Czat - błędy i bugi

  • Czat - błędy i bugi

    Witam nie wiem gdzie jest dział awarie a suport nie odpowiada.
    Chodzi mi o ten czat na ogame w grze. Ja go mam wyłączonego bo tylko same problemy z nim już wyjaśniam co trzeba naprawić.
    wysuwa sie na dole pasek z ludźmi którymi pisałem i je zamykam oczywiście gdy zamkne to sie wysuwa z paska okno do gory i mam liste z graczami. gdy po kilku próbach klikania "x" udaje mi sie pozamykać okna uff udało się po prawej jest menu i klikam osobe z która chcę pisać. i w oknie potem nie rusza sie przesuwanie czatu i nie widze nawet co pisze.
    o co chodzi?
    zamykam okno i git zadowolony klikam podglad lub cokolwiek strona sie odświeża i znów na dole cały ciąg okien czatów z tymi co kiedyś pisałem znów klikam zamknij to sie menu wysuwa z lista graczy klikam x i zamknalem okna klikam nastepne okno i tak w kółko zajmuje mi to chwlie okna zamknięte bo chce miec tylko otwarde danej osoby z ktora pisze najczesciej to czesto problem jest ze potem nie ma ruchu w oknie jak pisze.
    klikam podglad czy stocznie czy cokolwiek i znow sie wysymuja okna ze wszystkimi masakra ale jedno dobre to ze gdy wybieram juz gracza z ktorym pisze z okna ktore juz jest wysuniete to ruch w oknie czatu jest i dziala normalnie ale jest jak by znizone okno zasłania pasek ogame ten na dole z forum suport.
    prosiłbym o rozpatrzenie mojej prośby o dopracowanie tego czatu bo inaczej nie ma sensu na moje nerwy
    używam chrome najnowsze na x64 win7
  • jak wyłączyć to ja wiem. Chciałbym używać tego paska czatu ale jak będzie działać poprawnie. puki co mam wyłączone. Wcześniej też miałem wyłączony ten pasek czatu na 4mc. dziś włączyłem myślałem że będzie działać ale tutaj się rozczarowałem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez EBOLA ().