Bug ataku

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam już kiedyś miałem taka sytuacje i podobnież GO i SGO twierdzili że że przy aktualizacji będzie naprawiony ten bug a tu nic... minął ponad miesiąc od mojego ostatniego zgłoszenia i nic! a chodzi o to że Gracz A leci na gracza B jedną flotą i przed dolotem 1min około gracz A i gracz B nie mogą nic zrobić na ogame jak by neta nie było nie można opuźnić ani podstawić floty tp lub podnieść... i gracz A wlatuje w gracza B powstaje normalny PZ oraz farming ale co się dzieje?? za chwile dosłownie 1s po ataku jest kolejny atak tej samej floty (jak by flota wrocila na planete i została wysłana ponownie) tylko że 1 s po ataku 1... i co? kolejne surowce znikaja gracza B oraz jak by miał obronę to 2x traci obrone a jezezli gracz a wpadł by w bunkier duży to po pierwszym ataku po zebraniu pz ma mały plus np a po tym drugim pz znika a on wpada 2x w obronce i co wtedy??? jest na bardzoooo duzym minusie! bo nie ma farmingu z 2 ataków tylko z tego 2 i pz z 1 ataku znika!!!! Wieć jak by 1 atak (pz i surowce zostaja anulowane) ale obronca traci suowce 2x i obrone .... to jest chorę czy ktoś z was Game Forget zrobi coś z tym!! przecież to są nasze pieniądze i czas poświęcony! a jak pisałem o tym z GO to cóż wie że to jest i nie mam co liczyć na rekompesate z ich błędu!!!!! Przecież kurde ludzie bez jaj !!!!! idzie człowieka szlak trafic!
    Solo: 119%, 126%, 151%, 180%, 204%, 446%, 503%, 506% :lol:
    ACS: 205%, 460%, 1595% xD