Kim jest Robin Hood z Libry?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kim jest Robin Hood z Libry?

    Droga Libro!
    Z wielkim niepokojem chcieliśmy przekazać społeczności librzańskiej, że na naszym uni grasuje dosyć niebezpieczny osobnik, który pojawił się na uni całkiem niedawno temu.
    Przekazuje on nieprawdziwe informacje mieszkańcom uni, co prowadzi do wewnętrznych działań, które niekoniecznie dobrze wpływają na nasze dobro.
    Zwracamy się więc z prośbą o wydanie nam tego osobnika, w celu ukarania go za negatywny wpływ na Librę.




    Nagrodą dla szczęśliwca, który pomoże nam w schwytaniu w/w osoby będzie wieczna chwała w pamięci librzan jak i 666 dywanowych dziewic, które zostaną dostarczone przez naszego sojuszowego dyplomatę.

    Nie obawiajcie się! Nie wierzcie słowom zła i pomóżcie nam uratować Librę!





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Libra nie jest zagrożona.
    Żaden banita nie zagrozi wiekuistemu porządkowi.
    Ale grabierze i szubrawstwa wyżej wymienionego oczywiście zasługują na wyrazy potępienia.
    Dodam jeszcze tylko, że jakakolwiek współpraca z osobnikiem ukrywającym się pod pseudonimem summerfun będzie karana utratą licencji na uni Libra :D
    Nie lękajcie się!
    Winter is Coming!



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • :E Robin Hood

    Bohater średniowiecznych angielskich legend ludowych, którego faktyczne istnienie nie zostało potwierdzone przez źródła historyczne , podania głoszą, że wraz z kompanami zamieszkiwał w lesie Sherwood i walczył przeciw despotycznemu szeryfowi z Nottingham, Robertowi de Rainault. W większości legend o Robin Hoodzie jest on ułaskawiany przez powracającego do ojczyzny po długiej nieobecności króla Ryszarda Lwie Serce.

    Według różnych wersji opowieści o Robin Hoodzie w skład jego drużyny wchodzili m.in.: Lady Marion, Mały John, brat Tuck, Allan z Doliny oraz Will Szkarłatny. XD
  • m.o.u.s.i.k napisał(a):

    Na bank kochan bo ponoć ma tu konto
    Powiem tylko tyle , że na librze gram pierwszy raz, więc możecie dać sobie siana z tymi nickami związanymi z librą, druga strona tego tematu to widzę że jednak jakiś strach jest ;) skoro powstał temat na forum ? fajnie, alee może do dzieła co ? palenie monów ? nauczka ? gdzie to wszystko? Bo śmiem stwierdzić że tylko paplać potraficie?

    "Przekazuje on nieprawdziwe informacje mieszkańcom uni, co prowadzi do
    wewnętrznych działań, które niekoniecznie dobrze wpływają na nasze
    dobro."

    Ruda? o jakich nieprawdziwych informacjach piszesz? bo według mnie mija się to z prawdą ?(

    Pisałem wcześniej , napiszę jeszcze raz.
    Ani żaden bejot, ani żaden kochan
    Jestem nowy na librze więc znać mnie nie możecie , jeśli ktoś grywał na starych uniach typu namber 6 lub 2 to będzie kojarzyć mnie więc zapraszam na PW jeśli taki owy emeryt tutaj się znajdzie ..

    Póki co to możecie dalej rozsiewać strach ! Robin Hood? Podoba mi się ..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Summerfun ().

  • Nie rozumiem po co ten temat. Kolejny nic nieznaczący nick który jest tylko śrubkami latającymi pod moonem.

    Edit do Pana niżej: Izar? Izar mój drogi miałem od 0 pkt. Jak mi się znudziło najzwyczajniej w świecie skasowałem konto. Co do Nasukan to dostałem tam konto i po tygodniu chyba oddałem poprzedniemu włascicielowi ponieważ szkoda było mi czasu na taką mizeriade. Mówisz, że nic nie osiągnąłem na ogame? Propsy dla Ciebie :D
    Latasz póki co bo Ci na to pozwalamy. Niedługo znajdę więcej czasu na grę to się pobawimy. Bez odbioru mała myszko.

