Przyklejony Orisai [A O A] vs. CHINESE [C E] & KAyto [C E] & OutOfTouch [C E] 8707.65%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Orisai [A O A] vs. CHINESE [C E] & KAyto [C E] & OutOfTouch [C E] 8707.65%

    Nowy Top 1 ACS



    Bez historii bo jej nie było taki stejk jaki lubimy najbardziej bez zysku czyli w naszym stylu :E stado gęsi leciało, leciało, doleciało i już nie odleciało
    Agresor jak lubi na siebie mówić "Generał" zebrał brakujące 1500 recków wiec przy dalszym dobrym pushu pewnie będzie szybka odbudowa :quasi:
    Pozdrowienia i dedykacje...

    KAyto dla CE dostawców dentki no i parówek z Nekkar

    CHINESEN największe podziękowania należą się dwójce wariatów, którzy wytrwali ze mną:) Dzięki KAyto i OutOfTouch za wasze zaangażowanie i zapał do tej akcji, choć chwilami bywało nerwowo:)
    Pozdrawiam sojusz CE oraz Jędrka mojego kompana:)

    OutOfTouch Dziękuje panowie za wspólny lot. Trochę było niewiadomych podczas ale suma summarum wszystko się udało. Za chwile będzie trzeba kończyć grę więc fajnie że kolejny punkt z kilku się udał. Pozdrowienia dla Was, całego C E i wszystkich buddy/dostawców.


    Dnia 05-12-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Orisai [A O A]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 240
    _________________________________________

    Obrońca CHINESE [C E]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 52.036
    Ciężki myśliwiec 33.545
    Krążownik 11.168
    Okręt wojenny 3.863
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2
    Gwiazda Śmierci 14
    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 31
    Duży transporter 200
    Lekki myśliwiec 38.300
    Pancernik 8.400
    _________________________________________

    Obrońca OutOfTouch [C E]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 86
    Mały transporter 200
    Lekki myśliwiec 14.606
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Orisai [A O A]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca CHINESE [C E]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 32.919 ( -19.117 )
    Ciężki myśliwiec 21.177 ( -12.368 )
    Krążownik 7.072 ( -4.096 )
    Okręt wojenny 2.511 ( -1.352 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Recykler 2 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 13 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 29 ( -2 )
    Duży transporter 121 ( -79 )
    Lekki myśliwiec 24.129 ( -14.171 )
    Pancernik 5.296 ( -3.104 )
    _________________________________________

    Obrońca OutOfTouch [C E]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 83 ( -3 )
    Mały transporter 135 ( -65 )
    Lekki myśliwiec 9.234 ( -5.372 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 2.400.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 803.312.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 497.004.600 metalu i 373.760.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    65.420.000 Metalu i 65.420.000 Kryształu
    65.440.000 Metalu i 65.440.000 Kryształu
    65.440.000 Metalu i 65.440.000 Kryształu
    65.440.000 Metalu i 65.440.000 Kryształu
    65.440.000 Metalu i 65.440.000 Kryształu
    99.299.600 Metalu i 31.580.400 Kryształu
    55.525.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    482.004.600 Metalu i 358.760.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.200.000.000
    Kryształ: -960.000.000
    Deuter: -240.000.000
    agresor stracił łącznie 2.400.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 25.322.600
    Kryształ: 72.892.400
    Deuter: -60.762.000
    obrońca zyskał łącznie 37.453.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Agresor nawet nie pogratulował, ale za to chyba trafiłem na czarna listę:) brak koperty w podglądzie galaktyki. Jego dziewczynka też mnie zblokowała chodzi oczywiście o ASAdzkę czy jakoś tak. Takie kozaki z nich taksię chwalą tymi swoimi punkcikami we flocie, ale zrozumcie drogie AOA punkty nie latają. Wlatywanie w obronę 200 GSami na nikim nie robi wrażenie. Może gimnazjalistów to cieszy i jesteś dla nich bożyszczem, przynajmniej dla 2 napewno:D
    PS do Księżniczki i ASAGdzki nadal mam flotę, nie jestem farmą i co z waszą obietnicą??? Teraz musicie pod pushować swojego wodzą by znowu zaczął latać GSami na moją obronę:) Po pierwszej malutkiej wtopie szybko go odbudowaliście albo spushowaliście w 1,5 tygodnia zrobił ponad 50 GSów.
  • Jako zarządca interesu zwanego Conquerors and Explorers, z dumą serdecznie gratuluję KAyto, OutOfTouch oraz CHINESE opisanej powyżej akcji.

