Przyklejony ociec Test [NC] vs Pan Satyros [UNITY] 2712%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ociec Test [NC] vs Pan Satyros [UNITY] 2712%


    Dnia 01-10-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ociec Test [N C]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 224
    Lekki myśliwiec 80.213
    Krążownik 29.234
    Okręt wojenny 4.191
    Pancernik 19.500
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Pan Satyros [UNITY]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.427
    Duży transporter 3.589
    Lekki myśliwiec 20.366
    Ciężki myśliwiec 50
    Krążownik 3.731
    Okręt wojenny 2.200
    Statek kolonizacyjny 15
    Recykler 5.909
    Sonda szpiegowska 963
    Bombowiec 320
    Niszczyciel 300
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 3.209
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ociec Test [N C]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 192 ( -32 )
    Lekki myśliwiec 63.656 ( -16.557 )
    Krążownik 28.282 ( -952 )
    Okręt wojenny 4.155 ( -36 )
    Pancernik 19.332 ( -168 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Pan Satyros [UNITY]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    13.121.936 Metalu, 817.201 Kryształu i 9.184.570 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 110.596.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 879.929.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 166.643.700 metalu i 104.627.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 23.123.707 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 2712%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 104.202.636
    Kryształ: 74.835.301
    Deuter: 4.760.570
    agresor zyskał łącznie 183.798.507 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -493.037.936
    Kryształ: -318.965.201
    Deuter: -91.049.570
    obrońca stracił łącznie 903.052.707 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • GRATKI TEscik

    I to jest właściwa odpowiedż na wcześniejsze teksty
    Rób swoje i nie zważaj na to co wypisują to jest właśnie komentarz do tego co myślisz:)
    Pięknie
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • Przedewszystkim gratulacje za wyczucie czasu. Nic więcej z tego starcia się nie wyciśnie niestety - zwykły brak FS.
    Jezvs rozbił się autem i nie miał jak dać komukolwiek znać, że konto jest niepilnowane.
    Więc już uprzedzam napinaczy, że to nie Oxe flote stracił. NIgdy go na tym koncie nie było. Jezvs otrzymał to konto z pewnego powodu, celu - to wszystko mimo tego nieszczęścia będzie zrealizowane. Wracaj do zdrowia chłopie a pijanych ludzi na drodze drifftem omijaj.

    Tobie teście jak już pisałem wyżej gratulacje wyczucia thats all.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • Powaga opanowanie i godność osobista. Nie wspominając już o pieknym St jakich pełno w twoim wydaniu choc tylko na pw w sojuszu ;)
    Czemu tylko znów zlomujesz swoje push konta z Unity. Nie lepiej było je farmić? Teraz urlop i kasacja zapewne. Push konta lumpów Ci sie skończą i Cie inni wyprzedzą. :P

    A tak serio gratki top 1 jak dobrze kojarzę i to na kolejnym szczekaczu ktoremu brak umiejetnosci i godności by grać dalej po złomie.
    Możecie mnie cmoknąć kretyni
  • [ciach]
    Paczki dostanie i flota za 1-2 tygodnie będzie taka sama.
    Pomijam fakt, że napisałem już że gra tam Jezvs - czyli osoba najmniej z wami skonfliktowana a Ty oczywiście piszesz o gościu jako, że jest szczekacz. Kolejny dowód na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsic ().

  • Nie rozwijajac oftopu nie czytałem twoich wypocin bo swoje pisałem z komórki zanim twoje tradycyjne tłumaczenia sie pojawiły. A godnośc i kolrs co dostał bana naswoim koncie? Swoj wpis przenies do siebie i przeczytaj ze zrozumieniem.
    Bylo miło graty

    Marsic sie nie stresuj ty jestes czysty bez bana bez ushy do ciebie nie pisałem ;)

    Chociaż jeszcze jedno - miałem nie pisać bo zwyczajnie mam wywalone na bociarzy i oszustów ale co mi tam - Marsic piszesz że to nie oxe tylko jezvs i "mowisz" o honorze i godnosci