    Jestem Najlepszy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darth Malack ().

  • Darth Malack napisał(a):

    Nie rozumiem po co ten temat. Kolejny nic nieznaczący nick który jest tylko śrubkami latającymi pod moonem.

    albo mi się wydaje , albo zabrała głos osoba uważająca się za PRO PRO PRO PRO Gracza, ktora sama nigdy nie osiągnęła nic na tym ogame, po za skupowaniem topowych kont? Izar przykład pierwszy. Teraz libra? Panie pro Darth Malack'u , Przypomnieć uniwersum Nusakan? gdzie po kilku tygodniach gry nie udało Ci się niestety nic osiągnąć i oddałeś konto? nic tylko patrzeć teraz na Libre aż zaczniesz spadać w stats.. później co? kasacja ? czy skupisz nowe konto top1?. Wolałbym już czytać jakieś oczerniające ochłapy niż twoje wymazy bez podparcia, Miesiąc już Latam , robię co chce na tym uni a Wy tylko gadacie i spekulujecie ;) kozackoo
  • Starrk napisał(a):

    @up o kupowaniu kont to raczej nie powinieneś się wypowiadać, bo wszyscy dobrze wiedzą, ile Zielu wziął za konto :quasi:

    Tylko że nikogo nie obrażam jakbyś zauważył , a kwapanie dziobem typu to tylko śrubki latające pod monem to według mnie troche zniewaga ..
    Tym bardziej nie na miejscu od osoby z top1 która kupiła konto..
  • Co wy ćpiecie ? dajcie namiar na dilera ;/ Czytanie ze zrozumieniem zawodzi?

    Wytykam komuś kupowanie konta? skoro ma taką możliwość to niech kupuje nie moja w tym głowa tylko że kupując konto top1 widzę strasznie podniosły się morale graczowi Malack, który po mojej obserwacji forum lata tylko na bfsy , chodź i to już mu nie wychodzi teraz? :roll:
    nie uważam się za hipokryte bo?
    Dostając konto nie ściągam na siebie zasługi jego powstania i w ogóle , jaki to ja nie jestem najlepszy.. w porównaniu do Pana top1 z wypowiedzią wyżej?

    Jego skill to tylko i wyłącznie wiadomości sojuszowe o stojącej flocie bez opieki .. Przez miesiąc gry raczył mnie ten Pro gracz zaskoczyć tylko skanem na którym i tak nic nie widział więc ?

    Troche małe te śrubki latające pod monem? skoro nie da się ich wyzbierać ?

    Miłegoo Weekendu
  • Summerfun napisał(a):



    Wytykam komuś kupowanie konta? skoro ma taką możliwość to niech kupuje nie moja w tym głowa tylko że kupując konto top1 widzę strasznie podniosły się morale graczowi Malack, który po mojej obserwacji forum lata tylko na bfsy , chodź i to już mu nie wychodzi teraz? :roll:
    nie uważam się za hipokryte bo?
    Dostając konto nie ściągam na siebie zasługi jego powstania i w ogóle , jaki to ja nie jestem najlepszy.. w porównaniu do Pana top1 z wypowiedzią wyżej?


    Mą przemytniczą flotę Malack skanuje w miarę regularnie, więc może po prostu jesteś na tyle niegościnny, że nie wpada do Ciebie na kawkę porozglądać się ;P
    Otwórz się na ludzi, zaproś ich, bądź miły, a nie będziesz samotny i ludzie będą Cię odwiedzać ;P :D " title=";>">
    Uni 5 - off - OCToG
    Libra - on

  • Malacka nie znam, ale to fakt, kupujący czy tam dostający w spadku po zmarłej babci konto top 1 czy top 3 i chwalący się osiagnięciami na uni to żaden osiąg... ale co ja tam wiem :)

    Zeby nie byc stronniczym to tak samo top łan jak i top słońce, macie konta dostane/kupione więc pokażcie skilla w Stekach :) a nie w pyskówkach n forum ;)