    Jednocześnie mam przyjemność oświadczyć, że 6 grudnia powyższej trójce nadany został:

    MΞDΛL PŁΛCZĄCEGΘ SITHΛ
    za wytrwałość oraz osiągnięcia w walce z A.O.A.,
    zwieńczone zniszczeniem 240 gwiazd śmierci w jednej,
    wzorowo zorganizowanej bitwie (ACS: CHINESE, KAyto, OutOfTouch).
  • Aż założyłem konto aby się odnieść do wpisu chinese.

    Zacznę od tego, że chinese to moonówka/multi należące do gareta. Ogólnie to całe CE napakowane jest moonówkami zarówno outoftouch jak i kajtka bez majtka. To jednak nie jest sprawa dla mnie tylko dla operatorów gry, którzy nie potrafią lub nie chcą dokłanie przyjrzeć się ww.

    Skrajną hipokryzją i dowodem na miażdżącą indolencję CE jest wytykanie atakowania waszych żałosnych obron przez Orisaia podczas gdy sami robicie to samo! Ta cała "zabawa" zaczęła się krótko po tym jak wasza koleżanka kajtek bez majtek atakował graczy AOA latając sobie na ich satelitki. Potem wielkie wzburzenie jak Orisai rozjechał was jak pluskwy, że atakuje wasze żałosne obrony - ROBICIE TO SAMO I JESZCZE MACIE PRETENSJE? LEL KEK & REKT. Nie macie nawet odrobiny rozumu i godności człowieka, sugerujecie w bardzo prymitywny sposób, że ktoś oszukuje podczas gdy największymi oszustatmi tutaj jesteście wy! I nie miejcie do mnie pretensji, że formułuję takie a nie inne oskarżenia (nie poparte żadnymi dowodami) bo sami robicie to samo!

    Udało się wam sieknąć gąski Orisaja bo zaspał (w przeciwieństwie do was, nieuki z nieukończoną szkołą podstawową, on pracuje) i to wszystko, żadnej finezji w tym nie było. Gdybyście dyskalkulanci potrafili liczyć i gdybyście skończyli 6 oddziałów to byście wiedzieli, że zrobienie ~ 50 gs w tydzień jest NIEMOŻLIWE xD Ale co wy tam możecie wiedzieć, jesteście bandą oszustów i kanciarzy, niczym więcej. Do tego wszystkiego mogę dodać fuksiarzy, ale i za to też już niedługo zapłacicie :D

    To wszystko co miałem do przekazania.

    Beka z was, oszuści i hipokryci z CE. Zmieńcie sobie nazwę na OSZUŚCI & HIPOKRYCI XD

    Nara.
  • Kto się wzburzył dziewczynko?? Czy ja pisałem do Ciebie i płakałem? Z tego co pamiętam to było wręcz odwrotnie:)

    Zaskakujące jak topowi gracze z AOA przez ponad 2 miesiące praktycznie stoją w miejscu. Gdzie jeden z nich dokładnie w tym samym czasie zaczął notować dość okazałe przyrosty. Jak wg mnie to wygląda??

    zestawienie 1
    zestawienie 2
    kolor różowy specjalnie dla Ciebie

    Pewnie dla was to nie są żadne dowody:) a to??

    [mniam]

    Więc przestań mi dzieciaczku gadać o hipokryzji skoro nie za bardzo rozumiesz co dokładnie to słowo znaczy. Przypomnę po raz kolejny latanie na mój bunkier GSami nie robi na mnie żadnego wrażenia:)

    Moderator kasai:
    Na forum zabronione jest wstawianie koordynatow planet. Dodatkowo upominam za flame. Prosze nie prowokować.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CHINESE ().