    Kiedy przejąłeŝ konto po oxe w pierwszym odruchu była niechęć do Ciebie wiadomo konto po pusherze. Potem kilka normalnych rozmów i pojawiło sie u mnie troche szacunku, troche sympatii i nie ważne czy Ci zależało czy nie zapewne nie i abarot. Nawet na wewnetrznym sojuszu jak cie farmiłem z mniejszymi złomami pisałem z szacunkiem. Ale jak zacząłeś sie pushować z konta mastema za co obaj bana z mastema oberwaliscie zwyczajnie wisi mi Twoje zdanie. A jesli mastema to jak mowisz nie oxe tylko jezvs to jaki ja mu szacunek winny jestem - 2 ban pozbawił mnie tego obowiazku zarowno wobec niego jak i ciebie.

    Ps edycja pisana z komorki w wolnych chwilach wiec pewnie pojawiło sie już z 20 wpisów na ktore zwyczajnie mam wywalone.

    A i dla mniej wtajemniczonych od 2ch dni moje konto jest już w nowych a raczej starych rekach nowego właściciela. Wiec wasze durne wpisy zwyczajnie olewam dlatego też ostatnie 2wa st widział tylko sojusz ;)

    Dla panów wyrzymo i oxe - mania wielkości bez umiejętności. Tyle w temacie. :P na wiecej nie zasługujecie.
    Możecie mnie cmoknąć kretyni

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kozu ().

  • Już rozgryzłem twoją technikę wstawiania ST na forum :D
    Czterocyfrowe pushe wstawiasz, a te drobniaki po 500-900% zachowujesz dla siebie ^^

    [ciach]

    Administrator Forum Toadie:
    Flame
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • Gratulacje ST i top 1 szkoda, że na naszym sojuszniku ale o to w tej grze chodzi :)

    kozu napisał(a):

    A tak serio gratki top 1 jak dobrze kojarzę i to na kolejnym szczekaczu ktoremu brak umiejetnosci i godności by grać dalej po złomie.
    Co do tej wypowiedzi to chyba troszeczkę powinieneś się opanować z publicznym oczernianiem ludzi, których nie znasz.
    I sytuacja tez nie jest odpowiednia na takie słowa. Kumpel do szpitala trafił po wypadku więc się trochę opamiętaj. Będzie dalej grał a flotkę raz dwa postawimy na nogi :p

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NEXUSu39 ().

  • Graty rex... pozdrowienia od starego dildo... widzę, że nie próżnujecie na Kalisto :)
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
  • Temat bardzo mocno pociachany, jeśli tak dalej pójdzie to zostanie zamknięty. Proszę o więcej kultury i mniej offtopu.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • gratki wlociku, supcio st, sweetasny zysk, zapierajaca dech w piersiach flota, mlotek, nalesnik, wiertarka... ?? .. mam wrazenie ze juz sie tu wpisywalem, no ale w st wpisywanie sie jest dozwolone tylko jesli sie gratuluje wlociku ^^

    zauwazyl ktos ze multikonciarz po tej dyskusji zmienil nick i wyszedl z NC mimo ze niby oddal konto 2 dni wczesniej? ^^

    upik coby nie robic oftopiku:
    a co, dalej wstaje o tej samej godzinie i skanuje tak samo jak jego multi z rakietami o ktorym nic nie wie? :]

    I oczywiscie chcialem jeszcze dodac ze obroncy najszybyszej i najwspalnialszej odbudowy. Agresor jeszcze powinien przetapiac na pance. No, po takiej formulce moj post jest bezpieczny i nic go juz nie ruszy :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wyrzymo ().

  • nie oddał konta :D i nie bede pisał dlaczego tak twierdzę - jest to jednak oczywiste.

    Gratulacje teście jesteś naljepszym flociarzem ever. NIe było lepszego i nie będzie :D. Chyba już mi nie skansują postu.

    edit:
    Wyrzym nie jesteś w ciemię bity, jednak ktoś kto próbuje sprzedać historię z oddaniem konta a robi niemal dokłądnie to samo co dzień w dzień już chyba jest.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsic ().