Informacja na forum o eventach

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Informacja na forum o eventach

    Czy będzie informacja o eventach na forum jak wcześniej? W ogóle żeby cokolwiek móc planować dobrze by było chociaż z tydzień wcześniej wiedzieć że będzie event np. czas badań krótszy +25%. Inaczej jest to zupełna loteria czy w ogóle skorzystam z eventu jeśli jestem zaskoczony dzień wcześniej albo tak jak to teraz jest z eventami dopiero po pólnocy danego dnia. Czy jest szansa, że będziemy informowani z większym wyprzedzeniem?
  • Dlaczego uważasz że nie znam tego wątku? Przecież się odnosiłem do niego w powyższym poście.
    Od zmiany forum nie pojawiła się informacją o żadnym nowym evencie, a tylko płatne udogodnienia. A przecież był import/export 6x na dobę. Napisałem też o drugiej rzeczy, że dobrze by było gdyby te informacje nie tylko się pojawiały jak dawniej, ale żeby się to działo z większym wyprzedzeniem albo chociaż tylko gdy jest event z badaniami.
  • Jehoszafat napisał(a):

    Czy będzie informacja o eventach na forum jak wcześniej?
    Przecież taka informacja jest.. dałem Ci link.


    Jehoszafat napisał(a):



    Od zmiany forum nie pojawiła się informacją o żadnym nowym evencie
    Czy aby napewno to nie wiem. Ale przecież eventów nie ma codziennie , poczekaj.

    a co do tego wyprzedzenia to napisz ticketa i zobaczysz co Ci odpowiedzą.

    :love: ZBOCZKI :love:
  • Jehoszafat napisał(a):

    Dlaczego uważasz że nie znam tego wątku?
    Bo gdybyś znał ten wątek to zauważyłbyś pewną zależność... A mianowicie eventy te pojawiają się w miare systematycznie ;)

    Jehoszafat napisał(a):

    Od zmiany forum nie pojawiła się informacją o żadnym nowym evencie, a tylko płatne udogodnienia. A przecież był import/export 6x na dobę
    Bo moze akurat w kalendarzu mieli na ten czas tylko eventy związane z antymateria? A informacja o działającym import/export 6x na dobę była na niemieckim forum :P


    Moderator kruszynka:
    Odpowiedź udzielona, :closed:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King