  • No ładne kolano na brodę poszło, inaczej mówiąc kontra :evil: kto grał w to na pegazusie łapka w górę ;), widzę że kogoś ściska w dupkę utrata gsków :), niestety trzeba brać odpowiedzialność za straszenie i groźby w naszą stronę szanowny kolego, a obelgi w naszą stronę odnośnie moonówek i pushu to sobei daruj ....... zajmij się próbami w soju i pushowaniem generalicji ;) nam to odpowiada że tak robicie ... wszak nie często złomuje się gęsi w takiej ilości ;) .//. do naszych trzech harpaganów ............ dziady jedne z was :P

    Pozdrawiam :
    borga - który pomylił koordy i słał mi jakiś czas temu deu 8) .......... fajny gość.
    Orisai - ładne robią ci przyrosty w ptk twoi poddani <3 beka na całego :D
    MD - on wie ... piątek był dwa dni temu .. a ty :D ?
    Kartek - i każdy wie o kogo chodzi <3 <3 <3 <3 <3 <3
    Skrobia ziemniaczana - pięknie leci z ptk :love: ............./....... mam się bać :!: :?: :ziew:
    oot - nie nie mam deu na sel jak by się kto pytał :quasi:
    tych których nie wymieniłem również ;)


    For orisai .... słyszałem że lubisz cytaty :)

    "Człowiek bez strategii, który lekceważy sobie przeciwnika, nieuchronnie skończy jako jeniec."

    Ps. wszystkie błędy w pisowni były zamierzone :P
    Ps. a wy ciapy to mnie nie pozdrawiacie :P //////////////// a se bloga zrobiłem : data-verified= ">

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kędziorkowyboy ().

  • [mniam]
    Plakac to ty i twoje smieszne kolezanki jak was orisai rznal jak chcial hahah a powodem byly i sa zalosne ataczki twojej moonowki i twoich kolegow pinokiów. Zwykle z was kolarze i tyle - atakowlaiscie slabszych, rzucil sie na was silniejszy i placz hahahahah banda pinokiów :D
    Udalo sie wam fuksem sciagnac 240 gs i tyle, nie robcie z tego niewiadomo czego bo to fuks byl i tyle. Nie sfajtajcie sie w portki z radosci bo bedzie krotka hehe


    Zamiast przygladac sie graczom AOA przyjrdzyj sie swoim, pinokio, kolarzu jeden. OutOfTouch, sraret i ty oraz kilku innych, nie chce mi sie na ognitera wchodzic i wam pokazywac bo nie ja od tego jestem. Dosc powiedziec ze wyraznie widac ze zescie moonowki, wy kolarze. Gracie nieuczciwie i jeszcze macie czelnosc insynuowac jakies brednie.


    Beka z calego CE bo raz cos sie udalo kolarzom ustrzelic :D Do tego te 240gasek niezla pomiane wam zrobilo, zysk marniutki hahahah poza tym fuksy sie nie liczo.


    Do kedziorkowybwoy: lel tacy jestescie to sie rzuccie na Orisaja albo ASAG-a XD Jestecie pinokiami i kolarzami nic wiecej, Orisaj mial JAJA wielkie jak Jowisz ze pofrunal na kulke a wy, kolarze, W ZYCIU BYSCIE SIE NIE ODWAZYLI BO NIE MACIE COJONOES PINOKIE WY JEDEN![mniam]

    Zarowno Orisai jak i ASAG trzymaja swoje zabawki na kulkach a wy nawet jednego razu zescie sie nie odwazyli hahahah wiecie cemu bo jestescie kolarze i tyle XDDD Nie umiejeta i tyle


    Moderator kasai:
    Upominam za flame. Prosze nie prowokować.
  • Kurcze mam wrażenie że ty masz człowieku max 14 lat, orsi ma jaja ? ..... latając samymi gąskami ? ............ niech lata flotą a nie gąskami ... tym to się latało na bunkry za prawdziwych czasów ogame .... bo to to teraz przedszkole, aż dziwi mnie że nie straszysz nas swoimi przyjacielami bo to u was modne bardzo, mieliśmy być jechani i co ? zabrakło pary ? :D deu czy jak ? .. bo jak to kwestia deu to sprzedamy ile potrzeba ;) ................ pinokiami i kolarzami ..... ... hehe .... ok .... nie wstyd wam że was pakują w rece kolarze ? i pinokie ? 8)

    A teraz to co tak lubimy :

    "Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej
    formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W
    taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."


    - Sun Tzu, Sztuka Wojny
  • W stosunku do oszustów nie mam zamiaru konstruować swoich wypowiedzi składnie i ładnie bo po prostu na to nie zasługujecie.

    Jak już napisałem wcześniej jesteście bandą pinokiów i kolarzy niepotrafiących samemu zaatakować równych sobie tylko słabszych potraficie gnoić a to poziom poniżej dna pukacie od drugiej strony kolarze wy.

    Nie macie jaj i finezji żeby polecieć na ksieżyc Orisaia - raz że pewnie szybko byście byli do tyłu z resztkami swojej śmiesznych flot a dwa że nigdy się to wam nie uda boście banda kolarzy niezdolna do zaatakowania równego sobie a czekają Orisai i ASAG haha ale wy cieniutcy jesteście jak pewna część działa węża :D

    Orisai ma ogromne jaja bo sie nie bal a wy nigdy zescie taka odwaga sie nie wykazali :D [mniam] JAK HONOROWO COKOLWIEK ZROBICIE BOŚCIE TAKIE SAMO ... JAK KOMUCHY Z PZPR-U oni tez honoru nie mieli. [mniam]

    Trzymam kciuki za odbudowe Orisai (już cząstke odbydował a to początek) żeby was ponownie rozjeżdżał jak pluskwy jakimi jesteście.

    NARA pinokie.

    PS:
    Nie wycierajcie swoich niehonorowych, oszukanczych i prymitywnych do granic mozliwosci damskch twarzyczek Sun Tzu bo nawet do piet jego pomagierom nie dorastacie.

    PPS:
    Nawet grac wy nie potraficie! Usuncie swja moonowke z AOA bo podlgadac status i atakowac to kazdy glab potrafi a wy to robicie bando pinkoiow i kolarzy,.

    Moderator kasai:
    Upominam za obraze i prowokacje.
  • ksiezniczQa wnoszę po nicku że jesteś Trans nikogo nie chce obrażać ja wiem że to teraz modne itd ale hamuj swoje hormony bo nic nie wnosisz do tematu tak cieszymy się że zezłomowaliśmy a raczej sam sie zezłomował wasz "generał" jak sam na siebie mówi bo była to flota top 1 a starcie to ACS TOP1 wiec jest z czego się cieszyć ze takie kolarze trafiły top pro eloelo gracza fart nie fart jak ASAG mnie zezłomował to z radości nie powiem co robił.... to tylko gra i bawimy sie dalej z całym szacunkiem dla Orisai że chce mu się odbudowywać możecie go pushować bądź nie jeśli to legalne wasza sprawa a jeśli nie tok kij wam w oko możemy się obrażać i dokuczać ale poziom wypowiedzi Twój i ASAGA świadczy iż albo jesteście multi albo gimnazjum teraz stoi na niskim poziomie My zezłomujemy was Wy nas a na końcu KONIE albo FENIKSY wybiją resztki i zamykamy UNI pozdrawiam
  • Czepianie się mojej orientacji seksualnej czy też jakieś chore insynuacje jej dotyczące świadczą o tym, że to ty masz jakiś problem. Uwiadacznia się on w twoim przypadku skrajną frustracją i działaniami godnymi zwykłego pinokia.

    Od kilku tygodni nie należę do AOA (nie spełniam wymagań dot. punktacji) a zatem pisanie, że to mój generał ma tyle wspólnego z prawdą co jaruzelski z budowaniem pokoju w Polsce.

