wojownikom sw brokula zaglady. Zazdroscicie bo wy tylko pusz pusz i pusz, nikt sie tu nie da podpuscic i wam nie wyjasni jak ^^

    Tylko po kiego kija tyle tyg obserwowac typa jak mogles napisac do tego znajomego SGO zeby ci czays podal? :D
  • Wina tylko i wyłącznie po stronie Nexusa. Nie ma w 100% bezpiecznych fs-ów jeśli są one powtarzalne a właściciel nie loguje sie przed wylądowaniem floty a to czy było 5 s czy minuta na ucieczkę jest kwestia przypadku ,jeśli Pan logował by sie przed flotą wtedy taki fs jest w 100% bezpieczny ponieważ robimy gwiazdkę na księżycu przed flotą i nie da sie określić kiedy ona ląduje .Przy fs-ach powtarzalnych ,można nawet to kolonizuj zawracać i tak nic to nie da, skoro wystarczy trochę obserwacji, metoda oczywiście dla cierpliwych graczy ale jak najbardziej możliwe do zrobienia
    Sam poszkodowany pewnie dowiedział sie o czasie na ucieczkę tylko z wiadomości ,bo musiało go nie być online .(pewnie byłaby możliwość ucieczki :P i tylko Pan poszkodowany wie dokładnie ile miał czasu i,że gdyby był przed flota , to dało by rade uciec ,ale tym sie raczej nie pochwali :]
    Zdziwienie musiało być aczkolwiek nie ma sie co dziwić skoro obserwator przez dłuższy czas widział flotę lądująca na moonie i logowanie z kilkuminutowym opóźnieniem .gracze nie zdają sobie sprawy ,że do ich logowań i fs-ow można sobie ustawiać zegarki ;P

    Gratuluje Cierpliwości dla obserwatora oraz udanego odwetu
  • Buahhahaha większych bredni nie słyszałem nie ma opcji na wyliczenie kolonizuj co najwyżej w przybliżeniu można zgadywać powrót floty o ile jest loguot zaraz po zrobieniu fsa.
    Lolo 1 post wszystko tłumaczy ktoś założył z atakierów konto i na...... posty że niby da się hahahahhahah:D
    [mniam]
    Nie przepadam za unity, ale jeszcze bardziej nie lubie takich lewych akcji.
    Zaczynamy zabawę Kromak Lorgan i Rush

    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy zostały usunięte. Upominam za obraze.
  • lolo napisał(a):

    Sam poszkodowany pewnie dowiedział sie o czasie na ucieczkę tylko z wiadomości ,bo musiało go nie być online .(pewnie byłaby możliwość ucieczki i tylko Pan poszkodowany wie dokładnie ile miał czasu i,że gdyby był przed flota , to dało by rade uciec ,ale tym sie raczej nie pochwali
    Jakis nowy fan specjanie konto zalozyl na forum by tu wrzucic ten przesliczny post. ;]
    Otoz moj drogi fs byl odebrany ale zbyt dokladne "wyliczenie" tego fsa nie dawalo mozliwosci na ucieczke. Ile dostal to nie powiem (niech sam nex to Tobie zdradzi jesli bedzie mial ochote) ale w tym czasie to nawet Michen by nie uciekl^^
  • UncleBadi napisał(a):

    lolo napisał(a):

    Sam poszkodowany pewnie dowiedział sie o czasie na ucieczkę tylko z wiadomości ,bo musiało go nie być online .(pewnie byłaby możliwość ucieczki i tylko Pan poszkodowany wie dokładnie ile miał czasu i,że gdyby był przed flota , to dało by rade uciec ,ale tym sie raczej nie pochwali
    Jakis nowy fan specjanie konto zalozyl na forum by tu wrzucic ten przesliczny post. ;] Otoz moj drogi fs byl odebrany ale zbyt dokladne "wyliczenie" tego fsa nie dawalo mozliwosci na ucieczke. Ile dostal to nie powiem (niech sam nex to Tobie zdradzi jesli bedzie mial ochote) ale w tym czasie to nawet Michen by nie uciekl^^
    Daję sobie uciąć rękę, że piotruś vel cedrik uciekłby nawet w nanosekundę. Pamiętacie tego starego wyjadacza? Ten to potrafił czarować w ogame.
    cedriku, gdzie jesteś? Zaszyłeś się w jakiejś budzie i nie dajesz znaku życia :| Zaczynam się martwić, że ktoś ci hamulce w taczce podpiłował i przydzwoniłeś w betoniarkę.

