Bubba ostatnie pożegnanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bubba ostatnie pożegnanie

    Spieszmy się złomować ludzi!
    Tak szybko lądują na banie...
    Jeszcze nie tak dawno zajadle tropił pushe i szalbierstwa.
    Jeszcze nie tak dawno, obiecywał, że będzie się pushował i nikt go nie zbanuje.
    Dziś odszedł na drugą stronę pręgierza.
    Spoczywaj w pokoju!







    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Summerfun napisał(a):


    pierwsze słyszę , żeby komuś konto zasiadać haha osobiście moja skromna osoba nie dostała nigdy bana na ogame więc wara pieski


    Zawsze musi być ten pierwszy raz. :) Mam nadzieję, że nie bolało. Ile wisi z Tobą kont? 10?


    Summerfun napisał(a):


    I dopiero teraz zobaczycie nieczystą gre .. i bez żadnych skrupułów :] naginając morale jak i regulamin::)


    Po raz pierwszy można rzec "Jak powiedział tak zrobił". Dzięki :super:

    Miłego gnicia na banie.

    Ave.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • Muszę przynać, że czekałem na to kiedy kolejne konto b3jot dostanie bana. Historia tego Pana na L zaczęła się w marcu kiedy zaczął rozbijać się po uni w stowarzyszeniu bezimiennych. Ja sobie wtedy grałem i klepałem eko na koncie, które z racji na brak czasu oddałem pierwszemu chętnemu. Konta już nie ma, a mowa tutaj o koncie, które przez ręce pana b trafiło do webbera ,po tym jak on sam wczesniej na swoim dostał złoma. Info od pana b: konto zasiada chwilowo webber i ma zrobić z niego gsówke, jak wiadomo konto zniknęło...
    Kolejny kontakt z panem b to start uni N. Na początku uni, nie ukrywam, poczyniłem pewne inwestycje w anty i poświęcilem sporo czasu, żeby dobić do TOP4, po czym sytuacja zmusiła mnie do rezygnacji z gry i konto przekazałem panu b, dodam tylko, że całkowicie zgodnie z regulaminem, po prostu szkoda było mi go zmarnować. Pomyślałem, że jak mi się sytuacja unormuje to wrócę do gry na N. W tym czasie pan b zaliczył spektakularny złom na bfs, po czym usiłowal wmówić wszystkim, ze przed akcją oddał konto komus innemu. Na N zaliczyl jeszcze jedno topowe konto, które, jak wiemy, pod nickiem zielak75 poszło na wieczne wakacje.
    Na tym by się mój kontakt z panem b zakończył, gdyby nie telefon w połowie października: "słuchaj mozesz trochę pograć na L bo dobilem tam konto do TOP5", z racji na brak czasu odmówiłem, ale z ciekawosci założyłem konto, żeby zobaczyć ocb i wyszła sprawa robina, a teraz bubby i jeszcze to kolejne konto na Q...
    W zasadzie stwierdzam, że to musi być wynik jakichś tramatyczny przezyć, albo czegoś w tym stylu. W każdym razie ubaw mam przedni jak pan b koresponduje sam ze sobą mimo iż dawno został zdekonspirowany. Mimo wszystko nie ukrywam, że szkoda tego bana bo sytuacja mogłaby się ciekawie zakończyć, a tak uni jest podporządkowane jednej ekipe a od startu nie minął jeszcze rok. dodatkowo akcja pakowania konta robina była, w moim odczuciu, chwytem ponizej pasa. Wolalbym, żeby to było kolejne zbanowane konto, niż poskładane przy pomocy nie skilla a zwykłej manipulacji i cwaniactwa...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez byczyjot ().

  • AmstelL napisał(a):

    Spieszmy się złomować ludzi!
    Tak szybko lądują na banie...
    Jeszcze nie tak dawno zajadle tropił pushe i szalbierstwa.
    Jeszcze nie tak dawno, obiecywał, że będzie się pushował i nikt go nie zbanuje.
    Dziś odszedł na drugą stronę pręgierza.
    Spoczywaj w pokoju!
    Hehehe AmstelL mistrz :)
    Szkoda bana Bubby bo zaczynałem mieć zabawę w układzie :)
    Takie latanie gąskami po sobie :)
    Ciekawe czy wróci :)
    Miejmy nadzieję, że tak.
    Bo oskarżeń o pushe czy wystawki za dużo
    LIBRA ON
  • Też mam nadzije, że to nie ban permanentny i za tydziej wróci, bo ta cała sytuacja, jest ciekawa i calkiem zabawna. Pamiętjcie, miomo iż ofcjalnie nigdy, to tak naprawdę zawsze finalnie ten pan ląduje w reckach, więc tracicie szanse na kolejne TOP1 i tutaj nikt by nie zarzucił, że ST nie jest czyste ;)
  • Starrk napisał(a):

    Hippiasz, ale bejot na tym koncie buduje eko, bo wie, że floty i tak by nie utrzymał :E
    Obserwowałem jego przyrosty i od ok. tygodnia wszystko szło na flote. Gonił Was i prawie AmstelL'a dogonił zanim dostał banana. A prawdę powiadasz, że flot w zwyczaju pilnować nie miał, więc jego latajki to raczej przechowalnia metalu i kryształu dla Was by była, tylko tym razem znowu przekombinował i ma przymusowy odpoczynek od gry. Może w amoku sam na siebie tickety wysłał, kto go tam wie xd