    Waszego ACS-a nikt nie neguje, udało się wam przyfarcic i tyle, spoko. Taka to gra, że przez nieuwagę można dostać w cztery litery, ale podniecanie się, że udała się rzecz wielka jest po prostu głupie. Geneza tego starcia jest prosta jak konstrukcja cepa - Orisai, z tego co wiem, miał cofnąć flotę, zaspał jednak (bo to ... pracocholik i nawet na spotkanie z kumplami nie ma czasu) no i wyszło jak wyszło. Dorabianie sobie do tego jakiejś ideologii czy sugerowanie, że gracz ten jest słaby jest po prostu żałosne.

    Odbudowa Orisaia jest konieczna - jak już napisałem, on sam, jedyny, rzucił się na wasz sojusz dzielnie walcząc i psując wam sporo krwi czego dowodem są twoje i nie tylko ataki, czysto złośliwe, bezsensowne, pozbawione honoru. Ponieważ poświęcił się dla sojuszu to teraz ten sam sojusz będzie go wspierał - nie widzę w tym niczego zdrożnego. Przede wszystkim jednak, jeśli chodzi o uczciwość, to kto jak kto, ale wy nie macie z nią zbyt wiele wspólnego ;) Nie będę wam udowadniał i wytykał bo to po pierwsze nie moja działka a po drugie jeśli ktoś chce to może sam sprawdzić. Przykładem niech będzie wasz "wóc" sraret i ałtoftacz chociaż nie są jedyni bo i ty do tego zacnego grona się kwalifikujesz. Mało tego. Macie swoją moonowkę/szpiega w AOA a to już działanie skrajnie niehonorowe dowodzące, że z normalną grą nie macie nic wspólnego albo tyle samo co jaruzel z obroną Polski przed ruskimi xD

    Jeśli zaś chodzi o mój czy ASAG-a poziom wypowiedzi - nie wiem jak bardzo jesteś nie w ten czas, ale chyba pierwsza lepsza małpa zorientowałaby się, że całość służy prowokacji i tyle. Ponadto, wasze zachowanie nakazuje mnie traktowanie was jak podludzi i zwykłe bydło - niby czemu miałbym postępować inaczej? Sami zaczęliście, jak orisai zaczął was rozpłaszczać jak robaki toście zaczęli atakować innych, słabszych z AOA (niszcząc ich satelity i obronę) bo na Orisai-a przeciesz się nie rzucicie bo wy was rozjechał! Tacy jesteście odważni! Orisai miał jaja żeby was gnoić a wy jego nawet nie tknęliście i nigdy nie wyprowadzicie w stosunku do niego żadnego ataku bo nie potraficie, bo jesteście zbyt słabi i cieniutcy. Jeśli się mylę to udowodnijcie! Ściągnijcie jego kulki i floty xD Haha! Albo ASAG-a! Jeden i drugi tylko na was czeka. Niestety, żaden się nie doczeka boście banda kolarzy i tyle. To niestety fakt, z którym wy nie potraficie się pogodzić.

    Możecie dalej atakować moje żałosne, górnicze planetki i fapać przy tym albo pokazać, że potraficie grać i zaatakujecie Orisai-a xD

    NIE ZROBICIE TEGO BO WOLICIE NISZCZYĆ SATELITY GÓRNIKOM! NIE POTRAFICIE LATAĆ NA FLOTY BOŚCIE ORDYNARNA BANDA PINOKIÓW I KOLARZY!

    Jak chcecie żyć w spokoju to zostawcie swoje dziecinne wybiegi i albo zabawcie się z równymi sobie albo po prostu dalej pokazujcie, że jesteście bandą .... i tyle. I nie miejcie do mnie pretensji, że tak was nazywam - zwyczajnie w świecie zasłużyliście sobie! Liczę, że mimo swojej kosmicznej wręcz głupoty, tę oczywistą oczywistość dojrzycie. Chociaż do kogo ja to mówię... Latajcie dalej na moją żałosną obronę xD Nie ma to jak gnoić górnika z zerową flotą hahahah no jesteście tacy ELO PR0 H4X0RRz xDDDDDDDDDDDD Że ohohohohoho miszcze hahahahah a musicie latać na satki i DT xDDDDDDDDDDDDDDD ŻENUA MISJE! ŻENUA TAK MASYWNA, ŻE MI NIEDOBRZE XD