    Wspaniałe starcie, dla takich dram włażę od czasu do czasu na te forum
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • Panowie... nie ma się co irytować. Michen to zwykła [mniam], która nie potrafi nikogo zezłomować w normalny sposób. Rush tylko wykorzystał sytuacje + udostępnił konto na forum aby Michen napisał za niego posta, który jest na samej górze. Przykro mi Michen jednak mimo tego, że gram tu krótko a właściwie obecnie wegetuję... to widzę różnicę między tym co jest napisane a tym jak Rush się wypowiada.

    Są niestety tylko 2 opcje. Pierwsza wyżej opisana przeze mnie i równie prawdopodobna co druga o której nie wspomniałem a mianowicie taka, że baby czasami jak siadają na drąga, który nie był długo używany sprawiają, że właściciel drąga jest sterowany jak Duda przez Kaczyńskiego. Jednak spokojnie tylko czekać aż zostaniesz Michenie [mniam] a tak się stanie bankowo :). Co do pierwszej opcji, rozmawiałem z dwoma osobami z supportu niepowiązanego z naszym uni i to co napisałem wyżej jest jak najbardziej możliwe na tym uni bo już się to działo podobno... Niestety.... I tutaj pragnę wyjaśnić "Unitom" to co pisałem na ogólnym w sojuszu. "NC mają u siebie kogoś kto ma tak duże plecy u GO, że może to wpływać na grę" - teraz wycofuję się ze słowa "NC" ponieważ Michena już tam nie ma. Piszesz Michen, że bredzę... Słowo przeciwko słowu... Jednak to Ty jesteś autorem tego wałka a kontakty z GO jakie masz, tylko w tym pomogły.

    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy zostały usunięte.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • No wiec tak na starcie. Jesli to wyliczenie bylo prawdziwe a polowa informacji opisanych jest prwadą to gratulacje i niestety jestem lamą. Tylko, że ta połowa co się zgadza ma każdy na tym Uni co chciał mnie zjechać ( Bryku głównie ty mi je powiedziałeś).
    Teraz tak i trzeba się skupić żeby to zrozumieć. Wiadomo, że szukałem potwierdzenia, że musiał być log na moje konto lub ktoś sprzedawał moje aktywności, wiadomości o mnie jak gram itd przez długi czas. O to efekty.

    Są 4 opcje jak na moje:

    1. dwóch graczy z sojuszu sprzedało mnie całkowiecie. Mianowicie Zdun i Live. Live wiadomo czemu bo podał Ruschowi moje plany na zniszczenie mu moona w 5 gali i miał moje aktywki. Zdun bo kopiował rozmowy zemną Michenowi, (spokojnie zaraz bedą dowody) i miał moje aktywki. Rozmowy musiały pochodzić z ich 2 kont bo przeprowadziłem na privie po jednej rozmowie z każdym z nich. A o obu wiedzą rush z Michenem.
    W tej opcji niezależnie czy był włam na moje konto czy nie Michen i Rush mieli moje aktywki bo mam Zduna i Liva w buddy, codziennie i rozmowy. Czyli połowa tego ich obserwowania przez 5 tygodni była załatwiona zieloną kropką przy moim nicku.
    Nie wierze żeby którykolwiek z nich mnie sprzedał. A tym bardziej dwóch na raz.