    NAREX./
  • ksiezniczQa napisał(a):

    NIE ZROBICIE TEGO BO WOLICIE NISZCZYĆ SATELITY GÓRNIKOM! NIE POTRAFICIE LATAĆ NA FLOTY BOŚCIE ORDYNARNA BANDA PINOKIÓW I KOLARZY!
    zamiast się przechwalać i krytykować zróbcie coś z tym. Skoro pinokie i kolarze strącili 240 GSów to jak to świadczy o waszym najwspanialszym flociarzu?! może czasem warto się przyznać, że dało sie ciała - pogratulować sobie a nie obrzucać się inwektywami.


    ksiezniczQa napisał(a):

    Jeśli się mylę to udowodnijcie! Ściągnijcie jego kulki i floty XD Haha! Albo ASAG-a! Jeden i drugi tylko na was czeka.
    No i się pewnie w końcu doczeka. Dało sie ściągnąc 240 GSów da sie ściągnąc i resztę.Albo zamiast czekania może lepiej by pograli i urządzili polowanie.

    ksiezniczQa napisał(a):

    Mało tego. Macie swoją moonowkę/szpiega w AOA a to już działanie skrajnie niehonorowe dowodzące, że z normalną grą nie macie nic wspólnego albo tyle samo co jaruzel z obroną Polski przed ruskimi xD
    Bardzo dobrze :) - panika w szeregach? Czytając regulamin nikt nie mówił o tym, że nie można mieć szpiegów, a nie mieć ich w dzisiejszych czasach to zwykła głupota. Jeśli wasz sojusz przyjmuje szpiegów to odpowiedzcie sobie sami kto jest tutaj mądry inaczej?!




    ksiezniczQa napisał(a):

    Beka z was, oszuści i hipokryci z CE. Zmieńcie sobie nazwę na OSZUŚCI & HIPOKRYCI
    Jeśli masz jakieś dowody na oszustwo to się nimi podziel. Ja też wolę grać z uczciwymi ludźmi. A na razie beka to jest z Orisai'a - tak utopić swoją flotę to trzeba umieć.


    Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiej odbudowy.
  • Tak napisałeś rosa że nie ma co dodawać :D .... a uświadamiać ich nie ma sensu ........... czekają i się doczekają :) ........... śmieszne jest to że przestali nas straszyć całym top'em ogame 8) i że myśleli że to coś da ..... chinuś i całe CE pozdrawia tycz czekających na wlot no i ciebie :evil:
  • Cóż, to i ja się wpiszę.
    Po pierwsze, gratulacje steka; złomu kozacka ilość, zysku może nie ma, ale bez strat też jest ok.
    Po drugie, nie ma sensu wzajemne oskarżanie się, bo wiadomo, że i tak nikt z topki nie gra idealnie czysto :P Od multikont (moonówek czy szpiegów (tak, panie rosa, szpieg-konta SĄ zakazane)), przez pushe, na żałosnych przelicznikach kończąc.

    Pozdrawiam wszystkie strony :* Uśmiałem się czytając te wasze wypociny xD
    Uni Zagadra: ON




    Best ACS: 1069,66% ([NS-L] vs [G-L] & [FenikS])


    "Do zwycięstwa prowadzi mnie mój Pan,
    Do zwycięstwa prowadzi mnie mój Bóg"
  • Rosa, właśnie ubolewamy nad tym faktem - operatorzy zablokowali naszemu sojuszowi taaaakie cele.

    Cóż. Odbudowa tych gwiazdek chyba nie pójdzie tak szybko, jak to zakładał(li). Może mamy tutaj cud jednej osoby w kilku osobach? Ostatni taki wyczyn doczekał się niezłej grupy wielbicieli z guru w Watykanie, więc widzę potencjał. :D