    2. Opcja. Rush i Michen wbili się na oba konta Zduna i Liva. Bo Michen wiedział, że rozmawiałem ze Zdunem o tym, że lorgan = Michen (mam screena wstawie ponizej) A rush wiedział o planach ściagnięcia moona w 5 gali o czym tylko z Livem gadałem i to w wieczór przed atakiem. A sam to napisal:

    "P.S. Musieliśmy się spieszyć, bo napływające z obozu wroga informacje wskazywały na chęć zdjęcia mi moona w V Gali. Wielkie dzięki LIVE"
    "
    W tą opcję to wogóle nie wierze bo hakować 2 konta po co ?

    3. Opcja [mniam] mi się na konto i mieli obie rozmowy. Moją ze Zdunem o którą [mniam] się Michen (Że zdun go sprzedał) i Moja z Livem, że ściągne moona rusha w 5 gali Dodatkowo dokladny czas powrotu mojej floty. Dodatkowo wiedzieli dokładnie ile transporterów potrzeba na zabranie surowców z moona... Ciekawe mogłem dosłać tam ze 30 mln surowców a w przed dzień ataku nie dostałem od nich żadnego skana od nikogo. Dopiero rano. Normalny gracz jak miałby możliwość wysłałby 2 fale z dużym zapasem a mieli możliwości. Ale no dobra może przyjeli sume z poprzednich skanów.

    4. Dostałem po dupie. Michen umie myślami robić screeny prywatnych rozmow graczy nie logując się na konto. A Rush przepowiada przyszłość wróżąc z kamyków o zniszczeniu jego moonow.

    Do czego zmierzam. Michen wkleił Zdunowi wiadomość co dokładnie JA ZE ZDUNEM PISAŁEM ? w prywatnych wiadomościach . Czyli miał dostęp do któregoś z kont. Rush wiedział co gadałem z Livem czyli mieli dostęp do któregoś z 3 kont...


    A teraz dowody.

    Zielonym kolorem jest oznaczona moja rozmowa ze Zdunem i Rozmowa w której michen podaje Zdunowi dokładną treść tej rozmowy... No rozjebane co nie ? Skąd znał tą wiadomość ? dodatkowo sam sie przyznał, że widzi te wiadomości wszystko jest na screenach. Czyli moje aktywki tez...wiadomo ze to nie dalo wyliczenia ale ogrom informacji napewno.
    Czerwonym kolorem oznaczylem to co warto przeczytac.



    [mniam/Screeny usunięte poniewaz zawieraly koordynaty planet.]

    Rozmowa moja z Livem
    Jak sobie zobaczycie Michen sam sie przyznaje ze widzi rozmowy moje i Zduna z ktorego konta ? to juz sie sami domyslcie. Tyle udało mi się dowiedzieć. Jak dla mnie może wam sie udało wyliczyć mnie ale z dużą pomocą innych kont i aktywek więc napewno nie było to czyste starcie. Ale wiadomo co z tych opcji najbardziej pasuje. Gracze z tego Uni.. Cześć mnie zna inni nie część lubi inni nie ale nie wciskajcie mi kitu, że zobili to tak czysto i perfekcyjnie bez aktywek i dostępu do mojego sojuszu. Powiem Ci tak Michen Albo [mniam] mi sie na konto i jesteś lacho... albo [mniam] się Zdunowi na konto swojemu przyjacielowi z tego co wiem a wtedy jesteś podwójny [mniam] Sam się do tego przyznałeś i scrennow nie oszukasz. Dodatkowo [mniam] cały swój dawny sojusz chyba, że o tym wiedzieli nie wnikam. Reszta sama osądzi te informacje a ja czekam na wiadomość od go o logowaniach na ktoreś z tych kont.

    Dzieki Zdun za pomoc.


    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy usunięte.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NEXUSu39 ().

  • Po pierwsze to ten tekst u góry jest Rush'a Marsicu, poza tym raczej nie powinieneś chyba wchodzić tutaj na życie prywatne, to tylko cyfry.
    Chciałbym wszystkim wszem i wobec oznajmić, ze nie mam żadnych powiązań z GO ani z SGO, paranoja jakaś... Nie pamiętasz mojego bana za multi przypadkiem. Czy gdyby twoje przypuszczenia były prawdziwe to bym go dostał ? Przemyśl to..
    Co do Ciebie Nexus to doskonale wiesz, ze zostałeś wyliczony i sprany :) Aktywki twoje oczywiście, ze miałem ale to już powinieneś porozmawiać z swoimi przyjaciółmi z buddy, nie ze mną. Nie mam żadnych powiązań, logowań, dostępu z Kontami Zdun, Live i twoim, a to SGO Tobie potwierdzi :) Odczepcie się od NC, bo to są jakieś brednie z tym, ze mieli kogoś z plecami, bez jaj... Aż tak was to boli, ze to wasz przywódca dostał zloma? Beda kolejni.

    Ps. Proszę Administratora o oczyszczenie tego tematu z wyzwisk i obelg :)
  • Michen napisał(a):

    Po pierwsze to ten tekst u góry jest Rush'a Marsicu, poza tym raczej nie powinieneś chyba wchodzić tutaj na życie prywatne, to tylko cyfry.
    Chciałbym wszystkim wszem i wobec oznajmić, ze nie mam żadnych powiązań z GO ani z SGO, paranoja jakaś... Nie pamiętasz mojego bana za multi przypadkiem. Czy gdyby twoje przypuszczenia były prawdziwe to bym go dostał ? Przemyśl to..
    Co do Ciebie Nexus to doskonale wiesz, ze zostałeś wyliczony i sprany :) Aktywki twoje oczywiście, ze miałem ale to już powinieneś porozmawiać z swoimi przyjaciółmi z buddy, nie ze mną. Nie mam żadnych powiązań, logowań, dostępu z Kontami Zdun, Live i twoim, a to SGO Tobie potwierdzi :) Odczepcie się od NC, bo to są jakieś brednie z tym, ze mieli kogoś z plecami, bez jaj... Aż tak was to boli, ze to wasz przywódca dostał zloma? Beda kolejni.

    Ps. Proszę Administratora o oczyszczenie tego tematu z wyzwisk i obelg :)
    1. Pisz sobie co chcesz. Ja wiem kto i co pisał. Chyba że życie prywatne kieruje do [mniam] zachowania a tak się właśnie stało i dobrze wszyscy wiemy kto Tobą sterował.
    2. Oznajmiaj sobie co chcesz. Szkoda że nie zrobiłem screenów jak się przyznajesz do znajomości i zażyłości z SGO. [mniam] jak ja żałuję a byłoby po dyskusji o tym czy to prawda czy nie. Wow - co za argument inwalida "nie mam pleców bo dostałem bana" - jest tyle możliwości abyś się zwyczajnie dogadał, że masakra. Przecież podobno byłeś w teamie przez chwile i wiesz jak to działa :D :D hahhaha no beka z typa.

    Co do złoma. Nie wiem co wąchasz ale to co próbujesz wszystkim wmówić to jest zwyczajnym robieniem idiotów z ludzi. Nie jesteś tak dobry aby coś takiego zrobić, zwłaszcza bez swoich narzędzi na plecach :) I ogólnie
    I przypominam miałeś już nic nie pisać. Jeśli masz już dalej złomować to zapraszam do siebie. Nie chodzi o to kto dostał złoma ale w jaki sposób :). Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem o NC bo mowa tam była tylko o Tobie - długo przed Twoim odejściem wiedziałem kim jesteś, i jaką miałeś przeszłość ogame'ową.
    Proś kolegów proś o czyszczenie nie zapomnij całkowicie zamieść pod dywan sprawy.

    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy zostały usunięte.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsic ().

  • najlepszy fragment...

    'zdunek ja mam wiadomości Twoje

    ..mam Ci wysłać screena'


    czego chcieć więcej w tym marnym rw

    Michen [mniam]...brakło Ci jaj by napisać, że wolisz wrócić do swoich koleżków ?

    Moderator kasai:
    Upominam za obraze.
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]